Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bátrak földje - sorozatfüggő lettem :) fórum

Bátrak földje - sorozatfüggő lettem :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
165. papája
2020. ápr. 10. 07:29

Úgy tűnik, Anna két szék közül a padba, iskolapadba kerül. Nagyon örülök neki, hogy mégis van lehetősége orvosnak tanulni, remélem él vele.

Imre gyorsan feladta a küzdelmet a szerelméért, ennél még Sándor is kitartóbb, találékonyabb. Az már más, hogy kelekótya és meggondolatlan. Játszik Sándor a tűzzel, Imre meg bosszúra éhesen minden dühét, bánatát rázúdítja. Az is lehet, hogy Imre rájön, hogy Károly csak eszköznek tekintette őt, hogy megszerezhesse a Torzsa birtokot. Talán felháborodik azon, hogy mit művelnek az urak, és a Torzsák, azaz na nép oldalára áll - majd a nagyon sokadik rész után.

2020. ápr. 9. 20:39

Tegnap Katica is teljesen kifordult önmagából!

A rábízott titokkal a birtokában, olyan lett, mint egy zavarodott kerge birka.

Baba azért bízta rá a titkot, hogy ha valamikor a későbbi életében szüksége lesz arra, hogy megvédje magát, akkor a titok lett volna a fegyver (az ütőkártya ) Katica kezében. Még azt is mondta Baba, hogy reméli, soha nem kerül majd sor arra, hogy használni kelljen.


De Katica önállósította magát! Úgy gondolta, hogy a titkával ő majd " urat farag " Zalánból. :D

És majd őt veszi el feleségül, hamár sem Sándor, sem Imre felesége nem lehet?!

(A báróné meg tuti megölné magát bánatában. :D)

2020. ápr. 9. 20:34

Lassan vége a sorozatnak, de egy szereplő sem az, akinek mondja magát, vagy akinek látszik. :D


Tegnap meglepő volt Sándor viselkedése a bálon.

Örülni kellett volna neki, hogy egyáltalán bejutott.

De ahelyett, hogy meghúzta volna magát, ő a hídrobbantással  hencegett a társaságnak. Annával is igencsak rámenős volt.

Végül is ledobva ruháit, maszkját sikerült lelépnie.


Szerintem Imre veszi fel majd a maszkját, Anna pedig

elárulja magát, esetleg még szerelmet is vall Sándor maszkjában, Imrének?!:)

162. cranberry28 (válaszként erre: 161. - L.luiselotte)
2020. ápr. 9. 20:13
Nagyon szépen köszönöm☺️☺️ A tegnapelőtti részt láttam azt unalmasnak találtam majdnem bealudtam rajta:( A tegnapit meg néztem volna de nem tudtam:( Anna remelem orult neki😄
2020. ápr. 9. 17:26

A bálba elmegy Sándor, fehér álarcban fehér parókában elég feltűnő és elég feltűnően viselkedik. pl A robbantásról beszél.


Anna és Imre elég kelletlenek együtt, nem látszik rajtuk hogy szerelmesek lennének , de rövid ideig táncolnak.


Katica állandóan nyöszteti Zalánt, hogy a szolga cseléd munka nem neki való, végül kiderül, hogy a báróné és Zalán szeretők, de Katica megigéri hogy titokban tartja.

Sándor felkéri Annát táncolni, Anna rájön hogy ki Ő.


Báróné megkéri Imrét tartoztassa le a fehér álarcost azaz Sándort mert sokat tud a robbantásról. Utolsó jelenet Imre letépi Sándor álarcát.

2020. ápr. 9. 16:54
Valaki leírná pár mondatba mi volt a tegnapi részben?
2020. ápr. 9. 12:26
Katica folyton Zalánt nyaggatta, de minek?
158. pbeácska75 (válaszként erre: 149. - L.luiselotte)
2020. ápr. 9. 11:55

Szia! 😊

De igen! 😉

157. syria (válaszként erre: 155. - Fizzy)
2020. ápr. 9. 11:52
Jobb lett volna, ha Baba nem célozgat, nem hagyja Katicát találgatni, hanem elmondja az igazat. Azt Katica jobban be tudta volna osztani, mint a ködös célozgatást.
156. Auróra2010 (válaszként erre: 155. - Fizzy)
2020. ápr. 9. 11:06
Nemhogy együgyű, nem normális. ( a Katica ) Nem tud a szájának parancsolni, megérdemelné hogy az indiszkréciójára alaposan ráfázzon.
155. Fizzy
2020. ápr. 8. 21:14

Mi lett a második adag "szérummal", amit Baba küldött Jozefinnak??

Ez csak nekem maradt ki?

Amúgyis, nem fél, hogy újra terhes lesz?

Jajj, ez a Katica olyan kis együgyű, hogy Zalán tudtára akarja adni, hogy nem méltó hozzá ez a munka...

Na de most mi lesz, hogy már nem titok a viszonyuk a bárónéval... ?!

154. l.luiselotte (válaszként erre: 152. - Syria)
2020. ápr. 8. 10:06
bizzunk benne hogy a XXI szdra ez az asszonfajta kiveszett...
2020. ápr. 8. 09:11
Megint összebújt a báróné és Zalán...
152. syria (válaszként erre: 151. - L.luiselotte)
2020. ápr. 8. 08:11
Én meg az álszent Zsuzsa asszonytól.
2020. ápr. 7. 15:23
Hányok ettől a Terkától.
2020. ápr. 7. 09:12

Szerintem is Katica és Imre között van valami, ezt észre lehet venni.

De nem hiszem, hogy Anna végképp magára marad.

2020. ápr. 7. 08:00
nem ez áll majd 80 részből ?
148. syria (válaszként erre: 147. - Cranberry28)
2020. ápr. 7. 07:30
Én is örülnék neki. :)
147. cranberry28 (válaszként erre: 145. - Babi11)
2020. ápr. 5. 20:58
Az van a műsorújságban, hogy 1. Évad. Jó lenne ha folytatnák majd:)
146. Auróra2010 (válaszként erre: 143. - Papája)
2020. ápr. 5. 16:13

Ne kövezzetek meg, de én nem. Én Annának és Imrének drukkolok. A Katica miért nem jó Sándornak ?

Gondolom és merm remélni, hogy egy zsandárhadnagy cigánylányt nem is vehetne feleségül, azért régen voltak ilyen megkötések, bizonyos mértékig még most is.

z

A Zsuzsa asszonyról meg ... mindig utáltam a házasságközvetitőkt, keritőket, mi köze hozzá ? nekem ajánlott volnaa vkit, megnézhette volna magát,mondjuk erre volt példa a való világban, hogy elhajtottam a kéretlen közvetitőt.

145. Babi11
2020. ápr. 5. 15:51
Nagyon sajnálom,hogy a vége felé tart a SOROZAT.
144. syria
2020. ápr. 4. 16:55
A végén: Rózsa + Jakab, Katica + Imre; Anna + Sándor/az orvoslás. Jozefin megint ármánykodni készül.
143. papája (válaszként erre: 142. - D1zsúlika)
2020. ápr. 3. 19:42

Nagyon szurkolok Katicának és Imrének. Nagyon össze illenek, kötetlenül, boldogan csevegnek.

Anna néha Imrével is érzékelteti, hogy ő a kisasszony. Nem tudom ki illene hozzá, de Sándor biztosan nem. Sándor, nagy gyerek.

Lehet, hogy pártában marad Anna és mégis orvos lesz.

Nem tudom meddig nem lehetett vegyes házasság zsidó és keresztény között, de az egyszer megszűnt. Miért ne lenne most az az egyszer, hiszen egyszer el kellett kezdeni, mint azt is, hogy lányok tanuljanak orvosnak. Jakab egyszer már szembeszállt a szüleivel az igazáért, talán most fog másodszor és nősül.

Jozefin megérdemelné, hogy lebukjon, de ne derüljön ki Zalán "vétke" ás Baba hősként kerüljön ki.

2020. ápr. 3. 18:58

Imre és Katica között vibrál a levegő. Imre nem mosolygott annyit, int most, amikor Katicával van. Remélem összejönnek a végére. Talán a kastélyban uralkodó állapotok miatt, Imre majd besokall és hazamegy, de Katicával. Zsuzsa asszony is Katica mellett voksolt.Már csak azért is, mert olyan önfeledten, természetesen beszélgetnek Imréék, mint régi ismerősök. Katica olyan őszint mondta el Imrének azt is, hogy Baba az anyja! Míg Sándornak csak nagy könyörgések árán volt hajlandó elárulni. Tehát Imre felé máris több a bizalom részéről. Szerintem.

Anna meg szaladhat a szőlőbe Sándor után, aki pont akkor hagyja el Rokocát végleg, integet is neki Elek fekete kendőjével- :)))

De lehet, hogy a mai bálon előbb botrányt csinál majd.


Örültem, hogy Jakab segítségével Rózsa és Zsuzsa asszony kibékült.Nem tetszett ugyan, hogy Rózsa annyit ivott, de ezt már a forgik is eltúlozták.Tudom, hogy abban a korban Jakab és Rózsa nem lehet egypár, de mivel ez egy mese, drukkolok, hogy megtalálják a boldogságot egymás mellett. Tehát,  ha minden igaz, ma bál lesz Rokocán?!

Vajon hogy sikerül majd?!

2020. ápr. 3. 18:34

Óriásit csalódtam a bárónéban!

Pont róla nem gondoltam volna, hogy ő a felbújtó?!


Abban biztos voltam, hogy a báró nem lehetett! Őket Babával összeköti már egy életre a "Zalán-Mariska" titok.

Baba pedig már több évtizede őrzi ezt a titkot.

Inkább Móricra gyanakodtam! Mert azt feszegette az apjának, hogy Baba rosszul állapította meg az anyja betegségét.

(Egyébként én is butaságnak tartottam a gyomorrontást!) Hivatkozhatott volna valamilyen női bajra is Baba, hiszen vérben feküdt Jozefin. (És miért nem Mariska tette rendbe az ágyat, miért Babának kellett??!!)

Szóval, nagyon aljas volt a báróné, amiért így elbánt a jótevőjével. Hiszen Baba egy okos, intelligens, segítőkész, végtelenül jó lelkű asszony. Aki egy kicsit ugyan motyogós, dilis, de kinek nincs hibája?! Ezért a báróné karaktere kiesett a pikszisből! (Holott eddig remekül alakította szerepét.) És mmindezek után, Baba még küldött neki fájdalomcsillapító löttyött Katicával.  Mélyen hallgatva arról, hogy mit tett vele Jozefin.


Amiért ilyen rettentően aljas volt a báróné, remélem kitudódik majd a titka, de úgy, hogy még az árnyéka se vetődjön föl annak, hogy az Babától származik!

2020. ápr. 3. 10:02
Igen, él a bárónő, de Baba miatt lehet aggódni
139. papája (válaszként erre: 138. - Auróra2010)
2020. ápr. 2. 09:46
Nagyon sajnálnám Babát, mert egy jóindulatú, talpraesett, okos asszony. Abban a korban viszont gyorsan megégethették a körmüket a gyógyítók, ha hibát követtek el. Mellesleg nem Baba vétett, hanem Jozefin vett be több cseppet.
2020. ápr. 2. 09:41
De az előzetesben szerepel, stabilan két lábán áll.Én inkább a Baba miatt aggódnék.
2020. ápr. 2. 09:39
Az előzetesből látszik, hogy ma fog meghalni Jozefin. Mert Ilonka már imádkozik érte, és Baba is azt mondta, hogy látott már könnyebb eseteket is, akik meghaltak.
136. syria
2020. ápr. 2. 08:27
Úgy tűnik, Jozefin megússza. Vajon ezek után is fog Zalánozni? A végén még Katica visszaadja a kölcsönt Annának. Kik bánthatták Babát?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook