Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bocsánat kérés? Kérjek bocsánatot vagy sem? Mikor kérjünk bocsánatot? fórum

Bocsánat kérés? Kérjek bocsánatot vagy sem? Mikor kérjünk bocsánatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. akasha (válaszként erre: 18. - Ae2b14362a)
2012. márc. 8. 12:25
Akkor úgy kérdezem hogy szerinted mi értelme van annak hogy esetleg kibeszél a szüleinek?Nekem is volt egy ilyen érzésem csak nem akartam elhinni magamnak sem hogy a szüleinek rólam beszél.
24. akasha (válaszként erre: 18. - Ae2b14362a)
2012. márc. 8. 12:22
Értem de ha esetleg mondott is a szüleinek rólam dolgokat akkor azt miért tette?Ezt miért szokták csinálni?Hiszen végig mellettem állt ha valami gond volt és támogatott.Amúgy tényleg úgy jött le ahogy az apja beszélt velem mintha mondott volna rólam dolgokat..Ha így van akkor nem tudom miért tette,hiszen mindent megbeszéltünk egymás között és jó volt a kapcsolatunk.
23. ae2b14362a (válaszként erre: 21. - Akasha)
2012. márc. 8. 12:21

Ha ugy érzed bocsánatot kell kérned akkor tedd meg,de ne most.

Várjál pár napot,addigra lecsillapodnak a kedélyek és te is józanul tudsz mérlegelni.

Ha szeret akkor ugy is jelentkezni fog.

2012. márc. 8. 12:19
Szerintem ha kerte a baratnod, hogy ne latogasd meg, akkor nem kellettt volna. Biztos jot akartal, de ami neked jo, az nem biztos, hogy a masiknak is. Szerintem bocsanatot kellene kerned, de te erzed.
21. akasha (válaszként erre: 18. - Ae2b14362a)
2012. márc. 8. 12:19
Hát sajnos ez nekem is eszembe jutott...De nem akarom elhinni hogy leakarna koptatni,nem ilyennek ismertem a kapcsolatunkat.Már nem tudom mit gondoljak,tiszta zavar van a fejembe,már nem tudom mivel csinálnék jót,ha felhívnám vagy bocsánatot kérnék.Nem tudom...
20. akasha
2012. márc. 8. 12:16
Az a baj hogy nem tudom hogy tényleg én tettem rosszat ezzel vagy csak ők reagálták túl.Nem tudom őszíntén szólva,mert amikor oda mentem már akkor is elég zaklatott voltam.Most meg már tényleg nem tudom mit gondoljak...Szarul érzem magam és nem tudom hogy mivel tennék jobbat.Valahol még is úgy érzem hogy bocsánatot kellene kérnem,csak nem tudom hogy még várjak e vele,vagy most megtegyem.
19. 88132238c8 (válaszként erre: 15. - Akasha)
2012. márc. 8. 12:16

akkor miért követtél el hibát, nem vágták ki miattad vizsgáról, mert csörömpölt a telefon!!?? meg egyébként is, ha ilyen szituáció állna fenn, akkor is csak magára vethetne.


magadtól kérj bocsánatot, hogy képes vagy ostorozni magad hülyeségeken!

2012. márc. 8. 12:13

Én örülnék neki,ha meglepne a párom aki szeret és viszont szeretek.

Nekem ez olyan mintha csak kifogás lenne,hogy megzavartad és emiatt nem sikerülne a vizsga.Ha felkészült igy is sikerül neki,ha meg nem akkor nem te okoztad.De a lány és a szülők reakciójából nekem az jön le hogy a lány leakar koptatni,csak nem mondja a szemedbe és ki tudja mi mindent mondott rólad a szüleinek.

17. karcsú én (válaszként erre: 5. - 88132238c8)
2012. márc. 8. 12:11
Miért???? Teljesen el tudok képzelni olyan szituációt, amikor bocsánatot kell kérni. NEM elnézést.
16. akasha
2012. márc. 8. 12:09
Még annyit tennék hozzá hogy az apja ilyet is a fejemhez vágott hogy fogjam fel hogy a lánya nem szeret engem.Nme tudom miért mondta..persze amikor ezt mondta akkor nem volt ott a barátnőm.és még azt mondta hogy jobb lesz ha elfogadom ezt és keresek mást magamnak.
15. akasha (válaszként erre: 13. - Ae2b14362a)
2012. márc. 8. 12:05
Pont a szünetben hívtam.Elösször szóbeli volt és én hülye pont jókor időzítettem és a fél órás szünetben hívtam az írásbeli előtt.
14. 88132238c8 (válaszként erre: 10. - Akasha)
2012. márc. 8. 12:05
Így pláne ne Te kérjél bocsánatot!
13. ae2b14362a (válaszként erre: 10. - Akasha)
2012. márc. 8. 12:04

Várj pár napot,hogy leülepedjenek a dolgok,most ugy sem figyelne senki a bocsánatkérésédre.

Egyébként miért volt a leányzónak bekapcsolva a mobilja vizsga kellős közepén?

2012. márc. 8. 12:03
Bocsánatot akkor kell kérni amikor úgy érezzük hogy bántottuk szerettünket. A férfiaknak nem ártana sürűbben bocsánatot kérniük, mert néha észre se veszik, hogy milyen bántóak tudnak lenni.
11. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Akasha)
2012. márc. 8. 11:59
Van, akinek nagyon nehezen megy a bocsánatkérés, és van aki egyszerűen nem is tudja/nem teszi meg soha pedig gondol rá/érzi, hogy kellene. Sokan úgy érzik, hogy megalázó érzés. De nem! Meg kell tanulnunk bocsánatot kérni és elismerni a hibáinkat is, ettől még nem leszünk kevesebbek, sőt!!!! Ha úgy érzed érdemes, tedd meg bátran!!!
10. akasha
2012. márc. 8. 11:58

Sziasztok!


A párommal 1 éve vagyunk együtt,egész jó volt a kapcsolatunk de 1 hónapja kissé megromlott a dolog.Kb 2 hete már majdnem szakítottunk de utána ki is békültünk pár napra rá,igaz akkor még nem nyugodott le egyikünk sem rendesen.Jelenleg az iskolája miatt haza kellett költöznie a szüleihez pár hétre és már 3 hete nem láttuk egymást és jelenleg 400 km van köztünk.Nagyon kivoltam bukva amiért össze vesztünk és nagyon magam alatt voltam és csak telefonon beszéltünk,így elhatároztam magam hogy meglepem és leutazok hozzá,azt tudni kell hogy pont akkor vizsgázott amikor beállítottam és pont a vizsga szünetében hívtam,teljesen kivolt bukva és kiakadt rám,nem számított rám,elküldött a fenébe hogy most már csak azért sem találkozunk mert a vizsga kellős közepén felhívtam hogy ott vagyok.Ekkor még jobban kiakadtam így kikerestem a szülei telefonszámát és felhívtam a szüleit hogy mondják meg hol vizsgázik mert elé szeretnék menni és szeretnék vele találkozni,nem mondták meg nmekem,igazuk volt aláírom.Este felhívtam a barátnőmet hogy találkozzunk és beszéljünk mert teljesen össze vagyok zavarodva a veszekedés miatt és nagyon hiányzik,azt mondta amiért felhívtam a szüleit ezért nem találkozunk,mert teljesen kivolt bukva az apja.Vettem ki egy szóbát a városbaq és másnap elmentem a szüleihez és becsöngettem,ez volt a legnagyobb hiba,az apja terljesen kikelve elküldött a francba és hogy hagyjam békén a lányát legalább akkor amikor vizsgázik.A barátnőm erre még jobban kiakadt rám,mert lehet hogy miattam szúrta el az írás beli vizsgáját.Igen tudom nem kellett volna oda mennem pona akkor amikor vizsgázik és pont aznap,de teljesen kiment a fejemből.Hibáztam igen,mert mondta hogy véletlenül se menjek oda.Nem tudom mit gondoljak és csináljak,az apja azt mondta jobb lesz ha elfelejtem a lányát és keresek mást.Semmi rosszat nem tettem se neki se a családjának,egyszerűen csak hiányzott és látni akartam,plán azok után hogy össze vesztünk.Az apja ott kiabált és osztott engem az utca közepén,közbe jött a barátnőm is hogy a védelmemre keljen de mondta hogy most jobb lesz ha elmegyek és nem keressük egymást pár napig.Elnézést ha hosszú lett.A kérdésem az lenne hogy kérjek bocsánatot a szüleitől és a barátnőmtől vagy sem?Nem voltam ilyen helyzetben soha de nem gondoltam hogy így nekem esik az apja és így kioszt.Hibáztam szerintetek?Egyszerűem csak meg akartam lepni de e helyett balhé lett belőle.a válaszokat eőre is köszönöm.

9. 88132238c8 (válaszként erre: 8. - 1617f44160)
2012. márc. 8. 11:58

Ez így igaz. Senki sem tökéletes. De a vita hevében mindenki annak érzi magát :-)


Csak van, aki bevallja, hogy tökéletes és van, aki álszentkedik.


:-)

2012. márc. 8. 11:52

Senki sem tökéletes, és ha valamit elrontottál, vagy másként csinálnál nyugodtan kérhetsz érte bocsánatot, vagy elnézést, de csak is szívből, mert úgy ér valamit!

Ez egyáltalán nem szégyen és nincs mit őrlődni rajta.

Ha meg csak gondolkozol csak rajta akkor azzal magadat vádolod és az szintén nem kellemes érzés.

7. Jasmine24 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. márc. 8. 11:48
En igy viszont sose kernek bocsanatot. Ez megalazkodas.
2012. márc. 8. 11:47
Az ember erzi azert, foleg ha magaba nez, hogy mikor vetette el a sulykot egy kicsit jobban a kelletenel, vagy erzi, hogy na most megsem nekem volt igazam, de megis kotottem az ebet a karohoz. Ezt felkell ismerni, aztan valallni a kovetkezmenyeket es jo ha ezt a masik tudtara adjuk.
5. 88132238c8 (válaszként erre: 1. - Akasha)
2012. márc. 8. 11:46
Ne viccelj, dehogy kérjél. Bocsánatot soha. Maximum elnézést! De ha nem muszáj, azt se! :-D
2012. márc. 8. 11:46
a béke érdekében gyakran akkor is érdemes bocsánatot kérni, ha belül nem érzed úgy, hogy kellene...
2012. márc. 8. 11:44

Ettől még senki nem lett kevesebb.

A ne haragudj, elnézését kérek könnyen elsimíthatja a nézeteltéréseket.

2012. márc. 8. 11:43
Miért kell bocsánatot kérni?
2012. márc. 8. 11:40
Bocsánat kérés?Kérjek bocsánatot vagy sem?Mikor kérjünk bocsánatot?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook