Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4. várandósságom 18. hetében még csak én érzem a babám... fórum

4. várandósságom 18. hetében még csak én érzem a babám... (beszélgetős fórum)


25. 388b941089 (válaszként erre: 24. - Dohány Kati)
2016. febr. 10. 08:02
Szuper, ne idegeskedj! Jo egeszseget nektek! 👣
24. Dohány Kati (válaszként erre: 23. - 388b941089)
2016. febr. 9. 21:59
Már a párom is érezte,mert egyik este nagyon beindult a kicsi a savanyú uborkától.:) és az óta is aktiv,úgyhogy megnyugodtam.:) tudom,hogy kezelve vagyok és hogy nekem kell elhessegetnem a rossz gondolatokat,mert ha mindenkor csak a rossz emlékekre gondolok,nem tesz senkinek jót.Köszönöm a válaszaitokat.
23. 388b941089 (válaszként erre: 11. - Dohány Kati)
2016. febr. 7. 13:46
Nagyon sajnalom de ha kezelitek megfeleloen a betegsegedet, akkor nem lehet most baj! Elhiszem h aggodsz, de ha te erzed a babadat mozogni, akkor 1000% h minden rendben van! Majd idovel masok is erezni fogjak. Egyebkent nyugodtan irhattad volna egybol az elozmenyeket mert igy ezek ismerete nelkul eleg butan hangzotz a kerdesed. A doki meg azert van h barmivel nyugodtan zavard.
22. Dohány Kati (válaszként erre: 21. - Jajjj)
2016. febr. 5. 20:59
hát épp ez az,hogy nekem nem első terhesség és nem érzem még annyira,mint ahogy én azt gondolom,hogy kellene...de remélem,hogy alaptalan az aggodalmam és nem sokára meg fogja nyugtatni az anyukáját és bekeményit,hogy apukája is érezze.mindig ezt csinálta.eddig ha aggódtam valami miatt,utána megnyugtatott.biznom kell benne,hogy minden rendben velünk.
21. jajjj
2016. febr. 5. 15:49
...amikor megmozdult. Szóval szerintem tök normális, hogy parázol. Nekem első terhességem, nincsenek rossz tapasztalataim, mégis tudok lüke lenni.
20. jajjj
2016. febr. 5. 15:48
Mármint örömömben.
19. jajjj (válaszként erre: 18. - IzaHold)
2016. febr. 5. 15:48
Nálam is kívülről még alig erősebb, mint a pulzusom. Belülről 18. héten még nem mindig volt egyértelmű, hogy puki lesz, vagy a baba mozog. Most már azért tudom, hogy melyik... mellesleg tegnap nekem is volt, hogy 4 órán át nem mocorgott, amikor máskor szokott, és mire beértem munkába majdnem bőgtem, aztán meg amiatt bőgtem majdnem, mikor újra megmozdult :)
2016. febr. 5. 14:30
Azért nem érzi más, mert kívülről a 20-22. héttől lehet érezni csak.:) Akkor is még csak nagyon piciket, majd később jön azt, hogy igazán lehet érezni a nagyobb rúgásokat, olyan 25-26. héttől. Szóval minden rendben ezzel.
17. 67065d8ab8 (válaszként erre: 11. - Dohány Kati)
2016. febr. 5. 14:29
Sajnàlom az elöző babàidat! Így màr értem az agodalmadat. Az viszont nem törvényszerü hogy most is gond lesz! Amig te érzed hogy rugdos és te is jól vagy az aggodalmon kívül addig szerintem nem lesz gond. Esetleg beszélj az orvosoddal hogy többször nézzen rà a babóra! Bàr az elözmények tükrében ez alap kéne hogy legyen.
16. Dohány Kati (válaszként erre: 15. - B598e4912b)
2016. febr. 5. 14:28
Persze,tudom,csak a 30 hetes terhességnél,mintha előbb érezte volna a párom.Mert a 20.hétig dolgoztam és egyik reggel,még lustiztam az ágyban munka előtt és akkor érezte a párom is.mindegy,lehet,azért ilyen szégyenlős,mert várom,hogy már apuci is érezze.
15. b598e4912b (válaszként erre: 13. - Dohány Kati)
2016. febr. 5. 14:18
Érthető hogy aggódsz, de nem csúfol senki! Engem az akaszt ki amikor felsleges rém történetekkel "szórakoztatják" a kismamákat! Érzed? Akkor okés, lehet, hogy egészen hátra húzódott, hogy jobban hallja a szívverésed, majd idővel nagyobb lesz és akkor még látni is lehet ahogy mozog, úgy hullámzik majd a hasad, mint a Vörös tenger Mózes mellett!
2016. febr. 5. 14:16
tényleg,nem vitát szitani szeretnék,hanem a ti tapasztalataitokra vagyok kiváncsi.és ezt köszönöm jajjjnak,hogy leirta.:)
13. Dohány Kati (válaszként erre: 8. - 388b941089)
2016. febr. 5. 14:14
Bocsi,de nem azért kérek tanácsot,mert teljesen bolond vagyok,csak aggódom és nem szeretném,ha kicsúfolna ezért akárki is,mert amit eddig végig csináltam,nem ad okot arra,hogy olyan baromira nyugodt maradjak.Nem fogom a dokit ezzel zavarni,ezért kérdezem a többi kismamát...
12. b598e4912b (válaszként erre: 5. - Sopianae)
2016. febr. 5. 14:12

pfff, de gyűlöletes dolog ez az ijesztgetés!!! ÉRZI MOZOGNI!!!

Mit vegyen még? Sztetoszkópot? Kézi ultrahang készüléket? Fluxus kondenzátort? Távirányítós kiságy felett forgó röhögő, millió színű bohócot?

11. Dohány Kati (válaszként erre: 6. - 67065d8ab8)
2016. febr. 5. 14:10
Az elsőt 19 évesen én nem akartam,a másodikat 3,5 éve vesztettük el a 30.héten,a harmadik terhességem 1,5éve szakitották meg,mert nem fejlődött.Utána derült ki,hogy génmutációim vannak,amiket kezelünk vérhigitó injekció formájában,folsav és B6 vitamin kombináció.Január 28.án voltam ultrahangon,akkor mindent rendben találtak.Az a baj,hogy semmire nem emlékszem a 3,5 évvel ezelőtti terhességből,mert akkor még azt hittem,hogy minden rendben velem,most pedig mindenen aggódni kezdek.Minden ultrahang előtt sik ideg vagyok,mert eddig mindig ultrahangon közölték a rossz hireket...
2016. febr. 5. 14:05
Ja es nem a 18.heten mondjak meg konkretan a gyerek nemet, hanem akkor amikor latjak.
9. nimol (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2016. febr. 5. 14:04
Olyan kis picik és erőtlenek még ilyenkor, nem várhatod el, hogy lerúgja az apja kezét. :)))
8. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Sopianae)
2016. febr. 5. 14:04
Minek?!? Ha erzi h mozog, akkor minek ilyenekkel riogatni? A genetikai uht ugyis hamarosan megcsinaljak, teljesen felesleges emiatt plusz uht kerni. Mit mondana a dokinak? A parom mèg nem èrzi, ezert lszi.uhzz meg?! Ne mar xd
7. 388b941089 (válaszként erre: 3. - Dohány Kati)
2016. febr. 5. 14:01

Ha te erzed akkor miert aggodsz?

Majd tapogassak 2 het mulva, akkor mar fogjak erezni ;)

2016. febr. 5. 14:00
Szia. Nem tudom hogy az elöző terhességeknél mi volt a gond de a kritikus első időszakon màr túl vagy! Szerintem az a fontos hogy te érzed őt. Testalkattol és persze a babàd méretétől is függ hogy mondjuk apuka mikor érzi! Nyugodj meg minden rendben van!
2016. febr. 5. 14:00

Mindenki másképp érzi.

Ha annyira aggódsz, akkor kérj egy UH-t (bár 18. héten kötelező, ilyenkor mondják meg a gyerek nemét is). + vegyél egy magazati színhang figyelőt. Kb.: 15 ezer ft.

4. jajjj (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2016. febr. 5. 13:57
Szia, én 21 hetes terhes vagyok, az utolsó uh szerint méretek alapján 1 héttel nagyobb azaz 22 hetes babám van. A 14. héten éreztem először azt a kis idegrángást ami a baba volt, azóta egyre erősödően a mozgást, de a férjem csak tegnapelőtt érezte. Addig nálunk is ez ment, hogy mondtam neki, hogy rakja a hasamra a kezét, mert rúg, és még ha jókor volt ott a keze, akkor is csak rázta a fejét. Tegnapelőtt érezte, nagyon örült neki, aztán tegnap megint próbáltuk, de tegnap megint nem érezte... szerintem azon is múlt, hogy épp a hátamon feküdtem, amikor érezte, akkor az oldalamon. De a lényeg, hogy szerintem ne aggódj.
3. Dohány Kati (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2016. febr. 5. 13:56
Mindenkinek,aki ráteszi a pocimra a kezét...;)
2016. febr. 5. 13:56
Kinek kene mèg ereznie?'?:D
2016. febr. 5. 13:47
Azon aggodalmaskodom,hogy ma töltöttük a 18.hetet és még csak én érzem a kicsit rugdalni.Az igazság az,hogy ez a 4.várandósságom és még nincs gyermekem...Ezért aggódom mindenen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook