Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
231235. Regin_a
ma 18:41

Na elkaptam a délutáni adást

Unom már hogy Lacát a sárga földig alázzák

Remélem lesz valami balhé nélküle is az esküvön

Timikét megcibáltam volna Nóra helyében erősen és igaza volt a lakbér ügyben is

Elszúrták ennek a csajnak a nevelését kezdettöl fogva

231234. Hangyászsün (válaszként erre: 231231. - Regin_a)
ma 16:26
Vanda abszolút hetero. Dorkáért már nem tenném tűzbe a kezemet.
231233. papája (válaszként erre: 231232. - Naivnéző)
ma 08:45
Mi lenne, ha Laci elmondaná Adélnak az igazságot. Ez a legegyenesebb út és talán egyszer így bocsánatot is nyerhet. Az igazság úgy is kiderül egyszer. Jobb túlesni rajta, mint örökös szorongásba élni.
231232. naivnéző (válaszként erre: 231225. - D1zsúlika)
ma 05:49

Talán az egyetlen hosszú távon is úgy-ahogy fenntertható megoldás, ha Laci azt mondja, utálja Árpádot, aki elvette az ő Gizikéjét, nem tud vele egy levegőt szívni, és a fiát se bírta soha... Ezen persze Adél megsértődik, haragudni fog Lacira, de közel nem úgy, mintha tudná az igazságot...

Persze az MK téren vagyunk, vki tuti elszólja magát, és Adél mindent tudni fog... Remélem, nem Gergőt támadja le, amiért hazudott neki... :P

231231. Regin_a (válaszként erre: 231229. - Banános Zselé)
tegnap 23:56

Persze akármiböl lehet, de az az úri módi ha aranyozva/galvanizálva van

Most nem kellett együtt aludni, szerintem bujálkodtak :)

231230. Banános Zselé (válaszként erre: 231228. - Regin_a)
tegnap 23:50
hát van olyan helyzet amikor együtt kell aludni, pl esküvő, nyaralás, stb
231229. Banános Zselé (válaszként erre: 231228. - Regin_a)
tegnap 23:48
van papírrózsa meg bármilyen anygagból lehet, és bármilyen színű lehet
231228. Regin_a
tegnap 23:39

Ezt a szakácsot bevehették volna a nyomozásba, hisz rendőr volt. Amúgy tenyérbemászó a fickó

H.Árpád kávépénzét nem ütötte be a pénztárgépbe Gizi

Dóri és Vanda egy ágyban éjszaka? És ha két férfi tenné ugyanezt akkor fuuuuj.

Hogy került Krisz mobilja Zsótihoz?

Rózsát, mármint valódit, aranyozni szokták, az a profi munka.

tegnap 23:03
szerintem Máté mutál, és ezért nem mindig lehet tisztán érteni hogy mit mond
tegnap 23:02
érdekes kérés, hiszen rokonok, igaz Laci nagyot hibázott, de azért látszik hogy Árpád se egy nyugodt ember
231225. D1zsúlika
tegnap 22:43

Gergő megbüntette Lacit! Azt mondta neki, hogy hallgatni fog! Nem jelenti fel! Még Adél előtt is titok marad, hogy ő a tettes. De! Cserébe, Laci tűnjön el az életükből végérvényesen. No, de hogyan oldja meg ezt Laci?!

Egy életen keresztül nem lehet hazudni! Vagy elmegy világgá!Vagy mégiscsak így fog eltűnni a sorozatból??!!

(Én meg azt hittem, hogy azt fogja kérni Gergő cserébe Lacitól, íja alá Gizi válási kérelmét?! :D)

231224. D1zsúlika
tegnap 22:27

Hugó (Kovács András Bátor ) egy talpraesett, belevaló kis srác! Őt preferálom a muja, motyogó-totyogó Mátéval szemben. Talán még Pannit is levenné a lábáról a korkülönbség ellenére is.:D Beszéde tiszta, nem mórikál, gyárilag karakán a srác.

(Az viszont hiba volt, hogy hagyták őt ugrálni a kórházi ágyon Vanda mellett, és otthon is. Ez a stáb hibája!)

Egyébként Vanda folytatja tovább álságos viselkedését a környezetével, mert tüntelőleg csak felragasztotta a hűtőszekrényre a "Kína" felíratos rajzot, hogy a célja továbbra is Kína.

231223. D1zsúlika
tegnap 22:16

Úgy látom, Zsolt egy ideje jó fiú. Lehet, hogy ő is az ezotéria világában utazik, mint anno Miklós??!!

A hirtelen jött változás, a folyamatos jószívűség, nem áll jól a büntetett előéletű, a sok éven át tökös, alvilági figurát játszó Bartha Zsoltnak. Krisztián nem fog visszajönni. Ez a videó volt talán az utolsó, búcsú videója. Tudjuk, hogy bevetésre megy, csak Alíz nem tudja. Ezért nem folytatódhat a végtelenségig amit kért Zsolttól, mert le fog bukni Alíz előtt, csak idő kérdése az egész. Szerintem.

tegnap 10:53
Laci mindig is szerencsétlen volt, semmi nem jőtt össze neki
231221. Hangyászsün (válaszként erre: 231215. - Arany52)
tegnap 10:25
Ez nyilvánvaló. Ettől még Lacit simán ki lehet(ne) most írni.
231220. ibolyka43
tegnap 09:40
Laci megint megussza,megerdemelne egy buntetest.
231219. Napsugár8 (válaszként erre: 231218. - Troppauer Hümér)
tegnap 08:36
Nekem is szimpi a kis srác, Máté karakterét nem igazán tudták megrajzolni, ráadásul a kiválasztott szereplők sem igazán oda-való srácok voltak. Eddig. Majd csak felnő már, és akkor lesz egy állandó arc, aki jól is játssza!
tegnap 08:24

Hölgyeim és Uraim!

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem Hugó százszor jobban tetszett, mint pl. az eddigi Máték!

Imádni való az a kis krapek. Nem néztem utána, így a valódi nevét sajnos nem tudom:-(((

231217. Banános Zselé (válaszként erre: 231216. - Regin_a)
tegnap 00:23
izgalmas volt inkább, főleg a verekedés, még jó hogy ott volt Oszkár
231216. Regin_a
tegnapelőtt 23:39

Berényi kft irodájában jó sűrün voltak/dolgoztak

Amugy uncsi volt ez a rész

231215. arany52 (válaszként erre: 231214. - Hangyászsün)
tegnapelőtt 23:30
Szerintem Gergő nem fogja feljelenteni Adél miatt. A rendőrség még nem tudja kinyomozni azt, ami egy egyetemi hallgatónak sikerült. Így aztán megússza.
231214. Hangyászsün (válaszként erre: 231211. - Banános Zselé)
tegnapelőtt 21:36
Ebben a helyzetben Lacinak vagy külföldre kellene menekülnie, de ahhoz nincs elég pénze, hogy olyan országba szökjön, amellyel nincs kiadatási egyezményünk, a nyelv-nem tudásról nem is szólva. A másik lehetőség az öngyilkosság.
231213. Hangyászsün (válaszként erre: 231210. - D1zsúlika)
tegnapelőtt 21:34
Szingapúr Ázsiában van!
tegnapelőtt 20:05
meg Máté is Olaszországba ment
231211. Banános Zselé (válaszként erre: 231208. - Hangyászsün)
tegnapelőtt 20:04
a kérdés az volt ki az aki elmegy
231210. D1zsúlika (válaszként erre: 231206. - Banános Zselé)
tegnapelőtt 18:57

Most néztem Ondruss Ilona producer és vezető írója Lányi Balázs pár hete adott nyilatkozatát, hogy rábeszélték a távozni akarókat a maradásra! Legalább is egy darabig. Így akkor sztornó minden, nem megy el senki egy darabig. Nekem ez jön le a nyilatkozatból.

( Egyébként abban igazad van, hogy Eszter (Bajor Lili) valóban elment. Immáron másodszor is Afrikába. De úgy írták anno, hogy Eszterrel hosszú távon számolnak. Lehet, ha a forgiknak eszükbe jut, akkor megint felbukkan majd a Mk téren. Vagy ha " el akarják tüntetni " Leventét, akkor elküldik Eszter után?! :D Remélem nem olvassák a fórumot, mert kedvelem Leventét, nehogy eltüntessék nekem! :D

De az is igaz, ha hosszú távon számolnak Eszterrel, ahhoz képest másodszor küldik Afrikába. :D

231209. Hangyászsün (válaszként erre: 231205. - Simple)
tegnapelőtt 18:38
Passz. ;o)
231208. Hangyászsün (válaszként erre: 231206. - Banános Zselé)
tegnapelőtt 18:37
Eszter azért nem volt állandó szereplő, mint Laci, aki a kezdetektől fogva részt vett a BK összes csodálatos kalandjában.
231207. simple (válaszként erre: 231206. - Banános Zselé)
tegnapelőtt 17:13
Tényleg. Na hát ennyire hiányzik ő nekem, észre sem vettem. :D
231206. Banános Zselé (válaszként erre: 231200. - Simple)
tegnapelőtt 15:07
egyik Eszter aki elment
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook