Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak erős idegzetűeknek, - 25 kg fórum

Csak erős idegzetűeknek, - 25 kg (beszélgetős fórum)


95. nyugi (válaszként erre: 93. - Deann)
2010. szept. 19. 07:55

Igen, érdemes!


Egyrészt látod, hogy mit csinálsz jól vagy rosszul, másrészt egymást olvasva, dicsérve, segítve könnyebb elérni a célt!

94. dalya (válaszként erre: 90. - Zsuzsuuuka)
2010. szept. 18. 21:58
Te is akkora magas vagy mint én és m csak 2 kilóval kevesebb. Nyugi menni fog!!! Csak kitartás:-)
93. deann
2010. szept. 18. 20:30
Érdemes naplót vezetni?
92. nyugi (válaszként erre: 90. - Zsuzsuuuka)
2010. szept. 18. 18:45

Szia Zsu!

Egészen biztos, hogy itt találni fogsz segítőket. Szerintem hasznos lenne naplót és mérlegelőt vezetned!

A semmitől valóban nem fogsz fogyni, de ha elhatároztad, hogy belevágsz, sikerülni fog.

Ha elfogadod, az én segítségemre számíthatsz! :)KITARTÁS!

2010. szept. 18. 18:12
Sziasztok.Én csak 20kgtól szeretnék megszabadulni:))Életemben nem voltam ilyen dundi de nem adom fel!!!!A múlt hétre volt betervezve a diéta de sajna hanyatt estem a kádban úgyhogy ez nem jött össze,de ami késik nem múlik.Majd hétfőtől.Van valami jó tippetek hogy szilveszterre elkápráztassak mindenkit??Egész életembenfogyóztam odafigyeltem az evésre a kalóriákra de mióta megszületett a lányom egyszerűen nem találok vissza a korábbi énemhez.Mi lehet a gond?
2010. szept. 18. 17:41

Sziasztok!

Már egy párszor elhatároztam hogy lefogyok de két max. 5 nap után mindig abba hagytam, és vártam a csodát hogy majd egyszer csak vékony leszek a semmitől.Szeretnék hétfőtől tényleg fogyózni hogy jövőre már én is tudjak menni a fürdőbe.164 cm vagyok és 90 kg.Eléggé elszomorító,tudom.Szeretnék itt a ti segítségetekkel is fogyni.Hogy amikor feladnám akkor ti segítsetek be hogy nehogy "elgyengüljek" mint eddig mindig.

Remélem segítetek nekem.

Előre is köszi. :))

89. dalya (válaszként erre: 87. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 18. 17:05
Ebben igazad van, de két éve sikerült havi 6 kg és így valahogy ki tartóbb voltam. Persze akkor dolgoztam mellette csemege pulton, és az is segített.
88. deann
2010. szept. 18. 16:54
Most én is lassabban fogyok, de nem bánom, mert tavaly lefogytam elég gyorsan, koplalva, aztán mikor elkezdtem enni kicsit többet, na akkor visszaszaladt az összes... sőt... úgyhogy most lassan, eszegetve fogyok :)
87. edc6f2c7cd (válaszként erre: 86. - Dalya)
2010. szept. 18. 16:13

ha ugy erzed lassan fogysz, nezd meg az en merlegem.. havi 2 kilo atlagban.. amikor a sikertortenetekben havi 5-10rol olvasok..


viccet felreteve az ido az ellenseg, mert alig gyozzuk kivarni, mikor tunik el mar a háj..de tenyleg amig fogyunk addig jó, egy evet adok en ennek a topicban szereplo 25 kilonak,es nyoma sem lesz..


es ha lemegy, soha tobbe nem engedem, hogy visszajojjon :D

.

.

csak menjen mar le :))

86. dalya (válaszként erre: 85. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 18. 15:44
Ez is igaz:):):)
2010. szept. 18. 15:39

köszi :D mostanaban picit begyorsult, egyaltalan nem banom :D

egy kilo husz deka harom het alatt nem szanalmas amugy! heti fel kiló a normalis, abban boven benne van, en is kb ilyen tempoban fogyok, es nem zavar, amig fogyok :D

84. dalya (válaszként erre: 83. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 18. 15:35
Gratula:):):)
2010. szept. 18. 14:51

jelentem a merleg 100 kilo alatt van :D

igaz, csak husz dekaval, de akkoris :D

82. dalya
2010. szept. 18. 14:39
Fogytam egy kiló húsz dekát 3 hét alatt na ez elég szánalmas:(
2010. szept. 17. 14:17
jaja, en is alig varom a merest, ferjem is igert egy ettermet :D de most nem kényszer, hanem jol csinalom orommel, es sokaig tartani tudom :D
80. 3312f98057 (válaszként erre: 79. - Anehrita)
2010. szept. 17. 10:51
Nagyon remélem, mert szerintem ennyire még sosem vetettem bele magam ebbe, mármint a fogyiba :)
79. anehrita (válaszként erre: 78. - 3312f98057)
2010. szept. 17. 10:32

Hidd el, megértelek:)

Én is alig vártam, hogy 100 kiló alá menjen a mérleg, aztán feladtam. De újabb és újabb célok kellenek, hiszen már olyan sok embernek sikerült és valószinű, hogy kitartással, odafigyeléssel Neked is és nekem is fog:)

78. 3312f98057 (válaszként erre: 77. - Anehrita)
2010. szept. 17. 10:10
Én meg nagyon nehezen vettem magam rá a fogyira, hiába vok ekkora "bálna", sokszor kezdtem bele, de kb két hét után mindig feladtam... most már három hétnél járok, szóval ez már haladás :) Nálam az első cél igazán az h két számjegyű legyek, nem is emlékszem rá h mikor voltam utoljára annyi... :$
77. anehrita (válaszként erre: 76. - 3312f98057)
2010. szept. 17. 10:04

Hát ha Te ennyit tornázol, nem is vagy lusta:)

Nekem sem volt nehéz annyira a Rezsi tornája, viszont az, hogy ilyen szinten nem mozgattam meg a porcikáimat semmi az tuti egy jó ideje. De nem adom fel.

Barátnőm is egy év alatt 98 kilóról lefogyott 69 kilóra, pedig nem is tornázott. Nála most a 65 kiló a cél, vagy a 60 kg?

Csodaszer?! Hát az nekem is jó lenne:D

Amikor annyi voltam mint Te, akkor még nem kellett csodaszer, de most a 90 kiló alá alig tudtam lemenni.

76. 3312f98057 (válaszként erre: 74. - Anehrita)
2010. szept. 17. 08:35

Én próbálok heti 3x vagy 4x is mozogni, és ha sok időm van, akkor csinálok egy 40 perces zumbát és közvetlen utána a Tatarek 60 percesét :) Nekem nem tűnik olyan nehéznek, jó jó, nem tökéletesen pontosan csinálok minden mozdulatot, de én elsőre és végig bírtam és alig volt izomlázam. Szóval, én mozogni tudok, ha nagyon akarok, csak eddig lusta voltam megmozdulni, de már pár hónapja szerencsére ilyen nincsen :)

Amúgy én segítségként hívtam egy "csodaszert" is, h el tudjak indulni a fogyás terén, mert én nagy súllyal indultam.

75. anehrita (válaszként erre: 73. - 3312f98057)
2010. szept. 17. 08:31

Azért Te is szépen haladsz és zumbázol:)

Nagyon jó kis mozgásforma.

74. anehrita (válaszként erre: 73. - 3312f98057)
2010. szept. 17. 08:28

A kaja megvonásnál én is rájöttem, hogy nem szabad. Vagyis, olyan ideges voltam az első héten, hogy az csak na. Mindenért ugrottam, mindenre:( Aztán rájöttem, hogy ez attól van, hogy azért eddig nem ennyit ettem, sütike, palacsinta, fehérkenyér, tészta. Minden ami ch. És ezt hirtelen megvontam magamtól, a mennyiséget is drasztikusan csökkentettem és ennek a lányom és a férjem itták meg a levét:(

Most már ilyen nincs. Keveset eszek, pici adagokat, ha édességet ennék megeszek egy túrórudit, vagy egy hari csokit, megállom, hogy sütök a lányomnak palacsintát és nem eszek belőle.

Inkább nem eszek, mert ha ennék, akkor nem biztos, hogy van megállás:D

Zumbázok:) én is nagyon szeretem. Általában a 40 perc cardiot szoktam, de most megszereztem a Tatarek Rezső 60 perces zsirégető tornáját, kipróbáltam és meghaltam. Ez volt tegnapelőtt és még most is alig tudok leülni, igy tegnap csak 20 perc zumba volt, hogy ne szokjak el a mozgástól, de most megint előveszem a Rezsit:) Megpróbálom.

Nagyon jó lenne már végre lefogyni.

73. 3312f98057 (válaszként erre: 72. - Anehrita)
2010. szept. 17. 08:21
Szerintem az a kaja, amit leírtál, az tökéletes. Nem szabad nagyon megvonni magunktól az ételt, csak mindent mértékkel enni :) A torna meg elengedhetetlen :) Ha még nem próbáltad ki, ajánlanám a zumbát, főleg ha szeretsz táncolni :)
2010. szept. 17. 08:15

Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Én most egyenlőre megelégednék a -20 kilóval is, de a -25 kg az már tökéletes lenne:)

Anno én is 116 kilóról kezdtem és lementem 5-6 hónap alatt 90 kilóra, aztán volt egy évem elengedtem magam és tavaly Karácsonykor már ismét 99 kilót mutatott a mérleg.

Szép lassan mindenféle diéta nélkül visszacsorogott 92-93 kilóra, (a 92 kilót mindenféle nehézség nélkül tudom tartani, csak lefelé nem megy) de aztán augusztus végén elhatároztuk a barátnőmmel, hogy jövő februárban a szülinapunkon disco-ban ünneplünk, onnan kezdve egy kicsit beszigoritottam magamnak és most vagyok 89,3 kg. Szóval még van mit leadni.

Reggeli ch: 1 zsömi vagy 2 szeletke rozskenyér, felvágott, tea vagy tej, ebéd az ebéd, az uzsim joghurt, vacsi alma. És torna, mert nekem anélkül nem megy:(

2010. szept. 17. 08:15
Jelentem, ma mértem magam és -15 kg-nál tartok :)
70. 3312f98057 (válaszként erre: 67. - Deann)
2010. szept. 17. 08:14
Szerintem sehogy :) Mondjuk délután 4ig egyél azt, amit megkívánsz, de csak mértékkel, utána pedig gyümölcs és torna :)
69. Sz&M (válaszként erre: 66. - Edc6f2c7cd)
2010. szept. 17. 07:19
Nagyon ügyi vagy! Már elindultál a helyes úton!!!:D
68. Sz&M (válaszként erre: 67. - Deann)
2010. szept. 17. 07:18

Őszinte leszek:sehogy.

Én is a múlt hétvégén szülőknél voltam, azóta nem bírok visszarázódni a fogyiba..:(

67. deann
2010. szept. 17. 00:00
Sziasztok! hazajöttem a hétvégére... mondjatok jó tippeket arra, hogy hogyan lehet ellenálni az itthoni ízeknek :)
2010. szept. 16. 18:08

Én most 100 korul vagyok (nem merek merni, mert megvan, és olyankor mindig tobbet mutat :)), de ha elmulik, mérek!!

én 114.1ről kezdtem, és 75 a cél :)


Ami pont 25 kiló még, tehat jo hogy inditottad :D


Igazából az én taktikam konnyu, heti 2x intenziv mozgas (vibracios trening), plusz napi 5x eszek (hozatok kajat, mert kulonben nem tudnam betartani), plusz minimum 3 liter folyadékot - lehetoleg nem szensavas formaban fogyasztok


sajnos van nemi pajzsmirigy gondom, októberre van idopontom dokihoz, remelem ad majd valami gyogyszert, de igy is fogyok, csak nekem tunik lassunak :) (heti fel kiló minimum megvan)


igazabol olyan jo lenne ha mar jovoilyenkor lenne

de kihivasnak erzem, es mindent megteszek.


neha elcsabulok, akkor benyomok egy répát :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook