Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
214448. Piroska52 (válaszként erre: 214446. - Kicsi Fecske)
ápr. 19. 16:19

mert mind tudjuk,,,,Timike egy angyali teremtés,nem csinálna semmi rosszat,,,,

igaz majdnem kinyirt 5-embert,de akkor is csak egy ártatlan bárányka,

214447. hópihe14 (válaszként erre: 214446. - Kicsi Fecske)
ápr. 19. 16:10

Azt én sem értettem, hogy Natasa+Rudi miért nem költöztek vissza a régi lakásukba, különösen, amikor kiderült hogy Milánt is felügyelik. Inkább össze zsúfolódtak a Krisztián-Alíz féle lakásban. Ezért nem fért már el ott Zsolt.

Vagy Zsolt mehetett volna nyugodtan Tóbihoz is, tudtommal ő is egyedül él most a Zsófi lakásában.

De most Krisztiánnak az udvaron fel sem tűnt, hogy Zsolt a vállára akasztott, tele táskával együtt megy ki a kapun. Pedig lelke mélyén nagyon kötődik a tesóhoz.

Majd Zsolti alszik a padon, éjszaka még azt a kevéske cuccát is ellopják tőle. Remélem visszahozza valaki, én nem szeretném ha megszűnne a szerepe, akármennyire is hülyét kell itt most játszania.

214446. Kicsi Fecske
ápr. 19. 16:02

Azt nem értettem/értem, hogy Zsolt miért lakott egyáltalán Nóránál?!

Szerintem, Emília lakása ott áll üresen?!

Miért indult világgá, miért nem ment oda?!

Értem én, hogy "gumiszobák" vannak a Mk téren, lényeg, hogy mindenki egymás nyakán éljen, de ha ott az üres lakás, nem kellett volna elindulnia a nagy világba.

Nóra meg ismét levizsgázott előttem!

Azt kérte számon Zsolttól, hogy miért hitte "Timikéről", hogy díler?!

Röhej! Az nem számít, hogy Zsolt agyonveri a testvérét, felgyújtja a fél házat, csak Timikére ne mondjon senki rosszat! :(

214445. papája
ápr. 19. 10:24

Nagyon túlfeszítették ezt a Zsolt témát. Mindég is durva ember volt, de ez az ütök-vágok, dőtök-borítok nagyon erős pszihés megnyilvánulás. Ezt még szegény Krisztián sem tudta megbocsátani (most) Nóra is feladta (most) Nem hiszem, hogy így kiírnák a sorozatból, hiszen annyi elvarratlan szál és téma van még vele kapcsolatban, hogy lehetne min rágódni. Valószínű pszihiátrián köt ki. Kár, hogy Natasa otthagyta az egyetemet, mert lenne kit gyógyítania. Visszajöhetne Emili is...

Juli meg alig várja, hogy összebújhasson Mikivel, de nagy akadály az a mamlasz Attila.

214444. hópihe14 (válaszként erre: 214443. - Piroska52)
ápr. 19. 08:23
De csak azóta ennyire célratörő, ahogy kijött a börtönből. Ha jól emlékszem, akkor Attila + Nóra összegabalyodtak, amit Juli megtudott, de Attila nem vallotta be neki. Juli (gondolom Máté miatt) megtartotta a házasság látszatát, de nem igazán foglalkozik Attila lelkével, azóta inkább csak olyan "használati tárgy" az ő szemében. Csak egy néha egy kicsit gyomorforgatóan csinálja. :))
214443. Piroska52 (válaszként erre: 214442. - Hópihe14)
ápr. 19. 07:40

olyan naiv szegény,

Juli meg mint az anyja,átgázol mindenkin,és mindig eléri amit akar,csak azzal a csóri Mátéval nem törődik,

214442. hópihe14 (válaszként erre: 214441. - Piroska52)
ápr. 19. 07:29
Őszintén már azt várom, szegény Attila mikor jön rá, hogy totál hülyét csinálnak belőle. Mert egyelőre úgy néz ki, hogy valóban az is, ha nem látja, mi történik az orra előtt.
214441. Piroska52 (válaszként erre: 214439. - _Berry_)
ápr. 19. 07:24

emlékezzünk vissza ,hogy Zsófit is majdnem agyonverte,mindig aggressziv volt,de most még rátettek egy lapáttal,

na aztán Julcsa meg,azt is kiirhatnák már, tiszta hányinger amit művel,

214440. hópihe14
ápr. 19. 06:47

Nem mondjátok komolyan, hogy ezzel Zsoltot kiírták a sorozatból!

Valóban?

214439. _Berry (válaszként erre: 214423. - Kicsi Fecske)
ápr. 19. 00:54

Ez azért nagyon személyiségfüggő dolog. Azért gondoljunk bele, hogy ún. egyszerű helyzeteket sem egyformán kezelnek az emberek. Van, aki már attól is káromkodik, ha tömeg van a buszon. Az pedig egyáltalán nem biztos, hogy azok az emberek, akik rosszabb egészségi állapotban vannak, soha nem ordítottak a körülöttük lévőkre. Közöttük is vannak, akik ideig-óráig ittak, gyógyszerfüggők lettek. Csak vannak, akik végül megtanulnak élni a fájdalommal, a fogyatékosságukkal, új célokat keresnek, míg mások meg tehetetlenségükben szétrombolják a családi kapcsolataikat is. Nagyon nehéz elfogadni, ha nincs visszaút és valami másba kapaszkodva "szépnek" látni az életet.

Abban viszont egyetértek, hogy felesleges volt visszahozni a karaktert. Mielőtt szüneteltették, már akkor is számomra egy ellenszenves figura volt. És még csak azt sem mondanám, hogy az volt vele a baj, hogy alvilági ügyletei voltak, hiszen pl. Miki sem egy bárány, a mostani húzása Hannával is eléggé piszkos, Klaudia is hol kedvelhető, hol utálható volt. Zsolt viszont alapvetően egy agresszív karakter és ez valahogy akkor is átjött, amikor úgy állították be, hogy valakivel éppen megértő, jófiú.

214438. Regin_a (válaszként erre: 214423. - Kicsi Fecske)
ápr. 18. 22:23

nagyon sokan vannak akik, sokkal rosszabb egészségi állapotban vannak.... Ezek az emberek, sokkal nagyobb méltósággal viselik a fájdalmat"

Mindenkinek a saját baja a legnagyobb.

214437. Cilumiluci (válaszként erre: 214435. - Kicsi Fecske)
ápr. 18. 21:54
Igen :(
214436. Cilumiluci (válaszként erre: 214434. - Piroska52)
ápr. 18. 21:54
Fogalmam sincs. Talán marslakócska gumivitamin :D
214435. Kicsi Fecske
ápr. 18. 21:50

Addig amíg Laci azt mondta, "tartsatok ki, jönnek a tűzoltók!", addig Rudi bement Krisztiánért!Igaz a szólás, hogy az "igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy"!

Krisztián pedig, a szívemből beszélt!:(

214434. Piroska52 (válaszként erre: 214433. - Cilumiluci)
ápr. 18. 21:36
milyen bogyó az amit össze kell rágni,?
214433. Cilumiluci
ápr. 18. 21:33
Akkor Rékasi kiírva ?
214432. Cilumiluci (válaszként erre: 214431. - Sir thomas)
ápr. 18. 21:25
Igy volt hatásos ,gondolom.
214431. sir thomas (válaszként erre: 214428. - Cilumiluci)
ápr. 18. 21:14
Nem őt bántom, hanem ezt a szerencsétlenkedést amit most itt elő kellett adniuk! :)
214430. Piroska52 (válaszként erre: 214428. - Cilumiluci)
ápr. 18. 21:14
az egyetlen aki észnél volt,
214429. Cilumiluci (válaszként erre: 214423. - Kicsi Fecske)
ápr. 18. 21:13
Megértelek, talán igazad is van.Én mondjuk kedvelem Rékasit.
214428. Cilumiluci (válaszként erre: 214425. - Sir thomas)
ápr. 18. 21:12
Rudit imádom ,ne bántsd.
214427. Piroska52
jaj ez azért,durva
214426. Cilumiluci
Nagyon rossz ezt nézni :(
214425. sir thomas
ápr. 18. 21:10
És persze Rudi is ott van!
214424. sir thomas
ápr. 18. 21:10
Miki és Novák Laci ketten simán kihozhatnák Krisztiánt, de kell a dráma! :)
214423. Kicsi Fecske
ápr. 18. 17:55

Eddig sem titkoltam, én nem kedvelem Zsoltot (elnézést a rajongóktól!), így a visszatérésénél sem ujjongtam.

Nemcsak a karaktert, hanem a karaktert alakítóját sem kedvelem, de ugye ezek igencsak szubjektív dolgok. A tegnapi, "őrjöngő Zsoltot", meg pláne nem kedvelem. Sőt! Kár volt visszahozni, mert egyáltalán nem dobta fel a sorozatot, ami egyébként is a "béka poppolójánál" tart. Szerintem.

Aki kedveli Zsoltot, az sajnálja valószínűleg, aki nem, az meg bosszankodik, immáron fél éve lassan!

Ami bánt, hogy nagyon sokan vannak akik, sokkal rosszabb egészségi állapotban vannak, akiknél Bartha Zsolt a "kacskaringós nagy botjával" gyorsabban biceg, közlekedik.

És! Ezek az emberek, sokkal nagyobb méltósággal viselik a fájdalmat (mindenféle tiki-takik kapkodása nélkül, mert nincs rá pénzük!!), de van akaraterejük! Főleg pedig méltóságuk! Igaza van Gizinek, aki a mostani előzetesben azt kiabálja Zsoltnak, hogy "bele fogsz fulladni az önsajnálatba!". Vagyis, jól gondoltam a fentieket, már csak azért is, mert a fentebb szenvedő emberek, ráadásul, nem ordítanak, nem a körülöttük lévő, segítőkész és ártatlan embereken, családtagjaikon élik ki, a betegségükből adódó frusztrációjukat.

Persze ez csak az én kizárólagos véleményem, tiszteletben tartva ezzel, mások eltérő véleményét!

214422. Hangyászsün (válaszként erre: 214416. - Banános Zselé)
ápr. 18. 09:07
Timi egyszerűen átugrott néhány évet, a kisgyermekkorát átugrották, és kb. 10-11 évesen jelent meg. Erről annak idején éppen elég szó esett.
214421. Hangyászsün (válaszként erre: 214397. - Hópihe14)
ápr. 18. 09:04
Így van. Máshonnan kölcsönzött hasonlattal most éppen repül a nehéz kő. Ha Vili/Bözsi/Aliz találja meg, Timi simán kimagyarázza. Mások jó BK-s szokás szerint a levéltitkot megsértve felnyitják a borítékot, aztán kezdődnek a bonyodalmak.
214420. Hangyászsün (válaszként erre: 214395. - Banános Zselé)
ápr. 18. 09:02
Timi eleve tudta, hogy levél jön a sulitól. Azért tüntette el, nehogy az anyja (apja) kezébe kerüljön. Feltehetően a kicsapatására vonatkozó értesítés van benne. Szerintem a BK eddigi gyakorlatának ismeretében a levél ki fog esni Timi kabátzsebéből, és nem Timi fogja megtalálni.
214419. Hangyászsün (válaszként erre: 214388. - Papája)
ápr. 18. 08:58
Igen! Varga Iza első terhességét a Mikivel kötött első házasságot követő nászéjszaka utáni eltűnéssel (párizsi gyógykezelés) oldották meg.
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook