Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 21. 09:53

Sziasztok,


Örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra, érdekes volt elolvasni a CH "hatásait" :) Ma vettem be az első "dózist", bízom benne, hogy nekem is sikerülni fog, ami sokaknak sikerült a leírtak alapján :)

946. Hepcia (válaszként erre: 945. - 1kutya)
2010. ápr. 18. 07:41

Na igen, természetes...de mivel eltelt egy hónap, azt gondolná az ember, hogy talán kevésbé fogja kivánni. De sajnos neeeem :))

Kitartok, azzal nincs baj. Eszem ágában sincs rágyújtani. Minek? :D

945. 1kutya (válaszként erre: 942. - Hepcia)
2010. ápr. 17. 20:12

"mióta nem szedem jobban kivánom a cigit."


Ez természetes, ezért fejlesztették ki a CH-t, de szoktak már le anélkül is. ( Lásd:

Vöcsökmadár)

Csak tarts ki!

944. 1kutya (válaszként erre: 935. - Zigbi)
2010. ápr. 17. 20:06

Köszi a hasznos választ!

Tetszik nekem a "slukk érzés" kifejezés!

943. 1kutya (válaszként erre: 941. - Vocsokmadar)
2010. ápr. 17. 19:24

"Minek köszönhetem a megtiszteltetést?"


Nagyon prózai lesz a válaszom: A korod és a nemed miatt döntöttem a Hoxa portálja fórum mellett.(Bocs!)

Nem sokan vagyunk hasonló adottságúak a neten.


Örülök, hogy visszatértél! Üdv.


Én, félek, hogy nem állnék meg egy-egy szál ciginél. Ha visszaszoknék, akkor oda az idáig ráköltött pénz, a belefektetett,(a CHX. dacára) nem kis energia, és elvesznének a már érezhető előnyei a nemdohányzó létnek.


Ma szobát tapétáztam. Azelőtt hasonló, ház körüli, vagy kerti munkáknál, időnként tartottam egy cigiszünetet, amíg elszívtam a cigit, addig nézegettem az eredményt, és jól éreztem magam.

Ma egész nap megállás nélkül dolgoztam, mint az állat!

Mint 1kutya

942. Hepcia
2010. ápr. 17. 08:10

Kedves Vöcsökmadár!

Nagyon örülök, hogy megkerültél :) Egy nagy vállveregetés jár azért, mert nem dohányzol, nagyon ügyes vagy :)

A gyógyszereseknek mondom, hogy mióta nem szedem jobban kivánom a cigit. De kitartok :)

941. vocsokmadar (válaszként erre: 933. - 1kutya)
2010. ápr. 16. 22:17

Barátaim, nemdohányzók, itt vagyok! Habár azóta még egyet elszívtam, nemdohányzónak tekintem magam. Mentség volna elég, de nem sorolom, gyenge voltam és kész. Egy hónapja kezdtem, semmi szenzáció nincs a tarsolyomban, csak egy kis jóérzés, hogy én vettem rá egy ilyen remek 1kutyát, hogy itt fórumozzon. Minek köszönhetem a megtiszteltetést?

Egyébként olvaslak benneteket és látom, mindenkinek hullámzik a kedélye. Ez természetes, de mi hajlamosak vagyunk minden tünetet az elvonás számlájára írni. Ne csüggedjetek!


Mindenkinek kellemes (nikotintalan) hétvégét kívánok. Üdv. Vocsokmadar

940. Hepcia
2010. ápr. 16. 07:51

Szép jó reggelt nemdohányzók :)

Szerintetek lesz még az idén jó idő? :) Mindig csak esik, esik és esik....ami nekem nem esik jól :D

939. Midway (válaszként erre: 937. - Hepcia)
2010. ápr. 15. 19:43
Az, de hajlott korom okán már sokat fejlődtem.
938. andi6020 (válaszként erre: 930. - Koszegin)
2010. ápr. 15. 17:55

Szia!

862-es hozzászólásomban erről is írtam, bocs, hogy nem írom le megint :-)) Sok sikert!

937. Hepcia
2010. ápr. 15. 17:39
Midway te nagyon lobbanékony természet lehetsz :)
936. Midway
2010. ápr. 15. 15:23

Most majdenm írtam egy vicceset, de nem szabad, ez egy komoly hely.

A mai nap krónikája dióhéjban:

Idegbaj 3 db

Messzemenőkig ordítás és elküldés 2 db

Fáj a hangszálam 1 db

Ceruza derékbatörés 1 db

Szarrá ázás emiatt illetlen kifejezések emlegetése 1 db

Összegezve: vagy a nikotin vagy a ch hiánya miatt ismét nincs a topon az idegrendszerem, ja és most jut eszembe napok óta hajnal 4 kor magamtól felébredek. De nem gyújtottam rá.

935. Zigbi
2010. ápr. 15. 14:56
Sziasztok!Igen tudnod kell ellen állni!Nekem olyan egy slukk érzésem szokott lenni a mai napig van, férjem szokta mondani olyan mélyen sohajtasz valami baj van... á' nem na ilyenkor szoktam a képzeletbeli cigimet jól letüdözni,de csak ennyi!Mára már nem gyujtanék rá olyan sok minden megváltozott miotta nem szivom pl:jobb a szaglásom,teherbiró képesség,a bőröm nem sárgás...egyszóval minden.A köhögés engem is kínzott a kura alatt de már nem emlékszem pontosan meddig.
934. Hepcia
2010. ápr. 15. 14:22

Ti vissza szoktátok olvasni a hozzászólásaitokat?

Ez picit olyan, mint egy napló.

Fura látni időnként mennyire ingadozik a kedélyállapotom, a lelkesedésem, a hangulatom stb.

Biztosan ti is észreveszitek a saját írásaitokon, ha megnézitek :) Ezekből tanulnányt lehetne írni :)

933. 1kutya (válaszként erre: 915. - Hepcia)
2010. ápr. 15. 13:34

Vöcsökmadár, amikor lenullázta a számlálóját, akkor úgy búcsúzott, hogy újra kezdi, és majd jelentkezik.

Remélem, így lesz!

Korábban több CH.-al foglalkozó fórumot is olvasgattam, és hogy ide regisztráltam, abban nagy szerepe volt Vöcsökmadárnak.

Remélem olvas minket, és hírt ad magáról, még ha nincs is valami szenzáció a tarsolyában.


Hahó Vöcsökmadár!!! Jelentkezz!!!

932. 1kutya (válaszként erre: 913. - Midway)
2010. ápr. 15. 13:24

Felénk ismét esik, de az kedélyjavító, vagy akár lélekemelő, hogy ismét jelentkeztél!

Üdv!

2010. ápr. 15. 13:08
Én egy hét híjján három hónapig szedtem..
2010. ápr. 15. 13:03

Én nem merem lerakni a gyógyszert, mint itt páran, mert mint alább látszik én elég erős dohányos VOLTAM. :-)

Arra azért nagyon kíváncsi leszek, hogy 3 havi rendszeres szedését mennyire sikerül az egyik napról a másikra abbahagynom!

Ha van valaki aki túl van a 3 havi gyógyszerszedésen és megosztaná a tapasztalatát nagyon megköszönném, mert mások is biztosan kíváncsiak lennének!

2010. ápr. 15. 12:57

Egyébként:


2010/03/15 08:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

0 év, 1 hónap, 0 nap, 4 óra, 57 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 1178 db.

Az így megspórolt költség: 44640 Ft


:-)

2010. ápr. 15. 12:56

sziasztok!

Rendszeresen olvasom a fórumot és bocs, hogy én csak ilyen megfigyelő szerepet töltök be, de csak akkor szólok hozzá, ha tényleg van értelmes mondanivalóm.

Tudtátok, hogy szabadáras a Champix?

Tegnap váltottam ki 1 havi adagot (egyben írta ki az orvos, 56 x 1 mg, mert ez így olcsóbb)

és az első patikában azt mondják, meghozatják másnapra.

OK.

Ár?

25 Ezer pár száz Ft.

Mondom a gyógyszerésznek, hogy az orvos 22300 Ft-ot mondott!

SZABADÁRAS GYÓGYSZER ők ennyiért adják.

3 helyen voltam, de sehol nem tartották készleten és mindenhol más volt az ára!

Végül találtam egy patikát ahol 22300 Ft volt, igaz itt is meg kellett rendelni.

Gondolom szólok, mert annyira nem olcsó, hogy az ár ne számítson!

(3000 Ft szerintem elég durva különbség!)

927. Hepcia (válaszként erre: 926. - Bogyóci)
2010. ápr. 15. 12:34
Dettó :)
2010. ápr. 15. 12:33

Én olyan kókadt vagyok!

Vagy a gyógyszer nélküliség vagy az időjárás visel meg, nem tudom.

Süthetne már a nap!

925. Hepcia (válaszként erre: 924. - Bogyóci)
2010. ápr. 15. 12:16

Én sem köhögök, csak úgy érzem, mint mikor nagyon cigiztem....szóval olyan fura a tüdőm, és várom mikor kezdek el köhögni.

Ezt jól leírtam, de remélem érthető :D

Szóval mikor megfázol, és érzed, hogy beteg leszel....na, valami ilyesmi :)

De az is lehet nem lesz köhögés. Fene tudja.

2010. ápr. 15. 12:00

2010/03/19 13:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

0 év, 0 hónap, 26 nap, 22 óra, 54 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 520 db.

Az így megspórolt költség: 18720 Ft

Második napja nem szedem a cht.

Vöcsökmadár tényleg előkerülhetnél!

Én még nem köhögök, a barátaim egyfolytában krákogtak, nekem nem tisztul a kis tüdőm?

Azt álmodtam, hogy cigiztem és nagyon rossz volt, nem a cigi hanem, hogy mit mondok nektek, nem akartam letagadni de bevallani sem.Felriadtam hajnalban örültem nagyon, hogy csak álom volt!

923. Midway
2010. ápr. 14. 20:42
jót:))
922. Hepcia
2010. ápr. 14. 20:41

Én is készülődök a fürdéshez, alváshoz. Elég kimerítő napom volt....bár még van legalább egy fél órás munkám itt a neten.

Holnap foly.köv. :)

Jó éjt :)

921. Midway
2010. ápr. 14. 20:39
Most megyek és készítek egy hurutoldó teát. Isteni íze van..És talán aludni is tudunk majd..
920. Midway (válaszként erre: 918. - Hepcia)
2010. ápr. 14. 20:37

Hajjaj azzal jó ha tisztában vagy pedig:)))

Egyébként igazad van, vannak maszkulin vonásaim, lapátoló férfiakkal hadakozom munkaidőben:)

919. Hepcia (válaszként erre: 917. - Midway)
2010. ápr. 14. 20:36
Dehogy piszkálnánk. Nagyon szorítottam neki, és aggódok is érte. Remélem jelentkezik hamarosan.
918. Hepcia (válaszként erre: 914. - Midway)
2010. ápr. 14. 20:35

Midway, az adatlapod alapján te nő vagy. De néha olyan vagány beszólásaid vannak, hogy először férfinak gondoltalak :)

Engem olyan könnyű összezavarni. Annak idején koszegin-ről gondoltam, hogy nő, és kiderült férfi :))

Lassan már azt sem tudom én mi vagyok :D :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook