Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
231. ketten is (válaszként erre: 230. - Zsaki30)
2011. márc. 3. 06:26
Szia! Attól tartok annyi esélyed van neked is mint nekünk egy szóval SEMMI! Bár tévedjek, de nekünk már lejárt a határidő és pénz sehol. Kecskeméti károsultakat szeretném kérdezni. Tett-e már valaki feljelentést és ha igen hol?
230. zsaki30
2011. márc. 3. 00:01
bocsánat 110ezer ft elözö hozzászólásomat javitom ki
229. zsaki30
2011. márc. 2. 23:48
Sziasztok!!Ma én is belefutottam abba mint a többi lehuzott ember!Olvasottak szerint nekem is 110ft bánja.De mar Székesfehérvár móri ut 26szám alatt kötöttem a Szerződést.adjatok tanácsot légyszí.Szerződést feb23kötöttem nem járt le a 30 nap van esélyem hogy visszakapom a pénzt?
228. lai01
2011. márc. 1. 20:20
Csak az az egy dolog bánt még hozzáfűzve a délelőtti megnyilvánulásomhoz!Az lenne, hogy mindig csak azt hajtogatták, hogy biztosítanak számomra megfelelő kölcsönt 170000 Ft beszedtek tőlem és még mindig hitegetnek és az egész országban bajban vannak!Milyen emberek ezek mondja meg valaki!?Csak egyet felejtenek el mindegyik ügyintéző, hogy mi teljesítettük a kötelezettségeket csak ők nem!!!Ezért viszont, mivel nekik is vannak kötelezettségeink felénk ők fognak felelni!!!!Törvényes kereteken belül!!!Mert tudomásom szerint szóban sem hitegethetnek nem csak írásban!Szóban is azt kell elmondani ami a szerződésben szerepel nem pedig teljesen mást!Ezért hát felelniük kell én elindulok Debrecen felé!!!Én megteszem amit meg kell tenni remélem méltó lesz a büntetés hisz nagy értékekről pénzekről van szó!!!!
2011. márc. 1. 19:49
Nem feljelenteni kell őket hanem polgári peres eljárást kell indítani ellenük!!! Nem egy embernek hanem mindenkinek - hogy legyen valami végre!!! Ha több helyen folyik per ellenük csak rájönnek, hogy nem egy-két embert vertek átt hanem sokat!
226. lai01
2011. márc. 1. 12:55
Creditswiss!Gratulálok nektek!Jól elintéztétek azon emberek sorsát akik egyik napról a másikra élnek vagy bajba jutottak!!!!!!!!!!!!!!Nem tudom, de én hiszem van fent egy jó isten aki ugyanazt a szépet és jót megteszi veletek,amit ti okoztatok nekik.Amúgy is, hogyan ébredtek fel reggel és néztek tükörbe, hogy ma miről beszéljünk az embereknek, jobban mondva mindenről,csak arról nem, ami a szerződésben le van írva.Azt semmi képen ne mondjuk, hogy itt pénzhez nem jutnak csak nyeremény útján!!!!!! A szerződést sem tudja az ügyfél elolvasni,csak ha már aláírta!!!!!!!De tényleg adatvédelem, munkáltatóik,havi bérjegyzékek, amihez lenne közük, ha azt tennék,amit ígérnek, de így,hogy nem azt teszik, el kell menni és feljelenteni őket!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 1. 09:08
Mindenkinek ajánlom hogy JELENTSE FEL BÁTRAN nem kell szégyelni hogy csapdába sétáltunk bele !Van már Miskolcon is ügy belőle én ma tettem feljelentést és hogy nem adták vissza a pénzünket és én rá is irattam a Csávokával hogy mikor fogják kifizetni az összeget és mivel nem tették ezért tuti a csalás annyival nem usza meg .!Amúgy meg büntetett előéletű és folyik a Himmelreich László ellen az eljárás !!!
2011. febr. 28. 13:06

Zsiráf25!


Nos az a helyzet,hogy az van kiírva,hogy technikai okokból zárva!A levelet ma küldték,szóval előbb bezárták mint,hogy tájékoztattak volna!!Holnap reggel 7-re megyünk a rendőrségre feljelentést tenni,mert van egy ismerős nyomozonk és kb 9 óra körül meg is írom neked hogy mi is a pálya!De Jó volna ha neked is volna elérhetőséged az nem azt jelentené hogy ide kellene utaznod hanem ott is kihallgatnak!Én azért vagyok szerencsés mert utána én mindjárt rá is jöttem a csalásra és leírattam vele,hogy kifogja utalni a pénzt.De szerintem jó volna ha összetudnánk fogni!!

223. akino17
2011. febr. 26. 13:25

Kedves Fórumozók !


Időben tájékozódtam ,szerződést nem kötöttem.

Viszont,azóta is követem az eseményeket.

Nagyon sok a "félretájékoztatott" ,érdemi történés viszont nem tapasztalok.

Elsősorban azért ,mert több néven futnak.

Creditswiss,Group saving,euromobilien,Intercash Consulting stb.

Igy szét aprózódnak a károsultak,talán ezért sem érdekes a rendőrségnek,médiának.

Különböző nevek alatt található fórumokon ugyan úgy megtalálhatók a panaszosok.Mindegyiken vannak akik még bíznak,vannak akik megtették a feljelentést,vannak akik fenyegetőznek és mégis semmi történés.

Talán ezért tudnak még mindig nyugodtan tevékenykedni mert mire egy név alatt utol érik őket,már másik néven futnak és másik városban.

Vannak próbálkozások,de gondolom ez nagyon bonyolult és összetett munka lehet.


Mint jóérzésű ember bízom,megkapják méltó büntetésük!

Minden jót kívánok!

222. ketten is (válaszként erre: 221. - Ircsi74)
2011. febr. 26. 12:55
Szia!! Ha átolvasod ezeket a hozzászólásokat akkor kiderül, hogy csak elajándékozod a pénzed. Vagy nem hiszed el hogy siratjuk a pénzünket?????? Nehogy arra gondolj, csak szerepelni akarunk!!!!!!!!! Meg szeretnénk óvni másokat a pénz kidobástól.Ne haragudj, de ha ennyi csalódás olvasása után még megkérdezed, hogy mit csinálj??!! Mi bár hamarabb rátaláltunk volna erre az oldalra. Inkább oszd szét a pénzt mint ezeknek add. Mi már elég sokat adtunk nekik.
221. ircsi74
2011. febr. 25. 16:30
Sziasztok. Kecskeméten szeretnénk pénzt felvenni! Mit gondoltok érdemes megpróbálni,belevágni?
2011. febr. 25. 06:24
Szia norbeeg28!!!Mi is Kecskeméten akartunk pénz venni fel, azóta már a visszafizetés ideje is lejárt és sehol semmi. Mi az Ildikónál írtuk sajnos alá. Nagyon meggyőző volt addig ameddig be nem fizettük a pénzt.Utána már a telefont se veszi fel. Ígért fűt-fát de csapda azóta is tartozunk akitől kölcsön kértünk. Azon vagyunk, hogy apródonként tőrlesztjük. Tudta pedig az Ildikó, hogy rokkant nyugdíjasok vagyunk mégis azt mondta hogy MEGKAPJUK legyünk nyugodtak. Én rákérdeztem erre a portálra és egész felháborodott hogy azonosítjuk az oldalon lévő panaszokkal. Hát ha ezek után is aláírod akkor bátor vagy. Jól gondold meg mert veszik a pénzed!!!!!!!!
2011. febr. 24. 19:55
Szia! Meg se próbáld!!!! Nem fogod viszont látni többet a pénzedet! Ez most komoly!
2011. febr. 24. 19:00
sziasztok most szeretnék pénzt venni fel töllük,kecskeméten érdemes-e a szerzödést megkötnöm?
217. klaumano (válaszként erre: 197. - Creditswiss01)
2011. febr. 22. 17:30
Sziasztok!Ez felháborító,Teljeskörű felvilágosítás????Érdekes itt az emberek mindenki ugyanazt mondja,akkor vajon mindenki hazudik?Szerintem inkább az ügyintézők úgy vannak szakmai tanácsokkal ellátva sőt kioktatva hogy mit mondjanak az embereknek,akiket jól átverhetnek.Vagy ha ez a teljeskörű felvilágosítás akkor lehet az én szótáram rossz,amit kétlek!!!!
216. Tündérke011 (válaszként erre: 197. - Creditswiss01)
2011. febr. 22. 15:29

Tisztelt Creditwiss01!

Még van bőr....!Ide irni.Mind szép és jó,amit leír,de ezt az irodájukban nem mondják el!Félrevezetik a jó embert!Ha a tájékoztatásuk teljes körű lenne,akkor miért írt itt ennyi ember?Talán akkor fele ennyi ember nem menne Önökhöz,és nem lenne miből gazdagodni!Tudnak Önök nyugodtan aludni?Igaz,mit érdekli magukat a sok szerencsétlen szegény ember,az a lényeg még1ből sikerült hülyét csinálni!Maguknak nincs lelki ismeretük!Mind1 szokták mondani,amit te adsz másoknak azt kapod vissza!Kívánom én is ugyanazt amit Önök tettek másokkal!

215. aniko407 (válaszként erre: 214. - Hiszékenyke)
2011. febr. 22. 00:07

Sziasztok! Én négy oldallal ezelőtt írtam ehhez a fórumhoz és csak azt látom hogy akik az elején beléptek, már sehol nincsenek, helyette csak újabb és újabb átvertek. Tavaly szeptember óta nem történik semmi, ugyanúgy működik ez a köcsög cég. Én már a közvetlen ismerőseim közül három embert beszéltem le a miskolci irodáról(macropolis alatt) és már a Batóházban is van valami hasonló. Hirdetik magukat még a szuperinfóban is.

Ennyit az összefogásról.

2011. febr. 20. 10:47
Probáljuk valahogy vissza kapni a befizetett pénzt,segitsünk egymásnak,fogjunk össze!!!!!!!!
2011. febr. 20. 10:45
FIGYELEM!!!!!!!!A pécsi irodájuk megszünt,ma volt a pécsi tv-ben.
212. Latkohc
2011. febr. 19. 22:41
Sziasztok!Mi is beleestünk a Creditswiss csapdájába,ahelyett hogy előtte jól körbenéztük volna a fórumokat.3 hónapja csak az ígérgetést kapjuk.Eleinte aztmondták hogy nem tudnak utánna nézni a kifizetéseknek és nem kell foglalkozni a kiküldött csekkekkel,most meg csekket is kellene fizetni és kifizetési lista is van.Minden alkalommal mást mondanak,meghazuttolják saját magukat.Csak nem értem miért a szegény ember szívja meg mindig.Karácsonyra szerettünk volna pénzhez jutni,és azt is elb...ták nekünk. Aki teheti mellőzze őket,CSALÓK! De ők biztosan jót karácsonyoztak a pénzünkből,amit kezdésnek bekellett fizetni.Száradna le a kezük!!
2011. febr. 18. 19:21
Bandi42! Te sokat kockáztattál, mi a kilátás? Kaptál pénzt? Bocs, de te nagyon nagy fába vágtad a fejszédet, kíváncsi vagyok mi a fejlemény. Örülnénk ha valaki írná, hogy kapott pénz.
2011. febr. 18. 19:17
Sziasztok! Mi is Kecskeméten jártuk meg, a visszajáró pénznek ezen a héten meg kellett volna jönni, de semmi. Most már van biztonsági őr,aki Kecskeméten őrzi őket, mert nagyon sok a panasz. Miért nem válaszol nekünk az a Tisztelt illetékes aki:február 12-n írt tájékoztatást? Nagyon szeretnénk már tudni mikor kapjuk vissza a pénzünket?? Még mindig tudnak nyugodtan aludni???
2011. febr. 18. 17:16

Sziasztok !


Egy ismerősöm Kecskeméten esett bele a csapdába.

Össze-vissza hazudgáltak neki, hogy jön a pénz, mert rajta van a listán, 1 hónap múlva kiderült nincs is a listán, meg nem is pénz megy először, hanem közjegyzői levél állítólag, és csak utána pénz. Majd vállaljon előtörlesztést, akkor biztosan megkapja a pénzt. Kíváncsian várom a fejleményt náluk, ha kapnak pénzt megírom... Azt is hallottam valakinek temetésre igértek hamar pénz... szerintetek meddig vár szegény halott , hogy eltemessék ?

2011. febr. 18. 15:06
Sziasztok!Sajnálattal veszem észre hogy ennyien beleestünk ebbe a csapdába! Nekem édesapámat vezették félre!Az lenne a kérdésem, hogy elküldtük a szerzödésbontó levelet,arra az ígéretre reagálva, hogy ha még nem vettünk részt sorsoláson visszakapjuk a regisztrációs díjat. Persze ebből még nem láttunk semmit! Valaki kapott már tőlük vissza pénzt?
207. Lina 79
2011. febr. 18. 13:37
Komolyan mondom a pofátlanság teteje. Felhívtam az ügyintézőt, hogy szeretnék szerződést bontani, mivel nekem nem ezt ígérték. Egy állattal nem beszélnek úgy, mint ahogy velem. Szikrát nem kaptam. Az ügyintéző ordított, fenyegetőzött, majd jól kiröhögött. Kaptam egy címet, ahova írhatok, hogy szerződést kívánok bontani. Magyarul kussoljak és örüljek, hogy elfogadták a pénzemet. Köszönöm!!!
2011. febr. 17. 19:52
Tisztelt Creditswiss01! A legnagyobb tisztelettel kérdem, hogy ha az ügyintéző maradéktalanul felvilágosította az ügyfeleket akkor maguk szerint létezne ennyi csalódott, a pénzüket hónapok óta hiába váró "ügyfél"? Talán ez a fórum sem. Amikor szerződést kötöttem 2 hétröl volt szó, aztán fizessek még ennyit meg annyit. Csak azt nem értem, hogy miért azokat kell megvezetni akik bizalommal, utolsó lehetőségként megkeresik a maguk "cégét". Rájöhetnének, hogy ez csak egy lejárató kampány saját maguk ellen.
205. Lina 79
2011. febr. 17. 12:27
Sziasztok!!! Ha valaki tud kérem segítsen, megyek szerződést bontani és szeretnék feljelentést tenni. Ha valaki Pécsről már tett feljelentést kérem írja meg, hol-kinél tehetem meg. Köszönöm
2011. febr. 17. 05:42

Sziasztok!

Én még új vagyok ezen a fórumon, de szeretnék megosztani Veletek egy információt. Debrecenben is működik egy ilyen típusú "pénzintézet" , melynek más a neve, de az ügyvezető személye azonos!

Ez egy viszonylag új cég, 2010 novemberben alakult.Optimum Kft a neve. Cim: Debrecen, Darabos u. 16. Én most várok hitelelbírálásra, de már tudom, hogy nem fogom megkötni a szerződést. Ha tudok információval segíteni, szóljatok!

203. Sti69 (válaszként erre: 197. - Creditswiss01)
2011. febr. 16. 06:54
Tisztelt Creditswiss! Ez mind szép és jó, amit Ön itt leírt, csakhogy az üzletkötői erről mélyen hallgatnak! Hitelről, készpénz felvételről beszélnek! A sorsolásra rákérdezve mereven tagadták hogy ez itt így lenne! Persze arról sem esik szó hogy az összes csoportból sorsolnak ki csoportonként 10 embert! Tehát tudatosan félrevezetnek és hazudnak! Mi ez akkor ha nem átverés?!
202. ruti26
2011. febr. 15. 10:31
EZEK ÁTVERNEK RENDESEN SENKI NE HIGGYEN NEKIK CSALÓ GAZEMBEREK AKIK A SZEGÉNYEKEN MÉG HUZNAK EGYETT HOGY MÉG ROSSZABB HELYZETBE KERÜLJENEK!!!!!!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook