Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. máj. 1. 23:19
Sziasztok! Próbálom betartani a diétát, igaz ma ballagási ebéd volt a szüleimnél. Az iker tesóim ballagtak. Na ott volt ami szem-szájnak ingere. Megpróbáltam csak kicsiket enni. Nem akartam magamat büntetni se. Hétfőtől még keményebb leszek magammal szemben, hisz az unokatesóm bejelentette júniusban esküvő. Addig is van másfél hónapom. Addig a maradék pár kilót le kell adnom, nincs mese. Remélem lesz elég kitartásom hozzá!!
2009. máj. 1. 10:37
Mindenkinek szép napot,jó hétvégét!
2009. ápr. 30. 16:28
Hát igen, a hullahopp "csak" a hasról és a derékról szedi a zsírt. Tuti hogy lesz eredménye mert 2 éve én sem tudtam fél óránál többet csinálni (napi 15-20 perceket tekertem)és akkor lement 10 kiló.
809. a9338a7669 (válaszként erre: 808. - Töhöske)
2009. ápr. 30. 12:58

Az tök jó! :) Én még nem mertem előszedni régi ruhákat, de hétvégén lehet, hogy megpróbálkozom :)

Nagyon bízom most én is a hullahoppban, bár én azért nem pörgetem órákat, de talán így is lesz eredménye. Bár lehet, hogy arra kéne több időt, energiát szánni, mert ha jobban belegondolok nekem csak a hasamon, derekamon van probléma. "Csak", de vicces :))

808. töhöske (válaszként erre: 807. - A9338a7669)
2009. ápr. 30. 07:25

Szerintem is inkább a ruhákat nézd. Én beleférek egy olyan kertészgatyámba ami 2 éve nyáron 67 kilósan volt jó rám,most vagyok 69,6 (ma reggel),de a rengeteg hullahopp miatt rám jött.

Szorítok nagyon,majd írjál hogy mizu.

807. a9338a7669 (válaszként erre: 805. - Holdkő)
2009. ápr. 29. 13:35
Te is nagyon ügyes vagy!!! :) Én is ügyes voltam ma is, ma is megvolt a 60 perc. Húú, annyira jó érzés, el sem hiszem. Pénteken talán ráállok a mérlegre, bár egyre jobban félek tőle, nehogy elvegye a kedvemet. Lehet, hogy inkább a ruháimat kellene figyelembevenni :)
806. töhöske (válaszként erre: 803. - Holdkő)
2009. ápr. 29. 11:21
Köszi, meglesz,csak legyen jó idő.
805. holdkő
2009. ápr. 29. 09:44
Én ma voltam ismét futni, és megcsináltam a szombati távot! A barátnőm nem jött, ezért kicsit nehézkesebben indultam én is el, de aztán belejöttem, és nagyon jó volt teljesíteni a feladatot! :-)
804. holdkő (válaszként erre: 801. - A9338a7669)
2009. ápr. 29. 09:43
Nagyon ügyes vagy!!!!! Csak így tovább! :-)
803. holdkő (válaszként erre: 802. - Töhöske)
2009. ápr. 29. 09:43
Jó szórakozást Nektek! :-) Érezzétek jól magatokat! :-)
802. töhöske (válaszként erre: 800. - Holdkő)
2009. ápr. 28. 17:44
Hajógyári szigetre. Imádom a Nemzeti rockot!!!
801. a9338a7669 (válaszként erre: 797. - Holdkő)
2009. ápr. 28. 16:16

Igen, a cipő sem az igazi, erre gondoltunk párommal is pont. Viszont ma már jobb volt a bokám, nem fájt annyira. Képzeljétek, ma nagyon ügyes voltam (leszámítva a nagy csokizabálást reggel...). Ugrálóköteleztem 23 percet, hullahoppoztam 22 percet, és 20 percet lépegettem :) Nem is tudom, hogy mikor volt utoljára ilyen, hogy ennyit mozogtam volna :) Szóval fel vagyok dobva nagyon. Most szépen várom az eredményt :)


Szép napot és kitartást mindenkinek!

800. holdkő (válaszként erre: 799. - Töhöske)
2009. ápr. 28. 12:48
Hová mentek?
2009. ápr. 28. 11:47
Nekem is jó kedvem van mostanság. Minden nap letekerem kb. az 1 órámat tartom a diétát. Most egy picit stagnálok,de nem baj majd megy lefelé megint. Szép az idő,jön a 3 napos hétvége,megyünk koncertekre.
798. holdkő
2009. ápr. 28. 09:39

Ma minden esetre százszor jobb kedvem van mint tegnap volt. Jól kialudtam magam, és mosolygósan bebringáztam a melóhelyemre. Tegnap úgy le voltam tőrve, hogy gyalog jöttem inkább...


Szóval hajrá mindenkinek!!!! Alig várom, hogy holnap reggel futni mehessek! :-)

797. holdkő (válaszként erre: 792. - A9338a7669)
2009. ápr. 28. 09:32

Vigyázz magadra nagyon, ez mindennél fontosabb! Esetleg meg kéne nézned a cipőd is, hogy miben ugrálsz. Nem biztos, hogy erre találták ki! :-)


A lépcsőzés miatt én is felnézek Rád. Én már egy kicsit unom sajnos. :-(

796. holdkő (válaszként erre: 794. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 28. 09:30
Biztos Neked is használni fog, észrevétlenül, mindenféle kínlódás nélkül fogsz fogyni, és tök szuper leszel! :-)
2009. ápr. 28. 07:50

Drukkolok hogy úgy legyen!

Szeretem a kutyákat,nekem is van de ő már 15 éves. 2 éve kiszedtek egy csomót a torkából (nyálmirigyciszta)azóta jóformán semmi baja,hál Istennek.

2009. ápr. 27. 21:32
Sziasztok! Ma mai napon bővült a család. Egy újabb kiskutyát hozott a párom. Már van egy németjuhász kutyánk csak az szuka, most hozott egy kant. Még csak 12 hetes. Szóval a lényeg, megint megyünk futkározni, sétálni a töltés oldalra, mert a kutyáknak kell a mozgás a kicsi kutyusnak ráadásul erősödni kell, hogy szép formás legyen. Szóval bízom benne, hogy én is formálódni fogok vele együtt.
793. töhöske (válaszként erre: 792. - A9338a7669)
2009. ápr. 27. 21:12

Jól tetted hogy abbahagytad. Én is rászántam magam 3 éve nyáron hogy esténként futok,jött velem a párom is. Eleinte élveztem is de Kb. 2 hét után elkezdett szúrni a szívem,és fulladtam. Elmentem a háziorvoshoz. Hát mit mondjak először éppen hogy csak azt nem mondta hogy nem vagyok normális,utána meg jól letolt hogy mit futkározik egy asztmás a kánikulában nyáron.

Na azóta keresem a mozgás mindenféle más formáját,azóta valahogy még hidegebb időben sem bírom rávenni magam pedig tudom hogy a leghatásosabb mozgás!

Biztos hogy van neked is más mozgásforma amit szívesen csinálsz és nincsenek káros hatásai az egészségedre.

Szép estét neked is,és javulást a bokádnak!

792. a9338a7669 (válaszként erre: 784. - Holdkő)
2009. ápr. 27. 14:59

Ez tényleg így van, csak kár, hogy sokan nem hiszik el, amíg meg nem tapasztalják. Nem akarok ujjal mutogatni pl. magamra :DD

Annyira jól tudom érezni magam mozgás után. Régen meg direkt jól esett, amikor nagyon sz.r kedvem volt, elmentem futni és jól kifutottam magamból az ideget, a lehangoltságot.


Tegnap is ugrálóköteleztem, csak képzeljétek, egyre rosszabbul viseli a bokám :S Tegnap már fáslival ugráltam, 15 percig bírtam, mert most meg a talpam kezdett el fájni. Így inkább abbahagytam, kivittem az udvarra a lépegetőt és azon nyomtam még 20 percet :) Nagyon büszke voltam magamra :)


Szép napot mindenkinek!

2009. ápr. 27. 12:20
Ne is törődj vele,én két szalámis zsömlét ettem reggelire de olyan jól esett!!! Most már én is jó kislány leszek. Leves és párolt zöldséges virsli otthon..,aztán remélhetőleg semmi.
790. holdkő
2009. ápr. 27. 12:09

Ma eddig olyan rossz kedvem volt fáradtság és meló miatt, de kezdek rendbe jönni agyilag! :-) Remélem, mindenki jól van hétfő ellenére! :-)


Ma reggel megettem 2 db pogáűcsát, mert tényleg nagyon energiahiányos voltam, de megemberelem magam! Ebédre egy nagy adag levest kértem, és vacsira is salit fogok enni!

789. töhöske (válaszként erre: 786. - Holdkő)
2009. ápr. 27. 10:09

Hát igen rosszul van már a "sport" szótol is,nem is szeret semmiféle sportágat. Együtt dolgozom vele lassan 10 éve, egyszerűen az a baja hogy lusta és nagyon szeret enni,főleg édességet. Ő elkönyvelte hogy nem tud lefogyni mert ilyen alkat és kész.


Ancsa jó munkát Nektek és szép fürdőszobát! Mi is másfél éve költöztünk volt is elegem mire kész lett a felújjítás és rend lett mindenhol.

2009. ápr. 27. 09:33
Sziasztok! Látom mindenki igyekszik mozogni. Én is ide tartozom. Igaz nem minden nap tornázom, de a mozgás megvan kint a kertben. A súlyom most stagnál és ennek most nagyon örülök. ( Nem úgy mint 1 hónappal ezelőtt!!!) Aztán lehet egy kis időre eltűnök, mivel a fürdőszobát fogjuk szétverni aztán még arra se lesz időm hogy egyek, nemhogy a leüljek egy kicsit hozzátok. De addig is még itt vagyok és hajrá mindenkinek!
787. holdkő
2009. ápr. 27. 07:25
Ma nem mentem én sem futni, mert alig aludtam éjszaka, és alig bírtam felkelni reggel. :-( Szerdán megyek!!!!
786. holdkő (válaszként erre: 785. - Töhöske)
2009. ápr. 27. 07:24
Szegény! Pont a múltkor néztem itt a nyilvános mérlegeléseket, és nem egy hasonló sulyú nő küzd itt. Ő is megpróbálhatná ahelyett, hogy csak irígykedik! :-) A tollasozás vagy a hullahopp pedig neki is bevállna, csak mindig egy picit többet kéne csinálnia.
2009. ápr. 26. 12:43

Igazad van Holdkő én is mozogni küldenék minden depis embert..,de hát..! Kolléganőm van vagy 100-110 kg szegény de nem tudom elképzelni hogy mozogni lássam,néha elviszi a lányát úszni,de semmi több. Picit futunk vagy csak jobban kilépünk hogy elérjük a villamost minden baja van utána. Elég depis sokszor:írigy,nagyon magába forduló,távolságtartó,hideg.

Tényleg felszabadító érzés pedig a mozgás. 1 órát hullahoppozok vagy tollasozunk,focizunk és olyan baromi jól érzem magam utána.

784. holdkő
2009. ápr. 25. 15:10

Remélem, mindenkinek jól telik a hétvégéje!

Mi reggel voltunk ismét futni a barinőmmel, és megint emeltünk az adagon, és sikerült teljesíteni! Ez akkora dopping, hogy azt elmondani nem tudom! Mindenkinek ajánlom, hogy kezdjen el futni, mert nagyon jó legyőzni saját magadat!!!!! :-)


Én az összes depressziós embert futni küldeném, mert utána valami eszméletlen jó kedve van mindig az embernek! :-)

2009. ápr. 25. 08:10

Sziasztok! Látom lemaradtam kicsit mint a borravaló,de hát a meló...! Na nem baj. Dancingqueen köszi a dicséretet,igyekszem nagyon szeretném már 60-62es álomsúlyomat elérni! A kalkulátor szerint nekem is 55kg körül kéne lennem de leszarom..,én már a 62-vel is baromi jól voltam! Igen,igen én is úgy vagyok mint Rose,ne buggyanjak ki itt-ott)))

Nálunk is buli van ma..gyerekzsúr! Fiam tartja a szülinapi buliját,jön egy két osztálytársa,remélem egyben marad a lakás..,meg a diétám is!

Megyek is előkészítem a hadszínteret. Szisztok jó hétvégét és bulizást mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook