Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bakteriális fertőzéssel hova fordulhatok? fórum

Bakteriális fertőzéssel hova fordulhatok? (tudásbázis kérdés)


21. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 20. - Df1e1c376c)
2020. júl. 17. 08:32
Próbáltam simát, franciát, miden félét, nagyobbat, szűkebbet, de nekem egyszerűen nem működnek. Tény, hogy nagyobb a fenekem és vékony a derekam hozzá, de valahogy sehogy se jók.
20. df1e1c376c (válaszként erre: 15. - Ba7da9cfc0)
2020. júl. 16. 10:08
A rossz fazon lehet az oka, vagy hogy nem a meretedben vasarolsz.
19. Guruljka (válaszként erre: 17. - Lexi2)
2020. júl. 15. 17:37

A venerológus a nemi betegségekkel foglalkozik.

Lehet, hogy bőr-és nemibeteg gyógyász, csak a venerológus jobban hangzik a számára?

No mindegy, valamit most nem talált el. Tenyésztés nélkül nehéz is lenne.

18. Garabonciás (válaszként erre: 17. - Lexi2)
2020. júl. 15. 17:34
Gyenge az immunrendszered biztos, azert kapsz el ilyen fertozeseket. Egy idoben nekem is mindig elojott, nem is kellett hozza szexualis eletet elnem, eleg volt ha nyilvanos wc-t hasznaltam. Most mar egy jopar eve nincs, nekem a kúpoktól mindig elmult, aztan meg ment helyette a joghurtos tampon még egy par napig. Abbol is az élőflóras valtozat. 😀 Nem egyszeru ezektol a gombas fertozesektol megszabadulni, ha egyszer elkapod. Valoszinu fogekony is vagy ra, probald meg az immunrendszered erositeni vitaminokkal..
17. Lexi2 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. júl. 15. 16:31

Bocsánat venerológus, nem virologus csak rosszul irtam😅.

És anno a körömgombám is ő tette helyre azért fordultam hozzá. Viszont most valamiért ugye mégse latszik hatasosnak a kezeles.

16. 71ddaa07fa (válaszként erre: 14. - New(l))
2020. júl. 15. 15:13
Nocsak-nocsak, miket meg nem tud rólad az ember. :))
2020. júl. 15. 14:51

Nekem meg a sima bugyi mindig becsúszik a fenekembe és akkor 5 réteg anyag nyom.

Jó lenne ha 500 Ft lenne 5 db, de inkább darabja 500 ft és akkor olcsót vettél.

A csipke meg ugyan úgy nem jó, mivel azok szintetikus csipkék, így azok sem jók.

14. New(l) (válaszként erre: 13. - NomNom)
2020. júl. 15. 09:46
Ja, hát rávenni engem sem tud senki hogy hordjam.:)
13. NomNom (válaszként erre: 11. - New(l))
2020. júl. 15. 09:43

Szerintem is. Annyi szép darab van, ilyen csipke, olyan csipke, de bármilyen feszes egy hátsó ha meglátom rajta azt a string tangát csak az jut eszembe, hogy 500 Ft 5 darab a piacon.

Felőlem mondhatják, hogy milyen nő vagyok hogy nem hordok ilyesmit...:D

2020. júl. 15. 09:20
Bőr - és nemibeteg gondozóba menj.
11. New(l) (válaszként erre: 10. - NomNom)
2020. júl. 15. 09:08
Na én le sem mertem írni, mert volt hogy megkaptam, milyen nő vagyok hogy nem hordok tangát. Hát, én személy szerint gusztustalannak tartom a kialakítását, és őszintén szólva a legtökéletesebb hátsón is ordenáré.
10. NomNom (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2020. júl. 15. 08:52
És ízléstelen is. Annyi szexi fehérnemű van, ez pont nem tartozik közéjük.
9. Guruljka (válaszként erre: 6. - Kuszkudina)
2020. júl. 15. 08:30

Még sosem olvastál arról, hogy a tanga viselete nem higiénikus?

Mert akkor ideje.

Mondjuk kezdd itt.

[link]

8. NomNom (válaszként erre: 3. - Qwert1234)
2020. júl. 15. 07:49
🤦‍♀️
7. ambivalencia (válaszként erre: 1. - Lexi2)
2020. júl. 15. 07:28

Szia!

Úgy van, ahogy Keki mondja, az antibiotikumok elpusztítják a hasznos bél és hüvelyflórát is. Ennyi antibiotikum után mindenképpen szedjél probiotikumot és használj olyan hüvelykúpot amelyik helyreállítja a hüvely normál baktérium flóráját. Azonkívül hasznos a cukor fogyasztást visszaszorítani, mert a gomba cukrot "eszik". Ha van párod, őt is érdemes megvizsgáltatni.

6. Kuszkudina (válaszként erre: 4. - Bözsi néni)
2020. júl. 15. 02:24
Miért kellene lecserélni?
5. keki70 (válaszként erre: 1. - Lexi2)
2020. júl. 14. 23:47

Szia!


Az a baj,hogy ami pusztítja az e-colit,az sajnos gombát is tud okozni.És ha a gombát ölik ki,akkor sajnos a hasznos baktériumok is elpusztulnak,ami meg kell a hüvelyflóra egyensúlyához.

Ördögi kör.

Van,aki szerencsés és egyből sikerül megoldani a problémáját,van,mint pl.te,akinek több kört kell futnia.

Mindenképpen nőgyógyászra tartozik,sajnos Siófok környékén nem ismerek nőgyógyászokat,írd be a keresőbe,hogy kiket ad ki ott és keressél rá,hogy fórum,tapasztalatok kapcsolódnak-e egy-egy névhez.


Sok szerencsét,gyógyuljál meg!

4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Lexi2)
2020. júl. 14. 23:45
Tangát hordasz? Ha igen, azt sürgősen cseréld le normál bugyira.
2020. júl. 14. 23:34
Ha vevő vagy az alternatív dolgokra, akkor érdemes kipróbálni a zapper illetve a z rpz14 plazma generátor kezelést.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Lexi2)
2020. júl. 14. 22:59

Nem tudom, hogyan kerültél virológushoz. A virológusok a vírusokkal foglalkoznak, nem pedig ilyen problémákkal.

Ilyen bajjal én bőrgyógyászhoz fordulnék. Ők jobban tisztában vannak a bőr gombás, bakteriális betegségeivel.

2020. júl. 14. 22:04

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni egy hosszú ideje húzódó problémám miatt. Tavaly decemberbe kezdődött a peoblémám amikor égő érzést vettem észre a hüvelyemnél. Akkor elmentem nőgyógyászhoz. Ő nem vett kenetet azt mondta gomba és adott rá kupot meg kenőcsöt. Viszont a problémám utána sem mult el . Megin visszamentem és kaptam kupot. De az se mulasztotta el 😅aztán harmadszorra marcsak kenőcsöt adott. Utána jött a koronavirus és nem tudtam orvoshoz menni viszont a nogyogyaszomhoz mar nem is akartam ...Aztán elmentem virologushoz ő vett kenetet aminek az eredmenye streptococcus, e coli és gomba lactobacilus 0. 6 soboz antibiotikumot beszedtem mar. Legutobb 90% os volt az eredmenyem de most megin kivűlről is kivörösödött a szeméremtestem. Esetleg ha valaki tud egy jó nőgyógyászt Siófok környékén kérem irjon , mert már nem tudom hova fordulhatnék és hogy hol tudnanak kikezelni ebből!


Köszönöm:

Lexy2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook