Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetés)
a Fókuszban ma mondják el, ki lesz az X Faktor egyik mentora. Gönczi előzetesen annyit említett,hogy 250 dal szerzője és milliós példányszámú lemezeladással büszkélkedhet.
Szerintem Demjén Rózsi vagy a Neotonból Pásztor László lehet, már nem jut eszembe, akire ez vonatkozhat (Presser ugyebár kilőve, mert Megasztározik.)
Igen, én is remélem, hogy talán elgondolkodik azon, hogy másképpen kellene élnie. Vannak olyan emberek, akik csak a legnagyobb pofonokból képesek tanulni. Lehet, hogy ő is ilyen.
Tőle függetlenül jó lenne, ha a bírósági ítéletek végre felmutatnának némi arányosságot az elkövetett bűnökkel. Hallottam már olyan ítéletről is, amikor valaki csaknem megölt egy embert, és kapott harmincezer forint bírságot, meg valamennyit felfüggesztve, és a bírónő azzal indokolta az ítéletet, hogy olyan rendes ember, gyerekei vannak, és eddig még sosem csinált ilyet.
Amit tett, azt nem erős felindulásból tette, hanem a hecc kedvéért. Megúszta ennyivel, lehet, hogy most azt hiszi, jó hecc volt, és megteszi újra.
Ha bevarrták volna egy-két évre, talán nem lenne ez olyan jó hecc.
viszont előbb-utóbb kelleni fog Balázsnak egy csaj:
Vanda és Linda életkor alapján a szóba jöhető, de foglaltak...háznyúlra is vadászati tilalom van ....
mi legyen?
:DDD
Balázs beköltözik:
láttátok, Nóra milyen képet vágott, mikor a gyámügyes hölgy tartozékaival együtt leszállította a Berényi családnak az új gyermeket??
csodálkoznék, ha letöltendőt kapna.
A vallomása alapján egész hálózatot göngyölíthetnek majd fel, még hálásak is lesznek neki...
Nagy valószínűséggel letöltendő lesz belőle, de én azt is fontosnak tartanám, hogy mielőbb alkohol-és drogelvonóra küldjék.
Bízom benne, hogy a bűnhődését követően nem tűnik el a süllyesztőben, hanem levonja a tanulságokat és gyökeresen változtat az életén.
Tehetséges, jó színész, kár lenne érte..
Egyelőre azt olvasni, hogy egyet se, bár a rendőrök faggatják, de nem kívánja kiadni,kitől vásárolja a kokaint..
A nyomozók közölték vele, nélküle is felderítik, ki, vagy kik terjesztik a művészvilágban a kábszert.
Így áll a bál jelenleg.
vajon hány embert rántott magával?
kíváncsi leszek, milyen ismert embereket nevezett meg a kábítószerpiacon!
egyetértek, gusztustalan ahogy a média megalázz embereket, Daróczi Dávid és vele együtt Liptai Klaudia, Albert Györgyi, Antal Imre, Zalatnay stb.
hány hétig csámcsogott rajtuk a média, undorító
:O)))
Mondjuk Zsófi, Kinga és Niki eredetileg sem volt szende. Na mindegy. Álmodik a nyomor.
Józan paraszti ésszel így gondolnánk. Egyik oldalon viszont ott az állandó spórolás, így a főnökség legszívesebben Clauval hozná össze Attilát, Nórát bosszúból megint össze Mikivel, Nikit pedig megint csak bosszúból Imrével.
Ugyanakkor új - időleges, kavaró funkciójú - szereplő így már került be, ergó csak döntés kérdése, milyen nemű legyen, és kivel kezdjen kavarni.
A BK-ban már csak így van.
:O(((
Imre egyik alapvető tulajdonsága, hogy nem lát bele a nőibe, így aztán időlegesen kiköthet akár egy szendének látszó jogászlány mellett is.
:ODDD
:ODDD
Avagy Géza megint világgá megy és leül a Duna-parton. A B. Ö. éppen ott pecázik/kutyát sétáltat stb.
A folytatás meg olyan, mint az általam emlegetni szokott francia mese a kisfiúról és a kislányról, akik sétálni mennek, és a kislány belelép egy hatalmas pocsolyába.