Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baj ha egy hete nem érzem a babàm? fórum

Baj ha egy hete nem érzem a babàm? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
253. frutty
2008. nov. 15. 20:46
irtam,neki remélem minden rendben?!
2008. nov. 15. 19:54

Úgy látom már mindenki feladta.


Sajnálom, hogy még mindig nem jelentkezett (szerintem már nem is fog).

2008. nov. 6. 20:31
Jajj Arben hat hol vagy...:(( aggodom....
250. Ana888
2008. nov. 5. 19:59
:,-(
249. juzo26
2008. nov. 5. 16:49
Sajnálom szegényt én is, csak nehezen értem meg. Félnék bevállalni gyereket külföldön.
248. ae12cc5be5 (válaszként erre: 247. - D58b988bee)
2008. nov. 5. 15:19

Engem is nagyon aggaszt, szívesen meg is próbálnám kideríteni, de valaki lehurrogott, hogy micsoda dolog nyomozgatni utána. Szerintem semmilyen, ha aggodalomból tesszük, és nem azért, hogy zaklassuk, de mindegy.

Kicsit mérges is vagyok rá, hogy nem jelentkezik, remélem nem azért, mert baj van!

2008. nov. 5. 15:13
Szegény kicsi lány mi lehet vele???Annyit gondolok rá.
246. gabi0630 (válaszként erre: 245. - Gabi0630)
2008. nov. 5. 12:21
Bocs, ezt nem ide akartam!
2008. nov. 5. 12:21

Nem tudom mit csinál a szomszéd de csak úgy repkednek a vasdarabok, ebből se lesz nagy alvá. megyek is mert nem lesz kész a dogám.

Sziasztok!

2008. nov. 5. 09:20
Lehet hogy a babaruha vásárlás okoz neki örömet,és kikapcsolódást.Valahogy elkell lazulni.
243. juzo26
2008. nov. 5. 08:59
Én csak azzal az egyel nem vagyok kibékülve, hogy mindig panaszkodik, hogy nincs pénze, meg, hogy mennyibe kerül az orvos. Nem azt mondom, hogy ne vásároljon a gyerekének, meg magának, de azért hetente többet költ ruhákra, mint élelmiszerre. Ha tenne félre egy kis pénzt biztonságban érezné magát anyagilag. Éppen az ilyen orvosi vészhelyzetekre. De ez az én véleményem nem mindenki látja így. Ha valakit megsértettem akkor bocsi.
242. ájrin (válaszként erre: 239. - Win)
2008. nov. 4. 13:11
valóban nem tartozik ide:)))
241. mint
2008. nov. 4. 12:42
A virag ultetes valoban nem javasolt terhesseg alatt.Pontosabban a folddel valo erintkezes a toxoplazmozis miatt.
240. szebinora (válaszként erre: 239. - Win)
2008. nov. 4. 11:37
Teljesen egyetértek veled!
239. win (válaszként erre: 237. - Ájrin)
2008. nov. 4. 11:25

Igaz, nem nekem írtad, de felmerült bennem, hogy a kora bárkinek miért indok akármire is?

Ha valaki tudatosan vállal egy terhességet, teljesen mindegy, hány évesen, az nyilván elég felnőttnek és felelősnek érzi magát egy gyerek felneveléshez. Legalábbis én ebből indulok ki.


A tapasztalatlanságot, mint olyat részben lehet csak elfogadni. Mert saját tapasztalata valóban nincs, de ott ül valaki a számítógép előtt és ahelyett, hogy ha valami kérdése van, vagy pusztán csak érdeklődik, beírná a keresőbe és kapna soktízezer találatot egy fórumra írogat.

Legyünk őszinték, akármennyire tapasztalt anyuka valaki, mégsem rendelkezik olyan átfogó, sokezer nőtől vett tapasztalattal, plusz biológiai, anatómiai ismeretekkel, mint amikor egy szakértő tollából született írást olvasunk el.

És ezt sem és elsősorban Arbenre értem, hanem ezt itt nagyon sokszor tapasztaltam már.


Sokan olyan tb kérdéseket nyitnak, hogy a hajam égnek áll! Pl. "39 fokos láza van 3 napja a gyerekemnek, mit csináljak?" "5 perces fájásaim vannak 2 órája, bemenjek a kórházba?, stb." Lehet, hogy én gondolom nagyon rosszul, de ilyen esetekben én nem a számítógép elé ülnék, hanem egy orvos irányába indulnék.



Azzal, hogy valaki nyilvánosan naplót ír, vagy kiír valamit ország-világ elé, vállalja azt is, hogy olyan kritikát, véleményt is kap, ami nem éppen a szája íze szerint való. Értem ezt arra, hogy sokan támadták, azokat, akik nem együttérző, aggódó, stb. hszt írtak. Nekik ugyanúgy joguk van a (esetleg negatív) véleményükhöz, mint azoknak, akiket aggaszt Arben és a babája hogyléte. (Egyébként engem is aggaszt, de ettől még nem értek nagyon sok mindent amit csinált, és ... de ez nem tartozik ide. :) )

2008. nov. 4. 10:39
Van akinél a terhesség sima lefolyásu/csak a pocak emlékezteti/semmi gondja nincs,de van akit kezdetektől fogva megvisel.Az emlitett hölgynél én olvastam nyilalgat a hasa,és fél hogy elvesziti gyermekét.Aki az első gyermekét várja,természetes hogy jobban odafigyel mindenre,mert még nincs tapasztalata,mi hogyan is zajlik.Lehet hogy terhesen én sem ültetném át a virágot,ha azon pl: levéltetvek vagy földjébe valami mozgó férgek lennének,mert lehet hogy körbe hánynám a lakást,/ez csak azért jutott szembe,hogy irtátok,miért nem lehet a virágot átültetni/És a naplójából világosan kiderül,miért nem ugrabugrálhat orvoshoz/,remélem azóta helyzete megoldódott./
237. ájrin (válaszként erre: 236. - Szamóca41)
2008. nov. 4. 10:32

21 évesen, úgy, hogy semmi tapasztalata nincs,illetve senki sincs, akivel meg tudná beszélni a dolgait? ne vesd a szemére.

a legjobb belátása szerint cselekszik.

én úgy gondolom, hogy nincs jogunk bírálni senkit olyan cselekedetek miatt, amit tapasztalatlanságból tesz (nem dacból, nem rosszindulatból!).

ez olyan, mint amikor megszületett a babád, és mindenki más "okos"tanácsokkal lát el.

ugye igyekeztél Te is legjobb belátásod szerint cselekedni?


nem vagyok egy szent, de én akkor is úgy gondolom, hogy olyannak kell elfogadnunk, amilyen.

más lenne a szitu, ha itt lenne, és neki adnád a tanácsokat, úgy , hogy a jószándék beszélne belőled, és meg akarnád nyugtatni, de így a háta mögött ez csak bírálat. amit nem értek, hogy mire jó.


legyen szép napod!

2008. nov. 4. 10:23

Igen,igen nyilván sok nő van akinek hasonlóan vannak problémái a terhességgel,de az Ő naplójából nem derült ki,hogy lenne bármi gond.

/Kivéve persze az utolsó hetet,amíg még itt volt/

Hangsúlyozom még egyszer nem akarom Őt bántani,de sok olyan dolgot nem csinált/mert terhes/ami szerintem simán beleférne.

Valahogy az az érzésem,hogy túlságosan is csak azzal foglalkozott,hogy "nem csinálhatok semmit".

De miért nem?????

Még egy virágot sem lehet átültetni?

Lehet,hogy most Ő is olvassa a hsz.-t és nagyon mérges rám,de én ezt akkor sem tudom felfogni.

És hidd el nem a rosszindulat beszél belőlem csak nagyon vegyesek az érzéseim:(((((

235. 7934d1ac97 (válaszként erre: 233. - Szamóca41)
2008. nov. 4. 10:12

Tökéletesen egyet értek veled, amiket írtál, arra reagálnék mikor írtad hogy a 20 hetes terhes miért nem lépcsőzhet.


Én a fiammal 18-héten kezdtem el görcsölni, elkezdtem szedni a mgneB6-ot és a 26 hetes vizsgálatnál kiderült hogy 1 ujjnyira nyitva van a méhszájam. 3. emeleten laktunk akkor. Talán hasonló okok miatt nem lépcsőzhet ő se.

234. mint (válaszként erre: 231. - Ana888)
2008. nov. 4. 10:05
Koszonom aranyos vagy :).
2008. nov. 4. 08:20

Lehet....fura lesz egy kicsit,amit írok,de én már egy kicsit haragszom rá.

Nagyon sokat gondolok rá.

Úgy gondolom,ha baj lenne megírta volna,hisz eddig minden rosszat leírt magáról.

Ha nincs baj,akkor miért nem közli a jó hírt....?

Sokszor már az az érzésem,hogy nem is volt őszinte.

Vagy otthagyta a barátját...nincs számítógépe.

Ami viszont fura nekem nagyon,hogy egy 20 hetes terhes miért nem lépcsőzhet?

A terhesség nem betegség.

No meg,ha annyira kevés a pénzük,akkor miért adta fel a "házmesteri"állást?

Tudom ez után a hsz.után lesznek jó néhányan,akik támadnak majd,de nekem akkor is ilyen vegyes érzelmeim vannak vele.

Kétszer voltam terhes.....nem betegségként kezeltem.

Én nem csak beleolvastam a naplójába,végigolvastam.

Biztos nehéz messze a hazától,de Ő már két éve ott lakik,viszont az utóbbi néhány hétből nekem csak az jött le,hogy vagy mosott vagy vásárolt.

Hangsúlyozom.....sajnálom Őt /a gyerekkora miatt/

azt is megértem,hogy nincs kivel megbeszélnie a problémáit/nyilván azért van itt fenn,és ír naplót/,de akkor most kivel beszéli meg?

Remélem nincs komoly baja és még visszajön!!!!!

2008. nov. 4. 07:51
?
231. Ana888
2008. nov. 3. 20:06
Köszi a választ, én pontosan nem tudtam milyen időpontra esik, de én valahogy közelitek ehez a valláshoz van is egy magyar forditásu Korán nálam és szoktam is belőle olvasni, egyszer ajándékba kaptam.Szépek a kicsik a képen...Üdv :-+
230. mint (válaszként erre: 222. - Ana888)
2008. nov. 3. 15:56

A ramadan mindig mas idopontban van,minden evben 10 nappal tolodik.Ezert az ev barmelyik honapjan ,barmelyik evszakban lehet.Ebben a z evben szeptember elejen kezdodott,de legkozelebb mar augusztusban lesz.

Remelem en is,hogy jol van a forum inditoja.

229. frutty
2008. nov. 3. 11:10
remélem,nincs bajj?
2008. nov. 3. 11:08

Van egy olyan érzésem, hogy ez a lány itt hagyta a hoxát....

Sajnálom:(

227. funky_b
2008. nov. 2. 19:47
Mi lehet ezzel a lánnyal? Remélem semmi komoly!
226. Mion
2008. nov. 2. 18:38
Most már én is aggódom miatta... beleolvasgattam a naplójába, nem lehet valami könnyű helyzetben :o(
225. ae12cc5be5 (válaszként erre: 224. - M_Marcsa)
2008. nov. 2. 17:46
Semmi.
2008. nov. 2. 16:44
Semmi hír?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook