Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bocsánat kérés? Kérjek bocsánatot vagy sem? Mikor kérjünk bocsánatot? fórum

Bocsánat kérés? Kérjek bocsánatot vagy sem? Mikor kérjünk bocsánatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
55. kékpille (válaszként erre: 51. - Michelle.r)
2012. márc. 8. 13:19

Ahhoz lenne joga, sőt kötelessége, hogy odaálljon a fiú elé és megmondja:bocsi de nem kellesz.

Milyen kapcsolat az, ahol majdnem 2 hónapja nem találkoznak? Semmilyen..

2012. márc. 8. 13:18
Mintha egy 18-20 éves lány hisztijét olvasnám :(
53. RockyRoad (válaszként erre: 52. - Akasha)
2012. márc. 8. 13:18
Miert nem kerdezed meg ezeket tole?
52. akasha
2012. márc. 8. 13:16
Félre ne értsetek nem a magam igazát akarom bízonygatní mert érzem hogy én is hibáztam és nem kellett volna oda mennem és a többség is itt azt mondja hogy igen hibáztam és el is ismerem a dolgot és bocsánatot fogok kérni,de nem értettem hogy miért ellenkezik ennyire?Úgy éreztem hogy talán van valakije és titkokl előlem valamit hogy ilyen sokáig nem akar látni.
51. michelle.r (válaszként erre: 49. - Akasha)
2012. márc. 8. 13:14

Nem az a kérdés, miért nem akarja. Nem akarja és pont. Szíve joga. Ennek dacára te odamész, rárontasz a szüleire. Ha ennyire nem vagy tekintettel arra, hogy mi a másik igénye, akkor most edd meg amit főztél!

Jó étvágyat hozzá ;)

50. akasha
2012. márc. 8. 13:12
És igen az is megfordult a fejembe hogy esetleg van valakije azért nem akarja hogy oda menjek.
49. akasha
2012. márc. 8. 13:11
Igen megkért hogy ne menjek oda ez mind rendben van.De az én kérésemmel és érzelmeimmel mi a helyzet?Most lesz 1 hónapja hogy nem láttuk egymást és még 2 hétig nem is fogjuk,a lassan 1 hónap előtt 3 hétig nem találkoztunk,a kettő között találkoztunk 3 napra.Igen hibáztam alá írom hogy annak ellenére oda mentem,de a vita miatt volt a dolog.Nem értettem miért nem akarja hogy oda menjek,hiszen jóformán 2 hónap alatt 3 vagy 4 napot találkoztunk.
48. michelle.r (válaszként erre: 41. - Akasha)
2012. márc. 8. 13:11

Ez az egész csak rólad szól, te hitted, te voltál tiszta ideg, te nem tudtál várni. Figyelj oda arra is, hogy ő mit szeretne, mert rossz vége lesz. Ha lehet még egyáltalán ennél rosszabb.


Azon is gondolkodj el, hogy ha 3 hete nem láttátok egymást és ő így reagál rád, az mit jelent?

2012. márc. 8. 13:06
És szerintem kérj bocsánatot hogy rámenös voltál,a szüleitöl nem kell szerintem,tölük csak megkérdezted hol vizsgázik..
2012. márc. 8. 13:04
Akasha és a szünet alatt miröl beszéltetek,ha akkor is azt mondta ne menj oda már bocs de én is elzavartalak volna ha még ugyis odaálitasz..Föleg még nyomozgatni is mikor ö nem akar látni,elég gyerekesen viselkedsz de gondolom még tini vagy majd tanulsz késöbb ne aggodj..
45. RockyRoad (válaszként erre: 43. - Akasha)
2012. márc. 8. 13:04

Ne csak a sulve-fove reszt lasd, irtam mast is.

"Es mi van a baratno keresevel, hogy ne latogassa meg? Nem illene azt tiszteletben tartani?"

vagy

"nem mindenki szereti a meglepeteseket."

Megkert valamire, te -bocsanat- lecartad, mert neked hianyzott.

Ertsd meg, ami neked jo, nem biztos, hogy neki is.

44. kékpille (válaszként erre: 16. - Akasha)
2012. márc. 8. 13:01

Én ezen mélyen elgondolkodnék, valamint azon is, hogy a barátnőd miért nem örült neked.


Az igaz, hogy kissé nyomultál, de egy szerelmes ember örül a párjának bármilyen körülmények között.

Azt meg nevetségesnek tartom, hogy a Te telefonhívásod miatt szúrta el az írásbelijét.

Ha nem akarta, hogy hívják vizsga közben, akkor miért kapcsolta vissza a telefonját??


Nekem gyanus a szitu (persze az ő verzióját nem ismerjük..)

43. akasha (válaszként erre: 37. - RockyRoad)
2012. márc. 8. 12:58
Nézd.nem voltunk sűlve főve együtt 3 hete nem láttuk egymást és amúgy sem tudunk sokat találkozni egymással az a helyzet,amikor haza ment előtte is volt olyan hogy napokig nem tudtunk vagy hetekig találkozni.
42. RockyRoad (válaszként erre: 39. - Arianne113)
2012. márc. 8. 12:57

Igen, neha ki kell egyenlitodnie a dolgoknak, kulonben egyoldalu es semmi ami egyoldalu nem mukodhet jol.


Nincs ertelme haragban elni barkivel is, persze ha az illeto ragaszkodik hozza, akkor nincs mit tenni, de alapvetoen jobb a csend es bekesseg :)

41. akasha (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2012. márc. 8. 12:56
3 hete nem láttuk egymást és előző napokban össze vesztünk és gondoltam jobb lenne személyesen megbeszélni és amúgy is már régen láttuk egymást,azt gondoltam hogy végez a vizsgával arra amira oda megyek és gondoltam reggel kezdődik a vizsga és délutánra végez,gondoltam megpróbálom felhívni,ha ki van kapcsolva akkor úgy is még vizsgázik,pechemre pont szünet volt ésd addig vissza kapcsolta a telefonját és az írásbelire készült.a vitánk miatt mentem oda mert úgy gondoltam ezt telefonon nem lehet megbeszélni és még nem tudtam volna várni 2 hetet,mert így is tiszta ideg voltam.nem akartam senkinek rosszat,csak gondoltam hátha örül nekem és nem lesz ekkora gond.
2012. márc. 8. 12:53
Akkor kérj, ha szükségét érzed! Csak úgy ér valamit, ha szívből jön.
39. Arianne113 (válaszként erre: 35. - RockyRoad)
2012. márc. 8. 12:53

na ez jól esett, kezdtem azt hinni csak én vagyok ilyen, de ez van :D aztán a barátnőm egy idő után már azért vitatkozott velem hogy miért hátrálok meg ha veszekszünk, áh tiszta házasságszerű volt, ahol én voltam persze a hátráló pasi, a disznó, mert nem hallgatom meg a feleségemet :D


Volt egy nagyon nagy vitánk is, ahol viszont olyan dolgokat hozott fel amiből én nem engedtem. Ritka az ilyen, akkor hónapokig nem beszéltünk, de megnyugodtunk mindketten és ment tovább az élet. Mégiscsak a barátnőm. és szeretem :)

2012. márc. 8. 12:52

Ha lenyugodtak a a kedélyek. Ezzel én is egyetértek. Most várni kell míg egy kicsit elül a vihar...

Bocsánatot kérni, KELL. Magad miatt is, meg úgy általában is...

37. RockyRoad (válaszként erre: 36. - Nzs2001)
2012. márc. 8. 12:50

Es mi van a baratno keresevel, hogy ne latogassa meg? Nem illene azt tiszteletben tartani?

Szerintem igenis hibazott, nem mindenkinek van szuksege sulve-fove egyutt lenni a masikkal, nem mindenki szereti a meglepeteseket.

Megkerte, hogy hagyja kicsit beken, de csak nyomul. Johogy kiakad a lany. Megfulladnek ha vki igy nyomulna :SS

36. nzs2001 (válaszként erre: 10. - Akasha)
2012. márc. 8. 12:47

Ne haragudj, de én nem értem mi a nagy dráma abban, hogy a vizsga napján látogattad meg? Ha a szünetben sem akart beszélni senkivel akkor nem kapcsolja vissza a telefont. És ha már odautaztál 400 km-t miért volt nagy hiba megkérdezni a szüleit, hogy hol vizsgázik? Miért nem várhattad volna meg a végén ott? Valószínű, hogy a barátnőd úgy adta be otthon hogy már nem vagytok együtt, és nyilván hogy a Te hibádból szakítottatok, ha az apja így reagált.

Szerintem inkább a barátnődnek kellene elnézést kérni, mert milyen hozzáállás már az, hogy amiért felhívtad a szüleit nem találkozik veled? Én a helyedben nem kérnék bocsánatot, mert nem követtél el semmi olyat amiért kellene.

35. RockyRoad (válaszként erre: 31. - Arianne113)
2012. márc. 8. 12:47

En is ilyen vagyok :)

Az a vicces az ilyen helyzetekben, hogy mindketten tudjuk, hogy nem nekem kene elnezest kerni, megis en unok ra elobb a vitara es beadom a derekam. Persze ezt sem lehet egy eleten at csinalni, egy ido utan at kell gondolni hogy pld ez tenyleg baratsag igy?

34. michelle.r (válaszként erre: 16. - Akasha)
2012. márc. 8. 12:45

Valószínűleg tényleg így van, valószínűleg tényleg terhes a nagy rajongásod.

Egyébként tényleg mi a fenéért nem tartod tiszteletben a kérését? Megkért, hogy hagyd egyedül egy időre, erre te kinyomozod a szülei számát, majd hívatlanul még be is állítasz?


Hányszor kell téged kidobni, már nem csak az ajtón, hanem az ablakon is, hogy ne mássz vissza a kulcslyukon?


Hagyd lélegzethez jutni, különben tényleg kipenderít.

33. derintini (válaszként erre: 32. - Arianne113)
2012. márc. 8. 12:40

Hajbókolni nem kell, a túlzott bocsánatkérésnek sincs értelme.

Jogos.

32. Arianne113 (válaszként erre: 30. - Derintini)
2012. márc. 8. 12:36
az odáig oké, de ha látod hogy semmi értelme a vitának mert egyik fél sem enged az igazából, és nem is látja be hogy mondjuk a másiknak is igaza van, akkor felesleges az egész. Én ilyenkor azt szoktam mondani hogy jó te nyertél elnézést kérek és le van zárva a téma. Nem szeretek vitatkozni. Általában el is fogadják, aki nem, és a bocsánatkérésemet sem fogadja el, azzal nem foglalkozom, majd megnyugszik egyszer.
2012. márc. 8. 12:34

a szégyenlést magamra írtam nem rád.

azt akartam írni, hogy néha nehéz bocsánatot kérni, amikor tudod hogy mondjuk neked lenne igazad, de sokszor volt, hogy a barátnőmmel összevesztünk, és a végén mindíg én kértem bocsánatot csak hogy hagyjuk már abba a vitatkozást. Lehet hogy nem volt helyes, de jobbnak láttam mint hogy örökké veszekedjünk egy kis butaságon.

Sok ember ezt máshogy tenné, tudom.

Az a helyzet, hogy csak te tudod mi történt hogy történt, kinek van igaza vagy sem, és ez alapján kell megítéld hogy érdemes e most bocsánatot kérned.

30. derintini (válaszként erre: 27. - Arianne113)
2012. márc. 8. 12:30
Arianne113: a veszekedéshez mindig két ember kell...ha az egyik kilép/ellép ebből az emberi játszmából, akkor a másik hoppon marad:)
29. ae2b14362a (válaszként erre: 25. - Akasha)
2012. márc. 8. 12:29
Nem tudom megmondani neked.De lehet hogy valami sérelem érte,amit a saját szemszögéből mondott el,és nyilván egy apa imádja a lányát és a védelmére kell,még akkor is ha ez pitiáner dolog volt.Lehet hogy a barátnőd sem ugy gondolta,de elszabadultak az érzelmek és erre a legjobb gyógyír szerintem,ha vársz pár napot.Nehéz,de ki kell bírni.
28. akasha
2012. márc. 8. 12:28
Én nem szégyenlek bocsánatot kérni!Nem erről van szó,hanem arról hogy nem tudom felmérni a helyzetemet,hogy valóban rossz dolgot tettem vagy sem és hogy igazuk van e vagy sem.
2012. márc. 8. 12:25
Én sosem szégyelltem bocsánatot kérni, volt amikor nem fogadták el, de az én lelkiismeretem tiszta volt, mert megpróbáltam. Volt hogy többször is, de aztán hagytam az egészet a fenébe, nem fogom magam megalázni valaki bocsánatáért, ha egyszer nem bocsátott meg akkor többször nem könyörgök. Egyszer érdemes bocsánatot kérni, ha úgy érzed te is hibás vagy. Bár én néha akkor is bocsánatot kérek ha tudom hogy nem én vagyok a hibás, de a másik fél annyira nem enged az igazából, és csak veszekszik veszekszik, na ilyenkor becsukom az ablakokat, mert utálok vitatkozni. tudod Okos enged szamár szenved.
26. derintini (válaszként erre: 20. - Akasha)
2012. márc. 8. 12:25

Jól érzed.

Bocsánatot kell kérned.

DE sztem nem most.

Várj vele. Gondolom, neked most ez a legnehezebb, de hidd el, ez most a legjobb-várni.

Ahogy korábban más irta-hagyni kell egy kicsit ülepedni a dolgokat.

Amúgy vizsga közben+már előtte egy nappal én is ideges vagyok - ki hogy éli ezt meg, mert nem vagyunk egyformák.

Most várnod kell. Pláne, hogy a barátnőd kifejezetten erre kért.

Sztem.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook