Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bika férfiak mennyire hajlamosak átadni az irányítást? fórum

Bika férfiak mennyire hajlamosak átadni az irányítást? (beszélgetős fórum)


23. Böce
2015. szept. 4. 14:26
22. Böce (válaszként erre: 18. - 96e4cb8ca7)
2015. szept. 4. 14:24

Szerintem te nem a Bikákról írsz általában (az ilyen csillagjegy szülötteiről), hanem EGY bizonyos emberről.


Mert egyáltalán nem jellemző a Bikákra az az étellel kapcsolatos mánia, amit leírtál.


Meg a pénzzel kapcsolatos sem, amit valaki más írt, hogy mindent megtesznek, hogy megszerezzék.

21. Keira2015 (válaszként erre: 18. - 96e4cb8ca7)
2015. szept. 3. 09:21

Na most nagyon ritkán főzök.. :-)

A gyerek az oviba eszik, én a munkahelyen.

Hétvégén valamit összedobok, vagy valahova megyünk és eszünk ott.

Tehát kivételes, ha én a konyhába főzőcskézek..

Viszont Neki egyszer megteszem..miért is ne.

20. Keira2015 (válaszként erre: 18. - 96e4cb8ca7)
2015. szept. 3. 09:18

Igen, ez a lassított felvétel van. :-)

Ez indította el a dolgot, hogy írjak. Mert nekem ez rendkívül szokatlan. Igyekszem valahogy egynsúlyozni, hogy ne legyen zaklatás, de legyen valami találkozás néha.

Kedden délelőtt írtam egy sms-t meghívtam szombat este, hogy vacsorázzon nálam. Kedden este (!) meg is jött a válasz. :-) Sok a dolga, még nem látja a hetet.. beszélünk még addig. Visszaírtam kedden este, hogy oké, akkor hívjon ma vagy holnap este. Egyébként amit megbeszéltünk, hogy mikor hív, vagy ír azt mindig betartotta. Csak közben eltelnek a napok:-)

De egyébként kedves, nagyon nyugis, meg tudok nyílni előtte, jól érzem magam vele.

19. Keira2015 (válaszként erre: 17. - Kangaroo Island)
2015. szept. 3. 09:11

Nem egyáltalán nem haragszom, nekem segítség minden amit írtatok.

Viszont részben az előző tapasztalataim miatt is gondoltam úgy, hogy most jobb lesz így egy laza kapcsolat.. lehet hiba volt megmondanom.

Már nem tudok mit tenni.

Egyébként belement, elfogadta.

Soha nem volt nős lehet ezért. Kényelmesebb így Neki is. Ráadásul van egy gyerekem, tehát nem biztos, hogy Neki ez lenne a vágyálma.

2015. szept. 3. 08:50
Állítólag összeillek a Bikákkal de a legtöbbjük bosszant, a lassított felvétel "üzemmóddal" amiben a napjaik nagy részét élik (legalábbis a férfiak) . A változásokra allergiásak és az étel a mániájuk. Be nem mennének egy gyorsétterembe és az étkezés időtartama minimum fél óra. Vasárnapra kötelező a gála-ebéd, persze jóféle borral. A nő főzzön minden nap, még ha hulla fáradt is. Sajnálom, de én a falnak megyek az ilyen viselkedéstől, remélem a szóban forgó férfi nem mutatja ezeket a "tüneteket".
17. Kangaroo Island (válaszként erre: 15. - Keira2015)
2015. szept. 2. 08:07

pont az előbb leírtak miatt ne várd a hódolatot és a körülrajongást, ki rajongana egy olyan emberért, aki nem is gondolja komolyan az egészet.

nem bántásból írom, félre ne értsd, csak én nem tennék meg az ég világon semmit annak a férfinak, aki közli velem, hogy nem akar igazából semmi komolyat :)

16. Kangaroo Island (válaszként erre: 14. - Keira2015)
2015. szept. 2. 08:06
de ha jól alakulnak a dolgok, gondolom nem ellenkezel, vagy igen? ha igen, akkor mi értelme az egész kapcsolatnak? ezért volt felesleges előre ilyet leszögezni, gondolom nem ajánlotta fel az első alkalommal, hogy költözzetek össze, vagy igen?
2015. szept. 1. 20:55

Kosok.. igen szeretnek irányítani.

Mondjuk a férjem és a válásom utáni kapcsolatom is skorpió volt. Ők is szeretnek irányítani és nem tűrnek ellenmondást. Nekem ezért furcsa most kicsit..

Mert én meg várnám a hódolatot meg a körülrajongást.. meg az irányítást:-)

14. Keira2015 (válaszként erre: 10. - Kangaroo Island)
2015. szept. 1. 20:51
Aha.. igaz. Nem, másokkal nem, ez egyértelmű számomra. Csak összepakolós, lakjunk együtt főzzünk együtt kapcsolatot nem akarok. Abból elég volt egyszer. Én ezért szögeztem le előre.
2015. szept. 1. 20:50
Irányítható munkamániás, hűséges.
12. Briell14 (válaszként erre: 11. - E6429b7168)
2015. szept. 1. 19:09
Kos vagy?
2015. szept. 1. 16:35
Hát a Kosok semennyire:)
10. Kangaroo Island (válaszként erre: 8. - Keira2015)
2015. szept. 1. 15:31
Szerintem ne mondj ilyet neki, mert egy ember azért van a másikkal, mert komolyan gondolja, nem? mit jelent a laza kapcsolat neked? hogy másokkal is? ha meg nem, akkor meg nem laza, csak nem akarsz még összeköltözni, aztán úgyis lesz ami lesz. ezt nem kell előre leszögezni, hozza az élet.
2015. szept. 1. 14:22
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítségeteket, nem mellesleg a jó beszélgetést :-)
8. Keira2015 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2015. szept. 1. 14:21

Hát ez érdekes, pedig nyilván én sem a horoszkópok alapján döntök, de nálunk is így volt. Ő kezdeményezett, aztán háttérbe vonult és várt. Utána nem tudtam mire vár, mert az ediggi pasijaim (össz 3) folyamatosan ostromoltak, és ez nekem furcsa volt, hogy most mi van? Aztán léptem én..és persze ha lassan is, de jött a válasz.

Valahogy olyan az érzésem, mintha folyamatosan gondolkozna valamin.. mintha el akarna kerülni kellemetlen helyzetet, visszautasítást, nem tudom.

Viszont én mikor már úgy gondoltam, hogy vártunk eleget léptem.

Néha amikor belendül megállíthatatlan.. néha meg elvan magában.

És érdekes, hogy egyenlőre abban maradtunk laza kapcsolat lesz, mert én nem szeretnék újra szoros köteléket, együtt lakást, de mintha ez kicsit elriasztotta volna.

És azt hiszem talán féltékeny is..voltak megnyilvánulásai, amiből erre következtettem.


És köszönöm a választ! Jó volt olvasni!

2015. szept. 1. 14:15

Igen, az bejön, hogy munkamániás, szereti az anyagiakat és meg is becsüli.

Mondjuk ez a kapcsolatunkat nem igazán befolyásolja, mert nekem is van szerencsére egzisztenciám.

De itt még úgysem tartunk.:-)

6. 123e772adb (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2015. szept. 1. 13:27
Valóban. 😊
2015. szept. 1. 13:21
ja és munkamániás
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Keira2015)
2015. szept. 1. 13:21

én ugyanez a jegy/aszcendens vagyok, a férjem meg bika, én kezdeményeztem, aztán mikor belelendültünk akkor ő, én adtam jeleket bizonyos dolgokra (lánykérés) ő vette a lapot és megtette a lépéseket, megbízható, kitartó, sose bántam meg, hogy hozzámentem.

Ő se irányít, nem vezet, ha én megcsinálom, erőltetem, akkor lesz valami, ha nem, akkor nem.

Mivel lehet megbántani? hogy nem ismerem el a szakmai sikereit, nem dicsérem, ilyenek, kell növeszteni az egoját. Egyébként egy nagyon békés, pozitív személyiség.

3. 123e772adb (válaszként erre: 2. - 123e772adb)
2015. szept. 1. 13:21
Na jó, az első mondat a végével nem illik össze, de érted. :)
2015. szept. 1. 13:20
Az összes bika, nemtől függetlenül pénzéhes. Ha anyagiakról van szó, hagyja magát irányítani. Főleg, ha a lóvé másé. Bármire képes érte. Ha az övé, abban a pillanatban ugyanazt elkezdi csinálni, amit mások vele. Elkezd irányítani. A hűsűgével nincs gond. DE EZ CSAK TAPASZTALAT a környezetemből, nem kötelező készpénznek venni. :)
2015. szept. 1. 13:15

Az lenne a kérdésem, hogy a bika férfiakra mi a jellemző ?

Az ismerkedési fázisnál vagyunk, én bak vagyok oroszlán aszcendessel, a férfi bika.

Valahogy az elejétől kezdve inkább én voltam az, aki vezette a kapcsolatot, ha kellett irtam, hívtam, de Ő ezt ritkábban kezdeményezte, ugyanakkor örült annak, ha én felhívtam. Nekem ez nem probléma, csak nem szeretnék nyomulni.. mert az meg nem az én stílusom. Viszont azt sem szeretném, ha állnánk egyhelyben.


Várnám a válaszaitokat, tapasztalatotokat egy bika férfival való kapcsolat "kezelésében" .

Érdekelne minden egyéb is. pl. laza kapcsolatba belemegy-e, mennyire tart ki akkor a párja mellett, mi az amivel meg lehet bántani esetleg.

Persze nyilván nem ez fog meghatározni semmit, de elég "bikás" :-) illik rá a horoszkópja.

Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook