Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnő kereső:) fórum

Barátnő kereső:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2014. máj. 31. 20:15
Sziasztok csajok! Én egy 23 éves győri lány vagyok. Nagyon egyedül érzem magam, egyetlen barátom sincs, mióta dolgozom, az eddigi barátnők is elkoptak mellőlem. Remélem, itt találok valakit, akivel jókat lehet beszélgetni, csavarogni egyet, teázni, bulizni járni. :)
262. Jenny22
2014. máj. 21. 14:15
Sziasztok! Kaposvári lány vagyok,22éves.Szeretnék ismerkedni, beszélgetni, esetleg van környékbeli?
261. julcsi101100 (válaszként erre: 260. - Babyby)
2014. máj. 17. 15:32
Szia én egy 23 éves Hajdunánási lány vagyok sokat mosolygok;nevetgélek sivesen ismerkednék veled a facebookon.Ha nincs elene kifogásod?
260. Babyby
2014. máj. 3. 23:50

Hát sose gondoltam volna, hogy neten keresek majd barátnő(ke)t :D :)

Nemrég több barátnőmben is csalódtam, nagyon egyedül érzem magam. Van barátom, de azért kellenek a dilis barátnők is :) akikkel lehet bulizni, beszélgetni, hülyéskedni, akikre lehet számítani és akikben meg lehet bízni..úgy gondolom ez a legfontosabb. 25 éves vagyok, Vas megyében élek..Szombathelyiek előnyben ;) :D :))

2014. máj. 1. 15:53

Sziasztok!


Budapestről keresnék barátnőt 25-35 év között, akivel el lehetne beszélgetni mindenféléről (NEM feltétlenül csajos dolgokról)meg hülyülni, bolondozni. Nem vagyok az a kifejezett bulizós és népes társaságkedvelő alkat, többre becsülöm a személyes, bizalmas viszonyt (ez lenne a barátság lényege) amelyben egymásra tudnánk koncentrálni és nem másik húsz emberkére. Sajnos, az egyetem befejezése után a barátaim külföldre mentek vagy elmaradtak. Örömmel venném egy olyan hölgy jelentkezését, akivel később esetleg külfödre is lehetne utazni.

2014. ápr. 30. 20:59

Szióka Mindenkinek.

Normális csajszikat keresek akikkel lehet beszélgetni, hülyéskedni, mászkálni, csavarogni.

Az ország egész területérül de főkép Szolnok környékéről ha lehet. pár info rólam: Szeretek rajzolni beszélgetni hülyülni. Elég nyitott személyiségnek érzem magam.Hogy ha szeretsz beszélgetni írj és tetszek amit írtam írj és felelek. maria022@freemail.hu . Puszi :-)

2014. ápr. 28. 12:38
Sziasztok! Kecskemétről valaki?
2014. ápr. 27. 00:26

Sziasztok.

Budapest, 30 éves szingli. (orvos)

255. agens
2014. ápr. 27. 00:20
Sziasztok! Én is barátnőt keresek aki korombéli és szeret még bulizni! Hogy ne legyen gond hogy kivel menj este ha rád tőr a mehetnék. Én 33 éves budapesti molett csaj vagyok! E mail agens@citromail.hu
2014. márc. 12. 11:27

Sziasztok! :D


22 éves miskolci egyetemista lány vagyok. Szeretnék végre barátnőt vagy barátnőket találni, akikkel közös programokat lehet szervezni. Szeretek sportolni, túrázni, bulizni.

Ide írhattok: missmotogp22@gmail.com

253. Any 87
2014. febr. 27. 20:05

Sziasztok.

Békéscsabáról valaki?

2014. febr. 24. 21:29

Sziasztok!

Veszprém megyéből továbbra sincs senki?:(

251. biksu (válaszként erre: 247. - Csakegyharit)
2014. febr. 18. 19:26

Szia

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te. 28 éves lány vagyok. Merre laksz?

2014. febr. 16. 17:29

Örülök, hogy többen jelentkeztetek!

Aki komolyan gondolja írjon az email címemre és összehozhatunk egy jó kis csajos találkozást. Magányos, vagy unatkozó esetleg társas magányban élő lányok, nők írjatok és megszervezünk egy ismerkedős programot.

Én, mint írtam 50 felett vagyok. Bemutakozásom 240-es számon láthatod.

s.udith@freemail.hu

249. ZöldombiTunde (válaszként erre: 240. - Ccf4053991)
2014. febr. 15. 19:17

Szia Judiana, sziasztok lányok!


Én is szeretnék egy ilyen barátikörhöz csatlakozni:Színház, programok, kirándulás, fotózás jöhet!:-))

Éppen barátnőket keresek progikhoz.

2014. febr. 1. 05:20
Sziasztok! Fejér Megyéből valaki?
2014. jan. 26. 20:30
Én is csatlakozni szeretnék. Nagyon kevés barátom van, ezért sokszor érzem magam egyedül, ami azért rossz, mert alapjáraton szeretek emberek között lenni, főleg barátok között. Nem vagyok valami magamba fordulós típus. Úgy érzem, hogy az utóbbi időben nem volt szerencsém az emberi kapcsolatokban, mert nem találtam olyan embereket, akikkel egy hullámhosszon lennék. Nem vagyok valami nagy bulizós, még csak nem is iszom, így még nehezebb a dolgom. Az egyetlen káros szenvedélyem a dohányzás. Szeretek sétálni, csavarogni csak úgy céltalanul és beszélgetni. Nekem ez a buli:) Az már csak szerencse kérdése, hogy találok e olyan barátokat, akikkel összepasszolunk. Amúgy 24 éves lány vagyok és Pest megyei.
2014. jan. 26. 19:54
Van itt valaki Tolna-megyéből?
245. szabibaba30 (válaszként erre: 223. - Rubata)
2014. jan. 26. 19:48
Ismerkedjunk en is hasonlokat szeretnek, ha akarod csereljunk email cimet es kepet es dumalhatunk. Puszi
244. szabibaba30 (válaszként erre: 232. - Sara2006)
2014. jan. 26. 19:45
Szia 2006n ismerkednek veled ha meg aktualis a dolog. Hova valosi vagy? En Szekszardi. Irj ha meg akarsz velem ismerkedni.
2014. jan. 26. 19:08
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni a fórumhoz. Nyáron leszek 34 éves, egyedül élő lány vagyok. Elhatároztam, hogy Budapestről elköltözöm Balatonfüred környékére, viszont ott senki barátnőm/barátom nincs, ami egy picit azért nyomaszt:) Így az álláskereséssel párhuzamosan barátokat is keresek Veszprém, Balatonfüred környékéről. Mindig vidám, humoros, nyitott, diplomás lány vagyok. Kérlek, írjatok, köszönöm!:)
242. Milli10
2014. jan. 22. 11:42
Sziasztok!!! Aranyos, hogy így kerestek barátokat, remélem sikerül találnotok, és azt meg főleg, hogy nem csak chat-ből, fb.ból áll majd a barátság, hanem találkozni is fogtok!!! :) sok sikert! :)
241. bartaldora (válaszként erre: 206. - Bogi29)
2014. jan. 22. 09:49

Én komáromi vagyok, nemsokára én is 29 éves leszek.

Ha gondolod, barátkozhatunk.

2014. jan. 14. 18:10

50 -es nő vagyok, de a fiatalabb korosztállyal is megértem magam.

Keresek nem dohányzó barátnőt vagy barátnőket programokhoz, ami akár mozi, de főleg színház is lehet.

Fotózni nagyon szeretek, eredeti szakmám is ez. Tehát séta, fotózás, beszélgetés, kúltúrális programok. Akár többen is összejöhetünk magányos, budapesti csajok! :-)

Én mondjuk nem vagyok teljesen magányos, de van sok szabadidőm.

Többen is írhattok és összehozhatunk egy női baráti kört! :-)

2014. jan. 8. 11:44
Sziasztok.31 éves vagyok Kecskeméti.5.hónapban járó kismama vagyok .Keresem igaz barátnőmet akivel mindent meg lehet beszélni,és közös programokat lehet csinálni.email címem :mirmurka1218@freemail.hu
2013. dec. 27. 18:21

Sziasztok! Szilvi vagyok, 18 éves. Szeretem az állatokat, a zenét (fuvolázok és zongorázok), valamint a jóslás, az álomfejtés és az egyéb ezotérikus részeken is jeleskedem, mint a zenében. Sokat olvasok, kissé magányos lány vagyok, bár van egy testvérem, egy fiúbarátom, és néhány barátnőm is (2), mégis igazi barátnőkre vágyom, akikkel jól el lehet beszélgetni, és akik nem hagynak cserben, ha feltűnik egy másik barátnőjük, vagy egy helyes fiú. Nyitott vagyok mindenki felé, bármilyen helyzetű, esetleg rokkant vagy hallássérült...stb. Mert teljesen át tudom érezni a gondjukat, mert nekem is van ilyen problémám. Ezért nem barátkozik velem senki.

Ha valakit esetleg ezek után érdekel, ki vagyok, írjon az e-mail címemre.


S.

2013. dec. 23. 12:51

Sziasztok!



Sztella vagyok, 20 éves. Van egy barátom akit nagyon szeretek. Nincsenek igaz barátaim, szeretnék új emberekkel megismerkedni, szeretnék hasonló gondolkodású embereket megismerni mint én. Nem vagyok bulibajárós típus, de ha van lehetőség szeretek kimozdulni. Érdekel a fozózás, szeretek jó időben kint lenni. Számomra a belső értékek a fontosak. Egy olyan valakit keresek akivel megoszthatom a gondolataimat, együtt tudnánk programokat csinálni.



Ide írhattok: isiklit@yahoo.com

2013. dec. 5. 21:10
Sziasztok 40 év körüli barátnőket keresek.
235. Szk.Zsófia (válaszként erre: 233. - Alexa_)
2013. nov. 12. 21:04

Szia!


Én is barátnőt keresek beszélgetésre, közös programokra. Ha még mindig keresel, akkor nyugodtan írj rám :)

e-mail: szk.zsofia@gmail.com

2013. nov. 1. 16:33

Heló! 18 éves lány vagyok.Barátnöt(ket) keresek akivel lehet beszélni, programokat csinálni. Szeretem az állatokat, sétálni, mozizni, vásárolni

Tiszakécskén élek . Üzit ha szimpi vagyok :)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook