Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

2011. jan. 27. 14:03

Szia Zsiráf25!!

Bocsi hogy eddig nem válaszoltam,de túl elfoglalt voltam.Hát én ugy gondolom,hogy tőlünk kb 600 kmre vagy.Az a helyzet hogy nem akarom elárulni mert van számukra egy meglepetésünk és az a tuti.Mi eddig nem tudtunk elmenni mert zsufolt volt a programunk.De most februárban elmegyünk mindenképpen és utána jelentkezem.Nem tudhatom,hogy ki itt a beépített ember mert nem egy sem kettő van ide beregisztrálva .Remélem megérted.Szia minden jót.Ja és még annyit hogy szívesen kicsinálásban benne vagyunk.Értesítelek hogy mi is történt.Szia!

170. hiszékenyke (válaszként erre: 167. - Bandi42)
2011. jan. 26. 18:42
Szia.Szerintem ne menj bele,pénzt nem fogsz tőlük kapni.Nem rosszból mondom mi is buktunk rajta.Ha jót akarsz magadnak nem mész bele,ez 1 JÓ TANÁCS::::::::
2011. jan. 26. 18:08
Szia! Ha jót akarsz magadnak ne fizess!! Mi ezt a 140ezret is sajnáljuk, de te nagyon sokat vesztenél. Gondolt át nagyon NEM HAZUDUNK. Siratjuk a pénzünket. Hitel helyett adóságunk van! Ennyi ember nem hazudik. Én is lettem figyelmeztetve, hogy kerüljem őket de SAJNOS belementünk.... Elhiheted rokkant nyugdíjból hogy oldjuk meg. A barátnőm meg utcára került, de a pénzt elvitték. Hát gondold át nagyon
168. Veca75 (válaszként erre: 167. - Bandi42)
2011. jan. 26. 17:13
Eszedbe ne jusson fizetni-szerintem!olvastad milyen sok a károsult,és csak 2 ember dicsekedett a pénzel h megkapták....sztem Széchenyi hitel:)
167. bandi42
2011. jan. 26. 14:36
Segítsetek én 20millát szeretnék vállakozás indításához és ma voltam bent a pécsi irodában 1millát bekéne fizetni mit tegyek szerintetek?
166. hiszékenyke (válaszként erre: 164. - Tojas1987)
2011. jan. 25. 18:38
Mindent bele mi is segitünk Pécsről.
2011. jan. 25. 15:47
De ezt ne is itt pontosítsuk le hanem 1 elérhetőséget nyugodtan megadhatsz nekem.......
2011. jan. 25. 15:45
csatlakozom Veca75 Én megcsinálom a felvételt nekem van időpontom is minden szóval én benne vgyok szerinted miket kérdezzek tőle???
163. Veca75
2011. jan. 25. 10:36

Elmondom mit kellene tenni,valakit beépíteni elvinni mintha pénz akarna felvenni és rögzíteni a beszélgetést,és van bizonyíték a csalásra!

Kicsalni,hogy kimondják pénzt kapsz!!!!!nem lehetőséget egy sorsolásra,arra ott a lottó,és azt hetente húzzák!


Ha győrből valaki társulna velem én megtenném,mert qvára cseszi a csőröm a banda!!!!!!!!!!!

162. Veca75 (válaszként erre: 161. - D58d3f76a9)
2011. jan. 25. 10:31

Minden kft alapításánál kell 500000ft-al rendelkezned,néha elég papaíron:) és már lehet kft-d!Ha egy pénzintézt kft,már az gyanús hiszen csak a törzstőkéig vállal fedezetet....a céget becsődöltetik,és a csinálnak másikat pár óra...új adószám.....ennyi!A győri is már évek óta ott van,kint van a hirdetőtábla,mi ez ha nem ajánlat mutatás,és az nincs ott,sorsolás után kapsz pénzt!és azt sem akkor mondják amikor felvilágosítást kérsz....mi ez ha nem átverés?

ja és az apeh szerint októberi a cégbejegyzés!!!

2011. jan. 24. 17:35

Hihetetlen! Épp most telefonált egy ismerősöm, nézzek utána a cégnek, mert a lánya is befizetett a Creditswissnek 60.000 Ft-t. Ezek már Miskolcon is átverik az embereket. Valahogy nagyon felbátorodtak. Az ismerősöm utána nézett a cégbíróságon, 500.000 Ft, azaz ötszázezer forinttal alapították a szélhámosság alapjául szolgáló fedőcéget.

A Fidesz azt ígérte rendet tesz a portán. Ennek ellenére éppen most alakul nagy bátran egy lehúzó cég. Gondolom a cégalapítás költségei már megtérültek.

2011. jan. 24. 17:33
VALAKINEK HÁTHA JÓ LESZ SEGÍTSÉG ÜL A cégbíróság adatai szerint a Swiss Investet 2008 decemberében jegyezték be Magyarországon, a kft. székhelyének címe: Budapest, Nagy Ignác utca 19/A. A kft. tulajdonosa egy Swiss Invest nevű, Romániában bejegyzett cég – azt, hogy ennek ki az alapítója, a hazai adatok alapján nem lehet megállapítani. A Creditswiss Kft. idén szeptemberben alakult, székhelye Budapest, Gvadányi utca 2/C. A cég tulajdonosa egy magyar magánszemély, Móró István.
2011. jan. 24. 17:23
Tovább ronthatják az eladósodott emberek esélyeit a „fogyasztói csoportokat” szervező cégek. Csak találgathatjuk, hogy miképp működnek ezek a törvény által szabályozatlan vállalkozások. A cégek vezetői elérhetetlenek.Ne engedj a csábításnak akár milyen helyzetben is vagy vigyázzatok magatokra
2011. jan. 24. 17:09

SZIASZTOK! NAGYON VIGYÁZZON MINDENKI ERRE A PÉNZKEZELÉS FOGLALKOZÓ

TÁRSASÁGRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEKEM EGY SZERENCSÉM VAN HOGY ELŐTTE EGY BARÁTNŐM FELVILÁGOSÍT EZ EGY SZÉLHÁMOS TÁRSASÁG SZINTE ÉRZETTEM HOGY NE FIZESSEK ELŐRE NAGYON SAJNÁLOM AKIT ÁTVÁGTAK ÉS MINDENKIT KÉREK ARRA HA LEHET KERÜLJÉK AZ ILYEN SZÉLHÁMOS BANDÁT ELŐBB UTÓBB BUKTA LESZ

157. hiszékenyke (válaszként erre: 156. - Ketten is)
2011. jan. 23. 13:05
Nem akarlak elkeseriteni de pénzt nem fogsz kapni,az lessz a válaszuk,hogy részt vettél a következő elbiráláson,így nem jár vissza semmi.Mi ugyan így jártunk.A mi 90-napunk február 4-én jár le,és most kaptuk a levelet,arra hivatkozva,hogy részt vettünk az elbíráláson,és elestünk a vissza járó összegtől.
2011. jan. 23. 09:56
Sziasztok! Örülök, hogy van aki kapott pénzt! A Fogyasztóvédelmi Igazgatóság a levelében azt írta, hogy itt a pénz kifizetés sorsolás útján történik.Van aki elsők között pénzhez jut, van aki 5-10 év múlva. Csak sajnos ezt nem mondják el. Befizettük a kért összeget mi is. November 30.-án és én most kaptam volna meg a pénz, (ha igazat mondtak) de már a szerződést Decemberbe felbontottuk. Így jutnak pénzhez!!!!! A barátnőmnek is megígérték, mert neki is lakásra kellett volna, de sajnos neki se pénz, se lakás csak a kölcsön kért adósság.Szóval mi pénzeljük őket és időnként sorsolással fizetnek pár embernek. Csak szerintem mindenkinek sürgős lenne a pénz, nem évek múlva. Biztatást kaptunk arra, hogy 90 napon belül 12000ft levonásával vissza fizetik a befizetett összeget. Most várjuk, mert 1 hónapon belül lejár az idő.
155. hiszékenyke (válaszként erre: 154. - V.zsuzsa)
2011. jan. 22. 19:28
Örülök neki hogy ilyen szerenscés vagy ,legalább neked sikerült.Mi oktober ota vártunk a pénzre és besokaltunk és felmondtuk 1 honap után a szerződést,de addig buktunk rajta 170-ezer forintot.Nekünk is lakásra kellett volna a pénz,még szerencse hogy nem fizettük ki a foglalót.A 170-ezer forintot meg kölcsön kértük amivel be kellett szálni a kölcsönhöz,most azon töröm a fejem hogy miből adom vissza a kölcsön kért pénzt.Mert ők közölték hogy nem fizetnek vissza semmit.
154. V.zsuzsa (válaszként erre: 151. - Hiszékenyke)
2011. jan. 22. 14:10
Nem tudom, hogy én vagyok-e az egyetlen, gondolom nem pofára megy. Én pécsen dolgozom az Elcoteqnek, a férjem vállalkozó. Kettőnk jövedelméből indítottunk el 3millió Ft ot. Először mi is kétségbe estünk amikor közölték velünk, hogy ebben a hónapban sajnos nincs pénz. Rögtön ügyvédhez fordultunk a papírokkal. Azt mondta olvassuk el többször a szerződést minden benne van ez egy fogyasztói csoport. És többszöri olvasgatás után rájöttünk, hogy csak akkor kapunk pénzt, ha magas előtörlesztést teszünk. Házat akartunk venni sürgős volt, mert a foglaló bent állt.Féltünk, hogy azt is elbukjuk. Végül is megkaptuk és azóta be is költöztünk már. Nem dicsérem a céget, de más lehetőségünk nem volt. Aktív barlistas vagyok máshonnan nem kaptunk volna ekkora összeget.
153. hiszékenyke (válaszként erre: 152. - Tojas1987)
2011. jan. 22. 10:27
Szerintem is a cég alkalmazottja,ő az egyetlen aki pénzhez juttott ennél a cégnél.
2011. jan. 22. 10:14
csatlakozok én is nagyon érdekelne V.zsuzsa hogy sikerült pénzhez jutnia?? Kicsit vicces mert csak a panaszokat látom hogy mindenit lehuztak!!! Akkor maga kivétel vagy a cég alkalmazotja csak hogy legyen valami pozitív is ezen a fórumon :):):)
151. hiszékenyke (válaszként erre: 147. - V.zsuzsa)
2011. jan. 22. 09:23
Akkor te vagy az egyetlen ember aki meg kapta a pénzt.Mennyi pénzt kölcsönöztél,mennyi idő alatt kaptad meg?ez nagyon érdekelne.
150. hiszékenyke (válaszként erre: 149. - Tojas1987)
2011. jan. 22. 09:12
Szerintem ne fizesd be, mert soha nem fogsz pénzt kapni,Ennyi erővel gyüjtögetheted a pénzt az ágyad mellett az éjeli szekrényben is éveken át.
2011. jan. 21. 23:11
Sziasztok én még csak úgy vagyok hogy elbírálás alatt áll a hitel ma bukkantam rá az oldalra és tegnap töltöttem ki a hiteligénylőt és lefénymásolták a személyi okmányaimat mondták hogy telefonálnak 2-4 munkanapon bellül ha pozitív a hitelkérelem de ezek szerint tuti pozitív lessz csak fizessek be 100 ezret mivel 1.5 milliot szertnék felvenni és ennek 100 ezer ea regisztrációs díja! Mit tegyek válaszokat várok!!!
2011. jan. 21. 20:56
Üdv megint! Ma kaptam egy levelet amiben az állt, hogy várjak még a szerződés felbontásával mert január 31-én lesz az elbírálás. Megvárom, hátha történik valami pozitív, ha nem akkor ismét küldök egy levelet amiben benne lesz ugyan úgy mint az elsőben hogy a szerződést érvénytelennek tekintem félre tájékoztatás és téves információk közlése miatt.
2011. jan. 21. 17:24

Sziasztok!


Én a pécsi irodában voltam. Októberben kötöttek velem szerződést, de minden a megbeszéltek szerint alakult. Én megkaptam az ígért összeget. Olvastam amiket kiírtatok. Nem értem miért van ekkora felháborodás, előbb utóbb mindenki pénzhez jut!!Nem kell aggódni. A szerződésben minden információ benne van. Sok sikert nektek is!!

146. hiszékenyke (válaszként erre: 137. - Erzsebet1964)
2011. jan. 21. 12:31
szerntem ne írd alá azt a szerződést.
145. hiszékenyke (válaszként erre: 140. - Erzsebet1964)
2011. jan. 21. 12:24
Szia én Pécsi károsult vagyok.Én oktober 6-án kötöttem velük szerzödést,ami 170 ezer forintomba kerűlt,novemberben szerződést bontottam ami benne volt a 30 napban.Ők mégis arra hivatkoznak,hogy részt vettünk a soron következő elbiráláson,így nem jár visszaq a pénz.Kérdezem én honnan kellene nekünk tudnunk,hogy mikor van a soronkövetkező elbirálás?mert erről semmilyen tályékoztatást nem kapnak az ügyfelek.
144. vchaby (válaszként erre: 143. - Vchaby)
2011. jan. 20. 23:34

Ja igen még egy dolog amit megosztok veletek... Szinte minden napos a reklám hírdetésük itt Győr -moson Sopron megyében (sopron).

Ha valakit érdekel nagyon szívesen adok telefonszámot és pontos címet...emberek ha már az ország meglop bennünket legalább egymástól ne lopjunk basszus..hova jutunk ha mindenki lop valakitől?....(ja persze hitelirodát nyit :) )

143. vchaby
2011. jan. 20. 23:27

Sziasztok! Sajnálattal olvasom ,hogy nem vagytok egyedül a problémátokkal.

Jelezni szeretném nektek,hogy ha valaki érvényt szeretne szerezni a problémájára akkor Győrben a Bartók Béla u.-ban megteheti ,mert ott még most is működik az iroda ..

ez biztos információ,mert éppen tegnap volt egy ismerősöm ott és szeretne felvenni hitelt,de én mondtam neki,hogy előbb leinformálom a céget és azt,hogy miért ilyen könnyű náluk hitelhez jutni... hát ezért..... egyébként őt 67.000.- ft al szerették volna lehúzni.

Mindenki aki ezt elolvassa az szóljon annak az ismerősének aki esetleg pórul járt és fogjatok össze,mert sok lúd disznót győz....... én veletek vagyok és segítek....!!!

142. Veca75
2011. jan. 19. 19:54

Ennyi erővel lottózhatnánk is,kis szerencsével 25 éven belül minket is kihúznak...?:)és akkor nyerünk!!!!


Viccet félretéve,mivel én időben léptem és nem kötöttünk szerződést nem vesztettem a hiten kívül semmit,de TI NE HAGYJÁTOK MAGATOKAT!!!!!!


ROHADT,MOCSKOS,LEHÚZÓS BANDA!!!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook