Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Candida diétázok ide fórum

Candida diétázok ide (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. jún. 25. 20:05
Szia.Nekem a tüneteim ugy kezdödtek,hogy a szám tele lett sebbel.Jártam orvostol orvosig semmi semm használ.Azután a gyerekorvosunknak panaszkodtam és ő mondta,hogy ez candida lehet.Azota diétázom.A tüneteim elmultak a közérzetem nagyon jó.
2008. jún. 24. 20:29

Minden elismerésem a tiéd, hogy kibírtad 3 hónapig, és még 3-at tervezel. Ez igen! Gratula! :)

Neked nem jelent gondot a "-Mit egyek?" dilemma??

Én sose tudtam mit enni, mert nem igen volt itthon semmi egészséges dolog, főzni meg nem nagyon értem rá..

Ezért hát végigszenvedtem a 3 hetet is, csak vegetáltam.

Összevásároltam mindent, de pár nap alatt elfogynak és nagyon drágák is.. :(

Találtam élesztő mentes teljes kiőrlésű kenyeret, kb 40 dkg nagyon pici és darabja 400 ft :((

De legalább finom volt..

Aztán próbálkoztam sütéssel is, végülis nem lett rossz családnak ízlett..

Kicsit furcsa ízvilága volt a sokféle fűszertől, de semmiképpen nem volt rossz..

A legnagyobb baj, hogy állandóan éhes vagyok.

Pedig állítólag a teljes kiőrlésű dolgok jobban telítenek, én pont az ellenkezőjét vettem észre..

2008. jún. 24. 20:27

Ennek a diétának a végigcsinálása rendkívüli karaterőről tanúskodik, tiszteletem azoknak, akik kibírjék a 3 hónapot. Bár én vegetáriánus vagyok, de bizony még nekem is nehezemre esett lemondani a gyümölcsökről, a sajtról, a kefírről, stb.

Sok erőt, és látható eredményeket kívánok! :)

2008. jún. 24. 20:21
Azt megkérdezhetem, hogy milyen tüneteid voltak?
2008. jún. 24. 20:00
Szia.Én már 3honapja csinálom a diétát.7kg-tól szabadultam meg.Még 3hónapig fogom csinálni.Sokkal jóbb a közérzetem a tűneteim elmultak.Végleg szeretném ha sikerülne a gombátol megszabadulni
2008. jún. 24. 19:29

Szia

Én 3 hétig bírtam a diétát, közben 5 kilót fogytam és utána még folyamatosan.. :( Most úgy nézek ki mint egy anorexiás a 60 kilómmal. Illetve már csak 59 :(

vagyok mellette 176 cm.. Hízni nem tudok, sose tudtam bármit ettem.

Már az lep meg ha valaki nem kérdezni meg az utcán - Hú mennyit fogytál! Csak nem diátázol? Na és miért?

Nem mondom meg a valódi okot,ismerettségi körömben még csak nem is hallottak a candidáról, mert hát mondanom sem kell, h csak én vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben 20 évesen. Röhej. Na mind1. Sokszor elkezdtem már a diétát

A legutóbbit 3 hétig bírtam, utána elmúltak a tüneteim,sőt az asztmám is amire szteroidokat használtam. Csodásan éreztem magam azokban a napokban. Aztán nemrég visszajöttek.. :((

A gombát sajna nem sikerült kinyiffantani, viszont magamat kis híján.. :(

Látom elhagyatott a topic, pedig jó lenne egy kis segítség ás bíztatás.

Már régóta űzöm egyre elkeseredettebb harcomat ellene, de mindeddig sikertelenül...

13. vikasz (válaszként erre: 12. - Anikó73)
2008. jún. 1. 20:11
Szia, én két másfél éve csináltam ezt a diétát. Rendbe jöttem. Írj, hogy mi érdekel.
2008. jún. 1. 19:48
jó,hogy senkinek sincs candidája
11. fe6fe7671f (válaszként erre: 9. - Aliz.jackie)
2008. máj. 21. 00:17
Bocs, elnéztem: igen, lehet burgonyát enni.
10. fe6fe7671f (válaszként erre: 9. - Aliz.jackie)
2008. máj. 21. 00:08
Sajna nem.
2008. máj. 20. 21:10
Sziasztok!Valaki meg tudná nekem mondani,hogy candida diéta alatt most lehet enni burgonyát vagy nem?
8. anikó73 (válaszként erre: 7. - B11a46e73c)
2008. máj. 20. 19:39
Szia hogyan derült ki,hogy a férjednek is ilyen problémája van?
7. b11a46e73c (válaszként erre: 1. - Anikó73)
2008. máj. 19. 23:19
hali! nekem szerencsére nincs ilyen problémám,de sajna a férjem már két éve szenved a betegségben,egyszerüen semmi sem segit.a diétát folyamatossan betartja.mellette gyogyszer kezelést kap,mégis szörnyen nehéz neki és már a diétátol is ki van,na meg én is.
6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - Anikó73)
2008. máj. 16. 19:04
Arra utaltam, hogy kevesen vannak tisztaban azzal, hogy dietazniuk kellene. Egyebkent ha a keresobe beirod a "candida" szot, talalsz olyan forumokat, melyekben a dietarol van szo.
2008. máj. 16. 19:00
kösz antea de én azokat keresem akik az étrendjüket megváltosztatták a betegség miatt(egyébként nekem nem volt hüvelygombás tünetem)
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 2. - Anikó73)
2008. máj. 16. 18:31
Az emberek nagy resze tisztaban sincs vele, hogy nala is van candida-tultenges. Ha atkukkantasz a "huvelygombas" forumba, lathatod mennyire a gyokerenel akarjak elkapni a problemajuk okat...
2008. máj. 16. 18:28
na mi lesz?
2008. máj. 16. 17:04
ugy látom csak nekem van ezzel a nyavajás candidával problémám
2008. máj. 15. 21:32
Akinek ilyen diétára van szüksége várom egy kis beszélgetésre
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook