Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bátrak földje - sorozatfüggő lettem :) fórum

Bátrak földje - sorozatfüggő lettem :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2020. jún. 9. 16:43
Nagyon szerettem ezt a sorozatot, a kedvencem volt. Tehetséges és gyönyörű színésznőkkel és nagyon helyes színészekkel. A színészi játékuk is fantasztikus volt és nagyon hiteles. Sokszor rendesen elhittem, hogy ez mind valós, annyira átjött. Velük sírtam, velük örültem, velük izgultam. Volt, hogy hangosan felnevettem egy-egy vicces jelenetnél. Volt, hogy könnyek szöktek a szemembe a szomorú vagy megható jeleneteknél. Sok rejtett kis üzenet volt benne, ami nagyon tetszett és elgondolkodtatott pl. a család fontossága, összetartó ereje, a megbocsájtás, harc az igaz szerelemért, hazaszeretet, hűség, soha nem szabad feladni, kiállni az igazságért, az elvekért, az egészség a legfontosabb, stb. Annak örültem volna, ha több epizódból áll, mert még néztem volna szívesen tovább is. Nagy ürességet éreztem a sorozat végetérésekor, mert már annyira megszoktam a hétköznap estéket, hogy mindig ez a sorozat számomra a nap fénypontja és lezárása (egyetemre járok, más életem nem igazán van sajnos a folyamatos tanulás miatt). A kerek egész lezárás az utolsó részben nagyon jól el lett találva. Sajnálom, hogy nem minden szereplőt mutattak, hogy kinek mi lett a sorsa, pl. a bárónét. Úgy emlékszem, a báró azt mondta, hogy Gréti tantihoz került Bécsbe Jozefin és ott is él vele.
224. syria (válaszként erre: 223. - Michelle.r)
2020. máj. 29. 09:52
Mekkora ötlet! Rohanok a netbankba. 😛
223. michelle.r (válaszként erre: 221. - Syria)
2020. máj. 28. 19:16
A petíció mellé csatolj egy szabad szemmel is jól látható összegről szóló csekket, egy szerződést a csatornától, és bizonyára örömmel leforgatják 😛
2020. máj. 28. 13:37

Jo kis sorozat volt ez!

A báronét tényleg mutathatták volna,milyen sorsra jutott..

221. syria (válaszként erre: 220. - L.luiselotte)
2020. máj. 1. 10:50
Örülnék, ha ennek a petíciónak is lenne hatása, bár vannak fenntartásaim a folytatás minőségét illetően.
2020. ápr. 27. 08:41
A Tűzvonalban folytatásáért is nyujtottak be peticiót, és sikerrel, hogy közben lecsukták a Stohlt és c@r lett a folytatás, az már más tészta.
219. syria
2020. ápr. 27. 08:29
Végtelenül tetszett a sorozat, de szerintem ebben a történetben ennyi volt. Ha folytatnák, az már erőltetett lenne. Ezzel együtt aláírtam a petíciót, hátha tévedek. :)
218. Fizzy
2020. ápr. 26. 21:39

[link]


Itt a petíció, hogy folytatást kérünk!

217. D1zsúlika (válaszként erre: 211. - Fizzy)
2020. ápr. 24. 20:02

Örülök, hogy véletlenül, de rátaláltam a fórumra, melyet Te indítottál, kedves Fizzy.


Jó volt időnként idejönni és megosztani a gondolatokat.

(Nem utolsó sorban, kulturált körülmények között!)


Csak nagyon röviden, mindenféle elemezgetés nélkül, nekem nagyon tetszett, kedvemre való volt a befejezés.


Úgy volt jó, ahogy volt! Ha voltak hibák, azokkal együtt volt nekem teljes az egész a végére.

(Bejelentették, hogy nem lesz folytatás, sajnos.)


További jó fórumozást kívánom Mindenkinek!

(Vigyázzatok magatokra!)

216. Babi11 (válaszként erre: 199. - Rochlitz Szilveszterné 2.)
2020. ápr. 24. 17:40

Szerencsére nem halt meg a Báró,pedig nagyon úgy nézett ki.

Nekem tetszett a befejezés.

215. Babi11
2020. ápr. 24. 17:39

Jó volt a sorozat,kár,hogy vége lett.

Nagyon tetszett a befejezés,megható volt.


Neked is kellemes időtöltést kívánok!

214. papája (válaszként erre: 212. - Auróra2010)
2020. ápr. 24. 10:28
Gondolom a talált babának az volt a "szerepe" hogy miatta, általa létesült az árvaház, ahol a pap, Zsuzsanna asszony és Katica munkát kapott és jót cselekedhetett.
2020. ápr. 24. 09:54
A fiúk azért nagyon csinosak lettek a végére.
2020. ápr. 24. 09:52

Szép volt,kár hogy vége.

Elvarratlan szál, kié v. mi lesz a babával, akit a pap talált?

211. Fizzy
2020. ápr. 24. 09:50

Kedves Mindenki!


Én indítottam a fórumot, köszönöm, és örültem, hogy velem tartottatok, velem izgultatok! Utoljára talán a Dallast és az Isaurát néztem gyerekkoromban ilyen lelkesedéssel, sosem gondoltam, hogy újra sorozatot fogok nézni, talán majd csak nyugdíjasan :)


Zalánt alig ismertem meg, talán hozzá jobban illett a kovács szerepe, Babához is a cigányasszony szerep, de talán azért volt fura számomra, mert már így szoktuk meg őket.


Megható volt, ahogy Imre és Anna találkoztak és megbékéltek egymással, de azt nem értem, Sándor miért nem vette el Annát, fura volt ez a vőlegénykérés :)


Ami hiányzott, a báróné sorsa, mutathatták volna egy szegény viskóban, ahogy szakadt ruhában tesz-vesz :)


Valóban egy hihetetlenül jó magyar sorozat volt, fordulatos, izgalmas, én sosem éreztem ellaposodónak! Az utolsó részben minden szál a helyére került, biztos lehetett volna még bonyolítani, de ez így volt jó! Ha lesznek is új részei, ahhoz még évek kellenek, így, hogy mindenki happy lett, miért bonyolítanák még?


További kellemes időtöltést kívánok mindenkinek, vigyázzatok magatokra és egymásra! :)

210. papája
2020. ápr. 24. 09:15

Ez a sorozat szép volt, jó volt és nagyon-nagyon kevés volt ! Befejezték, de annyi minden történhetett volna még. Nem is értem miért kellett így lezárni és hagyni elveszni a sztorit.


Idióta sorozatokat évek óta adnak. Gondolom azokat kisebb költségvetéssel készítik és a szereplők is sok esetben amatőrök.

Itt megismerhettünk fiatal tehetségeket és bár nem éppen fiatal, de nagyon tehetséges, szerethető képernyőről nem ismert színészeket.

Remélem találkozunk még velük.


Kívánom a stábnak, hogy tegyenek kivételt, folytassák mégis a történetet, hiszen még fiatalok a szereplők, sok minden történhet velük és a leszármazottaikkal is.

Vagy alkossanak újat és azt nagyon hamar és nagyon sokéig nézhessük.

209. michelle.r (válaszként erre: 206. - Syria)
2020. ápr. 24. 08:56
Annyira happy, hogy már-már amerikainak tűnt :)))
2020. ápr. 24. 08:53
Igen a tegnapi ismétlése:)
2020. ápr. 24. 08:49
Ma d.u. lesz az utolsó rész, sajnos...
206. syria
2020. ápr. 24. 08:20
Happy end, és nem maradt nyitott kérdés. :)
2020. ápr. 23. 22:32
Nekem elég lapos volt az utolsó rész:( De örülök a Happy end-nek:)
204. cranberry28 (válaszként erre: 203. - Auróra2010)
2020. ápr. 23. 21:19
Sajnálom, pedig régóta ez az első jó sorozat a magyar médiába.
2020. ápr. 23. 18:37

Láttátok az előzetest, milyen szép elegáns minden szereplő ...

főleg Imre és Sanyi


Én is attól tartok, hogy örökre vége

2020. ápr. 23. 15:09
Végre van egy jó sorozat és vége lesz😭
201. Babi11
2020. ápr. 23. 11:57

2 évet ugranak a mai utolsó részben.

Minden kiderül.

200. syria (válaszként erre: 197. - Viaszvirág)
2020. ápr. 23. 09:12
Szerintem Mariska nem lesz báróné; viszont Jakab elveszi Rózsát. :)
2020. ápr. 23. 09:05

Baba kapott egy lovat. Katica összejött a zsndárral.

Móricot letartóztatta a zsandár (Imre). Jól tette. A báró nem halt meg...

198. papája (válaszként erre: 197. - Viaszvirág)
2020. ápr. 23. 07:36

...ha már be akarják fejezni, akkor igen, lehet így tökéletes.

DE annyi lehetőség van még ebben a történetben, ezért nagyon sajnálom, hogy vége lesz.

Van amikor közkívánatra folytatnak valamit. Amennyiben itt elvarrják a szálakat, akkor ennek a lehetősége sem lesz járható.

Sajnálom !

2020. ápr. 23. 04:30

Szerintem Sándor elveszi a kisasszonykát, Bécsbe költöznek, Anna orvosira fog menni


A zsandár feleségül veszi Katicát, a báró pedig Mariskát.

Ja, és majd Gyula pedig Ilonkát.


Tökéletes befejezés lesz. Legalábbis nagyon remélem. :-)))

2020. ápr. 22. 22:34
NEm tudok jószemmel nézni a Katicára, ő okozta ezt a nagy balhét azzal, hogy szavát igéretét megszegve eljárt a szája.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook