Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


173. juvielf
2012. ápr. 9. 12:45

Sziasztok!


4. éve vagyok pesti leányzó, de még mindig nincs meg az a barátnő, akire bármikor számíthatok, akár bulit, akár komoly beszélgetés terén. Vagy mindenki hazajárós, vagy egy pasi miatt le lettem koptatva... Mit mondjak? Ebből már rohadtul elegem van, és még csak 22 vagyok. Keresem a legjobb barátnőmet, most már teljes gőzzel.... mert elég volt ebből a pesti begubózós magányos életből. Ha szeretsz beszélgetni, életvidám csajszi vagy, végre mennél bulizni, vagy csak sportolni szeretnél valakivel... ha szereted az állatokat (nem a pasikat ;-), akkor írjatok nekem bátran, és találkozzunk és szórakozzunk együtt már holnap!


juhasz.viktoria.08@kodo.hu <--- itt mindig elértek


További Kellemes Húsvétot, véleményem szerint jobb a kevés locsolóval! :)

172. AnonimCsoda (válaszként erre: 171. - AnonimCsoda)
2012. ápr. 8. 12:44
Ja, és főként Szombathelyről.
2012. ápr. 8. 12:43
Értelmes, felnőtt gondolkozású 15 éves barátnőt keres! Akivel lehet moziba menni, beszélgetni, szórakozni, igazi legjobb barátnőt keresek! :)
2012. márc. 31. 22:36
sziasztok! Nyíregyházán keresek barátnőt aki szeret táncolni, moziba, színházba, kávézóba járni és aki szereti a szabadidejét tartalmasan eltölelteni. Barátok lemorzsoládása okán keresek megbízható kedves lányt. (nem szexuális céllal)Írj az egylany79@freemail.hu címre.
2012. márc. 5. 08:04

25éves vagyok.Párommal és kisfiammal élünk

Dunakeszin. Őszinte,vidám barátokat szeretnénk magunk mellé akikkel jó programokat tudnánk csinálni. Kirándulni,hülyéskedni,összejárni egy jó ebédre vagy vacsira...stb. Örülnék egy jó barátnőnek akivel meg lehet inni egy kávét,jót lehet beszélgetni,esetleg elkezdeni egy jó kis fogyókúrát:))) Tömören ennyi! Aki úgy gondolja hogy szeretne jobban megismerni,az írjon bátran. timea8611@gmail.com

168. diana29
2012. márc. 4. 11:10
sziasztok Dia vagyok nyíregyházán élek,én is hasonló cipőben járok mint itt mindenki.31 vok.ha van kedve valakinek ismerkedni velem irhat ide nyugottan:dyana05@citromail.hu
167. enci81
2012. febr. 28. 14:29
Sziasztok! Én Budapest belvárosi kismamákkal barátkoznék akár csak levelezés vagy beszélgetés, közös babás programok szervezése céljából. 31 éves, 1 éves baba anyukája.
2012. febr. 9. 08:05

Sziasztok!


Beleolvastam a hozzászólásokba és látom itt mindenki fiatal, de ha nem próbálom meg nem sikerül.

Én 57 éves, rendkívül fiatalos,barátságos,egyedülálló nő vagyok, lassan nyugdíjba készülök. A baráti körömben mindenki házasságban él, alig van idő egy barátnői csevegésre, mert vár otthon a férj.

Arra gondoltam, ha van egy hasonló koru hölgy társam, aki szintén "magányos", szívesen eltölthetnénk együtt a szabadidőnket, programokat csinálhatnánk.

Szeretettel várom mindenki levelét!

Szép napot!

2012. febr. 8. 11:35

Sziasztok!


Én is szívesen barátkoznék, 22 éves budapesti lány vagyok, nemrég költöztem a fővárosba úgy, hogy nem ismertem senkit. Nagyon szeretnék új barátokat találni, hogy ne érezzem magam ennyire elveszettnek.

164. bogar84 (válaszként erre: 122. - Jane29)
2012. febr. 8. 09:59
Szia! Én 28-éves Nyírbogáti vagyok és normális barátnőket keresek bulizáshoz,mozizáshoz, vásárláshoz vagy csak egy jót beszélgetni,gyakran járok Nyíregyházán vagy Debrecenbe,ha gondolod ír a vill.e0419@gmail.com. További szép napot Neked! Erzsike.
163. Mayci
2012. jan. 29. 11:52
Esetleg valaki nincs Somogyból?
162. Any 87
2012. jan. 17. 00:26

Sziasztok.

Én egy 24éves békéscsabai lány vagyok. Kb.2éve költöztem be csabára, ezáltal szinte csak a kollegáim a barátaim, de nincs olyan igazi barátnőm akivel a kis titkaimat, dolgaimat megoszthatnám.

Amik olyan csak, csajos dologok.:)

Szivesen bszélgetnék, ismerkednék bárkivel:)

Szép estét.

Any87

161. Héris
2012. jan. 13. 12:19

Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni a klubbhoz! Barátokat akarok, sokat, olyasmi csapatot, mint a Jóbarátokban. Vidéken nőttem fel, de itt a fővárosban nem nagyon sikerült még szoros barátságot kialakítanom, pedig már itt élek egy ideje. Érdekelnek a múzeumok, kulturális programok, de egy összeülős beszélgetés a pasikról is jöhet. :) Semmi jónak nem vagyok elrontója. 27 éves vagyok, a Párommal élek együtt.

Szeretettel várom mindenki levelét!

Szép napot!

160. 6dc9812876 (válaszként erre: 157. - Living Dead)
2011. dec. 17. 13:50

Szia!


Hová valósi vagy?

2011. dec. 17. 12:23

Sziasztok!

Visszaolvasva a bejegyzéseket itt mindenki fiatal. De ennek ellenére teszek egy próbát. Én már abba a korosztályba tartozom, ahol a gyerekeim már élik önálló életüket.Igy én egyedül élek 48 éves vagyok. Dolgozom, de ennek ellenére szívesen barátkoznék olyan korosztályomból tartozó barátnővel, aki hasonló helyzetben van, akivel megtudnánk mi is osztani gondjainkat, bánatainkat. Talán még némi kikapcsolódást is tudnánk együtt szervezni. Még nem érzem magam annyira öregnek, hogy teljesen bezárkózzak a négy fal közzé és a Tv előtt töltsem um. a mindennapjaimat. Én szabolcsi vagyok. Tudom ez elég nehéz lesz, de ha mégis van olyan aki talán hasonló helyzetbe van kérlek írj és talán sikerül a továbbiakat megbeszélnünk.

2011. dec. 17. 06:45

Sziasztok!


Én 28 éves vagyok, a fővárosban élek és szintén barátkozni szeretnék:) Aki gondolja írjon!

2011. dec. 17. 00:30
Nos, akkor én is idetolakodnék a magam 24 évével, egy ideje nézegetem a fórumot, de csak most vettem a bátorságot, hogy regisztráljak/írjak.
2011. dec. 16. 23:50
SZIASZTOK!! Én 20 Éves Debreceni lány vagyok. Most kezdtem az egyetemet. Most találtam ezt a fórumot, és nagyon jónak tűnik:) Barátkozni szeretnék:) írjatok bátran akár privibe akár email címemre laucii@freemail.hu
2011. nov. 9. 23:18
Sziasztok! Én az imént regisztráltam, és pontosan abból a célból, hogy végre találjak egy olyan legjobb barátnőt, aki tényleg az tudna lenni, és számíthatnék rá, ahogyan persze ő is rám. 22 éves vagyok és Bp mellett lakom. 30 perc alatt elérem a Nyugati Pályaudvart, csak hogy egy nagyobb csomópontot mondjak, szóval a távolság kicsit sem nagy. Tegnap ért véget a legjobb barátságom, mert kiderült, hogy amit én legjobbnak hittem, az pont a legrosszabbal volt egyenlő.. Ő az évek alatt folyamatosan hazudott nekem..Szóval keresném, azt a barátnőmet, aki nem hazudna és tényleg igaz barátnő tudna lenni... Ha úgy gondolod, hogy írnál nekem, akkor írj privátba, vagy itt, aztán küldök egy e-mail címet. Szóval röviden-tömören ennyi lenne.. :) sziasztok szép estét
154. annike
2011. okt. 4. 15:55

Sziasztok!


21 éves bp-i lány vagyok! Szeretnék barátnő(ke)t találni beszélgetésekhez, közös programokhoz. Szeretek koncertekre járni (rock és metal). Aranyos és barátságos vagyok, szeretem meghallgatni az embereket, segíteni lelki gondjaikban (azért szemetesládának már nem megyek át:). Sajnos gyerekkori barátnőm a szülővárosomba maradt, azóta nem találtam igazi barátnőt, akivel jóban-rosszban együtt lehetnék és akinek az se gond ha hajnali 3-kor felhívom! Leszbik és bik kíméljenek, van egy egészséges párkapcsolatom!


Írj privátot!

2011. okt. 2. 21:20

Hello Mindenki!:)


24éves vagyok,Dunakeszin élek Párommal és kisfiammal.

Szeretnék barátnőket találni,közös programokhoz,beszélgetésekhez. Nem vagyok már egy buliba járós,de szeretek jönni menni,esténként pl összeülni egy bor mellett és kibeszélni a világ nagy dolgait vagy éppen hülyéskedni,lelkizni egy jót:) Én őszinteséget,vidámságot,támaszt tudok nyújtani vagy éppen amire szükséged van. Ha van párod vagy esetleg már gyerkőc is akkor remélem jó kis "csapat" alakul belőlünk!!!

Nagy vonalakban ennyi....ha meg akarsz ismerni akkor írj bátran.Ami fontos!!!! Nem neten szeretném a barátságot tartani!!! Ha a környéken laksz az szuper,de ne legyen egyoldalú a barátság!!!! A címem: timea8611@gmail.com

2011. szept. 22. 20:15

Sziasztok,


23éves szolnoki lány vagyok. Barátnőt,barátnőket keresek,akik szeretnek jókat pletyizni,vásárolni,néha bulizni,kirándulni meg minden csajos dolgot együtt csinálni :) Csak akkor írj ha lehet rád számítani!

kriszta777@citromail.hu

151. nickie
2011. szept. 18. 19:26

Sziasztok!


21 éves bp-i lány vagyok és szabadidős tevékenységekhez keresek barátokat :) Lehet szó beszélgetésről, moziról, buliról, koncertről vagy bármi más egyéb jó dologról (de tényleg :D )

2011. szept. 8. 16:03

Szia!


Én komáromi vagyok, szóba jövök nálad barátnő téren?

149. bartaldora (válaszként erre: 148. - Aanny)
2011. szept. 6. 14:04

Szia!


Én ugyan komáromi vagyok, de remélem, ez nem akadály. Ha gondolod, levelezhetünk, és beszélgethetünk.

Várom jelentkezésed!


Szia!

148. Aanny
2011. szept. 5. 21:07

Sziasztok!

én is barátnőket keresek budapestről!

egy életvidám 24 éves (habár ez nem látszik rajtam..:D) mosolygós csaj vagyok, szeretek bulizni, vásárolgatni, sétálni, meg mindent amit a barátnők együtt tudnak csinálni.

Ha te is ilyen vagy,irj emailt: anna_3@freemail.hu

2011. aug. 27. 17:50

Szia!


Én komáromi vagyok, 26 éves, ha gondolod, levelezhetünk, beszélgethetünk. Itt az email címem: prvll@freemail.hu

2011. aug. 27. 17:30
Szívesen barátkoznék én is! Beszélgessünk, találkozzunk, csináljunk közös programokat! :)Budapest és környékéről!
2011. aug. 26. 13:48

Sziasztok

Még mindig keresek barátokat,barátnőket Kecskeméten.Kérlek ha te is szeretsz bulizni,beszélgetni,csavarogni akkor írj nekem.

Kiss.Erika26@citromail.hu

(nem levelezőtársat,msn barátot és egyéb virtuális barátot keresek!!!)

2011. aug. 14. 10:49
Én komáromi vagyok, 26 éves. Ha gondoljátok, írjatok. Itt is írhattok, vagy a prvll@freemail.hu-ra is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook