Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
2021. febr. 16. 21:43
Tünde meg Claudia asszisztense azért van ott
232441. Banános Zselé (válaszként erre: 232439. - Krinya5)
2021. febr. 16. 21:43
Tünde szeret táncolni, és ki tett egy hírdetést a falra
232440. D1zsúlika (válaszként erre: 232439. - Krinya5)
2021. febr. 16. 21:21

Bizony kimaradt Tünde és Zsolt tánca. Mert felvonyítottam, amikor egyik pillanatról a másikra megláttam őket. Ott álltak egymással szemben, de szerencsére vége is lett az adásnak.:) Nem is értettem, mit akarnak a tánccal?! Hiszen Zsolt sántít?! Nem is tudna talán táncolni?! Viszont, az az érzésem, hogy Tünde mama nagyon "belészerelmesedett?!" Zsoltba. :)

Az appnál viszont bevallom én figyeltem másra, mert nemigazán jön be Mátéék párosa. :))

232439. krinya5 (válaszként erre: 232438. - D1zsúlika)
2021. febr. 16. 19:27

Tünde és Zsolt tánca maradt ki, ami nem értem honnan alakult ki. (Kicsit másra figyeltem bevallom)

És hogy Máté puska app-ja átalakult tanuló app-á Panninak köszönhetően, amitől kiborul a fiú. Bár végül menő lesz, így megenyhül.

232438. D1zsúlika
2021. febr. 16. 19:16

A mai műsor gasztronómiával indult!

- Levente és Nóra esznek, beszélgetnek (naná, hogy Miklósról!) Naná, hogy borozgatnak is. Úgy ahogy kell! Először szimat, majd körkörös mozdulatok, hogy van-e buké?! Majd séta! Cél, a koldus! Aki viszont eltűnt. Kérdések áradata érkezik, hová tűnt a szemtanú? Miért nincs a telefonfülkében? Merre mehetett? Bevonult egy melegedőbe? A kérdésre a Kornél telefonja világított rá. A nagggyyyon "lojális" Claudia tüntette el??!!

(egyébként Nóra csak Miklóssal foglalkozik. Levente helyében én elmentem volna már Ázsiába Eszter után. Vagy bárhová! Még a "bárhol is" jobb, mint másodhegedűsként bazseválni Nórának?! :)

- A következő képen, Gigi kötényben! Hajam már égnek állt, hogy megint burleszk filmet látunk a konyhában?! De mea culpa, tévedtem! Csak anyai tanácsokat osztogatott Panninak, node ahhoz meg minek a kötény?! :)) Ja, és Olivér ma nem volt, valószínű fodrászhoz ment végre hajat vágatni?! :))))

- Zsolt zsarolja Claudiát! Először azt hittem ő akar nyomulni, de nem! Csak Alízt kell benyomni az elitek világában. Oda, ahol Zsolt szerint " kevés a természetes szőke! " :) A nagys'asszony meg nem tudom mit akar, ezt úgysem fogja megúszni bármit tesz is. Remélem.

- A Berényi irodában folyó társalgást (Kornél, Claudia, Tünde) kihagyom, mert "algériás" vagyok Tündére, mert nem értem mit keres még a kft-nél?!

- És a végén is gasztronómia! :) Claudia tanítja Alízt, hogyan kell az etikettnek megfelelően étkezni?! Úgy nem szabad ahogy eddig tette, hogy hambuci bekaplak! És nem ehet nyitott szájjal csámcsogva, levegővétel nélkül, ha lehet böffentés mentesen, és punktum! :)

232437. Regin_a (válaszként erre: 232436. - Krinya5)
2021. febr. 16. 18:14

Akkor szoktak "leereszteni" amikor látják hogy másnak kell a kirúgott fél


Nagyon unom Máté programozót már. Tudom kamasz, de akkor is

232436. krinya5
2021. febr. 16. 14:51

Lehet ennek hála Gizi megvilágosodik, hogy Macikája másnak is kell.

Majd gyors megvigasztalják egymást.

232435. Napsugár8 (válaszként erre: 232429. - D1zsúlika)
2021. febr. 16. 14:32
Ha valamelyik üzlet vagy épület térfigyelő kamerája előkerül, amivel bizonyítani, megerősíteni lehet a hajléktalan vallomását, akkor Nóra győz.
232434. Napsugár8 (válaszként erre: 232429. - D1zsúlika)
2021. febr. 16. 14:30
Az tény, hogy Gizi nagyot koppant. Az is biztos, hogy még nem tudja, hogy Lacit is úgy átvágták, mint azt a bizonyost a palánkon. Elgondolkozhatnak mindketten, meddig csinálják még egymással ezt a macska-egér játékot.
232433. papája (válaszként erre: 232432. - Papája)
2021. febr. 16. 13:10
A profi énekes talán nem süllyed le így...ilyen módon.
232432. papája (válaszként erre: 232430. - Krinya5)
2021. febr. 16. 13:07
Amennyiben Terike művésznő viselkedése a celeb énekesek viselt dolgairól lett mintázva, akkor elég gáz !
232431. papája (válaszként erre: 232429. - D1zsúlika)
2021. febr. 16. 13:02
Esküszöm, sokkal nagyobb élvezet olvasni az összefoglalóidat, mint nézni a barátok szemforgatásait és hallgatni a hisztijüket.
232430. krinya5
2021. febr. 15. 21:15

Olivér a nagy rendfenntartó a lobonc hajával gáz ...

Laci meg a koncert szünetében visz ágyba egy profi énekest, tuuutttiiii.

232429. D1zsúlika
2021. febr. 15. 21:02

Aztamindenit! Ütős volt a mai rész! :))) Olyan "gutaütős"!:)))) Node amit mégis megjegyeztem :)

- Lacit szétvetette a férfiúi büszkeség, hogy a karjaiban landolt Terike filter ruhástul! A lakás közelsége miatt,sikeresen abszolválta akaratát mindkét fél. :) Gyuri haveris lesett, mint keszeg az új stégre, a szürreális sztori miatt! De Laci paff lett, mint a sárkány amikor megtalálta Terike levelét! Együttlétük egyszeri volt! Írta Terike! Pá-pá-pá, ennyi volt, ezt meg én írom! :))

- Gizi megmorogta Macikája rózsáját, de azt Terike kapta, Gizi pedig nagy a rössel elfordult duzzogni.

- Máté egy saját fejlesztésű appal akar segíteni Panninak. Aki lebukik vele az órán. De jön a " nagy izgalom", mert Olivér és Juli fülön fogta közösen a "kicsi csemetéket". :(

- Claudia féle a kártyavár rezeg a mentő balesettel kapcsolatban. Juli nem akar hamis tanú lenni. Zsolt segít a naccsságos asszonynak, de nem ingyért! :)

- Claudia aljas, gátlástalan, cinikus módon bevet mindent, hogy megússza a felelősséget. Megemelem nem létező kalapomat a hajléktalan gerincessége előtt, aki elhajtja Claudiát a pénzével együtt. Nála nem volt opció a pénz beszél, a kutya ugat, mert a pénz nem minden! Viszont megszerezte magának a legjobb ügyvédet, aki nem más, mint Nóra volt egyetemi tanárnője. Az ügyvédnő nem kispályás, Nóra felkötheti a gatyáját! Ki lesz az erősebb kutya?!

232428. papája (válaszként erre: 232427. - D1zsúlika)
2021. febr. 13. 18:27
Jól látod, alakul ez. Mindegyik szereplő jutalmul, vagy fizetségként beviheti valamelyik családtagját. Micccsoda lehetőség, lehet hogy felfigyel rájuk valamelyik csatorna, reklámfilmkészítő, vagy falunapszervező!
232427. D1zsúlika (válaszként erre: 232424. - Papája)
2021. febr. 13. 17:17

Huhh! Hogy ez nem nekem jutott eszembe?! Milyen jó a gondolatod! Tényleg Laci jutalma "Laciné" szereplése! Jó! Naggyyyon tecccik! :)) A hölgy helyes, szép! Node a dicséret után most már bátran kimondhatjuk ( finoman szólva), hogy a művészné kissé túlöltözött a milliőhöz! Laci pedig alulöltözött maradt!( Már csak egy krumplis rekesz hiányzott a hóna alól! ) Ahelyett, hogy kiöltözott volna, mint xaros Pista Jézus nevenapján, maradt rajta a kockásing!

Ami a Rózsa közönségét illeti, igencsak " Tesco spórolósra" sikeredett azzal az öt-hat fővel. Amikor megláttam Mátét, hogy milye arcot vágott a művésznő énekléséhez, dobtam egy hátast a röhögéstől.


Egyébként, a Tihanyi Vándortársulat 25 éve "vándorol", így várható hogy még érkezik a családi vállalkozából a mama és a papa is?! Akik bizonyára a szépkorúaknak fognak salsa és/vagy bachata divat latin örömtáncokat bemutatni. :))))))))

A sorozat lassan családi biznisz lesz az új szereplőkkel, (mint Kornél, Csongor, Tünde férje/barna kalapos pap, Laci felesége és társulata). A Bk történetvezetés meg egyre pongyolább. (Lassan a fórum jobb lesz már, mint maga a sorozat?! :))))

232426. krinya5 (válaszként erre: 232425. - Napsugár8)
2021. febr. 13. 16:31

Ez így van, de Simon hirtelen nem tudta mi van.

Azt hittem azért dobja Timit, mert nem akarja felvállni a kapcsoltukat.

232425. Napsugár8 (válaszként erre: 232423. - Krinya5)
2021. febr. 13. 13:54

Timi????

Akkorát koppant, mint az ólajtó, amit együttes erővel döntöttek ki a disznók.... csak esze az pont olyan csavaros, mint az apjáé, és rögtön tudta úgy forgatni a szót, hogy a végén ő lett az, aki látszólag dobta Simont. Eléggé gusztustalan stílusban mászott ki a "sértődött,elutasított nő" szerepéből.

232424. papája (válaszként erre: 232422. - D1zsúlika)
2021. febr. 13. 12:48

Laci nyilván huszonéves szereplése jutalmaként kapta Lacinét. Közös éneklésük nem tetszett, az asszony visítósan énekelt, Laci meg sehogy, mert nem lehetett hallani a hangját.

A "művésznő színvonalát dicséri" a sebtében összeállt zenekar és Laci kockás inge. Laciné gyönyörű ruhája sem egy délutáni kisbolt előtti előadásra készült. Ennél nagyobb baromságot ki sem találhattak volna néhány perc égő szereplés miatt.

232423. krinya5
2021. febr. 12. 20:26

Laciék zenéje kész vicc. :)

Mint Zsolt és a puskázó alkalmazás.

És Nóra Simon halálbüntetéses vitája is.

Timi jól megzavarta Simont.

Lassan tényleg nézhetetlenre írják...

Pedig én az elejétől nézem.

232422. D1zsúlika
2021. febr. 12. 18:49

Történt ma valami??!! Nem igazán. Szerintem.

- Simon aggódik hogy Timi többet lát a kapcsolatukba, mint kellene. Jól gondolta! De Timi a rafkós eszével, a maga javára fordította a "meccset!" Nehogy már Simon helyett Ő essen pofára ?! Pedig DE!

- Laci kiborult, hogy mulatós napot tartanak a Rózsába és nagy lesz a hangzavar?! :) Vajon előzőleg a kivetítő előtt a meccset "lábujjhegyen nézték?!" :)))

Végül is megenyhült amikor megpillantotta a szép, csinos művésznőt. Aki nem más, mint a Laci karakterét alakító Tihanyi Tóth Csaba felesége. Aki először szerepel a sorozatban a férjével. ( Ami röhej, hogy a Rózsában vagy hatan voltak, a "kísérő zenészek" nem érkeztek meg, de Laci és Gyuri beállt bazseválni..:)

Ezért kellett új szereplő ismét?! :(( Hiszent már statisztákra sincs pénz, új szereplőkre van?!

- Luca és Csongor vajon egy pár lesznek?!

(Ezen is elrágódnak majd a sorozat végéig!)

232421. Avemar (válaszként erre: 232417. - Regin_a)
2021. febr. 12. 14:45

Igen, ma jön a felesége:

[link]

232420. Napsugár8 (válaszként erre: 232419. - Regin_a)
2021. febr. 12. 14:12
Úgy néz ki, tetszik neki az ötlet, mivel szép pénzt lát benne és ezzel kapcsolatban semmiféle erkölcsi gátlása nincs.
232419. Regin_a (válaszként erre: 232418. - Banános Zselé)
2021. febr. 11. 22:49
Jahogy úgy! Köszi! Az nagyon érdekelheti Zsótit :)
232418. Banános Zselé (válaszként erre: 232417. - Regin_a)
2021. febr. 11. 21:38
iskolai anyag telefonra puska
232417. Regin_a
2021. febr. 11. 19:48

Ma sem történt semmi

Kínjukban még Laca igazi feleségét is behozzák?


Nincs annál utálatosabb/kínosabb, amikor társaságban előszedik bármelyik gyerek képeit, mint tették Nóra és Levente


Mi volt Mátécska fegyver találmánya amire Zsóti annyira érdeklődött?

232416. Napsugár8
2021. febr. 11. 14:13
232415. Piroska52 (válaszként erre: 232410. - Banános Zselé)
2021. febr. 11. 11:48

Figyelj, baromi rossz napom van,nem tehetek róla hogy nem tudsz egy értelmes mondatot felfogni,és még neked áll feljebb.

Eszedbe ne jusson válaszolni,mert nem állok jót magamért.

232414. Banános Zselé (válaszként erre: 232413. - Troppauer Hümér)
2021. febr. 11. 11:33
te ne fenyeges, ő kezdte, én vélaszoltam neki és ő támdtam rám
232413. Troppauer Hümér (válaszként erre: 232410. - Banános Zselé)
2021. febr. 11. 11:22
Vegyél vissza Zselé, mert kimoderáltatlak!!!! Ez a stílus itt nem megengedett! Főleg Piroskával szemben!!!!!!
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook