Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bika férfiak! Mivel lehet levenni Benneteket a lábatokról? fórum

Bika férfiak! Mivel lehet levenni Benneteket a lábatokról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. márc. 29. 14:08

Finom laktató étellel? ;) :D - Bika/Oroszlán


Szépséggel és bájjal.


Amúgy engem még nőiességgel, kedves természettel és műveltséggel és kreativitással.


Megértő természettel.


p.s.: Most olvasom, hasunkon kívül.

2016. márc. 29. 14:06

Finom laktató étellel? ;) :D - Bika/Oroszlán


Szépséggel és bájjal.


Amúgy engem ég nőiességgel, kedves természettel és műveltséggel és kreativitással.

79. wandoo (válaszként erre: 68. - Ejjel)
2016. márc. 29. 13:48
Nálam hasonló a helyzet.... Őszintén: azt sem tudom, hogy együtt vagyunk- e még egyáltalán, amilyen most a helyzet nálunk..... Ő bika, én nyilas.... ő hallgat- én kimondom, ő nem keres- én szeretném, ő kifogásokat keres- én idegbajos leszek....
78. Víz27 (válaszként erre: 51. - Mirka)
2016. márc. 18. 20:56
Szia! Igazad van!A lelkük hihetettlen.szeretik ha gondoskodnak rolluk,Hajlamosak a lustalkodasra.De,az igaz a szeretteiknek mindent megadnak!Én ráknő vagyok a pátom Bika.Mi jól meg vagyunk.Minden rezdülésemet érzi!Hihetettlen radarja van felém!😊
77. 5056d3921a (válaszként erre: 75. - 563b626108)
2016. márc. 18. 20:16

..nagyon jól látod a dolgokat, x százalék egyedüli pasi tényleg így működik, a maradék meg ugye nős :D :D


Mondjuk engem most épp egy Bika" pasi jellembéli (tapasztalt) vonása is érdekel :D :D

76. MZsanett (válaszként erre: 75. - 563b626108)
2016. márc. 17. 15:12
Nézd meg a másik oldalt is. Tele vannak irreális elvárással egy nővel szemben minden területen, aztán csodálkoznak, ha egyedül maradnak, meg ha nem kellenek egy nőnek se. Kevés a normális ember...
75. 563b626108 (válaszként erre: 74. - MZsanett)
2016. márc. 17. 15:06

Tudom, érezd a keserű tapasztalatot a soraimból..

Egy vmire rájöttem: pasik agyát akárhogy próbáltam nem tudtam megfejteni, nem csak az számít, hogy nézel ki ,kisugárzás, érdekes legyel, nőies, határozott satöbbi ugye, (ami a legtöbbünk nem, de hát ez alap!! ><) de akkor érkezz a pasi életébe pont jókor, mikor pont eléggé van ideje, pont jó idő van, pont nem szar a munkája, pont nem panaszkodik előző barátnőkről, ÉS! legyen meg valami plusz is, ugyebár.

De persze a pasik van annyira dörzsöltek, hogy egy kis préda, vagy szórakozás, vagy barátnak jó, vagy megpróbálom, vagy úgy megd..., de ejtem, vagy nem mondok semmit, mert az úgy tök feeer, inkább leszarom, nem írok semmit, vagy csak akkor amikor épp rámjön, vagy úgy van kedvem, ha nincs jobb, vagy más.

De egyébként élem a világom erős csávó vagyok, nem kellenek nekem nők stb. De azért ne haragudjon rájuk senki, ez náluk természetes.

Na most akkor ezek után ki akar levenni kit a lábáról.., mert én inkább kitépném a 3. lábukat..:DDDDDD

Najó nem kell engem itten komolyan venni, ez most csak kijött, mert úgy volt kedvem.

74. MZsanett (válaszként erre: 72. - 563b626108)
2016. márc. 17. 14:53
Nekem erre mindig azt mondják, hogy majd ha szerelmes leszel, megtudod...
2016. márc. 17. 14:53

Egyébként tesóm bika, és szerintem az aszcendense lehet hogy skorpió, de annyira nem tudok róla semmit, a belső világáról, mert nem mond semmit, hogy inkább akkor tojok az egészre.

Én nem nyomulnék sehova már senkihez, amelyik pasinak kellesz, az mindenképpen keres! meg kinyitja a száját, nem majd még elgondolja magában, mert ők keresik a tökéletes nőt stb. fuj

2016. márc. 17. 14:50

Már eleve a fórum kérdés nem tecccccik

Mi a ...ért kéne egy nőnek levenni egy pasit a lábáról...Nem élünk így se eléggé hímsoviniszta világba, a kutya meg a macska rúgja meg.. :@@@@

Hol vannak már az udvarló pasik???

2016. márc. 17. 14:49
Én ikrek vagyok, úgyhogy nem jövök ki se a bikákkal, se a szűzzel:) Nem ismerek bika pasit, de volt egy gyerekkori barátnőm, aki bika volt, és ha kettesben maradtunk, mindig összevesztünk.
70. 563b626108 (válaszként erre: 65. - Da5acc16b1)
2016. márc. 17. 14:48
külön gratulálok..
69. 5056d3921a (válaszként erre: 52. - 274c9996b8)
2016. márc. 17. 14:45
"a bikanak csak 1-etlen komoly vetelytarsa van es az a skorpio !" - ezt kifejthetted volna bővebben is :) ha még tag lennél.... itt
68. ejjel
2010. ápr. 15. 15:38

Sziasztok!

Hallottam már hogy a Bika férfihoz sok-sok türelem és kitartás kell. Mi a véleményetek arról hogy egy Bika férfi 4 hónap után csak hetente 1szer 2szer találkozik velem (Vízöntő nő), Még nem mondja ki hogy akácsak hiányoznék neki, még akkor sem ha én mondom.

Az együttlétek nagyon jók és meghittek, ugyanakkor sokat vár a következő találkozásig.

lehet egy Bika férfi ennyire lassú, vagy ez már az a kategória hogy menjen a fenébe?

Én szívesen kivárnám őt, de nem tudom érdemes-e, nem rossz előjel midez?

Ha van valakinek hasonló tapasztalat, gondolata annak nagyon örülnék, mert már teljesen ktéségbe elbizonytalanodtam.

Köszönöm előre is!

67. e7f77718bc (válaszként erre: 4. - Fiatal nő)
2010. febr. 2. 15:38

:DDDD

és ha a TV elé viszed tálcán a kaját, + utána letepered, ne fúú az orralika.:P

66. 274c9996b8 (válaszként erre: 65. - Da5acc16b1)
2009. jan. 9. 11:28

Hat NEM vagy semmi , az biztos ! ?

Ilyen felallitasban nem az a kerdes hogy , mit/kit akarsz megszerezni , hanem az hogy , van-e valami amit "NEM!" tudsz megszerezni ???.... DDD

65. da5acc16b1 (válaszként erre: 52. - 274c9996b8)
2009. jan. 9. 10:25

Hihi :DDDD

Én bika vagyok skorpió aszcendenssel :DDDDDD

64. Fiatal nő (válaszként erre: 63. - Mirka)
2009. jan. 8. 20:22

Köszönöm szépen. :-)

Engem sem érdekelt soha a horoszkóp. Azt csak azután szoktam néha így kíváncsiságból megnézni (általános jellemzés), miután kialakult valami. (nem mintha olyan sok "pasim" lett volna :-))

Nekem is a kisugárzás számít. Tetszett nekem már Bika, Ikrek, Kos, Szűz, Halak, Oroszlán, stb... Mindenféle. :-) Persze nem jelenti azt, hogy mindegyikkel volt is valami, csak ismerkedős/barátkozós fázis. De abból már viszonylag jól meg lehet ismerni a másikat. :-)

63. mirka
2009. jan. 8. 20:18

Gratulálok, biztos jól döntöttél!


Legyetek ti is olyan boldogok, mint mi 20 év múlva is!


Egyébként engem nem érdekelt, hogy mi a férjem horoszkópja, csak a kisugárzása.


Most is csak azért írtam ide, mert imponált, hogy pont a bika pasikat dicsérik (vagy nem?).

62. Fiatal nő (válaszként erre: 61. - Mirka)
2009. jan. 8. 20:13

:-)

Már megtaláltam a kedvesemet. 4 hónapja pedig a menyasszonya vagyok. :-) Mellékesen Ő Vízöntő. :-D

61. mirka
2009. jan. 8. 20:11
Ne add fel, van még sok normális pasi!
60. Fiatal nő (válaszként erre: 59. - Mirka)
2009. jan. 8. 20:09

Ó, a nőci előtte egy tündér... (Mikor panaszkodtunk rá, meg sem hallotta, Ő volt a "szent".) A pasi meg ugye irányítható, mint az elektromos kisautó. :-S

De hát egészségükre! :-)

59. mirka
2009. jan. 8. 20:07
Szegény pasi, egy ilyen erőszakos nőt nem tudom meddig fog bírni.
58. Fiatal nő (válaszként erre: 57. - Mirka)
2009. jan. 8. 20:05

Nem voltunk együtt, csak majdnem. Az a nőci tett keresztbe, hogy teledumálta a fejét. :-/

Egyébként Ő is Bak volt, mint én. Nagyon nem bírta a képemet, iszonyú féltékeny volt rám. Ahol tudott, ott tett keresztbe, folyton eltávolított a közeléből, ha tehette... Mondjuk nem csak engem sikerült magára haragítania... Volt egy másik lány, aki egyszer majdnem felpofozta egy jól irányzott beolvasással, mert annyira okoskának képzelte magát. :-S

57. mirka
2009. jan. 8. 20:00
Ha tényleg ilyen volt, ne sajnáld. Sokáig voltatok együtt?
56. Fiatal nő (válaszként erre: 55. - Mirka)
2009. jan. 8. 19:56

Pedig elhitte. És még én lettem általa lehordva. Aztán jól megutált és megszakította velem a kapcsolatot.

És azóta már egy párt alkotnak azzal az idióta nővel. De hát zsák a foltját... Jobb is, hogy megszabadultam tőle!!!

:-P

55. mirka
2009. jan. 8. 19:54
Dehogy hiszi!
54. Fiatal nő (válaszként erre: 53. - Mirka)
2009. jan. 8. 19:48
Vagy ha nincs egy áspiskígyó, hülye másik nő is a képben, aki elmond téged a hátad mögött mindennek, az a hülye meg el is hiszi... :-S
53. mirka (válaszként erre: 52. - 274c9996b8)
2009. jan. 8. 19:43

Egyetértek!


Akik megértik a bika férfiakat a legboldogabb nők!


Légy nőies, ápolt, kedves és már a tiéd is, persze csak akkor ha nem nős!

52. 274c9996b8 (válaszként erre: 49. - Panna77)
2009. jan. 8. 19:38

Tudod van ugy hogy , az emberek "felreertik!" rosszul magyarazzak a bika-csillagjegyueket ! Mivel a bika alaptermeszete szeretetremelto ,nyugodt , kedves, baratsagos , johumoru es nem utolso sorban hihetetlen turelmes !

Ebböl kifolyolag elöfordul hogy , szinte "hulyere!" veszik ! Hiszen evvel a pasival "mindent!" lehet ? ! Ugyanis a bika körul nincs meg az a kulönös kisugarzas ami a skorpiot veszi körul ! (ami azt sugja az arra olalkodo halandonak hogy VESZELY !)

A bikat a venusz uralja elsösorban es ugye ez a bolygo a szeretet , SZERELEM ,harmonia , kifinomult erzesek bolygolya !

Tehat a bikatol tavol all az a tipikus csörtetes elöre , jo hangossan mint pl a KOS vagy egyebb szeleburdi jegyek viselkedese !

Van olyan bika aki 1-honapban 1-szer vesziti el a turelmet , van aki 1-evben 1-2-szer , aztan akad bika aki 1-eletben csak nehanyszor DE akkor JAJJ azoknak akik a vihar közeleben vannak ! Es hat ez nem semmi , mert a bikanak csak 1-etlen komoly vetelytarsa van es az a skorpio !

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook