Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


917. Midway (válaszként erre: 915. - Hepcia)
2010. ápr. 14. 20:34
Szerintem megingott és most bújdokol. Pedig előjöhetne igazán, nem piszkálnánk, igaz?
916. Midway
2010. ápr. 14. 20:33

Egyébként 1 hete egyáltalán nem szedem.

Vajon mennyi idő alatt távozik a ch a szervezetből?

915. Hepcia
2010. ápr. 14. 20:32
Vöcsökmadárral vajon mi van? Hiányolom :(
914. Midway (válaszként erre: 912. - Hepcia)
2010. ápr. 14. 20:32

Valahogy én is így vagyok ezzel. Én is azt hittem egy pár nap nemdohányzás és máris kész a fincsi rózsaszín tüdő.

Erre 1 hónap és akkor kátránytalanodok...

De úgy látszik nem vagyok egyedül ezzel.:))

913. Midway
2010. ápr. 14. 20:30

Kedves 1kutya, remélem jobb a kedved.

Elállt az eső, ez már kedélyjavító.

Így írják vajon a kedélyjavítót?

Maradjunk a lélekemelőnél.

Szép estét.

912. Hepcia (válaszként erre: 911. - Midway)
2010. ápr. 14. 20:28

Nem fáj mióta nem szedem a gyógyszert.

Viszont ez a köhögés érdekes. Mindig vártam, hogy mikor fogok majd köhögni, mikor kezd el tisztulni a tüdőm, de nem volt semmi.

De 3 napja olyan nehezen veszem a levegőt, mint mikor cigiztem....épp ezért is kérdeztem az előbbit.

911. Midway
2010. ápr. 14. 20:24
Kedves Hepcia, a májad hogy van?
910. Midway
2010. ápr. 14. 20:23

Üdv, ló halálában.

2010/03/13 19:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

0 év, 1 hónap, 1 nap, 1 óra, 19 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 640 db.

Az így megspórolt költség: 20884 Ft

Egyébként.

Nem érzem azt, hogy cigiznék, azt viszont igen, hogy valaha, mert úgy köhögök mint egy tbc-s. De csak tegnap óta.

Egyébként fogalmam sincs hová lett a 20.000.-Ft.

Még csak annyit tennék hozzá: juszt se.

Pá M.

909. Hepcia
2010. ápr. 14. 20:03

30 nap, 22 óra, 43 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 900 db.

Az így megspórolt költség: 27000 Ft


Telik az idő :)

Ti néha nem érzitek úgy, mintha most is cigiznétek?

2010. ápr. 14. 16:49

Zigbi, de jó neked!

Az engem is érdekelne mikor érezted, hogy nemdohányzó vagy?

907. 1kutya
2010. ápr. 14. 15:31

Midway!


Nekem hiányzol a fórumról!

906. 1kutya (válaszként erre: 905. - Zigbi)
2010. ápr. 14. 15:27

Üdvözöllek a fórumon!

Olyan emberekkel találkozni a fórumon, akiknek sikeres a történetük, számomra is örvendetes, mert erőt ad, és bizakodással tölt ei.

Remélem, majd további részletekről is beszámolsz!

Többek között arról, hogy 12 hét után még erősnek kellett ahhoz lenni, hogy ne gyújts rá?

Mikor jött el, ha egyáltalán eljött az az idő, amikor már eszedbe sem jutott a cigaretta?

905. Zigbi
2010. ápr. 14. 13:31
Sziasztok!Gondoltam meg osztom veletek saját tapasztalatom.Imár 2,5 éve a nem dohányzok táborát erősítem és ezt köszönhetem CH nak ami akkor még nagyon új dolognak számitott,illetve saját magamnak.Nagyon-nagyon sokat segített nekem! Én annyit nem tartottam be "csak" 12 hétig szedtem tovább nem,mert tudtam már nincs szükségem rá elég erős vagyok ahoz,hogy ne gyujtsak rá!És igen!Azota se!
2010. ápr. 13. 21:41

Az autogén tréning erre nagyon jó!

A családban volt akinek sokat segített!

Próbáld meg ,ha gondolod.

903. Hepcia
2010. ápr. 13. 21:16

Írtam lentebb.

Korábban sokat küzdöttem a pánikbetegséggel, és most ez újra megjelent. Aminek a legkevésbé sem örülök, mert elég keserves időszakon mentem át.

Bár valószínűleg komoly pánikbetegek azt mondanák örüljek, hogy nekem csak ennyi jutott :)

Lényeg, hogy most picit el vagyok keseredve, de talán nem tart sokáig :)

Mondjuk az is igaz, hogy erre számítani lehetett. Hiszen a dohányzásról való leszokás önmagában is elég nagy stressz :)

2010. ápr. 13. 21:11

Ja, jut eszembe az egyik lánytól hallottam, hogy az orbáncfű tea jó ezekre a bajokra, ami gondolom elvonási tünet. Ő fél éve nem gyújtott rá és nem szedett semmilyen gyógyszert!

Azt hiszem kipróbálom ha abbahagyom végleg a cht.

Este amikor elaludtam arra riadtam föl, hogy szorítást érzek a szívemnél, fájt.:(

2010. ápr. 13. 21:02
Mi a baj?
900. Hepcia (válaszként erre: 899. - Bogyóci)
2010. ápr. 13. 20:01

Nekem most nagyon...:(

Annyi jó van az egészben, hogy a cigi helyett az egyéb bajaimmal foglalkozom.

Remélem ez csak néhány nap, és elmúlik, mert piszok rossz érzés.

2010. ápr. 13. 18:41

Úgy veszem észre, mindenkinek hullámzik a közérzete, vannak könnyebb és nehezebb napok.

Nem tudom ki tapasztalta, de az én pofikám bőre sokkal szebb lett, olyan kis rózsás, nem olyan szürke mint volt:)))

Ja és a szám fölötti cigizős ráncok is mintha halványultak volna, tök jó!

Na szóval ne csüggedjünk, hamarosan vége ennek a borongós időnek és a kedvünk is jobb lesz.Remélem.

898. 1kutya (válaszként erre: 896. - Midway)
2010. ápr. 13. 17:20

Vagy rosszul fogalmaztam, vagy félreértettél!

Azokat akik bátran ki merik jelenteni, hogy punktum, én igenis irigylem, mert bennem nincs meg ez a vagányság.

Így értsd, és vedd dicséretnek!

A belefagyasztás szót valóban nem volt helyénvaló részemről, én azt a "Kutyu megszólítás miatti meglepetésem okán írtam, melynek a használata inkább barátságosságot fejez ki, mintsem bántást.

Remélem, hogy a zavarosnak tűnő mondataimmal tisztáztam magam, és nem maradt tüske Benned!

Várom a válaszodat!

Üdv: 1kutya

897. Hepcia
2010. ápr. 13. 16:21

2 napja a "rosszul vagyok" korszakomat élem. De ehhez semmi köze a ciginek, max. a gyógyszer elhagyásának. Délben szédültem a munkahelyen. Hazamentem, 149 volt a vérnyomásom. Ez rendkivül szokatlan nálam.

Utálom az ilyen napokat, úgyhogy most én is pesszimista vagyok....de szerencsére ami a dohányzást illeti abban nem. Abban kitartok. Úgysem lennék jobban, ha rágyújtanék sem. Sőt...

896. Midway (válaszként erre: 895. - 1kutya)
2010. ápr. 13. 15:52

Jaj

Pillanatig sem állt szándékomban senkibe se belefagyasztani semmit, úgyhogy ezúton elnézést kérek.

Inkább nem írok semmit, mert már a punktum is bántó...

Kitartást mindenkinek továbbra is. És sok sikert.

895. 1kutya (válaszként erre: 886. - Midway)
2010. ápr. 13. 14:21

Ja, hogy én tömör?

Visszanézve a topikon mostanság én vagyok a legbőbeszédűbb.

Valamint, egy bután megválasztott nicknév ilyenformán való becézése, igencsak belém fagyasztotta a szót .

894. 1kutya
2010. ápr. 13. 14:14

Nem vesztem el, csak valami szenzációval akartam előrukkolni, íme:


"2010/02/13 13:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

0 év, 2 hónap, 0 nap, 0 óra, 0 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 1003 db.

Az így megspórolt költség: 16206 Ft"

ami messze nem igaz, mert közben megvettem a következő adag gyógyszeremet, és így a CH-ra fordított összeg: 63029 Ft.

A tizenegyedik hetemet kezdem, és nem merem a bogyót elhagyni, mert néha még igencsak rágyújtanék.

Érzem a nemdohányzás előnyeit, de az a euforikus érzés, (Húú. de jó, hogy nem dohányzom!!) nálam hiányzik, nincs, aki irigyeljen, és senki nem fújja rám a füstöt!

Vagy nem vagyok elég bátor, és az én szótáramból hiányozhat a "punktum", vagy a "bakfitty" kifejezés, mert ezeket nem merem kimondani.

Én sem akarok már cigizni, de tiszta lelkiismerettel egyik ismerősömet sem biztatnám nagy összegű fogadásokat kötni, az én győzelmemre.

Elnézést a pesszimista hangért, most ilyen a hangulatom.

Remélem elmúlik!!

893. Midway (válaszként erre: 892. - Hepcia)
2010. ápr. 13. 07:43

Egyébként ez igaz.

Sziasztok elveszettek:))

Egyáltalán nem hiányzik sem a bogyó sem a cigi.

Tegnap megint dührohamaim voltak, de már kezdem megszokni. Mindig van a közelben egy két műanyag palack...

Szóval semmi felezés én abbahagytam és punktum.

892. Hepcia
2010. ápr. 12. 22:08
Különben is...minden dohányos bennünket irigyel, nem tünt még fel? :)))
891. Hepcia
2010. ápr. 12. 22:07

Nem fáj mióta nem szedem a gyógyszert.

Ezen a pánikon kivül semmi, de írtam régebben, hogy nekem ez volt az előtt is néha.

Szóval amúgy jól vagyok.

Nem akarok cigizni már. És nem akarsz te sem Bogyóci :)

Semmivel sem lesz jobb, ha rágyújtasz. Az csak egy tévhit...

2010. ápr. 12. 19:17

Sziasztok, itt vagyok én is!

A kezdeti lelkesedésem megkopóban, az újdonság varázsa, hogy milyen jó nemdohányzónak lenni szintén:(

Remélem elmúlik!!

Tényleg igaz, hogy az ember arra számít egyre könnyebb, aztán meg a fenéket!

Persze nem fogok rágyújtani csak egy kicsit panaszkodok, a férjemnek nem akarok, ő 20 éve leszokott:)A gyógyszert én is csak délelőtt veszem be.

Midway sajnálom a kocsid.

Hepcia mi van a májfájással?

És különben is hol vannak a többiek?

889. Hepcia
2010. ápr. 12. 18:27

Sziasztok!

Hétvégén elutaztam, egy netes talink volt. Nagyon jól éreztem magam, és nem gyújtottam rá :))

De az kimondottan jól esett, amikor rám fújták a füstöt :D

A gyógyszer nem szedem, el is felejtettem magammal vinni, így még felezni sem volt lehetőségem...

Viszont tegnap este elég rosszul voltam. Nem tudom, hogy a hirtelen gyógyszer elhagyása, vagy csak a fáradtság miatt. Tipikus pánikos tüneteim voltak. Vettem be egy frontint, aztán jól aludtam.

2010. ápr. 12. 16:18
úgy látszik mindenki leszokott.....ámen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook