Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
261. ircsi89
2011. márc. 23. 10:11

budapesten lehet őket feljelenteni pénzügyi szervezetek állami felügyelete utánna a helyi rendőrségen! telefonszám: 06-1-489-9100

email cím: www.pfa.hu

260. ircsi89 (válaszként erre: 259. - Szerinted?)
2011. márc. 23. 09:47

szia

Jó lenne ha a pontos címet meg tudnád adni8mert úgy néz ki hogy onnann is tovább állnak mert a telefont már nem veszik fel

2011. márc. 23. 05:01
sziasztok!Ja és igen a darabos utcai ugyanaz a cég bár tagadják mert mi telefonon megkérdeztük,utána a neten beütöttük a telefonszámukat és ugyanaz a kft.Scher-Gold a nevük,mint a pásti utcainak.Simán hazudtak ott is(((Ne dőljetek be semminek!
2011. márc. 23. 04:59
Sziasztok!Mi is a debreceni irodában jártunk és sok pénzzel lehúztak minket,felbontottuk a szerződést,de nemigen lesz a pénzből semmi,látom írjátok hogy már az iroda sincs meg.Ha tudjátok mit kell tenni szóljatok mi is benne vagyunk az összefogásban.Nem tudom hogy engedhető meg ebben az országban hogy ilyenek működjenek ennyi pénzt büntetlenül kicsaljanak az emberekből.Ha tudtok megoldást segítsetek!!Sziasztok!
257. Kata321
2011. márc. 22. 20:16
Sziasztok debreceni károsult társaim! Sajnos mi is ebbe a kelepcébe estünk amibe sokan mások.Ma mentem hogy érdeklődjek mert csak vártam a hívást amit ígértek de sajnos nem hívtak.Ezért úgy gondoltam hogy személyesen odamegyek a Pásti utca 1. sz. alá ahol már jártam egy párszor január óta.De sajnos szomoruan tapasztaltam hogy ezeknek a csalóknak hűlt helyük.Teljesen üres az irodának nevezett helyiség.Pedig még pénteken voltam bent és semmi jel nem utalt a távozásukra.Láttam a multheti szuperinfóba hogy hírdetik magukat.Van még egy ilyenfajta iroda a Darabos utcán is csak azt nem tudom hogy hozzájuk tartozik e csak sajnos más néven futnak.Össze kéne fognunk nekünk debrecenieknek és végre csinálni valamit mert ennek már a fele sem tréfa.Nem lenne szabad engedni hogy ezek a mocskok több szegény embert meglopjanak.Kérem ha valakinek van valami ötlete válaszoljon.
256. meni08 (válaszként erre: 249. - Frenky.s)
2011. márc. 22. 20:01
Szia! Én már 5 hónapot vártam, és még mindig semmi!A segítségedet kérném, hogy hogyan és hol jelentetted fel őket!!! Neked van már valami információd?
2011. márc. 21. 17:58
Sziasztok! MI Kecskeméten buktunk. Az újságba még hirdetik magukat:kecskeméti Grátiszba ill. a Szuperinfóba. Holnap utána nézünk mert lejárt a 90 nap.Nagyon jó lenne ha visszafizetésnél is ilyen aktívak lennének.Címet megköszönünk ha van hely a feljelentésre.
2011. márc. 21. 13:19

Sziasztok!

Én ma próbáltam hívni a debreceni irodát, minden számuk kivan kapcsolva.

Mellesleg én pénteken voltam az irodájukban Debrecenben és azt monták, hogy csak festenek.

Hazug csalók jelentsétek fel őket én már megtettem

2011. márc. 21. 11:49
Ma halottam hogy a Debreceni irodát bezárták .Igaz ez?
2011. márc. 20. 19:51
Győr
251. szerinted? (válaszként erre: 249. - Frenky.s)
2011. márc. 20. 10:45
szia .Kérdezném te hol jelentetted fel őket?
250. zsaki30
2011. márc. 19. 23:31
De ha valaki lop egy kenyeret akkor már megbüntetik ezek (megtévesztenek több 100embert senki nem csinál semmit)Beszarás holnap én is Csinálok egy Bt ezek szerint nem tudnak majd elenem tenni semit))))))Vicces Magyarország
249. frenky.s (válaszként erre: 247. - Halapif)
2011. márc. 19. 19:41
Szia! Én kb 1 hónapot vártam mire meguntam és feljelentettem őket. Sajnos mi 194440 Ft-ot buktunk. Nem adom fel, csak most a lehetőségeket keresem, hogy vissza kapjam amit befizettünk. Mi is kölcsönből tudtuk befizetni a pénzt amit ideje lenne fissza fizetnünk, csak az a kérdés, hogy miböl?? Mi erre tettünk fel mindent, hogy kilábaljunk az anyagi csődböl. Ne döljön be senki nekik!!!!
248. Lina 79
2011. márc. 19. 11:47
Pécsiek figyelem!!! Ma a Pécsi Hírekben láttam, hogy újra hírdetik magukat. Nem tudom most milyen néven, de a Felsőmalom utca 4.sz. alatt. Ne dőljetek be!!!!!!!
247. halapif (válaszként erre: 246. - Frenky.s)
2011. márc. 18. 19:44
Szia.Én érdeklődni szeretnék,hogy mennyi idő után tettél feljelentést?
246. frenky.s (válaszként erre: 243. - Zsaki30)
2011. márc. 18. 19:42
Én már rég tettem feljelentést, de le zárták az ügyet, mondván, hogy nem történt büncselekmény. De azért próbáld meg hátha neked sikerül vmit elérni. Üdv.
245. halapif
2011. márc. 18. 19:17
Sziasztok! Sajna mi is beleugrottunk és még csak most találtam a honlapra mi 66000ft+20900-at fizettünk ki a második részlettel együtt nekem egy ismerős ajánlotta aki megkapta a pézt.Azt írtátok február 22-én hogy bemondta a pécsi tv hogy,megszüntek.Pécsen HÁT EZ NEM ÍGY VAN MERT a Felsőmalom utca 4-ben érhetőek el.
2011. márc. 18. 15:17
Nekem is mára igérték hogy utalják a pénzt de még eddig semmi.Telefonon meg nem érem el öket.Ha valaki már kapott lovét irjon ha lehet!
243. zsaki30
2011. márc. 15. 14:20
Én még várok pár napot és megteszem a feljelentést!Ha nem kapom vissza a pénzem akkor van bizonyitékom ellenük ami elég ahoz hogy plusz kártéritést is követelhetek megtévesztés történt!!!
2011. márc. 13. 17:11
Szia! Ez jó kérdés! A szerződésnek vannak olyan pontjai ami felett az egyszerű ember elsiklik. Ők viszont nem úgy mondják, ahogy le van írva. Olyan meggyőzőek és csak akkor kapod a kezedbe a szerződést amikor aláírod. Előtte nem tudod szóról-szóra értelmezni. Nincs rá idő, nincs rá lehetőséged. Még te olvasol ők egyfolytában beszélnek, hogy eltereljék a figyelmed. Egyik pont mint a 9.: üti a 9,1 ill. a 9,2-es pontot. Ők kölcsönt ígérnek, de azt nem is adhatnak. Ezeket mind neked kellene kikeresned a szerződésből. Én nem találtam, de állítólag benne van.
241. guppi99
2011. márc. 12. 21:38
De a szerzödéssel vezetnek meg mindenkit? Azt nem értem hogy enyi károsult és feljelentés után nem csináltak semit. ÉS HOGY LEHETNEK MÉG NYITVA?
2011. márc. 12. 20:50
Bocsi. Takács Ildikó!!!! Nagyon meggyőző még nem fitetsz
239. ketten is (válaszként erre: 237. - Guppi99)
2011. márc. 12. 20:48
Szia! Mi is Kecskeméten vesztettünk olyan száznegyven ezret amit kölcsön kértünk. Lejárt az az idő amit ígérnek szerződés felbontás utánra, hogy vissza fizetik. NEM IGAZ, minden ki van játszva. Eddig nem volt kölcsönöm most már van, mert odaadtam a kecskeméti kirendeltségnél. Takács Anikó volt aki hitegetett. Ha bedőlsz, ne haragudj, de megérdemled. Olyan sok levelet írtunk már itt és nem hiszitek el, hogy meglopnak. Mi sajnos akkor még ezt az oldalt akkor még nem találtuk. Siratjuk és a kölcsön kért pénz mert nem mindegy nyugodtan tud-e az ember aludni. Ők tudnak!?!?! Hidd el nem hazudunk, és nem muszáj mindenkinek a saját kárán tanulni. Tanulhatni lehet már a károsultak leveleiből is.
238. a-mira
2011. márc. 12. 20:32
Szia!Ezek nem bankok és hitelt sem adnak!!!! Csak lenyulják a pénzedet és esélytelen hogy valaha is viszontlásd.... De ha figyelmesen visszaolvastál volna akkor tudnod kéne hogy miről szól ez az egész és már megbocsáss de eszedbe nem jutna tőlük bármit is igényelni..... Max akkor ha van kidobandó felesleges több százezer forintod és akár 10-15 éved,hogy a pénzedhez juss.... De Te tudod.
237. guppi99
2011. márc. 12. 18:44
Sziasztok. Hitelt szeretnék felveni enél a banknál. És szeretném megkérdezni töletek hogy mire figyeljek. A kecskeméti irodába szeretném meg igényelni csak ahogy ezt a forumot olvastam teljesen elbizonytalanotam. Várom válaszotok!
236. lai01
2011. márc. 3. 21:05
Károsult társaim mondhatom így , mert ,mint írtam én is megjártam!De engedjétek meg, hogy azt megírjam van járható út!Minden megyében működik Gazdasági bűncselekménnyel működő osztály! És mivel ők a szóban elmondott tájékoztatóik nem egyeznek a szerződésben foglaltakkal így ezáltal ők valószínűleg elkövették a "Csalás"bűntettét és ezt a törvény bünteti!Mivel nekik szóban is azt kell mondani ami le van írva!Hidjetek, mert így van ez!Aki nem hiszi vegye elő a BTK-át!
2011. márc. 3. 20:02
MINDENKINEK!!! Én már tettem feljelentést amit az illetékes rendőrkapitányság bűnügyi osztálya elutasított, mondván, hogy NEM történt csalás. Nos erröl ennyit! Csodálatos törvényünk engedi, hogy a csalók legálisan kiraboljanak minket. De ha valamelyikünk egy doboz gyufát eltenne, már húzkodná a rendörség hónapokig. Amúgy 200 ezrem bánja a hiszékenységemet.
2011. márc. 3. 17:17

[link]

Olvassátok el!!

Nem tudom mit lehet elérni a feljelentéssel, mert ebben a cikkben le van írva, idézem: "A fogyasztói csoportokba befizetett pénzek esetleges eltűnése esetén sem egyetlen hatóság, sem a bíróság nem tudja kártalanítani a tagokat."

Akkor mit csináljunk?

2011. márc. 3. 14:51
Helló! Ha felbontottad a szerződést akkor nem. Mi ma kaptunk levelet a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság-l. Ők nagyon pontosan leírják, hogy mit kellene elmondani az ügyintézőknek. Kölcsönt semmi kép nem is ígérhetnének. Idézek -a tagok a tagság eredményeként nem készpénzhez, hanem az általuk megvásárolni kívánt áru tulajdonjogához jutnak!!! Szóval ehhez hasonlókat írnak. Kecskeméten: a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Fogyasztóvédelmi Felügyelősége az a hely, ahol a feljelentést kell tenni ha nem ilyen módon lettünk tájékoztatva. "Megtévesztés" címen. Nagyon sok jogszabály MEGSÉRTÉSE útját jutnak el ahhoz, hogy alá írjuk a szerződést.Érdemes a feljelentést megtenni mert így még kitudja mennyi károsult lesz. Ezek pénzszerző CSALÓK.
232. zsaki30
2011. márc. 3. 07:42
Helló!Ha nem is kapod vissza a pénzt akkor is kell fizetni a nem megkapott hitelt??Kik ezek?Ha nem kapok vissza pénzt akkor jelentem őket!!!!(Bár lehet még hamarabb mert nem kaptam meg a kellö tájékoztatást
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook