Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 7 éves lányomat nem tudom leszoktatni az éjjeli bepisilésről.SOS ha tud valaki okosat szívesen veszem, már mindent kipróbáltam. fórum

7 éves lányomat nem tudom leszoktatni az éjjeli bepisilésről.SOS ha tud valaki okosat szívesen veszem, már mindent kipróbáltam. (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 19. 23:32
kineziologus, mar reg el kellett vagy lehetett volna menni. Tudok ajanlani Bp-en, nagyon jot, es nagyon elerheto aron. ha erdekel, irj privit.
2013. jan. 19. 22:09
Szerintettek mért pisil be éjszaka még mindig egy 15 éves lány születésétöl fogva folyamatosan?
9. Zsu77 (válaszként erre: 6. - Vinok1)
2011. ápr. 14. 10:07

Ébreszd fel éjjel, mondjuk elalvás után 2 órával és pisiltesd meg. Tudom, hogy fárasztó, de még mindig jobb, mint éjjel ágyneműt, pizsit cserélni.

Nálunk lelki eredetű volt a dolog, de helyre tettük, így megszűnt ez a probléma. A kicsiknél, felnőtt szemmel nézve nagyon apróság okozhat stresszt. Lehet, hogy már az is gondot okoz, hogy foglalkozik a bepisiléssel.

Kitartás!

2011. ápr. 14. 09:24
Pelenkát próbáltátok? Én ezt javaslom, aztán előbb-utóbb abbamarad a bepisilés. Az enyém még csak 5 éves, de fel vagyok készülve, hogy 8-9 éves koráig be fog pisilni, sajnos a családba elég sűrűn előfordult. Nem foglalkozunk túl sokat a témával, a pelenka elbírja, és nyugodtan alszik mindenki.
2010. máj. 4. 17:43
én is a kineziológiát ajánlanám!!!!
2010. máj. 4. 17:20

Köszi minden hozzászólást eddig!

Próbáltunk orrspraytis-semmi eredmény,

kivizsgáltattam-minden rendben azt mondták az orvosok.Most már második hónapja használjuk a cseppcsengőt, de olyan mélyen alszik, hogy fel nem lehet ébreszteni,pedig fél 9-től reggel 7-ig alszik.

Reggel nem emlékszik semmire mi történt éjjel.Én eddig végtelenül türelmes voltam,pedig mint ahogy írtam 7 éve minden éjjel bepisil.Most 2 hónapos a kistesója és mivel hozzá is fel kell kelni már teljes kimerülésen vagyok.

Nem tudom lesz-e megoldás valaha...

2010. máj. 4. 14:33
Ha nincs anatómiai oka,amit az urológus eldönt,akkor van egy orrspray ami már pár betegünknél bevállt.Ha azt még nem próbáltad írj és priviben megírom mi a neve.Körzeti orvos felírhatja.
2010. máj. 4. 14:01

Szerintem is egyértelműen lelki eredetű.

Nem tudod esetleg, érhette-e valami trauma vagy hasonló?

2010. máj. 4. 13:47
szerintem ez az ok legtöbbször lelki eredetű. az én lányom is 7 éves koráig bepisilt (nem minden nap) és egyszer csak elmúlott.
2010. máj. 4. 13:42

kineziológia

bepisilés=sírás, melynek oka van.

2010. máj. 4. 13:41
7 éves lányomat nem tudom leszoktatni az éjjeli bepisilésről.SOS ha tud valaki okosat szívesen veszem, már mindent kipróbáltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook