Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bocsánat kérés? Kérjek bocsánatot vagy sem? Mikor kérjünk bocsánatot? fórum

Bocsánat kérés? Kérjek bocsánatot vagy sem? Mikor kérjünk bocsánatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
115. tünde027 (válaszként erre: 113. - Akasha)
2012. márc. 9. 15:20
Tényleg csak vicceltem, nehogy megharagudj. 2 olyan hét áll mögöttem, amit még ellenségemnek sem kívánnék. Ma először tudok poénkodni, szóval ne vedd magadra, jó? :)
114. tünde027 (válaszként erre: 113. - Akasha)
2012. márc. 9. 15:15

????? most ugye,nem a pitéjére gondolsz??? :)))

bocs, ezt nem tudtam kihagyni

113. akasha
2012. márc. 9. 15:14
Úristen még nincs veszve!Most tudatosul bennem hogy mit fogok elveszíteni ha nem változtatok.Még nem késő.
112. tünde027 (válaszként erre: 111. - De Luca)
2012. márc. 9. 15:13

hát nem is lehet, szerintem se. Bár nekem a legnagyobb kedvencem Anti bácsi volt :))

Na és ugye Margit, akinek halvány lila gőze volt (még az eredeti felállásban Gallával).

111. de Luca (válaszként erre: 110. - Tünde027)
2012. márc. 9. 15:12
Ezeket a versikéket nem bírom ki röhögés nélkül századszorra se :-)
110. tünde027 (válaszként erre: 108. - De Luca)
2012. márc. 9. 15:11
Sosem hittem, hogy Besenyő Pista bácsit ilyen "körülmények" közt lesz idézve :)) de jó, nagyon :))
109. tünde027 (válaszként erre: 107. - Akasha)
2012. márc. 9. 15:10
tényleg nem érted???
108. de Luca (válaszként erre: 107. - Akasha)
2012. márc. 9. 15:09

Az egésznek az a lényege, hogy történjék bármi, tudjunk nevetni.

Azt a lányt pedig kapd el, bontsatok fel egy üveg bort, és szavald el neki a következő remekművet (aztán persze nevessetek egy jóízűt az egészen):


"Pitét evő lányok,

nádszál derekúak,

láttatokra szemem

vágyakozva gúvad.


Kelnek bennem fórrón

élveteg remények,

Pitét evő lányok,

nyalom a pitétek."

107. akasha
2012. márc. 9. 15:06
Na és az egészet egyben hogy értelmeznéd?
106. de Luca (válaszként erre: 105. - Akasha)
2012. márc. 9. 14:56
Az utolsó mondatban olyan régen volt részem, hogy magam sem tudom értelmezni :-)
105. akasha (válaszként erre: 104. - De Luca)
2012. márc. 9. 14:39
Érdekes de tudnád nekem ezt értelmezni?Mert per pillanat nem fog az agyam,az utolsó mondatot nem nagyon értettem az a helyzet.Ezt légyszíves fejtsd ki nekem bővebben.
104. de Luca (válaszként erre: 102. - Akasha)
2012. márc. 9. 13:18

"Hallga csak!

Nem a beléndek lehű éj küldi ránk lomha pillangó képében Iszonyú mérgű ostorát?

Vagy a szél mint egy rosdás vastövis tépi sebesre a levegő sápadt vásznait?

Esetleg kékellő lábnyomom e földi porban,

Messzecsörgedező patakként fürdet Juharfa képében megbúvó éjjeli árnyak süvöltő jajszavát?

Vagy ez csak A forró víz visszatérő vezeték a fűtési ellenáramú vezetékhez."


...esetleg ez maga a szerelem? :-D

103. akasha (válaszként erre: 101. - Crawley girl)
2012. márc. 9. 13:11
Ez a poén az egészben hogy nem voltam nyomulós soha vele és stabil kapcsolatunk volt.Az utóbbi időben ő is meg én is elkezdtünk féltékenykedni egymásra és ez tette be a kaput a dolognak.Pedig se neki se nekem nem volt rá semmi okom..
102. akasha (válaszként erre: 101. - Crawley girl)
2012. márc. 9. 13:09
Nem nem beszéltünk.Nem tudom mi ütött belém,soha nem voltam ilyen...Soha nem nyomultam ennyire,nem értem mi a franc van velem.Sőt az eleje sem így indult,inkább ő volt oda értem és ő nyomult én rám,de pár hónapja labilis lettem valamiért és teljesen elvesztettem önmagam ahogyan ő megszeretett engem.Teljsen kész vagyok magamtól,egyszerüen kicsúszott a talkaj a lábam alól.
2012. márc. 9. 12:51
Ne haragudj de egy ilyen nyomulos pasi nekem se kellene,de most mi a helyzet beszéltetek azota..
100. de Luca
2012. márc. 9. 11:12
100. :-)
99. akasha (válaszként erre: 98. - De Luca)
2012. márc. 9. 10:21
Az anyja nem szól bele a dolgokba,de az apjának erős befolyása alatt van őgy érzem és olyan dolgokat is megoszt vagy megosztott szerintem amit nem kellene,pedig ő mindig hangoztatja nekem hogy a szülei nem szólnak bele a dolgaiba,lehet hogy nem szólnak bele,de az apja olyan dolgokat mondott vissza hogy csak néztem.Soha nem értettem hogy miért beszéli ki a dolgainkat.Talán nem bízott bennem vagy nem is tudom...Amikor ott voltam a városba,az apja egyből ment elé suliba mintha valami terrorista érkezett volna a vásorsba.Úgy érzem hogy aki itt nagyon keveri a dolgokat az az apja.Nekem van egy hugom de az apám soha nem próbálta a barátait elüldözni melőlle és soha nem szólt bele a dolgaiba és soha nem beszélt a kapcsolatairól hogy éppen mi zajlik benne és hogyan.Nem tudom mit tegyek..
98. de Luca (válaszként erre: 95. - Akasha)
2012. márc. 9. 09:59

Örök hiba felnőtt fejjel a szülőkre ömleszteni a magánéletet. Ennek csak az lehet a vége, hogy az apja - de gondolom az anyja is - oroszlánként védik a lányukat.

Az én szüleim pl. a mai napig nem tudják, hogy miért váltunk el a férjemmel, nem éreztem késztetést, hogy a vállukon sírjam el a bánatom. Manapság is csak annyit osztok meg velük, ami őket is érintheti (pl. hónapok óta leépítés van a cégünknél, erről tudnak, mert adott esetben, ha én is lapátra kerülnék, lehet, hogy visszaköltözöm a szülőfalumba, tudjanak róla, hogy ott leszek tőlük 500 méterre a régi kuckómban). De ennél több nem tartozik rájuk, érzelmekről meg soha nem beszéltünk, senki nem terheli a másikat műbalhékkal, mindenki rendezi magában, az önsajnálatot és mások hibáztatását pedig csírájában fojtották el bennünk gyerekkorunkban.

22 évesen pedig hagyni kéne a szüleinek, hogy próbálgassa a szárnyait, az élet erről szól, hogy verdesünk, lezuhanunk, aztán másként újra megpróbáljuk, és szépen kialakul a technikánk.

97. akasha
2012. márc. 9. 09:55
Sokat gondolkodtam amit ide leírtál és már bánom hogy oda mentem,mert úgy érzem ezzel elszúrtam mindent és lehet hogy ennek sírás lesz a vége.Mert már 3 napja nem jelentkezett.A kérdésem az lenne mivel te is voltál ilyen helyzetben,hogy véleményed szerint hogyan tudnék a helyzetemen változtatni és hogyan közelítsem meg a dolgokat hogy ne veszítsük el egymást?Mert jelenleg teljes káosz van a fejembe és nem tudom hogy mivel tennék jót.
96. akasha
2012. márc. 9. 09:49
Igen lehet hogy az a baj hogy túl szenvedélyes a kapcsolatunk.De ezt hoztuk elő egymásból.Tudtam hogy vissza kellene venni atempóból mert ez lesz,de egyszerüen olyan erős köztünk a vonzás hogy soha nem tudtunk és tudunk vissza venni abból a szenvedélyből.
95. akasha (válaszként erre: 93. - De Luca)
2012. márc. 9. 09:46
A helyzet az hogy hasonlítok az apjára,még a születésnapunk is egy napon van van,de viszont tény és való hogy az apja kicsit karót nyelt,és én úgy veszem és úgy gondolom hogy valójában ő nem olyan férfit akar mint az apja.Én úgy gondolom hogy általam olya oladlát ismerte meg amilyet eddig nem,én sem vagyok macsó olaszos típus,de karót nyelt sem,próbálom megtalálni a közép utat.Az szomorú az egészben hogy eddig 2-szer találkoztam a szüleivel és ők ebből levonják a következtetést.Én is rendes családban nőttem fel,igaz a szüleim elválltak de akkor én már felnőtt voltam,nem voltunk minta család képe,de rendes nevelést kaptam én is és a testvérem is,igen tény és való mostanában elég szerencsétlenül alakúltak a dolgaim és valószínű ök csak azt látták kívülről hogy szerencsétlenkedem.Igen vannak dolgok amiben hibáztam nem tagadom,de nem olyan ami miatt így le kellene írni a szüleinek.A probléma szerintem ott van hogy elkezdte kibeszélni a dolgainkat a szüleinek és én ezt megéreztem és onnantól kezdve nem bíztam benne.Mai napig nem értem hogy miért tette hogy kibeszélt rólam dolgokat.
2012. márc. 9. 09:27
akkor kell bocsánatot kérni, amikor ugyérzed hibáztál. én mikor erős szavaka vágtam régen barátom fejéhez (már nem vagyunk együtt ez régi szerelem volt) hiába nekem volt igazam, ha csak egy fél mondat is sokkal mélyebbre hatott a kelleténél, érzékeny pontját találtam el vagy bármi, akkor amiatt a fél mondat miatt kértem bocsánatot. nem ciki bocsánatot kérni.
93. de Luca (válaszként erre: 92. - Akasha)
2012. márc. 9. 09:22

Vannak nők - köztük én is - akik talán az otthon látott apakép miatt nem tolerálják egy férfitől az érzelmi labilitást. Én csak az általad leírt sztoriból tudok kiindulni, ez alapján pedig Te egy ösztönös lény vagy. Akik szeretik az olaszos, érzelmes temperamentumot, azoknak ez nyilván imponál. De vannak, akik a józan észre esküsznek, ez persze nem jelenti azt, hogy legyen az illető unalmas, karót nyelt, csak amolyan józan paraszti ésszel megáldott.

Visszakanyarodva az apaképhez... előre leszögezném, hogy nincs apakomplexusom - bár jelen esetben az sem érdekel, ha én leszek a támadás középpontjában. Én otthon azt láttam, hogy az apám soha nem ingott meg semmiben, nem bizonytalanodott el, nem voltak kétségei a képességei, döntései tekintetében. Ha mondhatok ilyet az apámra, ő egy igazi keményvonalas tökös férfi, aki egyszerre értelmes, humánus, következetes, tárgyilagos, aki még a kétkezi munkától sem riad vissza mérnök létére (mindig, mindent ő szerelt, javított meg a háznál, sőt, ő maga is építette). Ha visszagondolok a gyerekkoromra, már akkor is mindig barázdált és olajos volt a keze, de ez is mindig biztonságérzetet adott, mert tudtam, hogy a szarból is várat fog építeni és soha nem hagyja el magát semmilyen téren.

Hogy miért írtam az apámról? Úgy tartják, hogy a nők az apjukat keresik a leendő párjukban. Amint írtad, az apósjelölt sem kispályán rúgja a bőrt, pontosan tudja, hogy a legjobbat akarja a lányának.

Abban lehet nagy igazság, amit írtál, hogy őrlődik az apja és közted, valószínűleg az eltérő habitusotok miatt. Azt sem vonom kétségbe, hogy melletted teljesen új oldalait fedezi fel, ami egyszerre lehet félelmetes és izgalmas. De ha egy lány stabil, biztonságos családi háttérben szocializálódott, annak a továbbiakban is szüksége lesz a biztonságos háttérre.

Persze a filmekben előfordul, hogy a konzervatív lány fityiszt mutat az apjának és lelép a szerelmetes lovagjával, de a valóságban ez igen ritkán fordul elő, és többnyire bukta a vége.

92. akasha (válaszként erre: 66. - De Luca)
2012. márc. 9. 08:41

Szia!


Én tettem fel a bocsánatkérős kérdést.Ezt miért írtad hogy nem fogad el mint férfit?Nézd én vagyok neki a 2. kapcsolata neki,előtte volt neki valaki 3 hónapig.Nem értem miért ne lennék férfi a szemébe?Nem találkozunk sokat és nem csüngök a nyakán ahogy te mondtad,ezért is nem értem a dolgot,volt olyan hogy nem találkoztunk 1.5 hónapig,napi egyszer szoktam felhívni vagy ő hívott engem.Nem tutujgatom mint egy kislányt és semmi ilyesmi nincs a dologban,ezért nem értem ha esetleg igazad is van akkor miért gondolhatja így vagy te miből gondoltad ezt?

2012. márc. 8. 22:03

Szerintem semmi rosszat nem tettél...


Lehet, hogy a meglepetés a vita után kicsit furán jött ki...


de szerintem nincs miért bocsánatot kérned.


ha igen, max a váratlan helyzetért amivel vizsganapon nem tudott mit kezdeni, esetleg pánikot keltettél benne az öröm helyett...

amit vártál...


az apja meg... nem igazán fogadott jó szívvel, ez nekem fura...Miért?

90. michelle.r (válaszként erre: 89. - Akasha)
2012. márc. 8. 21:38

‎"A nők nem szeretik sem a bólogató kiskutyákat, sem az ordítozó majmokat. Azt szeretik, ha csendben, méltóságteljesen lépked mellettük a tigris…"


:))

ilyen egyszerű ez ;)

89. akasha (válaszként erre: 88. - Akasha)
2012. márc. 8. 18:08
Ezáltal hogy elnyom magában dolgokat így nem tudja kibontakoztatni önmagát teljes mértékben mert a szüleinek meg akar felelni.
88. akasha
2012. márc. 8. 18:05
A lényeg a lényeg hogy én úgy gondolom hogy a szüleinek túlságosan meg akar felelni és elnyom magában nagyon sok dolgot.Legalábbis én így érzem.
87. akasha (válaszként erre: 76. - Tünde027)
2012. márc. 8. 18:02
Erre a kérdésre még nem válaszoltam.Hogy miért nem vállalja fel?Fogalmam sincs,azért mert nekem mondott egy olyan dolgot egyszer pár hónappal ezelött,hogy olyan dolgokat indítottam be nála amelyik oldalát még nem ismeri és talán még a szülei sem.Valószínű olyan dolgot váltok ki belőle amit nem tud még kezelni és nem találkozott ezekkel az érzésekkel és szerintem megijedt tőle.Hogy ez most jól sülne el hosszabb távon azt nem tudom.De minden esetre nekem egyszer beszélt róla nekem hogy olyan oldalát nyítottam meg a személyiségének ami számára eddig rejtve volt és nem tudja kezelni szerintem.Talán fél attól hogy a szülei által képzett kép ami kialakult róla bennük az megváltoztatná a szülei hozzá állását hozzá.Én úgy veszem észre hogy szeret engem,de elnyom magában bizonyos dolgokat és szerintem ez a szülei miatt van.
86. 2c8b615588 (válaszként erre: 10. - Akasha)
2012. márc. 8. 18:01

Uhh, itt balszerecsés helyzet követett balszerencsés helyzetet, de nem megoldhatatlan,ha mindketten kellően rugalmasan álltok (álltatok volna) a témához. No meg a kedves szülők is :)


Szerintem ez még nem hamvába holt eset. De adj időt. Mindenkinek.Most a kapkodás csak árthat.


Amúgy csak úgy mondom,hogy vizsgázás, munka közben az én párom is el szokott küldeni a jó fenébe, és igaza van. Vannak helyzetek,amikor nem szabad zavarni. Persze igen, írtad,hogy elfelejtetted.Hát én is el szoktam. És akkor meg megkapom,hogy nem figyelek eléggé rá. És már megint igaza van :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook