Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covid határozat fórum

Covid határozat (beszélgetős fórum)


3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Zsuzsika1983)
2021. dec. 4. 07:50
Pecsét nélkül nem tűnik hivatalos iratnak, valami gubanc van. Rákérdeznék náluk, egy e-mailben, nézzenek utána, és vagy küldjenek egy minden tekintetben kifogástalant, vagy írják meg, miért nincs feloldva a nagyobbik lányod karanténja?
2. MTami01 (válaszként erre: 1. - Zsuzsika1983)
2021. dec. 3. 23:52

Amikor tavaly ősszel fertőzöttként kerültem karanténba, akkor benne volt abban a határozat lejártaként megjelölt nap. De volt egy feltétel, mégpedig a három napos tünetmentesség is.


Amikor idén tavasszal az öcsém másodjára esett bele a vírusba, akkor ugyanez volt a helyzet.


Ez így nézve nekem is új, hogy külön határozatot adnak ki, amelybe feloldják a korábban elrendelt karantént. Szóval valójában nem értem ezt a külön határozatot, de amennyiben kiküldték, akkor vélhetően érvényes.

2021. dec. 3. 21:26
Sziasztok. Van 2 gyerkőcöm, mind a kettőnek lejárt a karantén. A feloldó határozatot meg kaptuk. De a kisebbik lányomnak elküldték mégegyszer az elkülönítő határozatot. Mind két lányom egyszerre lett beteg, egyszerre lettek kijelentve is. Egy emailben küldtek levelet Feloldó határozat tárgyal. Le töltöttem mind kettőjét, de csak a nagyobbik lányomé van lepecsételve és feloldva. Ez hogy lehetséges? Járt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook