Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borderline személyiségzavar fórum

Borderline személyiségzavar (beszélgetős fórum)


2007. máj. 14. 10:33

sziasztok!


még mindig él a kérésema teszttel kapcsolatban..ha van kedved és időd segíteni, kérlek írj nekem:

bigyo8@freemail.hu


nagyon köszönöm: Andi

2007. febr. 26. 17:17
kisboci, az adatlapomon ott a mailcímem, ide küldhetsz egyet nyugodtan. Anyunak a mai pszichiátriai zárójelentését elolvasgattam (persze a háromnegyedét nem értem), de megütötte a szemem a már megszokott felsorolásoknál a borderline személyiségzavar kifejezés. Biztos kitölti Neked, ha éppen olyan passzban kapom majd valamikor el.
2007. febr. 26. 10:43

Sziasztok!


V éves pszichológus hallgató vagyok, s a borderline-szindrómából írom a szakdolgozatomat.

Készítettme egy kérdőívet svájci és német minta alapján. Ez egy önjellemző kérdőív, melynek a bemérése most zajlik ezért minél több borderline diagnózissal rendelkező személlyek kell kitöltetnem.

Ha van közületek olyan, aki szívesen kitöltené, az írjon nekem:

bigyo8@freemail.hu


Segítségetket előre is köszönöm, nagyon sokat jelent:

andi


ui.: ha borderline diagnózissal rendelkező ismerősötök van, s beleegyezik, örülnék, ha neki is elküdhetném..

2007. febr. 20. 10:05
Én eddig nem is tudtam,hogy van ilyen.Mivel a közvetlen környezetemben van borderline,én azt hittem róla,hogy "sima" depresszió.Hát nem! Ez rosszabb.És ennek a betegségnek nem elég a xanax..
10. 1df6e6bb7a (válaszként erre: 8. - Kisgé)
2007. febr. 20. 10:00
Bocs a privikért.:)
2007. febr. 20. 09:14
József Attilára mondják újabban, hogy ebben a fajta személyiségzavarban szenvedett. Vannak enyhébb és súlyosabb esetek, előbbiből egyet-kettőt tudnék "diagnosztizálni" a környezetemben...
2007. febr. 20. 09:10

Jaj de jól beszélgetünk, privikkel!:))))))))


Elolvasom a cikket, érdekel, mi ez!:)))))

7. 2ab728965c (válaszként erre: 6. - 1df6e6bb7a)
2007. febr. 20. 08:29
Igen, így igaz. Ment egy privi neked az előbb.
2007. febr. 20. 07:22
Szerintem sokan úgy élnek vele,hogy nem is tudják..
2007. febr. 19. 17:12
Ment a privi,Antea.
2007. febr. 19. 17:06

Ez egy szemelyiseg zavar, reszben skizoid szemelyiseg, onertekelisi zavar, enkep zavar, beilleskedesi zavar, majdhogynem minden egyutt. Depressziv es kevesbe depressziv szakaszok jellemzik, de mindenkeppen hullamzas. Nem tud szeretetet elfogadni, adni, ugyanakkor fel hogy elvesziti, egyfajta onmarzangolas. Elofordulhatnak agressziv kitoresek, illetve szuiciditas, oncsokitas.

Nagyon nehez behatarolni, konnyen ossze lehet keverni a manias depressziosokkal.

Nem konnyu veluk, de sokfele kezlesi modja van, leginkab terapias, es intezeti.

Nincs veluk tapasztalatom, de azt gondolom, hogy nem konyu egyutt elni azal, aki ebben szenved, gyerekkori serulesek nagyon meghatarozoak.

Bogancsos, kidnel diagnosztizaltak, hogyan es mennyi idos korban?

2007. febr. 19. 16:33

[link]


Napok óta én is bújom a netet ebben a témában.Ha van időd,fusd át a cikket..

2. kisgé (válaszként erre: 1. - 1df6e6bb7a)
2007. febr. 19. 16:21
én erről még nem is hallottam, mi ez pontosan?
2007. febr. 19. 16:19
Nagyon érdekelne,hogy ki mit tud a dologról.Érdekel,hogy ha valakinek személyes tapasztalata van,akár úgy hogy ő vagy hozzátartozója borderline,hogyan tud megbírkózni vele.Jó lenne információt kapni..Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook