Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
225292. naivnéző (válaszként erre: 225291. - Kicsi Fecske)
ma 06:08
Sztem Gigi könyvelőjére még tuti vissza fognak térni... Egyébként Giginek most van vmennyi pénze, mivel Zsolt megvette tőle a Fittlabort, vagy legalábbis vmennyi pénzt biztos a rendelkezésére bocsát, hogy oldalba ne pisiljék a kiskutyák... :-)
225291. Kicsi Fecske
tegnap 20:16

Egyébként, ha Claudia visszajön ahogy ígérte, a 160 milliójának "eldugása" a gyermekfalu projektbe is igen érdekes visszatérő téma lesz.

Vajon a fk-írók mit találnak ki Clau pénzéről, a tulajdoni arányokról?! Vajon, a pénzéért mit fog követelni Claudia, mert, mint tudjuk, nem tesz túrót a kenyérhez! (Az is lehet, hogy sosem tudjuk meg, soha nem fogják "kigubancolni! a százalékokat" Felejtős lesz, mint a nem is régen történt Gigiféle banki szla zárolás! Felejtős lesz, mint minden pénzügyi dolog! Akárcsak arról a több millióról is elfelejtkeztek, amit Nórának adtak a kft "kasszájából", hogy betársuljon Gedeon ügyvédhez, a csilivili irodaházba, ahol talán kétszer láttuk dolgozni. Azóta se! Végül is így van jól, mi sem rágódunk, csak eszünkbe jut néha. :D)

Viszont, jó kérdések! Bedobják, mint koncot, időhúzásnak is remek, aztán meg felejtős minden. Egy idő után, mi, nézők is elfelejtjük, mint Miki közel 40 %-át, Claudia tulajdoni hányadát, vagy Gigi zárolt pénzét, nem igaz?!

Aztán egy idő után már a kutya sem fog emlékezni a kft tulajdonosi hányadaira, kinek hány %-a van, meg Gigi bankkártyáira és arra sem, hogy a Fitt-labornak hány gazdája volt eddig, hány ember vette/adta már el és miért?! :DDD

225290. naivnéző (válaszként erre: 225286. - Kicsi Fecske)
tegnap 20:15
Mikor Clau elment Olaszországba, Mikinek csak az a 10%-a volt, amit Balázs neki adott, mivel előzőleg Zsófira iratta a részét, mikor az ékszerész Gyula átvágta a hamis nyaklánccal, Zsófi meg átpasszolta Claunak az egészet, 67%-ot... Miki akkor jutott újra többséghez, mikor Veinttraubbal eljátszották a cég halálát... Hogy pont a 39 % hogy alakult ki, azt már nem tudom...
225289. Kicsi Fecske (válaszként erre: 225287. - Hópihe14)
tegnap 20:11
Természetesen, csak "jeleztem", a pénztár "csökkenő forgalmát!" :DDDD
225288. naivnéző (válaszként erre: 225282. - Hópihe14)
tegnap 20:08
Mikinek 39 %-a van, legalábbis a januári gyűlésen, mikor Gergő be akart szállni, még annyi volt. Aztán majd ha Clau visszajön, tuti neki is kell majd egy jókora szelet a tortából...
225287. hópihe14 (válaszként erre: 225286. - Kicsi Fecske)
tegnap 20:01
A svájci iskolára Timike pénzt lopott a céges bankszámláról, nem tulajdon hányadot.
225286. Kicsi Fecske (válaszként erre: 225282. - Hópihe14)
tegnap 19:57

"Valaki emlékszik arra, Mikinek most hány %-a van???? "

Úgy emlékszem, amikor Claudia elment Olaszországba, Miklósé és Julié volt a legnagyobb rész. Claudia része Berényi Ágié lett, a villa, a Fitt-labort is. Később, Gergő vette meg a villát, a Fittnest is. Ági a tulajdoni részéről viszont lemondott amikor elment Németországba, amiért a család falazott neki Ludwig eltüntetésében. Balázs a részét az apjának adta amikor Bécsbe ment, neki most nincs semmi. András jótékonysági (?!) alapját/részét Timi "elhappolta" a svájci iskolájára hazudta, Bandi orra elől, akinek a londoni tanulmányaira kellett volna. Lacinak, Nórának, Attilának tíz körüli hányaduk lehet.

(Ha rosszul emlékszem valamire, elnézést!)

225285. könyvbarát (válaszként erre: 225282. - Hópihe14)
tegnap 19:32
Balázs is vér szerinti örököse.
225284. arany52 (válaszként erre: 225281. - Troppauer Hümér)
tegnap 19:20
Gergő rossz tulajdonságait egy percre se tudja titkolni, nem is való ehhez a csendes, jó természetű kislányhoz.
225283. arany52 (válaszként erre: 225279. - Bémarcsi)
tegnap 19:19
Ezzel az ajándékozással nem is csakmaz a baj, hogy elrontják vele a gyereket, hanem, hogy valós törődés helyet vesznek a jó módú szülők kütyüt a gyereknek. Ha Miklós és Nóra jobban figyelt volna Timire, akkor tudták volna, hogy jelen pillanatban mire vágyik, vagy tanulásához mire van leginkább szüksége, és nem lőnek mellé az ajándékkal. Ezek a gyerekek nem is irigylésre, hanem sajnálatra méltóak.
225282. hópihe14
tegnap 19:09

Nekem most az jutott eszembe, ha Mikivel történik valami, Timike örökli a kft-ben levő tulajdonhányadát, mint egyedüli vér szerinti örökös. Nóra nem örököl utána, mert már elváltak.

Valaki emlékszik arra, Mikinek most hány %-a van????

225281. Troppauer Hümér (válaszként erre: 225277. - Hangyászsün)
tegnap 19:02
Verekedés közben....... Mert ha én lány lennék, az én ágyamba nem feküdne bele Gergő az biztos. De, hogy SZG mit talál ki, az majd elválik.
225280. bémarcsi
tegnap 18:16
én már ezt a liba Gigit is rühellem.
225279. bémarcsi (válaszként erre: 225272. - Regin_a)
tegnap 18:12
óóó, de egyetértek Veled! Biztosan értékes ember lesz Timikéből, akinek az értékrendje nem a pénzen alapul, hanem a belső értékekre....ezt most gúnyosan mondtam...
225278. AnitaZoé
tegnap 17:48

Timi majd minden sikeres vizsgaidőszakért kap valami drágassszágot? :D Ha netán le is diplomázik, akkor meg kaphat egy saját lakást meg egy új céget ajándékba.

Mondjuk anno nekem is volt olyan évfolyamtársam, aki még az egyesért is kapott pénzt. Azon ki voltam halva.

Protekcióval felvették egy elit gimibe, majd onnan ki is rúgatta magát, mert folyton balhékba keveredett. A szülei nem is beszélnek róla. Megérte neki is mindent a feneke alá tolni.

225277. Hangyászsün (válaszként erre: 225275. - Naivnéző)
tegnap 11:13
Futnak még néhány kört, aztán majd leszakad alattuk az ágy.
225276. Hangyászsün (válaszként erre: 225273. - Kicsi Fecske)
tegnap 11:12
A gyerekek nyilván valamilyen verseny győztesei, ahol a díj a BK-ban való szereplés volt. Ádámnak már nagyon kifelé áll a szénája, Levente pedig megmondta az igazat, és egyelőre nem verték be a fejét.
225275. naivnéző
tegnapelőtt 23:37
Na Gergő megint kezdhet magyarázkodni: "Nem akartam, ne haragudj... Én nem vagyok ilyen, de tényleg... Tudom a látszat az, hogy mindenen felhúzom magam, török-zúzok, iszom, verekszem, de én nem ilyen vagyok.. Kérlek ne ítélj a látszatból... Nagyon fáj?" :DDDD
225274. arany52
tegnapelőtt 23:05
Számomra az ilyen viselkedés olyan érthetetlen. Gyerekkoromban tanulásért soha se kaptam ajándékot, pedig kitünő tanuló voltam, és ez így volt helyes. Nem ajándékért kell tanulni, az élet se fog mindig jutalmazni. Lányomat is eszerint neveltük. Miki és Nóra teljesen elrontja Timit, ne is csodálkozzanak hogy undorka lett belő. Előbb utóbb Oszi is rájön, hogy milyen őnző.
225273. Kicsi Fecske
tegnapelőtt 22:08

Most őszintén, kellett ez a gyerek torna a Fittlaborba?! Kell nekünk gyerekrablás?! Tényleg szerencsétlen Ádámmal már nem tudnak mit kezdeni.

Végre! Levente kimondta amit hajtogatok, hogy Timike egy elkényeztetett "ki-rály-lány!!":D Akinek a segge alátolnak mindent. Jujj de jól beszélt, hát persze, hogy nem lesz népszerű ezért. És Timi hogy megvolt sértődve az ajándékán! Levente pedig ismét jól szólt, "ceruza és papír kellene" és rajzolgathatná a ruhamintákat!

Tegnap Gergő ment a "pofonért", ma Adél kapott egy tockost. Majdcsak egyszer egymás karjába borulnak...

225272. Regin_a
tegnapelőtt 21:49

Höhö, Adél kapott egy orrost :)

Igaza van Mikinek. Vegyenek mindennap drága ajándékot, érettségire autót is, még ha nincs is jogsija, majd sofőr fogja vezetni

Nóra és Miki jól elbaltázta hercegnőcske nevelését

tegnapelőtt 19:06

SPOILER!!!

A jövő hét utáni héten már repedések mutatkoznak az Undorka nagyhercegnő-Oszi "örökké egymásba szerelmes" páros kapcsolatában. Megjön ui. a verekedés miatti feljelentés. Azért szeretném látni azt a szupertitkos divatbemutatót, hiszen épp a minél nagyobb csinnadratta az ilyen rendezvények lényege. (Persze egy divatcégen belül titkolóznak, akár az autóiparban új típusok/modellek piacra dobása előtt.)

Más: Új szereplő jön, Bálint, Gergő ellenséggé lett hajdani üzletfele. A fkv-írók megfeledkeztek a BK örök tartalékáról, Kertész Bálintról??? (Jó, tudom, nem jött el az anyja temetésére sem, Vili bácsi meg nem a biológiai apja.)

SPOILER VÉGE!!!

225270. Hangyászsün (válaszként erre: 225264. - Simple)
tegnapelőtt 19:00
A fene előkelő iskola büféjére a feledés jótékony fátyla borult - mint annyi mindenkire és mindenre a BK vérzivataros történetében.
225269. naivnéző (válaszként erre: 225268. - D1zsúlika)
tegnapelőtt 14:57
Birom mikor Gergő magyarázza, hogy ő nem ilyen, csak ekkor meg akkor... Pedig pontosan ilyen, és nincs is ezzel baj, de nem kell tagadni, mert hosszú távon úgy sem lehet. Igy kell szeretni, vagy nem szeretni, és ha nem megy nem kell eröltetni...
225268. D1zsúlika (válaszként erre: 225258. - Naivnéző)
tegnapelőtt 14:16

Igen, én is röhögtem, hogy Gergő házhoz ment a pofonért!

(immáron sokadjára! :D) Adél meg naná, hogy beengedte a lakásba, holott tudta, hogy Ábel ott alszik a szobában. Ábel meg mikor kolbászoljon alsó gatyóban, hát persze amikor Gergő áll az ajtóban.

Gergő is beengedte Adélt a villába, mikor tudta, hogy ott van Natasa. Hát igen ezt, pont most játszották el harmadszor, oda-vissza alapon egymással! Remélem ez volt az utolsó pofonbafutásos jelenet?! :D

225267. hópihe14 (válaszként erre: 225265. - Kicsi Fecske)
tegnapelőtt 14:01

Nem, az még ezután fog eszükbe jutni, ahogyan olvassák ezt a bejegyzésedet! :)))

Azóta csak úgy hitelbe vásárolgat ezt-azt.

225266. hópihe14 (válaszként erre: 225264. - Simple)
tegnapelőtt 14:00
De volt valami gubanc az iskolával, mert a vezetőség szóvá tette Gizinél, hogy esetenként nem ő állt a pult mögött, hanem Piroska. Ez a vidékre költözés nekem nem rémlik, hiszen Stella nagyon sikeres volt a sportban, és azt nem hiszem, hogy félbehagyták volna. Bár ki tudja.
225265. Kicsi Fecske
tegnapelőtt 13:26

Tegnap Gigi jól bevásárolt és erről jutott eszembe, hogy mi lett a zárolt számlájával?

Kétségbe volt zuhanva, hogy egy kártyájával sem tudott fizetni a Rózsában.

Hogy oldódott meg a helyzet, lemaradtam valamiről?!

225264. simple (válaszként erre: 225262. - Hópihe14)
tegnapelőtt 12:41
Dehogy adták át a büfét Stella anyjának. Leköltöztek vidékre. Gizi mindig panaszkodik, hogy szinte már nem is látja mert messze vannak.
225263. Hangyászsün (válaszként erre: 225262. - Hópihe14)
tegnapelőtt 12:01
Ja, rendeződött a helyzete, és a lányával együtt kirepült a BK univerzumából. Laci (képesítés nélküli) edzőségét meg hagyjuk. Rengeteg az ilyen félbemaradt szál.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook