Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baj ha egy hete nem érzem a babàm? fórum

Baj ha egy hete nem érzem a babàm? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2008. okt. 22. 13:18
Most lehetsz a dokinál...
2008. okt. 22. 12:32
Hát én sem akarok senkit megsérteni de én már biztos rég elmentem volna orvoshoz!!!
2008. okt. 22. 12:30

Nem sértödtem meg,de persze hogy rosszul esik,mikor azt irjàk,ne topikot irkàljak.

Szinte olyan volt mintha felelötlennek tartanànak,pedig ha a baj megvan,akkor màr egy perc se segithet.

Orvosom ma délutàn 3-tol rendel,megkell vàrnom,és ujra hivni,mert a korhàzban azt mondtàk,hogy nem làtnak el,betegbiztoditàs nélkül,csak ha készpénzt fizetek(és nem 5000 forintrol van szo,mivel nem vérzek,nem balesetet szenvedtem vàrnom kell.

A hasam olyan most mintha korogna,de ez lehet emésztés is.

Délutàn 3-ig vàrnom kell.

És nem sértödtem meg.de a hormonjaim persze hogy ilyenkor elszabadulnak!

40. pemete
2008. okt. 22. 11:53
Arben! Ne sértődj meg emily hozzászólásán, ő is csak azért írta ezt, hogy hamar menj orvoshoz! Te is tudod, hogy ez nem játék! Ha nincs baj, akkor megnyugodhatsz, ha meg baj van, akkor sem mindegy, mert te is belehalhatsz a vérmérgezésbe! Szóval szerintem ha az orvosod nem is ér rá, akkor a legközelebbi kórházban biztos megnéznek! Sok sikert, és remélem minden okés lesz:)
2008. okt. 22. 11:10

Még ma menj el orvoshoz.

Reméljük vaklárma és minden rendben van,d e felesleges tovább izgulnod és folyton arra figyelend, hoigy mozog-e.

Egy sima Uh és megvan a válasz a kérdésedre.


Az idegesség

csak árt. Ne gondold, hogy te vagy az eslő kismama, aki aggódásból plussz vizsgálatra megy.

38. emily (válaszként erre: 33. - 376fd391e9)
2008. okt. 22. 11:04
Igen, úgy gondolom, hogy ilyen egyszerű, hogy szaladok az orvoshoz. Tudtam, hogy megsértődsz, pedig csak felrázni akartalak! És pont azért, mert ha baj van, akkor lehet, hogy nem mindegy!!!!!!! Mindenesetre remélem, hogy minden rendben van! :)
37. Ana888
2008. okt. 22. 11:03
minden jót neked, és gondolok rád.Köszönöm ,hogy elfogadtad tanácsomat.Menj mihammarabb csak lehet!
2008. okt. 22. 11:02

Szorítok, hogy ne legyen semmi baj!

Délután feltétlenül írd meg, hogy mi volt!

2008. okt. 22. 11:01

Nyugi!

Írj ha megtudsz valamit!!!

34. Ana888
2008. okt. 22. 10:59
Ne csak az orvosodat hívd, hanem a kórházat is, feltétlenül és mondjad hogy nagy baj van veled, és akkor nem kell várni napokat.
33. 376fd391e9 (válaszként erre: 27. - Emily)
2008. okt. 22. 10:58

Emily,te azt hiszed olyan egyszerü hogy szaladok az orvoshoz,topikot csinàltam,mert lehet nem csak én voltam igy.Lehet màsnak van tapasztalata ebben,Ha meg baj van,akkor meg màr mindegy vagy nem???????????????????

Na megyek màr,de nem kellene ilyen vad vàlaszt adni.

32. sereva
2008. okt. 22. 10:58
Ezerrel menj orvoshoz.
2008. okt. 22. 10:56

Menj orvoshoz sürgősen!!!!!!!

Jobb félni mint megijedni!!

2008. okt. 22. 10:55

Bizony megrémisztettek néhànyan,felhivom az orvosomat,megkérdem mit tehet,mert itt nem gy vanhogy berohanok,és megvizsgàl,bizony idöpontot kell kérni,és ha nincs ma vagy holnap ideje,akkor nem vergödhetek.

Sajnos..

A csokit megprobàlom,söt a hideg vizet is.

Meg narancsot is.

Hàt nem tudom,gondolok itt màr mindenre.

Nincs itt ünnep,nem magyarorszàgrol irok...

Viszont megyek tényleg telefonàlni.

Majd délutàn megirom nektek hogy mi az eredmény¨

És tényleg köszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29. isztu
2008. okt. 22. 10:53
DE AZONNAL!!!!!!!
28. pemete
2008. okt. 22. 10:51
ORVOS!!!!
27. emily
2008. okt. 22. 10:50
Nem értelek! Ha a leghalványabb gyanú is felmerül, hogy valami baj lehet a babámmal, akkor felhívom az orvosom, hogy tud-e fogadni, ha nem, akkor irány a legközelebbi kórház. Nem pedig várok napokig, aztán csinálok egy topikot és várom az okos válaszokat... Még, ha egy orvost csípnél is el itt, ő sem tudna megnyugatni, akkor meg mire vársz?????????????
2008. okt. 22. 10:50
Egyetértek! Menj el még ma!!!!!
2008. okt. 22. 10:49
Menj orvoshoz, kérj UH-ot.
24. mint
2008. okt. 22. 10:48
Egyebkent en tuti elmentem volna mar orvoshoz.1 het az szerintem tul sok.Jobb felni mint megijedni.Inkabb menj el feleslegesen,mithogy valami baj legyen.
23. Ana888
2008. okt. 22. 10:47
Menj el, ne halogasd holnapra, holnap ünnep és az orvosok sem igen lesznek ott!!!!Orvoshoz menj!!Én is tudom mi az babát várni, nekem most 9 hónapos a pici, és nekem mikortól megmozdult ,akortól már minden nap mozgott.Ha esett az eső akkor kevesebbet mert inkább aludt a pocakban, de azokon a napokon is mozgott...
22. Majdnemjó (válaszként erre: 17. - Ana888)
2008. okt. 22. 10:46

Jajj, ne idegeljétek már! A kismamáktól biztosan hall ezer ilyen sztorit!

Meg sem szabad az ilyet hallani. Én volt, hogy már az elején közöltem a sztorizókkal, hogy nem vagyok kíványcsi a történetre, és arrébb mentem. Inkább sértődjön meg, minthogy beforgassam magam. Nem tesz jót sem a kismamának, sem a gyereknek. Ha nem vagy biztos magadban, menj el dokihoz, nem fogja leharapni a fejed..

21. mint (válaszként erre: 18. - 376fd391e9)
2008. okt. 22. 10:45

Szia!

Probalj meg jeges vizet inni vagy narancsleet.A lenyeg hogy hideg legyen.A korhazban is amikor a ctg-t csinaljak es a baba alszik jeges vizet hoznak,hogy felebredjen,nalam bejott.Remelem minden rendben lesz .

2008. okt. 22. 10:43

Én nem várnék holnapig!!!!!!

Én minden nap éreztem, hogy mozog. Egyik nap többször, máskor kevesebbszer, de akkor is éreztem minden nap!

2008. okt. 22. 10:43

Tünés orvoshoz!! Amíg pici volt, én úgy éreztem legkönnyebben a babáimat, ha hanyatt feküdtem, rátettem a kezem a hasamra, a köldököm alá, és vártam.. Reggel volt legjobb, üres hassal. Így eléggé le voltam lapulva, könnyebb érezni belül is, kivül is..

Egyébként egyszer én is elrohantam dokihoz, hogy nem mozog a baba, nem kell mondjam, míg a váróban ültem, megint beindult a rugi. Remélem veled is minden ok!

2008. okt. 22. 10:41

Nagyon aggodom,a csokit megprobàlom!

Vàrok ma,és ha semmi,akkor megyek dokihoz.

Majd megirom hogy mi lett az eredmény,de remélem semmi.

Csak szakkönyvekben àll,hogy az elsö mozgàs utàn,van aki 2 hétig nem érzi,és hogy a 24. héttöl kell rendszeresnek lennie.

Ezzel biztattam magam,de ahogy ti irjàtok,ezek szerint aggodnom kell.

Hàt imàdkozok.

17. Ana888
2008. okt. 22. 10:41
Ja és az orvos megállapította, hogy több napja halott volt a baba.Az a szerncséje anyumnak ,hogy nem kapott vérmérgezést.
16. szebinora (válaszként erre: 11. - 376fd391e9)
2008. okt. 22. 10:39
21 hetesen még nincs. Ha nem akarsz orvoshoz menni, menj el a védőnődhöz, nekik biztosan van szívhang érzékelőjük!
15. Ana888
2008. okt. 22. 10:38
Szerintem menj el ma orvoshoz feltétlenül..Nekem anyum járt úgy hogy több napig nem érezte a babát, mad nagyon erős görcsei lettek és elvérzett mikor a mentő bevitte a kórházba, sok vért kapott, de majdnem belehalt a vetélésbe.Sürgősen nézesd meg magad ma!!!!!!!!!!!!!!
2008. okt. 22. 10:38
sziasztok.3 gyermekem van, én mindegyiket éreztem már 21hetesen.aranyosan mocorogtak már akkor,föleg este és reggel.szerintem menj el dokihoz mihamarabb.szoritok.nem lesz semmi baj.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook