Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az eredeti MBT cipőkön milyen felírat van? Az egyik aukciós oldalon SWISS felíratú cipőket árulnak eredeti MBT cipőként. fórum

Az eredeti MBT cipőkön milyen felírat van? Az egyik aukciós oldalon SWISS felíratú cipőket árulnak eredeti MBT cipőként. (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 1. 08:31
Dilemmában vagyok: harántboltozat süllyedésem van, amelyre az ortopéd orvos speciális talpbetét elkészítését / hordását javasolta. Közben beszéltem egy természetgyógyásszal, aki inkább az MBT cipőt javasolta. Melyik mellett döntsek, mindenki mást mond. Szeretem a hajnalt... :)
2010. ápr. 21. 12:47

Sziasztok!

Én az ebayen rendeltem egy changa nevű mbt t 15000 ft ért!

sajnos 3 hét hordás után szétrohadt a lábamon! bevittem egyik bpesti mbt boltba és azt mondták hogy ez hamisitvány és dobjam ki!

Azt ajánlom mindenkinek hogy ne internetről rendeljétek mert kamu a z egész!

7. ejmi
2010. márc. 12. 20:34
Hol van ez a SWISS felirat ? A nyelvén ??? Akkor az jó, még az eredeti MBT, nem kinai!!! Most néztem meg az anyémbe ez a felirat van.
2010. márc. 12. 20:19
Én 3 napja vettem meg a második MBT-met, de nekem MBT felirat van rajta.
2010. márc. 12. 20:02

vettem egy ugyanolyan fazont a Deichmann-ban, 8 ezerért, és hasonlít de nem ugyanaz. Egyáltalán nem instabil..külsőre, hiába megegyezik az mbt-vel.


biztos más a talp alapanyaga..

2010. márc. 12. 20:00
MBT felírat van rajtuk, de van szinte ua. fazon és ua. jó , de azok olcsóbbak.
2010. márc. 12. 19:58

Szerintem a kettő - két különböző márka...de lehet hogy nem...

Ezért kérem a segítséget..

2010. márc. 12. 19:57

bocsánat: felirat...

:-)

2010. márc. 12. 19:56
Az eredeti MBT cipőkön milyen felírat van? Az egyik aukciós oldalon SWISS felíratú cipőket árulnak eredeti MBT cipőként.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook