Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
21. Veca75
2010. nov. 17. 15:01

Sziasztok!Röviden annyit,hogy mi is majdnem beléptünk ebbe,bár a szerződéskötés pénteken lenne...de ezúton kérnék minden károsultat,hogy vegye fel velem a kapcsolatot privátban,én tettem bizonyos lépéseket de szükségem van az"átvertekre".Talán együtt többre jutunk.

Ígérni nem akarok,de egy próbát megér szerintem!!!

2010. nov. 16. 10:20
Szerintem innen ne várj sok jót. A szerződésben azt vállalják, hogy a futamidőn belül kifizetik a pénzt, tehát akár 180 hónap is lehet vagy több is.
19. tazi72
2010. nov. 15. 22:45

Sziaztok!

Tudnátok segiteni abba,hogy Bár-listás,hogy juthatna kölcsönhöz?Minden megoldás érdekel!!!

Köszike.

18. tazi72
2010. nov. 15. 22:30

Sziaztok!

Már Egerben is van Creditswiss kft!

Pontosan tőllük szeretnék pénztde most az olvasotak alapján teljesen elbizonytalanodtam.

Ha valaki járt már az egri irodába,károsult vagy megkapta a pénzt,kérem írjon!Nagyon fontos lenne számomra.Aki látta már a szerzödést kérem írja meg mit tartalmaz,mi a rizsa szöveg?Köszönöm!

2010. nov. 15. 08:14

Sziasztok az én anyukám is beugrott ebbe a dologba. Szegénykém 67 éves és mozgássérült de nem törődtek vele mosolyogva verték át

Egész sunyi módon húzták be. Amikor felhívta őket telefonon akkor egyértelműen pénzről volt szó.

Amikor a helyszínen kérdezte akkor is csak pénzről beszéltek és olyan gyorsan íratták alá vele a papírokat és fizettették be vele a pénzt,hogy eszmélni nem tudott.Mikor kértük a teljeskörű tájékoztatást akkor meg elterelték a szót amíg az egész gyorsan lezajlott. Gyanús volt. Ugyan felvettem de nem hallatszik jól mert a telefon a kabát alatt volt és elég gyenge lett. Szerintem is össze kellene fogni legalább a többi ember ne ugorjon be.Ez Miskolci iroda de az előttem leírtakhoz megszólalásig ugyan az. Néhány asztal egy fénymásoló és paravánokkal elválasztott rész a beszélgetésekhez. Eltettem az újságot amiben egy nagy hirdetésben kiemelve,(ANYAGI GONDJA VAN) és a többi fűszer ami kell. Kisbetűvel alatta amit egy idős ember nem is vesz észre utalás valami vásárlói csoportra ami 20 éve Magyarországon. Igen volt Poligruppo és ezt 3 évig szívtam. Azt mondom időben fogjunk össze.

2010. nov. 12. 15:54

Üdv!

Sajnos mi is beleugrotunk ebbe a dologba! A kérdésem az lenne hogy mi van akkor ha fogom magam valakit megkérek hogy menjen be hogy szerzödést szeretne kötni, de a teljes beszélgetést felveszem diktafonra és akkor már bizonyitható hogy hitelt kinálnak! Ezen felül még pluszba az irodájukon lefényképezem a hatalmas plakátot amin nem félreértelmezhetően hitelt kinálnak!

2010. nov. 2. 19:25
Pécsett Kazinczy uta 3 szám alatt működő Credit Swiss Kft. Könnyen hitelhez jutást igér, meglehetősen alacsony törlesztőrészletekkel 100.000-tól 10.000.000 Ft-ig!! Mindez a szóbeli megbeszélésen hangzik el, 2 napon belűl értesítenek, hogy megkaptad a hitel és mehetsz aláírni a szerződést!! A szerződésben már nem hitelről van szó hanem vásárlóijogot igérnek, de arra hivatkoznak,hogy ez azért van így megfogalmazva mert ők hitelt valójában nem adhatnak! Én a szerződést nem írtam alá. Feltűnő,hogy az iroda nincs túl rendezve ( 4 asztal 8 székkel és egy házi kis nyomtató, se számítógépek sem irodai butorok nincsenek)!! Kérem azok jelentkezését akik jártak ebben az irodában,osszák meg velünk tapasztalataikat! Ha aláirták a szerződést akkor kaptak-e hitelt és mennyi időn belül? Előre is köszönöm!
14. 07c4794583 (válaszként erre: 13. - Kiváncsifáni)
2010. okt. 16. 23:41

Ez a lényeg, hogy a másik nem bank!


idézek:


"Az ilyen cégek működése pont a megtévesztésre alapul és azért nem vonatkoznak rá a normál pénzügyi szabályok, mert nem tartoznak a pénzügyi intézmények közé, nincs hitelnyújtásra jogosultságuk sem, így a PSZÁF nem is ellenőrizheti őket, hiszen semmi közük hozzájuk."


...


"A szerződésben tuti le van írva mindaz, amit mondtam, így ők nem vonhatók felelősségre a bíróságon, a szerződéseik jogilag teljesen rendben vannak, csak épp nem arról szólnak, amit szóban elmondanak.


A félretájékoztatás sajnos nem bizonyítható, mert arra szigorúan vigyáznak, hogy írásban semmi olyan adatot, információt ne adjanak, ami arra vonatkozik, hogy HITELT nyújtanak ilyen és ilyen feltételekkel, ezen és ezen a napon.


Gombamód szaporodnak ezek a cégek.


A hiszékeny, tájékozatlan, bajbajutott emberek pénzének kicsalása a céljuk és pont azt használják ki, hogy rájuk nem vonatkoznak a PSZÁF előírások, amik pl a bankoknál kötelezők.

Egy banki ajánlatnak kötelezően tartalmaznia kell a THM-et, futamidőt, minden olyan információt, ami feltétel a hitelhez jutáshoz. A kölcsönszerződésre még szigorúbb előírások vonatkoznak. Egy bankban megtalálható a Hirdetmény és az Üzletszabályzat, nyilvános helyre ki van rakva, csak épp senki nem olvassa el...


Egy fogyasztói csoportnál nincsenek ilyen előírások és hitelajánlatot pl tuti nem kapsz írásban, mert nem is tudnak adni, nem is adhatnak. Megpróbálnak olyan színben feltűnni, mintha hivatalos hitelintézetek lennének, de egy tájékozott ember azonnal átlát rajtuk.


egy hiteltanácsadó"



ez hétkGombamód szaporodnak ezek a cégek.


A hiszékeny, tájékozatlan, bajbajutott emberek pénzének kicsalása a céljuk és pont azt használják ki, hogy rájuk nem vonatkoznak a PSZÁF előírások, amik pl a bankoknál kötelezők.

Egy banki ajánlatnak kötelezően tartalmaznia kell a THM-et, futamidőt, minden olyan információt, ami feltétel a hitelhez jutáshoz. A kölcsönszerződésre még szigorúbb előírások vonatkoznak. Egy bankban megtalálható a Hirdetmény és az Üzletszabályzat, nyilvános helyre ki van rakva, csak épp senki nem olvassa el...


Egy fogyasztói csoportnál nincsenek ilyen előírások és hitelajánlatot pl tuti nem kapsz írásban, mert nem is tudnak adni, nem is adhatnak. Megpróbálnak olyan színben feltűnni, mintha hivatalos hitelintézetek lennének, de egy tájékozott ember azonnal átlát rajtuk.


egy hiteltanácsadó"


ez, szumma szummárum, nemes egyszerűséggel: átverés.

13. kiváncsifáni (válaszként erre: 11. - 07c4794583)
2010. okt. 16. 23:33

A Credit Suisse-t ismerem volt velük dolgom. A másik bankot nem ismerem. Te mát többet tudsz róluk.

A mai világban fő az óvatosság

2010. okt. 16. 23:30

egy példa a jogifórumos hozzászólásokból:


"pvcpadlo # e-mail 2010.10.11. 12:12


Tisztelt Olvtársak4


Immáron 2 hónap telt el a vissza lépésem óta, még nem válaszoltak…viszont azut mondták, hogy az 50 000 frt-os beugrómat nem fizetik vissza.


javasolnám, hogy közösen az érintettekkel pereljük be őkt4"



vagy


"Sziasztok


Nekem ismerősöm járt így.Debrecenben nyitottak irodát,először valóban a volt Apeh épületben,de átköltöztek a Pásti utcára,egy bank mellé.Na,gyanúsan nem túlrendezett az iroda..Sajnos ők júliusban kötöttek velük szerződést,de erről csak most szóltak.Már lassan 200 000 forintjuk bánja.A hitegetés ezerrel megy,de most h átolvastam én is a szerződést,ki­derült,h az csak őket védi,s mivel aláírtad,nem fogsz visszakapni semmit.Pont ma voltunk bent,ahol közölték,új rendszer van,most már gyorsabb az eljárás,bármelyik pillanatban szólhatnak,h megjött az igényelt összeg.Addig fizessék az előtörlesztés­t.Kiszállni kiszállhatsz,mél­tányossági kérelemmel vissza is kérheted a regisztrációs díjat,de csak az „esetek többségében adják vissza“.Kamu.Nem adják.Nem tudjuk mit lehetne tenni,kihez fordulni,de sajna ismerősünk még mindig elhiszi,h talán ebben a hónapban „kisorsolják“­.Emberi hiszékenység..."



hát ez számomra erősen no go!

11. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Kiváncsifáni)
2010. okt. 16. 23:28
A Credit Suisse-t nem kellett volna leinfózni, az egy világelső bank. Azonban ez a Credit Swiss nevű kft - ne felejtsük, egy kft mindössze 1 millió forinttal is alapítható - számomra egyértelműen nem bank, csak egy rakás ügyeskedő csaló.
2010. okt. 16. 23:26

Megtaláltam, ez bizony egy Credit Swiss nevű cég lesz. Mármint szerintem addig fognak ezzel a névvel létezni, amíg az említett nagybank ki nem szagolja és el nem perli tőlük a nevet. Eleve undorító ilyen lopott névvel próbálkozni.


Plusz ezeket találtam, nem túl biztató:


[link]


[link]



itt láthatod, hogy van, akinek nem adtak vissza pl 5000 Ft-ot, szóval én a helyedben sürgősen elfelejteném a csaló bandát.

9. kiváncsifáni (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2010. okt. 16. 23:24
Azért fizetés előtt nem árt ha leinfózza a bankot.
2010. okt. 16. 23:23
Természetesen ez nem jelenti azt, hogy ne kellene az elsőtől az utolsó betűig átolvasni a szerződésed, és értelmezni is, mielőtt aláírod, hiszen a nagy bankok is óriási kamattal, miegymással tudnak és szoktak dolgozni, ez egy ilyen szektor. Elolvastad már a szerződés szövegét?
2010. okt. 16. 23:21
Ha nem "Credit SWISS"-nek írják, hanem "Credit SUISSE-nek", akkor megnyughodhatsz, mert az a legnagyobb svájci bank az UBS mellett, abszolút óriás pénzügyi hatalom.
6. féknyom (válaszként erre: 5. - Kiváncsifáni)
2010. okt. 16. 23:21

Semmi baj:)

Passzolok, nem ertek en ehhez. De biztos van, söt olyan is, hogy elöbb fizetsz, aztan nem kapsz:)

5. kiváncsifáni (válaszként erre: 4. - Féknyom)
2010. okt. 16. 23:19

Bocs ! Késő van félre olvastam.

Van ilyen, hogy előbb fizetek, hogy kaphassak?

2010. okt. 16. 23:17
nem fizetett, "kellene"
3. kiváncsifáni (válaszként erre: 1. - Selly)
2010. okt. 16. 23:16
Mire fizettél annyi pénzt?
2. mendra (válaszként erre: 1. - Selly)
2010. okt. 16. 23:15
Ez valami újabb lehúzás?
2010. okt. 16. 23:14

Sziasztok!


Győrben találtam ezt a bankot.Bementem és engedélyezték a hitelemet.Be kellene fizetnem 60000FT-ot a 600000Ft-ra.


Valaki ismeri őket?Kik ők?Tartok tőle hogy átverés mert neten nem találtam róluk semmit,de szügségem lenne a pénzre!


Aki tud róluk valamit, írjon róluk.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook