Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bepisilés fórum

Bepisilés (beszélgetős fórum)


13. vivo44 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 9. 13:53

Úgy ahogyan korábban is írtam.

Kaptál számtalan nagyon jó tanácsot szerintem érintettektől.

Tehát nem a levegőbe beszélünk és tisztában vagyunk a helyzet komolyságával.

Mindenki tudja milyen megrázkódtatás, trauma érheti a saját gyermekét, így te is bizonyára tisztában vagy ezzel. Azokon kell javítani, ha nem megy, akkor orvos, pszichológus.

Egy gyermek esetében minden nap késlekedés sokat számít! Hiszen nagy valószínűséggel egy trauma okozza a bepisilést, majd egy újabb traumát okoz a megtörténte. Nem lenne szabad késlekedni, mert kihatással van a gyermekedre!

Egyszóval már az orvosnál kellene ülni.

12. jennyvagyok (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 9. 13:07
Nagy a valószínűsége, hogy ettől lehet. Itt kell a megoldást keresni. Egy szakember sokat segíthet ebben.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Sz123)
2021. febr. 9. 09:13
És ti hogyan oldottátok meg hogy ne pisiljen be otthon?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Vivo44)
2021. febr. 9. 09:10
Ne haragudj de ezt nem értem, azt írtad lelki eredetű ami ezek után nem is annyira fura? Hogy értetted ezt?
9. vivo44 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 9. 07:31

Lehet és az ellenkezője is! Te gyermeked, te ismered. Diagnózist mi nem állíthatunk fel, csak javasolhatunk mit tegyél.

Kaptál nagyon ok tanácsot. Helyedben nem fórumba írnék ma már, hanem elvinném a gyermekorvoshoz, majd a kórházba.

De hát minden bizonnyal lelki eredetű a probléma, ami ezek után nem is annyira fura.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Dominós)
2021. febr. 9. 06:45
7 hónapos a kistesoja és szokta mondani hogy anya meg én is kicsi vagyok. Akkor ettol is lehet?
2021. febr. 8. 23:37
Vagy csak otthon jobban elengedi magát és nem figyel úgy oda. Az én lányom is, éjjelre már stabilan szobatiszta volt, és bárhová el lehetett menni vele, bármilyen hosszú útra bepisilés nélkül, itthon minden szégyenérzet nélkül kiengedte...
2021. febr. 8. 21:12
Amennyiben a szervi bajt kizárják a gyermekorvosnál- nefrológusnál/ szinte mindig kizárják/ akkor mihamarabb gyermekpszichiátria a következő lépés. Érhette olyan érzelmi hatás valahol, amire ez az akaratlan válasza.
2021. febr. 8. 21:06

Tapasztalt gyermekorvosunk azt mondta, 5-6 éves korig az éjszakai bepisiléssel nem kell foglalkozni. Akkorra biztos elkezd termelődni a mellékvese hormon, ami meggátolja. S igaza lett.

A nappalival foglalkoznék, de ha csak otthon, akkor valami lelki oka van. Nem szeret wc-re járni, valamitől fél, vagy hasonlók. Én sokáig féltem a wc kagylótól, lánykám dettó.

4. vivo44 (válaszként erre: 3. - Vivo44)
2021. febr. 8. 20:36

Jaaaa! Beutalót a nephrológiára kell kérni!

Bocsi

3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 8. 20:34

Igen van:-(

El kellene vinned a gyermekorvoshoz, ahol beutalót adnak....

De ajánlom figyelmedbe:

[link]

2021. febr. 8. 20:22
Éjszaka is bepisil alváskor.
2021. febr. 8. 20:17
Sziasztok! A kislányunk 4 éves lesz és bepisil itthon többször is.Nem győzöm öltöztetni.Olyan mintha lusta lenne wc járni. De ha elmegyünk valahová akkor szól szinte hisztis hogy pisilnie kell. Oviban ritkán fordul elő. Miért lehet ez? Valakinek esetleg van ebben tapasztalata? Vagy hasonló esete a gyermekével? Köszönöm a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook