Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

81. nszandika (válaszként erre: 74. - Zsiraf25)
2010. dec. 22. 18:21
Sya Zsiraf25!Mi győrbe voltunk!
2010. dec. 22. 17:49
Ma voltunk a CREDITSWISSél és megkérdeztük mi az oka, hogy a megígért kölcsönt nem kaptuk meg. -Azért mert kevés volt az előtörlesztés! Én ötszáz ezret szerettem volna,-de csak 1 miliót adnak! Így beleegyeztem és az előfizetési törlesztésem ötszáz ezer+ a kötelező befizetési 55 556ft. Szóval a pénz duplája kevés előtörlesztésnek! Kérdezem: akkor valójában aki azt írta, hogy megkapta a pénzt az mennyit fizetett be????????
79. Veca75 (válaszként erre: 78. - Zsiraf25)
2010. dec. 22. 16:34
Kedves Zsiráf,mi elálltunk a szerzödéstöl,vagyis nem kötöttünk,mert elötte én itt olvastam roluk,és megijedtem.jol tettem.bementem és elhoztam az összes pappirunkat,elmondta a férjem a véleményünket roluk, és rájuk csaptuk az ajtot.hála ennek a forumnak......de eddig senki nem kapott vissza pénzt én ugy tudom.....sajna
2010. dec. 22. 14:02
vece 75 es visza kaptatok a befizetet oszeget irj mert nekem is 2hete igergetnek mert ha ez igy van en kinyirom oket gődőllon vanak en 300km kelet utaznom de en mar montam nekik ha ez atveres kinyirom oket er azt montak 23dikaig megkapom biztos
77. Veca75
2010. dec. 22. 11:58
Ja szerintem mindegy melyik városban tanyáznak,a cég rohad azzal van baj,javaslom fogjatok ossze,rohamcsiga,szandika meg akiket átvágtak,és jelentsétek fel oket,mondjuk nem ártana egy felvett beszélgetés amikor ok mondják ki h pénzt adnak,igérnek.Sok szerencsét,majd irjatok...pusz
76. Veca75 (válaszként erre: 56. - Lilla0727)
2010. dec. 22. 11:19
mi vissza kértük a papírjainkat.Figyu,legyetek határozottak,menjetek be a Győri irodába hogy van 1percük a vissza fizetésre mert különben.......amúgy is csak ketten vannak bent.nincs tanú csak ti.mamlasz az a két ember.papírjaitok ha megvan de azért ha gondoljátok vigyetek ügyvédet.Én ezt tanácsolnám.Peti
2010. dec. 21. 23:38
Mi kecskeméten akartunk szerencsét próbálni.Nagyon tanácsolom kerüljétek mert mind csak a pénzt csalja.Barátnőm az utcára kerül mivel reményt adtak, de pénzt nem. Annak ellenére, hogy elmondtuk, hogy mire kellene a pénz amit annyira íGÉRTEK!!!!!!még a kölcsön kért pénz is elveszik, mert ezek után már nem hiszek ezekbe a csalókba. Ezért ilyen vagányak mert tudják mennyire kivannak a kisemberek szolgáltatva. Rokkant nyugdíjból élünk és örültünk a segítségnek. így van az örömből-üröm. Kerüljétek az ilyen kínálatokat és minél több portálon hívjuk fel a szükségre szorulókat, hogy még az összekapart pénz is elviszik és nevetnek a markukba, mert eltünnek és minden veszik.Ne várja meg senki, hogy a saját bőrén tapasztalja meg. engem is intettek, de olyan hihetően meggyőztek, hogy bedőltem. Ha előre kérnek pénzt már ki is kell fordulni.Keserű tapasztalat:(:( Karácsonyi ajándék a CREDITSWISS-től: köszönjük és viszont kívánjuk nekik. legyen ilyen karácsonyuk nekik is.
2010. dec. 21. 21:05
n.szandika és ketten is!kérdeznék valamit hol probálkoztatok felvenni hitelt?irj fontos mert én is ebbe a csabdába estem
2010. dec. 21. 19:31
A csekket már nekünk is kiküldték novemberbe, fel is adtunk 16.000 Ft!Decemberbe meg kijött a csekk 32.000 Ft-ról hogy fel kell adni mert az elöző havi nem érkezett be mert valamilyen hiba volt a rendszerben!Hülyének akarják nézni az embert!De amúgy nekünk is 21.-ét mondtak, hogy akkor új sorsolás lesz!
2010. dec. 21. 18:12
Hát ezzel a Credit swiss-l mi is megjártuk a koleganömel.Nov.30-n írtuk alá a szerződést, mondván, hogy 15 napon belül megkapjuk a pénz. Azóta 3 hét telt el és pénz sehol. Mi is kifizettük a kért összeget /sajnos/! Az ügyintéző hölgy azóta nem veszi fel a tf.-t. Azt a tanácsot kaptuk a két hét letelte után,: Dec. 21-én újra bírálják és utána biztos meg lesz a pénz! Amennyibe nem akkor a szerződést felbonthatjuk 30 napon belül. Ebben az a plusz buktató, hogy dec27-30-g nincs is félfogadásuk. Most ha ezt az oldalt nem találom meg akkor még a szerződést se tudjuk felmondani. Persze a pénzt mi is kölcsön kértük és befizettük /sajnos/!Persze a csekk már megvan.Valahogy jó lenne végét vetni ennek a csalás sorozatnak!!!És ezeket olvasva már úgy érzem, se pénz se kölcsön.
71. nszandika (válaszként erre: 70. - Rohamcsiga84)
2010. dec. 19. 16:20
Szia!Nem fogod vissza kapni mert mi sem kaptuk vissza pedig felbontottuk a szerződést!Mi már október elején voltunk benn Győrbe!Pedig azt mondták hogy ha 30 napon belül felbontjuk a szerződést akkor vissza adják a pénzt!Kijött a levél hogy a futamidő végén kapjuk vissza!Felhívtuk őket hogy mit jelent az hogy a futamidő végén és azt mondták hogy az az amennyi időre fel akartuk venni a pénzt, tehát az 25 év múlva!Szerintem azt a pénzt senkinek nem fogják vissza adni!!!
70. rohamcsiga84 (válaszként erre: 25. - Éva1973)
2010. dec. 19. 09:40
szia.vissza kaptátok már a beugrót?most akarom én is felbontani a szerződést.
2010. dec. 19. 09:32
sziasztok.én is igényeltem náluk.ha felmondom a szerződést akkor vissza fogom kapni a pénzem?kapta már valaki vissza?nagyon nagy bajban vagyok.én miskolci irodában voltam.
2010. dec. 15. 14:13
gurgesz2 neked hol sikerült felvenni a hitelt?
2010. dec. 15. 14:10
sziasztok forumozok!valaki kapot már a gödöllöi creditswiisstöl hitelt?
2010. dec. 13. 08:25

Szerintem piszkáljuk fel a médiát.

Küldjük szét a linkeket ahova csak lehet

2010. dec. 13. 05:46
Sziasztok Engem a nővérem kért meg hogy nézzek utána mert dec 1-6 között igérték hogy lesz valmi a pénzből erre közölték hogy nincs rajta a listán majd januárba talán befizetett 53000 ft-ot forduljon a rendőrséghez?vagy mit tegyen
2010. dec. 9. 17:28
Mi is a győri irodában voltunk benn még október 11.-én és akkor azt mondták nekünk hogy november 10.-én megkapjuk a pénzt, de sajnos még a mai napi sem kaptunk semmit!És a havi törlesztésre meg már küldik a csekkeket!300.000 Ft-ot fizettünk be amit kölcsön kértünk és most nem tudjuk vissza adni!Győrbe azt mondták ha visszalépünk meg kell indokolni és akkor vissza kapjuk a 300.000 ft-ot!Meg is írtuk a levelet de nem adnak vissza semmit!!Egy rohadt mocsok az összes aki így átveri a bajba jutott embereket!És akkor még ők reklámozzák magukat hogy " HA PÉNZÜGYI GONDJAI VANNAK MI MEGOLDJUK!"Nem oldanak meg semmit még jobban belerángatják az embereket!Undórító amit csinálnak!
63. Blondi43 (válaszként erre: 57. - Lilla0727)
2010. dec. 9. 10:45
Én is győrinél kértem és elő is törlesztettem. December 10-re ígérték,de még sehol semmi.Kezdek kétségbe esni.Nincs egy vasam sem,hiszen én is úgy kértem kölcsön a regisztrációs díjra amit a fizumból megadtam! Nem tudom mi lesz ha nem fizetnek!!
62. 81bf317c48 (válaszként erre: 58. - 0c14698dd0)
2010. dec. 9. 08:45
Én anyukámnak megjött a levélre a válasz azt írják nem fizetik vissza a befizetett összeget mert nem volt megindokolva . De én írtam és meg is indokoltam és lefénymásoltam ajálva tértivevényesen adtam fel.Szóval azt amiről fénymásolat van még azt is letagadjál. Szemét banda a börtön legmélyén a helyük
2010. dec. 8. 20:40
Igen tényleg ez van benne.
2010. dec. 8. 16:39
Tényleg ez van benne??
2010. dec. 8. 16:16

Sziasztok

Képzeljétek kaptunk creditswisstöl levelet hogy tájékoztatnak minket h technikai okok miatt HATÁROZATLA idöra zárva tart.ez tényleg poén

2010. dec. 8. 13:10

Sziasztok.

Olvasgatam,hogy ki, hogy ját a Creditswissel hát sajnos mi is megjártuk velük.

November 30 kötötük meg a szerzödést és ugye kaukciot vagy regisztrácios dijat kértek 50 ezret de elöre ki kelett fizetni a havidijat is ami az 1 milliora 3334ft lett volna.Hát mi ki is fizetük.

Mondta csávo hogy Hétfön reggel hivja fel apárom öket,megbeszélni hogy mikor menjen fel pestre a közjegyzöhöz hogy mikor utalnák át a pénzt.párom hivta öket de már hétfön nem csörgött ki atelojuk ki volt kapcsolva.Kedden is hivta akkor is.mi szegeden voltunk.Akkor találtunk egy Kecskeméti cimet meg telefont és párom felhivta öket és mondta nekik h mia problémája és mondták neki h már elköltöztek szegedröl egy másik helyre.szoval miko mi voltunk 30 akkor nagyon sokan voltak és vitték alovét és mindenkinek hétföre igérte a csávo h hivják öt.szoval mindenkitöl bevették alovét kikapcsolták a telot és mentek másik helyre költöztek.kibasztak velünk sajnos.

de párom megnézte acégjegyzéküket meg az adószámukat és él acég csak ökj nem bankok és ök nem adnak hitelt.hanem te megvásároltál tölük egy vásárlói jogot amit havonta fizet és majd ha szerncsés vgy akkor kisorsolnak és megkapod alovét vagy 25 év mulva megkapot az 1 millot.

de ök ezt nem igy mondják el hanem hogy adnak és minden honap 5-étöl 8-ig kifizetik alovét.

de ez egy kamu.Páom tegnap szolt nekik h felmondjuka szerzödés és mondta csaj neki hogy irjon nekik egy levelet és adja fel és 90 nap és visszakapja pénzét szoval nem az egészet mert 12 ezer ft levonnak és postai uton fizetneki ki.nagyon sajnálok mindenkit aki ebbe a szarba beleugrott.Ha valki tud megoldást h honnan lehetne felvenni kölcsönt az kérem irjon.de az ilyen fajta nem kell mégegy.köszönöm

2010. dec. 7. 14:27
AKI A GYŐRI CÉGNÉL PROBÁLKOZOTT AZ KÉREM IRJON ÉS TEGYÜNK ELLENÜK VALAMIT EZT NEM LEHET ENNYIBE HAGYNI !!!!!SEGITSÜNK EGYMÁSNAK HOGY MEGBÜNTESSÉK ŐKET MERT MOST A MI ÉLETÜNKET IS TÖNKRE TETTÉK ÉS MINDJÁRT MEGSZÜLETIK A FIAM ÉS IGY NEM TUDOM MI LESSZ VELÜNK!!!
2010. dec. 7. 14:24
Szia!Minket is nagyon átbasztak ezek a rohadt mocskos szemétládák nekünk is 1 milliót kellett volna adniuk és semmi erre tettünk fel mindent ez volt az utolsó reményünk 38 hetes terhes vagyok és a gyerekemnek még nincs is meg mindene mert erre számitottunk meg hogy kifizessük a sok adosságot és most összetört minden nem tudom mi lessz!együtt kellene lépni az emberekkel és beperelni őket mert tényleg nem fognak fizetni!!!!!Aki tud irjon És tegyünk ellenük v mit!!!!!!
55. PANOPLY (válaszként erre: 37. - Kicsi Antu)
2010. dec. 3. 22:26
ELŐ TÖRLESZTETTÉL ÉN IS AKKOR ÉN MIÉRT NEM KAPTAM MEGY AZ 1 MILLIOT???VÁLASZOLHATNÁL!!!
2010. dec. 3. 22:24
NEM FURCSA AZ EMBEREKNEK H ELÖSZÖR EUROMOBILEN HUNGARY AZTÁN CREDITSWISS KÖCSÖG AZ ÖSZZES!AKI BÁTOR ÉS DB.-I SZOLJON ÉS NEM HADJUK ANNYIBA!!!
53. PANOPLY (válaszként erre: 50. - Kicsi Antu)
2010. dec. 3. 22:21
KCSI ANTU ÉN IS ELŐ TÖRLESZTETTEM ÉSMÉGSEM KAPTAM EGY FT-OT SEM SZOVAL EZ POFÁRA MEGY VAGY MI??
52. PANOPLY (válaszként erre: 42. - Veca75)
2010. dec. 3. 22:19
SZIA TE A GYŐRI IRODÁBOL VAGY ÉN MEG DB-BÖL IROK AKIT 3 HÓNAPIG SZ.....K ÉS BEFIZETTEM A PÉNZT ÉS NEM KAPTAM EGY FT-OT SEM SZOVAL EGY SZEMÉT LÁDA EGY CÉG BÖRTÖNBE KÉNE JUTTATNI MINDENKIT AKIK OTT DOLGOZNAK MERT NEM SZÉGYELIK MAGUKAT MÁS PÉNZÉN GAZDAGODNI!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook