Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


2011. aug. 9. 21:14
Jaj ?Én egy kóbor macska vagyokXD
2011. aug. 9. 21:11
Sziasztok!Kecskemétről írok!Szeretnék barátnőket találni,akikkel lehet csavarogni és nem felejtik el a barátaikat!Jó lenne már egy igaz barátnőt találni!:)
141. babubaba (válaszként erre: 140. - Miaucsinos)
2011. júl. 11. 20:49
Kicsit megkésve,de írtam privit:)
2011. júl. 10. 10:28
sziasztok.igaz barátnőket keresek akikel lehet programokat szervezni plvásárolni,mozizni,sétálni,kirándulni,b ulizni,beszélgetni,hülyülni stbstb.mert a régi barátnőim idővel eltüntek melölem. 21éves vagyok és velencei tón lakom. lezbik és bik ne irjanak kor mindegy.azok írjanak akik élöben is akarnak ismerkedni nem csak neten és komolyan szeretnének barátkozni. remélem találok végre egy igaz barátnőt itt
2011. júl. 4. 18:00

Sziasztok!

Én is szívesen barátkoznék. 33 éves vagyok és Fejér megyében élek.

2011. júl. 4. 17:48
Sziasztok! Én is barátnőket keresek Nyíregyházán lakok. 20 éves vagyok aki akar írjon privit:)
2011. jún. 30. 09:17

Az itteni barátnőm meg nagyon elfoglalt :S....

babubaba!

Írok privit :)

2011. jún. 25. 22:45
Sziasztok!Én is szeretnék jó barátnőket akikkel lehet értelmesen beszélgetni mindenről akik meghalgatják az örömömet bánatomat,és én is meghalgatom bárkinek a búját vagy örömét.Mert én jó halgatóság vagyok 25 éves anyuka vagyok Veszprémből.
135. babubaba (válaszként erre: 132. - 28a16e012b)
2011. jún. 25. 15:49
Szia!Én is pont ilyen progikra keresek barátnőt.akivel lehet tényleg tartalnasan beszélgetni is nem csak bulizni.imádom az állatokat van két kiskutyám:)szóval írj nyugodtan priviben.meséllj milyen betegséged van?
2011. jún. 8. 19:02
Sziasztok! Deberecenből keresek barátnőt, akivel lehet jókat beszélgetni, bárhová elmenni, bulizni, sétálni, mozi, bármi. Én 25 éves, vékony, vidám, normális, igényes csaj vagyok. A hozzám hasonlóakkal jól ki tudok jönni. Ha gondolod ismerkedjünk meg! Írj ide vagy privit. :)
2011. jún. 7. 09:57
Sajnos a mostani barátnőim nagyon messze laknak, ezért elég nehéz velük közös programokat szervezni :S
2011. jún. 7. 09:55
Én is még mindíg barátnőket keresek, akik szívesen eljönnek velem akár lovardába, kutyát sétáltatni, vásárolni, bulizni, csavarogni. Aki eljönne hozzám, akihez elmehetnék! 29 éves vok, Érdi! Jó lenne ha valakivel meglehetne osztani a jókat a rosszakat egyaránt. Akire lehet számítani, aki bármikor számíthat rám! Nagyon fontos, hogy szeresse az állatokat, ez az egy elvárásom van! Ha te is ilyen vagy akkor nyugodtan írj. Nem baj, ha van valami betegséged, mert én se vok még egészséges, nem mindíg vok toppon, de mindent megteszek a gyógyulásomért :) Keressetek bátran, puszi :)
2011. jún. 4. 09:26

Csatlakozom!:)

Sziasztok!Barátnőket keresek csevegésre...Komárom-Esztergom megyéből.Bármiről szívesen elbeszélgetek,ha van kivel.Minden levélre örömmel válaszolok.Köszönöm szépen.

2011. jún. 4. 08:39

Sziasztok

Még mindig keresek barátokat,haverokat és főleg barátnőket KECSKEMÉTEN.27 éves lány vagyok és nagyon rossz egyedül!!!!Szeretnék legalább 1 igaz barátnőt aki eljönne velem csavarogni,BULIZNI,beszélgetni stb.Csak olyan jelentkezzen aki nem levelezőtársat,msn barátot és egyéb virtuális barátot keres!!!!!!!

E-mail címem:Kiss.Erika26@citromail.hu vagy keress meg facebookon.

Szép napot mindenkinek:-))))

2011. máj. 31. 11:57
sziasztok.igaz barátnőket keresek akikel lehet programokat szervezni plvásárolni,mozizni,sétálni,kirándulni,bulizni,beszélgetni,hülyülni stbstb.mert a régi barátnőim idővel eltüntek melölem. 20éves vagyok pesten és velencei ton is lakom. lezbik és bik ne irjanak kor mindegy.azok írjanak akik élöben is akarnak találkozni.elérhetőségem: msn:kissjudy@hotmail.com további vidám mosolygos napot kívánok mindenkinek;):)
2011. máj. 30. 15:43
Azt hiszem ezen az oldalon senkinek nincs szerencséje :(
127. 583e55fa65 (válaszként erre: 126. - Gogo17)
2011. máj. 30. 12:55
ESztergom környékéről nincs valaki, aki esetleg sportolna velem rendszeresen? Ez lehet biciklizés, aerobik vagy futás is.
126. Gogo17
2011. máj. 30. 09:10

Sziasztok! Hajdúszoboszlón keresek barátnőket, 20 éves vagyok. Szeretek jókat beszélgetni, sétálni, moziba menni, bulizni, és egyéb programokra menni!

:)

125. 8a7fbb3d77 (válaszként erre: 123. - 4db455f480)
2011. máj. 22. 20:27
Szia! Ne haragudj, de hogy akarsz barátokat szerezni, ha nem is válaszolsz a levelekre (legalábbis az enyémre) ?
2011. máj. 21. 19:55

“Nagyra becsülöm azt a barátom, aki időt talál számomra a naptárában, de még jobban szeretem azt, aki elő sem veszi a naptárát, ha rólam van szó.”


Szóval én egy ilyen barátnőt keresek, akivel nem kel felesleges köröket futni, nem kelle csak e-mailen beszélgetni, hanem szívesen találkozik velem, akit ha felhívok éjszaka, nem szól egy rossz szót sem, csak meghallgat:)


Aki nem egy egyoldalú barátságot szerrtne, hanem egyszer én egyszer ő hív, sajnos sok ilyenben volt részem:(


Akivel nemcsak 1 hónapban találkozom, úgyhogy szinte kérlelni kell erre:)


Akivel ha kell mindennap beszélgethtek, akár az időjárásról is, ha már másról nem......


Aki szívesen eljön velem ide-oda, hozzám én hozzá.


Akihez fordulhatok bánatommal örömömmel, aki ha kell megkritizál, de ha kell dícsér is:)))))


Ha te is erre vágysz, ha engem keresel írj:)


csillagvirag82@citromail.hu

2011. máj. 13. 17:03

Sziasztok,

Bp-i 33 éves lány vagyok, jókedvű csajok társaságát keresem, akikel el tudnék járni bulizni, Pubba beülni, különböző programokra és akivel nem csak havonta 1-2 x taliznánk!:)

122. jane29
2011. máj. 9. 12:56
Sziasztok! Nyíregyházán keresek barátokat/barátnőket, 29 éves vagyok. Szeretek jókat beszélgetni, sétálni, moziba, kávézóba vagy más programokra elmenni, bulizni, sportolni, stb. . . :)
121. 28a16e012b (válaszként erre: 120. - 8b3386439b)
2011. máj. 4. 17:20
Mostmár tisztáztunk mindent :)...szóval semmi rosszul esés!
2011. máj. 4. 14:07
Boldog szülinapot Pinknek-az írásod kicsit rosszúl esett-
119. 28a16e012b (válaszként erre: 118. - Héris)
2011. máj. 4. 13:02
Köszönöm szépen, neked meg előre boldog szülinpot :)
118. Héris (válaszként erre: 117. - 28a16e012b)
2011. máj. 4. 12:42
Boldog születésnapot! :) Nekem meg holnap lesz. :)
2011. máj. 4. 11:30
Ma van a szülinapom, úgyhogy valaki találjon már rám :)...nem vok elmebeteg, csak jó a kedvem :-)
2011. máj. 4. 11:29
Most volt egy műtétem, úgyhogy még egy darabig nem erőltetem meg nagyon magam, de szeretnék elkezdeni futni, vagy valami sportot űzni. Szívesen eljárnék valami táncot tanulni is.
2011. máj. 4. 11:26
Sziasztok!...olyan barátnőt, barátnőket keresek, akiket nem csak az msn-en látok, hanem képesek eljönni is hozzám, vagy elhívni magához! Aki szereti az állatokat, eseteg logalni, kutyát sétáltatni eljárna velem. Szeretek bulizni, de mostanába ebből vissza vettem már, nem szeretem a mai gusztustalan szórakozóhelyeket, inkább házi buli. Benne vok a pezsgőzésbe, jó beszélgetésekbe, szinte mindent szeretek, csak a filmezést annyira nem, meg az itthon űlést. :(..na meg a plázákat!!!Érdi vok, ha valaki úgy érzi, hogy ilyesmi barátnőt keres akkor irjon :)...nem vok egy búval bas.ott fajta, szeretem a humoros embereket, és sokat nevetni, csak néha magamba fordulok ha egyedűl vok. Egy tök egyszerű átlagos 29 éves csajszi vok. Na jó, asszem most elég ennyi :)
2011. ápr. 10. 19:26
sziasztok ,kapcsolodom ha nem baj,én is barátnőt keresek,24 éves lány vagyok,9 kerbe lakom ,olyan lány irjon aki eljőnne velem futni,konditerembe,bulizni,stb,nem baj ha van párod,nekem is van.........:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook