Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden, ami a Borderline személyiségzavarral kapcsolatos fórum

Minden, ami a Borderline személyiségzavarral kapcsolatos (beszélgetős fórum)


12. 16eb25c92a (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2022. máj. 8. 22:42
A borderline egy passzív nárcisztikus ember, aki önmagát bántalmazza. A nyílt vagy aktív nárcisztikus másokat bántalmaz.
11. ariana (válaszként erre: 10. - Kataa44)
2022. máj. 7. 16:56
Elhiszem, és nem minden az ember milyen csomaggal indul útnak.
10. Kataa44 (válaszként erre: 9. - Ariana)
2022. máj. 7. 16:53
Ebben igazad van. Az Én gyerekkorom nnem volt túl jó.
9. ariana (válaszként erre: 8. - Kataa44)
2022. máj. 7. 16:48
Szerintem minden a gyermekkorból indul ki.HA akkor megkapja az ember a szeretet, törődést,a biztonságot, akkor nem jönne elő ez az állapot.
8. Kataa44 (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2022. máj. 6. 13:52
Az orvosok szerint igen. Én nem tudom, mert nem vagyok orvos🥰🥰
7. Kataa44 (válaszként erre: 5. - Zsozsy)
2022. máj. 6. 13:51
Szia. Engem csak mások véleménye érdekel ezzel kapcsolatban. Ezért nyitottam ezt a fórumot. Így legalább a mások tapasztalataiból is tanulok Magammal kapcsolatban. Köszönöm a hozzászólásodat.🥰🥰
6. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Kataa44)
2022. máj. 6. 13:46
Sajnálom. Akkor a rossz gyerekkorod is okolható ezért az egészért gondolom.😞
5. Zsozsy (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2022. máj. 6. 13:39

Szia Kataa44,


Először is fogadd elismerésem látatlanban. Anonimban leírni is egy ilyet, nagy bátorságra vall. De hogy nyíltan vállalod és még a bemutatkozódban is szerepelteted, azt jelzi hogy szembeszálltál vele. Eleged lett, változást akarsz és teszel érte.

Van tapasztalatom e téren sajnos. A párom ilyen tüneteket produkál. Nincs diagnózis, mert nem volt és esze ágában sincs orvoshoz menni, mondván semmi baja, csak ne idegesítse fel őt senki.

Hát olyan nincs. Lábujjhegyen járás sem megoldás, mert elég ha a külvilágból idegesíti fel valami/valaki már látattja is a sötét oldalát. Nincs számára megnyugtató válasz, nem létezik ilyenkor támogató személy, senki. A tornádó a legtalálóbb szó eddig, amit valaha olvastam. Ez pont jellemzi, ha egy szóval akarnám leírni a jelenséget. A folyamat sajnos öngerjesztő is, amit nem láttam írásodban. Lefolytat magában egy beszélgetést, de egyre dühösebb lesz, képtelenség megközelíteni iylenkor.

Amikor pedig minden rendben nála, akkor meg olyan mint egy doromboló cica. Megdöbbentő ez a két véglet. Hosszú távon együtt élni iszonyat megterhelő és óriási lélekjelenlétet követel. Meg önkontrollt. Sokat fejlődtem mellette, mert ha ő nem változik, nekem kell önfejlesztenem. Ez mindenképp pozitív. De itt ki is merült. Lélekölő a közelében lenni, mikor pussztít maga körül.

Bocsáss meg, hogy ezeket leírtam, nem lehet könnyű neked sem ezeket olvasni. Viszont mivel te itt vagy és te kezdeményezted, talán pozitívnak értékeled őszinteségem.

Nem tudom, hogy mire van szükséged, miért írtál ide. Ötleteket, segítséget vársz ?

4. Kataa44 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. máj. 6. 13:27
19 éves korom óta vagyok pszichiátriai beteg. Érzelmileg labilis személyiségzavart(Borderline) diagnózist 23 éves koromban kaptam meg. Nem volt jó gyerekkorom.Édesanyám halála súlyosbította az állapotomat. 25 éve vagyok párkapcsolatban. Édesapám nem akarja ezt elfogadni, hogy nekem ilyen problémám van. 43 éves leszek idén és nálam még tombol ez az állapot, persze van olyan tünetem ami egy picit enyhült, de még nem múlt el teljesen.
2022. máj. 6. 13:18
Szia! A bemutatkozásoddal teljesen együtt tudok érezni. Üdv: egy bipoláris
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Kataa44)
2022. máj. 6. 13:17
Sajnálom hogy ezzel kell együtt élned. 😞 Mióta érzed, gondolod ezeket? Mikor kezdődött? Gyerekkorod milyen volt? Szulüleiddel milyen volt és milyen most a kapcsolatod? Remelem vannak melletted olyan emberek akik segítenek és elfogadnak.
2022. máj. 6. 12:55
Sziasztok. Én Borderline (Határeseti vagy Érzelmileg labilis személyiségzavar)-os vagyok, ki hogyan ismeri... A profilomban a bemutatkozásnál bővebben olvashatsz ezzel kapcsolatban. Persze ha érdekel... Ide írhat olyan is aki nem szenved ebben az állapotban, de volt(van) kapcsolatban ilyen emberrel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook