Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legjobb barátnő/lelkitárs kereső fórum

Legjobb barátnő/lelkitárs kereső (beszélgetős fórum)


2020. máj. 29. 10:39
Korban idősebb, kinézetre, gondolkodásban fiatalos özvegy férfi ,hasonló nőt keres,ismerkedésre beszélgetésre,60 év körül.
13. Brigileo (válaszként erre: 12. - Erikaszke1126)
2020. máj. 20. 14:09
Bár nagyon régen volt párom (talán emiatt is támaszkodtam jobban a barátokra, amit nem kellett volna), de én se gondolnám, hogy ilyen lennék. Meg lehetne találni az egyensúlyt, és sajnálatos, ha az ember párja nem érti meg, hogy a barát is létezik és fontos része az életnek.
12. erikaszke1126 (válaszként erre: 11. - Brigileo)
2020. máj. 20. 14:04

Majd írd meg, hogy hogy sikerült, érdekel! 🤗

Igen, nem szép dolog az ilyesmi, én sosem csinálnék ilyet...

2020. máj. 20. 14:02

Azért valahol fáj, mert gyerekkorom óta jóban voltunk. Unokatesóm unokatesója.. És most szombaton unokatesómnak szülinapja lesz, tart egy kis családi bulit ahova ez a lány is jön. Kicsit tartok a dologtól, de majd kiderült, hogy alakul.

Erika, igen, ez is nagyon szemét dolog.. Azért mert valakinek párja lett, miért kell a barátokat hanyagolni? Sose értettem ezt meg. Az említett unokatesóm volt a legjobb barátom (ő fiú), mindig mindent együtt csináltunk, együtt mentünk bulizni, nyaralni, most szerelmes. Havonta 2x ha beszélünk, pedig közel is lakik.

10. Niki34 (válaszként erre: 4. - Brigileo)
2020. máj. 20. 12:59
Szerintem sem kell erőltetni. Te futottál egy kört még ez ügyben,a többiről nem te tehetsz.
9. erikaszke1126 (válaszként erre: 8. - Niki34)
2020. máj. 20. 12:56
Várom, hogy írj, akkor!:)
8. Niki34 (válaszként erre: 6. - Erikaszke1126)
2020. máj. 20. 12:55
De jó, köszi:)
7. erikaszke1126 (válaszként erre: 4. - Brigileo)
2020. máj. 20. 12:55

Talán hasonló a történetünk, igaz én csak 20 vagyok, de nekem is volt egy legjobb barátnőm, de szerelmes lett egy Németországban élő srácba, azóta is dúl köztük a szerelem, viszont a mi 5 éves barátságunk kidobta.azota sem beszélünk.

Megértem a helyzetet!

6. erikaszke1126 (válaszként erre: 3. - Niki34)
2020. máj. 20. 12:53

Szívesen látlak, illetve látunk!

Ha szeretnél beszélgetni, vagy barátkozni, nekem is írhatsz!:)

@erikaszoke2000@gmail.com

5. erikaszke1126 (válaszként erre: 2. - Brigileo)
2020. máj. 20. 12:52
Természetesen!:)
2020. máj. 20. 12:47

Képzeljétek a legutóbbi "barátság" amit utólag már nem neveznék annak, azért szakadt meg, mert a csaj (szlovákban él a pasijánál és van 1,5 éves gyereke) megsértődött, mert tavaly nem hívtam el Strand fesztre. Közös ismerősökkel mentem én is, engem se hívtak, csak megkérdeztem mivel mennek, mondták, hogy vonat, oh mondom azon van hely bőven, megyek én is.. És tavaly aug óta nem beszél a csaj velem emiatt. Februárban egy buliban találkoztam vele, odamentem köszönni, de nagyon flegma fejet vágott, megkérdeztem mi újság (gondoltam nem alacsonyodom le), de csak flegma csücsörítős fejjel nézett előre. Kérdeztem, hogy akkor nem beszélünk? Vonogatta a vállát, mire mondtam, hogy jó, és ott hagytam.

Anyámék csak annyit látnak, hogy nincsenek barátaim, és valószínűleg az én hibám, hogy nincs szinte egy se.

De most ilyenekkel barátkoznak, akik 30 évesen anya létükre megsértődnek egy ilyenen??

2020. máj. 20. 12:36
Szia, én is vágyom legjobb barátnőre (volt,de a távolság miatt megszakadt a kapcsolatunk), illetve beszélgetni is szeretnék.
2020. máj. 20. 11:56
Szia, ha csak simán beszélgetni vágyom, is maradhatok? :)
2020. máj. 20. 10:26

Sziasztok!

Ezt a beszélgetős fórumot azért hoztam létre, hogy aki vágyik egy legjobb barátnőre, vagy egy lelkitársra, akkor itt megtalálhatja.

Írjatok nyugodtan, akár Nekem, ugyanis én is keresem a legjobb barátom, akár annak az illetőnek, akivel szimpatizáltok.

Puszi Nektek!🤗❤️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook