Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak holnap sikerüljön fórum

Csak holnap sikerüljön (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
110. Regin_a (válaszként erre: 109. - Ágio8405)
nov. 27. 22:20

Elmagyarázom

Legutoljára önmagától a szexuális izgalomtól is rosszul lettem, infarktus érzés, rohanás az ügyeletre

A másik szitu, hogy a férfinél is kell valami kivánás, nem megy csak úgy hogy nyuszi dobd magad hanyatt, most oralizálunk

Semmiféle gátlás nem volt köztünk, most már van :(


Ha sokat visszaolvasol, ez a szívzűr már a lovaglásnál és a munkában is jelentkezett és az már régen volt

EKG negatív mindig

De ha minden sarkon lehet kapsz egy pofont, elkerülöd a tájat

109. Ágio8405 (válaszként erre: 107. - Regin_a)
nov. 27. 21:43
Nem igazán értem hogy miért ne lehetne kielégíteni más módon ha neki van rá igénye? Ráadsul a legtöbb nőnek intenzívebb orgazmusa van csikló izgatással mint hüvelyi utón. Sok férfi túl misztifikálja a behatolást, míg sok nőnek simán jobb h egyéb módon van kényeztetve.
108. Regin_a (válaszként erre: 15. - Főnix3)
nov. 27. 19:45

100%, hogy téged akar! Tehát "így" is, szőröstül-bőröstül "

Másba nem is tudna belekötni ahogy...

107. Regin_a
nov. 27. 19:43

Temetőbe nem tudtam kimenni az "új" autómmal egészségi okból"

Csak kimentem és könnyebb lett a lelkem

Csak félkomolyan kérdem, hogy lejhet ennyire kötekedő egy b_sz_tlan nő?

Vasárnap ott voltam nála mert qrra jottem haza

Lekisért amikor jöttem el.

Miért csapkodva rakom a lábam, miért nem mint más?

Mert érszűkület és nem tudom jól irányitani a lábfejemet. Ez gond volt motorozásnál is

Ma megint szóba került az autó, hogy nem ugy kell beszállni, ő majd megmutatja nekem

Ja, én 1970 óta nem vezettem autót, mi?

Igen nyűgösen kúszok az autóba mert szűkebb mint a korábbbi volt és a vezető oldalon nincs kapaszkodó ami korábban segitett

Nem kell abba belekapaszkodni mert leszakitod, mondta

Ha 15 év alatt nem szakitottam le a másikat, talán ezt sem

Ebböl, és pár más dologból megint kialakult egy ekézés és olyan dolgokban mondott hisztisen ellent amit én jobban tudok

vicc amikbe beleköt már

Mondtam neki, tudom, érzem hogy ezt miért csinálod

Ugyanmár, eszébe sincs a szex

Ja, azért mentél tönkre mert nem érdekel

Ha azt mondanám neki hagyjuk egymást békében, belehalnánk, én biztosan

Ha nem mondom, belehalok, én biztosan

Próbálok most nyomulni pszichológushoz, bár nem tudom mit segithetne ez ügyben

Ha nála vagyok, szinte a homlokára van irva hogy Qurjunk egyet, de csak elméletben

Már nem megy lassuzás, az ölelés

Elmúlt hetekben volt egy nagyobb lazitás

No, az is volt minden csak nem kézimunka

Beleuntunk mindketten

106. Regin_a
nov. 25. 17:10

Nehogymár sikerüljön a legkisebb dolog is

Temetőbe nem tudtam kimenni az "új" autómmal egészségi okból. Barátnőmnek teljesen elege van belőlem. Az ő stílusa egész más mint az enyém

Hajnal óta 200 körül a vérnyomásom, pedig elszopogattam pár Tensiomint

Mert el kellene menni kicsit üdülni az kikapcsolná az agyam, mondta. A köv.percben pedig szinte megtiltotta, jó értelemben, hogy autózzak a v.nyomás miatt

Háthogyne, egy wellness levinné a v.nyomásomat


Ülök itthon, mint egy luxus magánzárkában, de még őr sincs akihez szólhatnék

Egy fél életen át kinzott a pánik szindróma, de mindig azt mondtam magamban, ahogy jött ugyanúgy egyszer el kell tünnie

És egyszer tényleg igy volt. Ami maradt az kezelhető, szinte semmi

Az hogy a korábbi autót kihúzták alólam és nyár óta csak emésztettem magam.

Nem megy az élet már és pláne nem egyedül. Az nem kapcsolat hogy két naponta beszélünk akár egy órát is telefonon

105. globus (válaszként erre: 104. - Regin_a)
nov. 19. 21:25

Pedig igaza van. Csak a kaptopril (tensiomin) hat rövid időn belül, egyéb gyógyszerek később. Bizonyos érték alá nem csökkentik a vérnyomást, mert az a vér volumenéből adódóan mindenkinek van. Tehát az esti gyógyszer nem engedi FELMENNI. Amit reggel beszedsz, órák múlva hat.

Azért jó beállítás előtt egy héten át napi 3x naplózni, mert ebből látni, hogy hol kell közbelépni. Nem biztos, hogy több lesz a gyógyszer, hanem más az elosztása.

104. Regin_a (válaszként erre: 100. - Tumbo2)
nov. 19. 19:21

még jó,hogy világéletemben egyedül akartam lenni,ez nekem nem gond,"

Amig melóztam nekem se volt gond, hza MÁS NEM VALAMI HAVER JÓBARÁT CSAK FELÉM TÉVeDT VAGY ÉN ARRA

Hobbijaim is voltak, erősen műszaki beállítottságú vagyok, ma már mégse érdekel semmi

Elvoltam a lelki bajommal, most meg hozzá jöttek a fizikai fájdalmak

Szóba hoztam hogy kiadom az üres szobámat valami idős hölgynek

Na lett is erre sirás-rivás hisztéria, hogy miért nem férfinek

Egy férfi az életben nem érti meg a másik baját és még egy teát sem tud főzni, hogy túlzásokba essek

Ha majré van, egy nő megnyugtatóbb sokkal


Autót elintézem, mert ugye van vele rohangálás mire a nevemre kerül, aztán nem hagyom magam lerázni az orvostól

Szerencsétlen körzeti már nem is tudja mit kezdjen a v.nyomásommal

Hajnal/reggel 200/100 körül. Szedjek este is csökkentőt. Mire, a 110-re?

Nem irigylem :)

103. Regin_a (válaszként erre: 102. - Regin_a)
nov. 19. 19:09

Azért hadd tegyem hozzá,

egy apró karc sincs sehol az autón,úgy értsétek ahogy mondom, pedig 4 tulajdonosa volt már

Gyönyörű, vadi újnak nézte a szomszéd

Nagyon hebehurgya módon vettem, van ami nem működik van ami törött, de már néztem az ebay-en, filléres árban ontják a kinaiak

102. Regin_a
nov. 19. 19:02

Urak/hölgyek!

Köszönöm a jókívánalmakat autóm ügyében

Tudjátok mi az érdekes? Nem vagyok boldog és még finoman fejeztem ki magam

Ne is kérdezzétek miért, magam sem tudom. Barátnőm is mondja, itt a hideg idő, tudok menni orvoshoz, tudok boltba menni karton üditőért és nem darabonként hazahurcolva stb

Tudom hogy igy van és mégse


Utolsó utam a másik autóval rendszám leadás elött a temető volt, mert én villamos/busszal nem tudok kimenni oda

Tegnap gondoltam, ma temető "megmutatom" anyáméknak hogy vettem egy autót és köszönök mindent ami volt

Hajnalban ébredtem és olyan hányingerem volt hogy na....

Nem ettem ittam semmi olyat

Úgyhogy ez nem sikerült, de3 rajta vagyok erősen hogy bepótlom

Anyám vett nekem mindent, motort, autót, magnetofont és keményen melózott ezekért

Mindegy is, ő megérti miért nem tudtam ma kimenni oda

101. Regin_a (válaszként erre: 97. - Globus)
nov. 19. 18:52

Járóbeteg papirt 10évig, kórházit 15évig kell megőrizni, mármint aki adja. Ezek 2000 elöttiek, de állitólag ott van az EESZT-n, viszont és se és más orvos se tudja lekérdezni csak pszichiáter

Irtem/nem irtam?

Megtaláltam az új munkahelyén a régi kezelő pszicho dokinőmet. Jaaaj adjam meg az adataimat, majd ő megnézi a pszicho papirjaimat

Milyen rendes, gondoltam. Ja, a mai napig nézi....

100. tumbo2 (válaszként erre: 83. - Regin_a)
nov. 19. 16:46
sajnos mindenki megöregszik,van gondja,nyűge elég.én már föladtam,orvost sem akarok látni.még jó,hogy fölkelni tudok,de menni csak sántikálva.én is itt beszélgetek,mert mással nem is akarok.még jó,hogy világéletemben egyedül akartam lenni,ez nekem nem gond,de van helyette más.
99. tumbo2 (válaszként erre: 85. - Regin_a)
nov. 19. 16:38
nem mese,talán Truman Capote írta.olyan rég olvastam,hogy már nem vagyok biztos benne,talán 40 éve a Rakéta regényújságban.
98. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 93. - Regin_a)
nov. 19. 16:23
Gratula, legyen benne sok örömet.
97. globus (válaszként erre: 83. - Regin_a)
nov. 19. 11:17
Mennyire régiek az orvosi papírok, amire szükséged van? 2017 óta az eeszt-ből te is kinyomtathatod. Ha nincs nyomtató, akkor lementheted.
96. tumbo2 (válaszként erre: 83. - Regin_a)
nov. 19. 11:11
ugorgyunk.bár én nem emeleten lakom.de megértelek.mikor először voltam,rohangáltunk egyik ajtótól a másikig,mert senki nem tudta,hol lesz a rendelés.én már föladtam.
95. libikóka (válaszként erre: 93. - Regin_a)
nov. 19. 11:04
Sokáig szolgáljon,,legyen benne tartós örömöd:))
94. globus (válaszként erre: 93. - Regin_a)
nov. 19. 11:03
Pont kérdezni akartam, mi lett 🙂 Szolgáljon sokáig, jó egészséget!
93. Regin_a (válaszként erre: 92. - Regin_a)
nov. 17. 17:01

Istenkém sikerült!

És inkább bőgicsélés tört ki rajtam amikor hazahoztam. Gondolom a sok hónapi feszültségtöl


Nagyon szép, világos homokszin, és nagyon öreg

Nem számit, a lényeg hogy én raktam össze a pénzt rá, remélem még egy jódarabig élvezni fogom

Mitsubishi, de kézi váltós. Vagy 20 évig automata váltóst vezettem

Ne tudjátok meg, míg hazaértem hányszor fulladt le fékeztem amikor kuplung kellett volnavagy éppen pörgettem kettesben

Beletanulok újra, a Zsigulin szerzett tapasztalat nem tűnik el :)

nov. 16. 21:46

Egy nagy szoritás kellene olnsap reggel délelöttre

Nagyon rosszul vagyok bármikor kell felkelrni

Holnap 10-re jönnek értem és ha mindenjó akkor ves

zek egy autót

Nem megy már a motorozás

Ma előnyöm volt minden mellékútról,jeleztem hogy jobbra fordulok, bslról egy csaj fellökött

Előfordúl az ilyen, de skkor is öreg vsgyok már s motorhoz és egy combnyaktörés a sírba visz


Csak sikerüljön és olyan legyen az autó alja is mint a kÜlleme. Gyönyörű autó.

Jaj Istenem csak sikerüljön!

2023. nov. 5. 12:18

Mindig csak a holnapi sikerre várok

Ennyire a legrosszabb helyzetemben sem voltam magam alatt. Nagyon ócskán érzem magam :(

90. Regin_a (válaszként erre: 89. - Matutinem)
2023. okt. 31. 18:35

Minden megy a maga útján. Mi már összetartozunk csak néha.....

Én már nagyon kikészültem és kikészitettem a b.nőmet is

Elvették alólam az autómat a nyáron. Törvényesen, de nem jogosan

Költöttem egy kis ügyvédi pénzt, hogy tudnám az autót megvenni

Sehogy

Üzembentartó voltam, tulaj külföldi volt és meghalt/nyugodjon békében/

Autó kell mert nélküle nem tudok még a közeli körzeti dokihoz sem elmenni

Persze ha égne a ház, akkor kiszaladnék

Pánikbetegség. Aki ismeri az megérti

Két6 jóárú autót elszalajtottam

Naponta azzal töltöm az időmet hogy autót keresek

Lassan beledilizek, és ez nem csak duma


Most nagyon öreg fejjel motorozok, ma is megáztam rendesen, és már nem vagyok fiatal nem úgy kezelem a járművet mint anno

Vagy egy hónapja nagyon fáj a jobb vállam. Reuma, mondják. Egyik naprol a másikra? Ugyanmár! Kenegetem, talán jobb is de nem 100as

Zokni, cipő felhúzás igen nyűgös dolog

Láb érszűkület, már aludni sem tudok rendesen mert mozgáskényszer van a lábamban. Dormikumot kértem/kaptam a körzetitöl, hogy legalább pihenten ébredjek. Xanax+v.bor már nem segit :(

Kórház kellene és újból megműűteni, de nincs hozzá energiám

A többi elkeseredésemet nem is irom le, mert szégyellenivaló

2023. okt. 28. 18:43
Mi történt azóta?
88. Regin_a (válaszként erre: 87. - Matutinem)
2023. okt. 19. 21:48

Igazad van!

EGyfelöl egy férfi ne mutassa ki teljesen az érzelmeit

Másfelöl elég vének vagyunk hogy megunjuk ezt a helyzetet. Az is igaz, nők jobban viselik az egyedüllétet.

Ő sokkal kevésbé, én nagyon nehezen viselem az egyedüllétet

A szó szoros értelemben senki nincs akivel egy értelmes mondatot válthatok

Elugrom a boltba, köszönök a pénztárosnak és hazajövök.

Kezdek begolyózni az egyedüllétbe. Beszéltem pszichiátriával, egyszerűen nem lehet pszichológushoz jutni

Fizikailag is erősen lerobbantam, kórházba kellene vonulnom, csak féltem a lábam :(

Hát majdcsak lesz valahogy, vagy ennyi volt az élet

87. matutinem (válaszként erre: 86. - Regin_a)
2023. okt. 19. 12:44
Se veled, se nélküled! Már csak az a kérdés, Te vagy Ő unja meg hamarabb ezt a játékot!
86. Regin_a (válaszként erre: 85. - Regin_a)
2023. okt. 18. 20:36

Ezt a linket elküldtem neki is emilben

Jaaj, de szobalányos,amúgy sem hallgattam meg mert.... válaszolta

Születésnapra kapott egész napos adatforgalmat, amúgy korlátos. de az én nótámra nem futotta, hogy meghallgassa

És ki van megsértődve? Ő!

2023. okt. 16. 11:48

Van valahol a neten egy mwese, egy példabeszéd

Volt egy férfi és egy szép nő, szegények voltak, de nagyon szerették egymást

Karácsony jött, mindketten szerették volna megajándékozni a másikat valamivel

Eljött az ajándékozás ideje

A lány vett egy bőr óratokot, mert a férfinek volt egy szép zsebórája

A férfi vett egy fésüt a nőnek mert mindig csodálta a hosszú haját

De miböl volt pénzük?

A nő levágatta és eladta a hosszú haját, a férfi meg a drága zsebóráját adta el


Hogy kerül ez ide?

Nem tudom. Azt tudom hogy ha más is az életritmusunk, szeretjük egymást és már csak mi maradtunk egymásnak akik félszavakból is értik a másikat


[link]

2023. okt. 14. 12:40

Ma van a tegnap holnapja

Kis ünnepség lesz és kérdeztem telefonon, lesz bál?

Hogy lehet ilyen marhaságot kérdezni, jösz hátulról, miért nem kérdezed meg mikor van a születésnapom

Mert 30 éve együtt vagyunk, mi a francért kérdezném meg? Ez nem humoroos kérdés vpolt, monta

Annyi benned a humor mint mézben a macibrummogás

Itt hagytuk abba szétvetett a dühöngés


Rendeljünk valamit étteremböl. Körbenéztem, tatárbefszteket nem rendelek 6ezer forintért és hasonlót

Kérdeztem, a panirozottat eszed-e/merthogy műfogsor/

Egy órás duma után sem kaptam rá választ

Vettem csirkemell csíkokat panirban, lekapirgáltam a nagyját is kisütöttwem

Hűtőbe be, vcsak mikróban kell melegiteni


Ma telefon, előkészitve minden, gyere anikor akarsz, nyitom a pezsgőt

Évek óta nem pezsgőzöm a cukor miatt. Nem mintha nem bírnék el egy pohárral, de nem

Csöng a kaputelefon közben

Menj, jön a "barátnőd"

Egy vándor tetőfedő szólt hogy tetőt javítana. Mondtam neki ninvcs az az a olcsó ár amit énj kifiuzetnék most

Vissza a megjegyzésre, de már frrt az agyam

Egyetlen szomszádom van, egy hölgy és ha gondom van máshoz nem tudok szólni sem, nincs más szomszédom

Kezdettöl fogva utálja, pedig egész más kategória a szomszéd, én meg amúgy is már....


Egész kapcsolatunkban szerinte minden nőt megdugtam a környéken. És mindig csodálkozott ha szép lassan emelkedett a hangom meg a vérnyomásom is a sok marhaságtól. Nem részletezem a dolgokat, de .....


El akarja játszani azt az életben amit álmodik, merthogy elmondja nekem

Az élet nem az álmokról szól, hanem éppen forditva, szerintem. A napi történések /is/ lakitják az álmokat

Hogy mi a francért kever bele korábbi barátnőimet, akik közül volt akit ismert, volt akit csak emlitettem

Énm már elég vén vagyok, de ő nem fiatalabb nálam. Ugye finoman fejeztem ki magam


Akkormeg miafrancért izélget szinte állandóan, amellett hogy tudom hogy szeret?

Öregek vagyunk, de nem tudja elfogadni hogy egy férfi másképp öregszik mint egy nő, írtam már


Ma még motorra kellene ülnöm és boltba menni

Azt mondta , van minden ne motorozz

Ja, vírágboltba mentem volna mert virágot nem tudtam még venni, a rózsáim már nem frissek


És itt ülök , ingben gaTYÁBAN, virágbolt nem tudom mikor zár és még hol a zuhany, öltözködés taxirendelés

Nem lakik messze, de motorral már nem merek kimenni az országútra, megvénültem :(

Jobbakat nektek!

2023. szept. 21. 20:51

A napokat kinlódva élem át

Reggel ébredés "Istenem még mindig élek?", aztán jellemzően Xanax be és ha minden jó délig döglés, aztán kinlódva sirdogálva felkelek és már jön is az este

Kérem őseimet az égben kiok vigyázzák lépteimet, ha tudnak segitsenek

Mostanábban úgy látszik "valaki" visszafogja őket

Eldobtam többször is a motoromat, csoda hogy törés nélkül megúsztam

Peres ügyem lenne. Végre találtam olyan ügyvédet akire szükségem lenne

Pár mondat emilben és kérdeztem mikor hívhatom telefonon. Majd ő hív. Aha! Igaz hogy csak 6 napja de nem azért kerestem és érdeklődtzem a munkadjíja után mert sok a szabadidőm


Eldöntöttem, hogy eladom azt a veterán motoromat amire azt mondtam soha nem adom el. Két alkatrészt meg kell igazitani rajta. Elvittem a gépműhelybe a szomszéd városba

Két hét , érdeklőstzem hogy mi a helyzet. Majd szólok ha kész, kissé pökhendi választ kaptam

Rá vagyok szorúlva, mert a környéken nincs más esztergályos. Hozzá is motorral mentem, tiszta rettegés volt az egész. Igy nem lehet motorozni hogy félek hogy elesek

Nem az egyensúllyal van a baj hanem nem tudok rendesen váltani, ócska már a lábfejem

El se hiszem hogy két személlyel rendesen megpakolva "SZÁGULDOTTUNK" A JUGÓ TENGERPartra kétszer is

Más ügyben is kellene ügyvéd. Találtam is pár utcával arrébb

Több mint egy hónapja nem veszi fel a telefont

Orvos, angiologia. Jó a lába, mondja a dokinő

Mivan?? Éjjel nem tudom hova tenni , erős mozgáskényszerem van. Második stádium az érszűkület esetén. Ugyanmár! Hádde!


Bokám puffadt vizenyős

SAzedjen vízhajtót mondja a házidoki

Ja, és meddig, mert már vagy 2 hete ha nem kell sehova mennem benyomom a Furont, aztán hajrá

Ennek szív oka van. Megnézte EKG rendben

Csak lusta vagyok már nyomulni, merthogy más kardiologia vizsgálat is van mint az EKG és talán szakorvos többet lát

Belefáradtam az életembe. Szép volt, sokszor jó volt, de a végeredményre nem lehetek büszke

Egyedül vagyok, nincs kivel kibeszélni a gondokat

Barátnőm "VALAHOL" de ugye az más hogy telefonozunk egy óra hosszát,mint személyes beszélgetés

És egész más a hozzáállásunk az élethez, a halálhoz.


Olvastam egy cikket, idős hölgy kiugrott a hatodik emeletröl

Jaj, Kati néni olyan kedves volt, mindenkivel olyan jól elbeszélgetett

És? Bárkit is érdekelt hogy Kati néni lelkét mi rágja?

"Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített...bla-bla-bla telefont+

Kellett volna spec pszicho gyógyszer, felhivtam a pszichiátriát ami motorral elérhető, mivelhogy agórafóbia és a többi, tömegközlekedés nem megy

Tessék elmenni a járóbeteg gondozóba és ott kérni, mi nem irunk receptet. Jaj, le ne törjön a kezed!

Ja, a gondozó erős 10km hév-vel, onnan meg a fene tudja gyalog hány km

Ha oda tudnék menni, akkor nem is kellene odamennem

Amúgy is erős két hónapra adtak volna időpontot, mert a doktornő "nem ismer"

Vazze, nem ismerkedni akarok hanem ha ránéz az EESZT-re LÁTHATJA MI MIÉRT KELLENE

Nem! Mennyanyádba! Akkor ne irogassák hogy ha krizishelyzet van akkor mit tegyek!


Szükségem lenne a régi pszicho papirjaimra

Rendelő nem adja ki csak ha személyesen megyek oda és egy fénymásolás 2000Ft

Hát a hülyék a másik oldalon, idéztem nekik a GDPR törvényt de hiába

Rövid levelezés után a Nemzeti Adatvédelmi hivatalhoz fordultam

Mostanság olvasom, ügyintézési határidő két hónap, ami lehet hosszabb is ha akármi adódik

Ennyi embernek sérül az adata hogy sorba állunk?


Áh, sorolhatnám napestig a gondokat és az államhatalom vagy éppen a másik ember hogy szarik az ember gondjára segitség helyett

Namindegy, csak kijött belőlem és nekem sincs kivel megbeszélnem mint Kati néninek

82. Regin_a (válaszként erre: 80. - Regin_a)
2023. jún. 21. 22:59

Kikészültem! Egy darab letört az életemböl amikor levettem és leadtam a rendszámot

Nem tudom hogy tovább. Megint elkezdődött a a szédülésem ami szerintem pánikos. Tegnap "felmásztam" a motoromra és tettem egy kört

Nem mondom, tudok motorozni, de már nem olyan mint régen

Gyalog meg nem megy, szédelgek rendesen bottal is

Sok dologból kimásztam már, ebböl nem tudok. Mindenesetre kemény spórolás kellene, hogy őszre télre vegyek valami semmi lóti-futi autót

:(

81. Regin_a (válaszként erre: 79. - Soufflet)
2023. jún. 15. 22:06
Hova nem vettek fel? Földvár felé félúton? :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook