Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bika férfi udvarlása fórum

Bika férfi udvarlása (beszélgetős fórum)


2012. júl. 24. 15:07
Az én párom bika, ő mindig nagyon figyelmes, udvarlás alatt sem volt soha rámenős, inkább félénk, de nem teszetosza. Kedves és érzéki ember, de ettől függetlenül mindenkinél egyén függő a dolog. Nem lehet egy sémát ráhúzni minden bika férfira.
11. nikeri
2012. júl. 24. 15:04

most röhögni fogtok, a férjem 25 évvel ezelőtt egy házibuliban összerágcsálta az asztalnál a szívószálam végét, amíg én egy másik fiúval táncoltam. Bájosan és ártatlanul mosolygott visszatértemkor a gyanúsítgatásomra, hogy netán ő volt-e persze nem volt a válasz. "Vibrált a szeme" amikor meglátott (na az enyém is)akár hányszor összefutottunk az asztalnál és újabb és újabb rágcsált szívószálak. Egy biztos, buli végén már ő vitt haza a motorján, és azóta is nagyon jól elvagyunk :) . Mindketten bikák vagyunk (3-gyerek közül 1-szintén :) )

Szerintem a csillagjegy nem számít semmit. Mindketten teljesen mások vagyunk, ő bohókás, társaságban és itthon is állandóan mókázik. Rengeteget dolgozik, imádja a családját.... szóval igazán jó választás volt :) :) :)!!!

10. Annie1130 (válaszként erre: 3. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 14:54
:DDDDD
9. jollymama (válaszként erre: 7. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 14:53
Hát igen,a kérdés elég fiatal korra utal,de a hoxás előzményei alpján nem lehet kezdő.Én sem értem ezért.
2012. júl. 24. 14:51
Hát ha 4 hónapja semmi akkor vagy nem akar tőled semmit ,vagy nagyon "félős"
7. 9f86e86d50 (válaszként erre: 6. - Kicsiharang)
2012. júl. 24. 14:50

Engem az is érdekelne, hogy a fórumindító hány éves. Most komolyan, azt nem nehéz észrevenni, ha valaki bejön egy "pasinak". Sőt, az sem ciki, ha meghívja egy kávéra ebben a fene nagy emancipációban, után a kétértelmű viccelődés, vagy az udvarias invitálás árulkodó lehet.

Esetleg a hölgy is érdeklődhet, nincsenek szabályok, csak az akaratból születő tettek. :)

6. kicsiharang (válaszként erre: 1. - Da2ffd37ae)
2012. júl. 24. 14:43

Ha magadtól nem veszed észre hogy tetszel neki akkor valószínűleg nincs is semmi a dologban.


Szerintem ha egy férfi megpróbál udvarolni azt észre lehet venni, nem kell a csillagjegyét silabizálni...


Tett valami lépést feléd esetleg?

5. kicsiharang (válaszként erre: 3. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 14:41
:D ez nagyon jó :)))
2012. júl. 24. 14:38

Hát ez érdekes kérdés, nekem mindenkim bika, férjem, anyám, apám, de semmi hasonlóság nincs bennük, a férjem totál már bika mint a szüleim. Az udvarlás, hát arra már nem emlékszem, én elég rámenős vagyok szal nem tudom hagytam e érvényesüln vagy én cserkésztem e be őt:)

Viccet félre téve férjem mikor udvarolt magabiztos, határozott volt,lehengerlő, aztán persze nem mindig volt ilyen bátor de azt mutatta hogy az, nem félt beleugrani semmibe, mert nehogy már pont ő visszakozzon. Kb erre emlékszem, de ennek már 11 éve:)

2012. júl. 24. 14:37

Gerjed a piros cuccokra, bár színvak.:) Eleinte tökös Döncinek hiszi magát, be kell törni. Abból veszed észre, hogy tetszel Neki, hogy ahogy néz Rád fújtat, és egyik lábával kaparja a földet! Előrehajtja a fejét és rohan az ütközőidnek! :)


Ne viccelj már, szerintem ez nem horoszkóp függő! :)

2012. júl. 24. 14:37
Egyénfüggő.
2012. júl. 24. 14:35
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy akinek párja a bika jegyében született, mi jellemzi és hogyan kezdett udvarolni? Miből vettétek pl ti észre, hogy tetszetek Neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook