Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
233. Alexa_
2013. okt. 28. 12:30

Sziasztok!!

Nagyon örültem, mikor rátaláltam erre a fórumra. Pontosan barátnő(k)re van szükségem. :)


21 éves vagy, Budapesten lakok kb 3 éve. Eredetileg viszont vidéki vagyok, így itt fent kijelenthetem, hogy nincs barátnőm... :/


Szeretnék olyan emberekkel megismerkedni, akik szívesen kimozdulnának olykor. Lehet ez mozi, vagy csak beülni valahova, buli... stb :D Mint mindenki,én is imádok beszélgetni, nevetni!!!! :P


Nagyon szívesen levelezek, e-mailezek BÁRKIVEL! :)


Ha valakinek első körben szimpatikus vagyok, nyugodtan írhat, kortól függetlenül tényleg! :D


b.alexaaaaa@gmail.com

232. Sara2006 (válaszként erre: 224. - Wigi82)
2013. okt. 10. 21:29
Szia en is baratnot keresem 35 eves vagyok minden baratnom kulfoldre utazot megbizhato kedves baratnot keresem a ki Lehet neha bulizni kirandolni vasarolni moziba menni van ferjem meg 2 Gyermek.varom valaszt,
2013. aug. 31. 21:34

Sziasztok!


Budapesten élek 19 éves vagyok, van egy párom és imádom,

de azért vele nem lehet mindent úgy megbeszélni ahogy egy barátnővel.


Nemrég csalódtam több barátomban is, ezért szinte egyedül maradtam.


Barátnőt/ket keresek!

Szívesen ismerkedem, szinte mindenre nyitott vagyok, szeretek sétálgatni, vásárolgani, kocogni, szeretem a zenét, szeretek festegetni, koncertekre járni, bulizni, vagy épp otthon ülni és sorozatokat nézegetni látástól vakulásig.

Szeretek lelkizni, komoly problémákról beszélni.

Érdekel még a horoszkóp, az ezoterika.

Tudom furcsán hangzik de szeretnék találni valakit aki hasonló mint én és akivel jóban rosszban barátok lehetnénk.

Ha esetleg ugyanebben a cipőben jársz írj nekem:

pocok4rever@gmail.com

2013. aug. 30. 18:58

Szeretnék Ismerkedni,Barátokat szerezni!

Mert sajnos barátok terén sokat csalódtam.:(

Bács Megyében lakok Kalocsa mellett.. Akinek van kedve megismerkedni csak bátran elérhetőségem: vivus1515@freemail.hu :)

2013. aug. 30. 18:25

Sziasztok!


Barátnőket keresek,41 éves vagyok,Budapesten élek,szeretek bulizni,jókat dumcsizni,vagy csak együtt nem csinálni semmit:D

Akikre azt hittem,számíthatok,csebenhagytak.Nagyon magányosnak érzem magam,én aki nyüzsgök álandóan,magamra maradtam,és szétunom az agyam.:-(

Írjatok,várom az üziket.Pusza :-)

228. eve88
2013. aug. 23. 21:45

Sziasztok!


24 éves lány vagyok, barátnőket keresek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből. Akikkel lehet bulizni, jönni menni..de ha csak e-mailezni vagy skypeolni tudunk az se baj :) Írjatok nyugodtan.

2013. aug. 22. 22:04

Sziasztok!


Barátnőket keresek Budapesten akikkel lehet ezt azt csinálni elmenni bulizni,szórakozni,sétálni beszélgetni!29éves vagyok!

2013. aug. 21. 20:04
barátnőt keresek pécsen vagy más helyről is jó
2013. aug. 20. 11:33

Jófej, kedves, megbízható és igényes lányokat keresek csajos programokhoz :)

Imádok bulizni (Symbol, Rio, Hello Baby), mozizni, vásárolni, utazni, kirándulni

Olyan lányokat keresek, akik nemcsak akkor keresnek mikor kell valami, és nem tűnnek el ha bepasiznak

Nem szeretem a gonosz, pletykás, irigykedős, kárörvendő buta lányokat. Királykisasszonyok kímáljenek :D nem vagyok senkinek az alattvalója :)

Ja, amúgy 26 vagyok :)


Elérhetőségem: k.monikusz@citromail.hu

224. wigi82 (válaszként erre: 223. - Rubata)
2013. jún. 23. 13:03

Szia!


Én 31 éves vagyok, szívesen beszélgetnék veled annak reményében, hogy barátnők leszünk. Szia

223. Rubata
2013. máj. 30. 11:48

Sziasztok!

Keresem azt a lányt levelezés céljából kivel megbeszélhetnénk a problémáinkat megoszthatnánk az örömöket,őszinte szerény és kedves.

Mindemellett izgatja a fantáziáját a 2 nő között kibontakozó testi lelki gyengédség.

Remélem létezik ilyen :)

38 éves csini, fiatalos nő vagyok.

222. Saatee
2013. máj. 29. 11:19

Sziasztok!

Ha van itt még valaki, itt is leírom, hogy most éppen elszántan szeretnék összehozni egy új baráti társaságot... Én is új barátokat keresek, mert alig maradt… Kevés szabadidőm van, néha nagyon szívesen szánnék időt egy-egy összejövetelre, telefonokra, mailekre… mert hiányoznak a régi csacsogások, csajos programok, vagy csak úgy 1-1 órás belüés egy kávé mellé, kibeszélni a pasikat, az életet, mindent… őszintén együttérezni örömben, bánatban…

Amúgy 28 éves, dél-pesti, egyelőre nem saját családos lány vagyok.

Mivel eddig – bár nem rég próbálkozom a netes barátkozással -, úgy látom, nehezen indul a dolog, én arra gondoltam, hogy mi lenne, hogyha „összejön” legalább 3-4 barátkereső lány/fiú akkor mondjuk egy közös, de nem fórumos levelezéssel kezdünk „ismerkedni” (azért jó ennyien, mert így aztán bőven van téma, meg talán lazább a hangulat…), és ha (és akik között) megvan a közös „húr”, akkor összehozhatnánk egy kezdő talit is majd… Persze bárki folyamatosan csatlakozhat…:)

Már egy másik fórumról vagyunk páran.:)

Még sosem csináltam ilyet, csak próbálom lendíteni a dolgot.:)

Kinek van kedve csatlakozni?

221. grizus
2013. máj. 1. 02:07
Sziasztok! 36 éves vagyok és II. kerületi és barátokat keresek. Szeretem a humort, de nem vagyok bulizós. Érdekel az ezotéria, a zene, a természet. Irjatok ha van mit!
220. noyyya
2013. ápr. 29. 19:33

Sziasztok!

20 éves fősikolás lány vagyok és Budapesten élek.

Keresek egy hasonló kvalitású csajt aki laza, belevaló ,nagydumás de érett felfogású,mint én.

Őszintén szólva nem gondoltam h "hírdetést" fogok föladni ebben a témakörben, de sajnos a kapcsolataim elég egyoldalúvá váltak, így úgy döntöttem, ezeket lezárom, és más irányból próbálom megközelíteni a dolgot.

Bátran írj,csak mindenképp Budapest-i legyél (főleg dél Pest) illetve 20 éves vagy idősebb)

email: yes_yes@freemail.hu

2013. márc. 9. 13:44

Sziasztok!


29 éves vagyok, Pest mellett lakok.

Szívesen ismerkednék, a környékről.

2 éve költöztem fel, de sajnos a felszínes embereken kívűl, nem sikerült baránőket találni, akik nem csak akkor keresnek , amikor kell valamilyen segítség.

Szivesen beszélgetnék, ismerkednék bárkivel, szükség van barátokra.....

2013. febr. 12. 09:58

Sziasztok!

27 éves fiatalos nyíregyházi nő vagyok!

Van egy 2 éves kisfiam!

Barátnőt keresek:) lehetőleg nyíregyházáról...

217. gabriella01 (válaszként erre: 193. - 9232e78348)
2013. febr. 9. 20:43
Szia.36 éves Budapesti csajszi vagyok,keresel még barátnőt!!:)
2013. jan. 25. 19:32
Sziasztok! 23 éves vagyok és van egy 15 hónapos kislányom egy éve költöztem Abdára (Győrtől max 5 km-re,és keresem barátnőm Győr és környékéről,szívesen ismerkedem bárkivel a környékről.
2013. jan. 25. 00:06

Sziasztok :) Szép estét :)


Én igazándiból barátnőt keresek. Egyszer már volt netnek köszönhetően egy 3 hónapos kapcsolatom, ami aztán azért szakadt meg mert a lány elköltözött elég messze tőlem, és nem igazán bírta a távolságot, ezért megcsalt és szakított.


Legfontosabb infó rólam az az hogy mozgássérült vagyok, ezért picit furán megyek.(Mikor születtem nem kaptam elég oxigént)

Ennek ellenére önálló vagyok, és hálistennek semmi bajom, csak sokan előitéletesek velem szemben.. Egy életvidám humoros, érzelmes, 18 éves srác vagyok Szabolcs Megyéből, Mátészalkáról :)) Rengeteget mesélhetnék még magamról, de a többit privátban :) Aki felszeretné velem venni a kapcsolatot az írjon itt vagy írjon privátot.

Mindennap, vagy minden másnap benézek, de ha mégsem akkor


Email: zefia@citromail.hu

Skype: zajonc07

214. Adrenn22 (válaszként erre: 213. - Hannácska)
2013. jan. 17. 18:03

Szia!


Én 24 éves lány vagyok,szívesen ismerkedek én is.Nyíregyházán lakok.

Hogy telt a napod?

2013. jan. 6. 14:53

Sziasztok!

Én egy 28 éves Nyíregyházi lány vagyok. Szívesen beszélgetnék, ismerkednék bárkivel aki persze a környéken lakik.

Írj bátran válaszolok:))

Vagy : krisztinacska321@gmail.com

212. Any 87
2012. dec. 5. 20:25

Sziasztok.

Én 24éves békéscsabai lány vagyok. Kb. 4éve költöztem be csabára, és nem nagyon vannak barátnőim.Keresem barátnőm akivel a kis titkaimat, dolgaimat megoszthatnám.

Amik olyan csak, csajos dologok. :)

Szivesen beszélgetnék, ismerkednék bárkivel:)

Szép estét.

Any87

2012. nov. 28. 17:34

Sziasztok! :)

23 éves nő vagyok, Szombathelyről. Nagyon szívesen beszélgetnék és mászkálnék egy barátnővel! :) Vidám, barátságos típus vagyok, de valahogy sokat csalódtam az emberekben. Nem szeretek a gép előtt kapcsolatokat tartani, ezért szeretnék eljárni valakivel vásárolgatni, moziba menni, főzni sütni jókat, vagy akár sportolni. :)

Írj bátran, válaszolok! :)

Eszti

2012. nov. 14. 08:07
Sziasztok! Van itt valaki aki fennt van a twitteren,és barátnőt keres? :)
2012. nov. 13. 13:16

Sziasztok!

27 éves HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI nő vagyok. Van 2 gyerkőcöm, 3 éves és 16 hónapos, és persze egy férjem. 4 éve élünk itt, és hát... elég nehezen barátkozom, úgyhogy nincsenek itt helyben igazán barátaim. Szeretek futni, járok zumbázni. Ha van kedved, írj!

2012. nov. 8. 23:30
Sziasztok! 21 éves egyetemista lány vagyok,szeretnék egy fajiin barinőt:) hátha....
2012. nov. 3. 19:42

Sziasztok! 22 éves pesti csajszi vagyok és várom az igaz belevaló barátnők jelentkezését :)))

adri.adelina@gmail.com

206. Bogi29
2012. okt. 17. 20:21

Sziasztok!


Budapesti 29 éves nő vagyok, aki barátnőket keres.

Egyetemre járok, dolgozom, nincsenek káros szenvedélyeim...

2012. okt. 15. 12:37
Sziasztok! Debrecenben keresek barátnőt...20 éves, egyetemista vagyok. Még nem találtam meg a megfelelő barátnőt, hátha itt ... :)
204. Felhő6 (válaszként erre: 200. - Ekrisztika)
2012. okt. 6. 12:42

Szia! Én 33 vagyok szintén pesti. Van egy 4 éves kisfiam és egy 2 hónapos kislányom. :)

A te gyerkőceid hány évesek?

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook