Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
201. ruti26 (válaszként erre: 186. - Web74)
2011. febr. 15. 10:17
igazad van az ügyintézö is félre vezeti az embert én is feljelentem öket én november elején bontottam szerzödést az semmi nem történik
200. ruti26
2011. febr. 15. 10:15
én is belementem mert nem tájékoztattak arrol hogy ez egy csoport oktoberban azt mondták hogyha befizetem az elöleget meg a szerszödést akkor nov 15ig megkapom a kölcsönt fizetés elöleget vettem fel azt a végén nem kaptam semmit itt maradtam kétpicivel pénz nélkül mert nem kaptam fizetést kölcsönböl voltam amit most törlesztek a credit wiss meg nem válaszol a leveleimre sem csalok most ott tartok hogy feljelentem öket s a médiához is fordulok mivel nem állok ugy hogy 100000ket csak ugy kidobjak az ablakon van ezeknek lelki ismeretük?
2011. febr. 15. 06:33
TISZTELT CREDITSWISS! Nagyon jó hogy itt megírják, hogy Fogyasztói csoport, de ezt talán el kellene mondani annak a sok átvert embernek is akik szerződést akarnak aláírni. Utólag már hiába írják!!!! Szerintem nem kell azért átverni senkit mert nem tudja értelmezni az önök madár nyelven írt szerződését. Pár mondatba leírni mi mit jelent, hogy a szegény ÁTVERT MEGÉRTSE!!!!! Nekünk a héten jár le a visszafizetés határideje. Nagyon várom, hogy valóban megkapjuk-e azt a befizetett összeget amit kölcsönkért pénzből fizettünk be ÖNÖKNEK!!!!!!!!!!!!!!!Jó lenne már ha nyugodtan alhatnák legalább azért, hogy amit kértem vissza adjam még ha én NEM IS KAPTAM. Önök tudnak nyugodtan aludni???????????????
2011. febr. 14. 21:24
TISZTELT CREDITSWIS:csak az a baj,hogy nem fogyasztoi csoportrol beszelnek hanem bankrol es mindent titkolnak a fogyasztoi csoportrol es ez egy nagy atveres igaz aban hibaztunk mindanyian hogy nem olvastuk át a szerzodest megfelelően de mindig azt montak nem fogyasztoi csoport 5 es15-e között folyositanak szerintem igy csak a munkatársuk mindig félhet mert egyszer megunjuk és kiburul a pohar lehet, hogy nem ő tehet rola de bene van a hazugságukban ,átverésekben
197. Creditswiss01 (válaszként erre: 194. - Frenky.s)
2011. febr. 14. 16:05

Tisztelt Fórumozók!


Cégünk fogyasztói csoportok szervezésével foglakozik.Ez a szolgáltatás, egy vásárlást segít elő ügyfeleink részére , amiben az ügyfelek részletfizetés útján tudnak hozzájutni a kívánt dologhoz(ingóság, ingatlan)a futamidő alatt.

Cégünk csoportalapja az ügyfelek által befizetett havi díjból áll, amely havi szintű rendezésére minden egyes csoporttag kötelezettséget vállal az Általános Szerződési Feltételek szabályzata szerint!

Társaságunk munkatársai a szerződés létrejötte előtt telefonon, illetve személyesen irodáinkban tejleskörű felvilágosítást nyújtanak!


Tisztelettel;


Creditswiss Kft.

2011. febr. 12. 15:16
Megpróbáltam megindítani a lavinát, elküldtem egy mailt egy kereskedelmi tv csatornának ill. egy jól ismert napilapnak is, remélem valamit el érek vele!
195. ketten is (válaszként erre: 194. - Frenky.s)
2011. febr. 12. 11:33
Szia! Nagyon sajnálom, hogy porul jártál. Látod hiába a sok panasz mégis csapdába lépnek az emberek. Annyira hihetően adják elő a HITELT. Mi NOV-be írtuk alá a szerződést és azóta semmi. úgy kijátszák a dolgokat, hogy nincs ellenük büntetés. Bár lenne már valami.
2011. febr. 11. 20:51
Ja mi győrben jártunk pórul! Aki nem vágott bele, javaslom, hogy hagyja az egészet hisz ez a sok panaszos hozzászolás nem véletlen!!!!
2011. febr. 11. 20:47
Sziasztok! Mi jan.19-én kötöttünk szerződést velük 200ezrünk bánja, de azt is kölcsönbe kértük. Nekünk nem mondták, hogy sorsolás utján kap valaki pénzt. Viszont azt közölték minnél nagyobb előtörlesztést vállalunk annál hamarabb kapunk pénzt. Ma kaptam egy levelet (2 hét telefonálgatás után) hogy fizessem be az első törlesztést annak ellenére, hogy pénz a holdon. felhívtuk öket hohy ez most mi akar lenni mire közhölték hogy fizessük be a mellékelt csekken, majd kapunk egy mási klevelet amiben be kell fizetnem a bevállalt 10 hó előtörlesztést (300 ezer forint) aztán megkapjuk a pénzt. Nem vártam meg, este felnyomtam őket a rendőrségen megindították a nyomozást! Javaslom, minden károsult jelentse fel ezeket a csalókat mert máshogy esélytelen hogy visszakapjátok a "regisztrációra" befizetett pénzeteket!!!
192. katácska31 (válaszként erre: 191. - Zsiraf25)
2011. febr. 10. 18:15
Semmi különös most megyünk jövöhéten mert közbe jött valami.Ha gondolod akkor add meg a számod és téged is beidéztetünk.Erre a mail :katacska30@freemail.hu
2011. febr. 4. 20:27
katacska miujsag voltatok bent
2011. febr. 4. 20:26
szeva bandi az a baj mindnkinek csak igergetik a penzt csak te azt nem fogod latni szerintem jobb ha mar felbontod a szerzodest es visza kered a pennzt mert ha mar sorsolason reszt veszel a penzed eluszot igy is ugyis sajna ez van
189. bandi42
2011. febr. 4. 10:26
Sziasztok én megkötöttem a szerződést velük várom a pénzt remélem erre a hónapra igérték az utalást kiváncsi leszek.
2011. febr. 3. 06:43
Szia erveen! Nagyon kérünk és megköszönjük ha tájékoztatsz bennünket, hogy az ügyvéddel mire mentek náluk! Várjuk a válaszod és előre is köszönjük.
187. ketten is (válaszként erre: 186. - Web74)
2011. febr. 3. 06:41
Szia! Ne légy ennyire türelmetlen. Mi December 21-én bontottuk fel a szerződést. Azóta várunk valami érdemleges lépést. Sajnos a reményen kívül nem sok jóval kecsegtettek bennünket eddig. Elég sok helyre írtunk már, de pénzt még mi sem láttunk.
186. web74
2011. febr. 2. 17:56
Én feljelentettem őket Pesten a Teve utcán mivel már január közepén felmondtam a szerződést és még pénzt nem kaptam vissza magát az ügyintézőt is feljelentettem amiért tévedésbe ejtett.
185. erzsebet1964 (válaszként erre: 184. - Erveen)
2011. febr. 2. 17:56

Szép napot

Szerintem többen kiváncsian várjuk hogy erre mit lápnek. Ha megkérhetem hogy tájékoztatna a dologről megköszönném .

Tisztelettel Vavrek Erzsébet

184. erveen
2011. febr. 2. 14:52
Bent voltam szerződéstkötni mondtam nekik hogy elviszem az ügyvédemnek nem engedték de holnap viszem magammal az ügyvédemet kiváncsi leszek mit mondanak. de kicsit gyanús hogy nagyon sürgetnek.
183. Lina 79
2011. jan. 31. 21:09
NA VÉGRE!!! Remélem sokan láttátok, ma reggel az m2-ön ez volt a téma, úgy látszik egyre nagyobb az átvertek tábora. Talán végre elérünk valamit!!!
2011. jan. 29. 21:25
Kedves Lina! A 114.ketten is: oldalon írtam címeket, azokra írtam levelet. Megírtam őszintén, hogy hogy jártunk. Az ügyintéző nevével, címmel és hogy hol kötöttük a szerződés mindennel együtt. Összeget mindent és erre kaptam a választ. A szerződést persze még DEC. 21 én felbontottuk, mert kiestünk volna a határidőből.Most jó lenne egy szakember aki azt a sok paragrafust ismeri. Annyit tudok, hogy az eljárást megindították ellenük. Tanácsolom írd meg nekik te is, és reménykedjünk, hogy hatásos lesz.
2011. jan. 29. 19:06
Sziasztok.Sokan olvassátok ezt a fórumot,és a panaszokat mégis vannak olyan emberek akik be dölnek ezeknek a CSALÓKNAK,Én tanultam belőle igaz ,hogy már késő.
180. Lina 79 (válaszként erre: 176. - Ketten is)
2011. jan. 29. 14:47
Annyit szeretnék tőled kérdezni, hogy ti felmondtátok a szerződést és úgy tettetek feljelentést?
179. Lina 79
2011. jan. 29. 14:45
Őszintén szólva én voltam a tudatlan. A szerződéskötés előtt csak annak jártam utána, hogy a cég legálisan működik. Sajnos szerződéskötés utána akadtam rá, erre az oldalra, hogy valójában milyen csoportos beszedésekről van szó.
2011. jan. 29. 11:54

Sziasztok!

Héten voltunk bent az irodában hát vmi vicc amit művelek ezek az emberek!Összevissza kertelnek és hazudnak,és nem mondják el normálisan hogy mit is takar az hogy fogyasztási hitel.A legjobb az egészben.Aki az interneten rosszat ír róluk az konkurencia!Ez Magyarország a csalók országa itt mindent lehet becsapni a másikat átverni stb...

Veca75 én vagyis mi csatlakozunk hozzád!

2011. jan. 28. 19:45
Bocs a hibákért,de 1millát befizetni ettől teljesen padlót fogtam. Remélem szerencséd lesz. Szóval az eljárást megindítják ellenük. Mi meg vigyük perre a dolgot. Itt az összefogás ideje!!!
176. ketten is (válaszként erre: 174. - Bandi42)
2011. jan. 28. 19:39
Szia! Hát ha aláírod a szerződést és kifizeted nekik a pénz akkor minden elismerésem a tiéd!!!! Ma kaptam levelet a Gazdasági Versenyhivataltól és csak polgári jogi bíróság által tudjuk visszakapjuk vissza a pénzünk. Úgy, hogy nagyon kíváncsi leszek a bátorságod eredményére. Szívből kívánom hogy legyen szerencséd, ha belevágsz.
2011. jan. 28. 18:42
Ezeket kikel irtani mert terjednek mint a csótányok és szegény emberek iszák meg a levét szélhámos csaló banda átbaszták a barátom feleségét is rohadjanak meg
174. bandi42
2011. jan. 28. 14:21
Köszi hogy írtatok azért szerintem én megnézem az úgynevezett szerződésüket kiváncsi vagyok mi van benne.
173. Lina 79
2011. jan. 27. 15:55
Én kedden voltam szerződés íráson, azt hiszem 85.000 Ft.-ot buktam. Február 10-15-ig ígérték a kifizetést, türelmesen várom. Viszont én nem fogom annyiban hagyni. Amennyiben nem kerül az ígért összeg kifizetésre, megpróbálok minnél több pécsi átvert ügyfelet toborozni és feljelentést tenni. Ma kicsit utána jártam, maga a pénzintézet működése legális, de abban félrevezetik az embereket, hogy az összeget hitelként ígérik, és semmilyen utósorsolásról nem szól a fáma, vagyis az embereket félrevezetik és ez már CSALÁS!!!
172. katácska31 (válaszként erre: 154. - V.zsuzsa)
2011. jan. 27. 14:07

Szia!

Ezt te sem hiszed el amit irtál mert te is belsős ember vagy.Nem hiszek benne mert van okom rá!!!!Mennyit kapsz hogy itt irogatsz a portálon?!

Nem kell az embereket hülyiteni igy is van elég gondjuk!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook