Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnénk 2019-ben! fórum

Babát szeretnénk 2019-ben! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
153. Orsi2017 (válaszként erre: 152. - Ágio8405)
2019. júl. 20. 21:23
Van amikor...
152. Ágio8405 (válaszként erre: 151. - Orsi2017)
2019. júl. 20. 20:26
Rtg-t utána sem csinálnak.
151. Orsi2017 (válaszként erre: 149. - PoMoViAn)
2019. júl. 20. 19:55
Röntgenezni az első trimeszterben nem lehet de kezel lehet és kell is.
150. Ágio8405 (válaszként erre: 149. - PoMoViAn)
2019. júl. 20. 19:14
Lehet kezelni várandósság alatt. Van olyan erzestelenito ami mehet. Nekem 7 hetesen tömtek egyet. De sokaknak húznak is mert muszáj. Szólj hogy babát vársz és ennyi
2019. júl. 20. 18:49
Sziasztok Lányok! Hogy vagytok? Nekem most állította be az endokrinológus a gyógyszereimet a babavárásra. Kaptam Folsavat, 6mg-t kell belőle szednem naponta. Marad a 2x1000mg Merckformin a 11. hétig, a Norprolacot elhagytam :) Jövő csütörtökön rendel a nőgyógyászom, akkor leszek 5+1-en, szóval talán már látni fog valamit a 0. ultrahangon. A vérvételen szeretnék túlesni, a progiszint kicsit engem is bolygat. Ami pedig aggaszt, az a fogorvos... nagyon mennem kéne, vannak rossz fogaim, de szerintem kezelni nem fogja tudni, ludokain nélkül pedig nem engedem. Most van ezer kérdésem és dilemmám, és nagyon drukkolok Nektek, hogy mihamarabb egy cipőben járjunk ;)
148. __Hope__ (válaszként erre: 146. - PoMoViAn)
2019. júl. 16. 14:33
Most még csak halkan, amíg nem jártál orvosnál UH-n, de szívből gratulálok Nektek!!! <3 <3 <3
147. Ágio8405 (válaszként erre: 146. - PoMoViAn)
2019. júl. 16. 10:04
Szuper 👍 sokaknak van több kevesebb vérzés az első trimeszterben. Szinte a terhességek felénél. Persze ilyenkor szoktak adni progi potlast ( egyes orvosok csak akkor adnak ha már van szivhang) de sokszor nem lesz semmi probléma szerencsére, hiába van a vérezgetés.
146. PoMoViAn (válaszként erre: 143. - Ágio8405)
2019. júl. 16. 09:19
Sziaszzok! Szia Ági! A hőm újra fent, a folyás krémszínű lett, hazározott pozitív reggeli teszt, 27. ciklusnap :) Ha mégis lenne vérzés, csütörtökön irány az orvosom, ha nem, kivárom a jövő hetet.
2019. júl. 16. 07:38

Sziasztok!

Én is új vagyok itt, olvasgatom a bejegyzéseket és a háttérből szorítok nektek, hogy mihamarabb sikerüljön.

Mi 3 éve próbálkozunk túl vagyunk 3 magzati szívleálláson a 9.hétben és csak most jutottunk odáig, hogy az orvosunk azt mondja:Oké, akkor most mindent kivizsgálunk.

Immunológiai teszt

Hysteroscopia

Genetikai teszt mindkettőnknèl

A genetika 5.én volt és még nem jött eredmény, elvileg 2 hét. A falra mászok már az aggodalomtól 😖

A hysteroskópia most lesz 25.én viszont az immunológiai kimutatott egy emelkedett NK értéket (természetes ölősejtek)

Ezt meg kell mutassuk egy immunológusnak, oda holnap megyek Dr.Kádár. Nagyon izgulok, hogy erre van -e egyáltalán megoldás? 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Esetleg hallottatok ilyenről vagy tapasztalat?

Van egy autoimmun betegségem, RA ez reuma sajnos amire szteroidot kellene szednem, de nem szedek a reumatológusom tanácsára, mert ártana a nabának (ha lenne)

VicaMinor hasonló cipőben járunk én is a 40 et töltöm decemberben :( nem vagy egyedül!!! Szorítok neked is!!!

144. Tilvia (válaszként erre: 138. - Niki0308)
2019. júl. 15. 11:49

Szia Niki,

Szerintem semmi ok az aggodalomra. Ne görcsölj rá. Tudom, könnyű mondani, én is ezt teszem magammal / én is rá vagyok kattanva nagyon a babára/.

Én február végén hagytam abba a fogamzásgátlót /15 évig szedtem/, azóta eddig 2x jött meg és azóta semmi.42 napja késik. Eléggé idegörlő :D

PCOS-t nálam az UH után mondott, de ott is csak annyit hogy arra jellemző szerkezet. Felírta az Inofolic-ot/Gynosítol-t, én most ezt szedem egy hónapja /a héten lesz egy hónapja, hogy szedem -> Gynositol/.

Ha szeptember/október körül sincs változás, akkor nekem is muszáj lesz vissza mennem dokihoz. Remélem nem kell és sikerül minen /már csak a nyugalom hiányzik az életemből/.

Szorítok és szurkolok minden babatervező társamnak :)

143. Ágio8405 (válaszként erre: 142. - PoMoViAn)
2019. júl. 14. 22:22
Orvos látja a legkésőbb sajnos. Csak 5-6. Hét körül. Hcg vérvétel mutatja először utána teszt aztán orvos. Tb rendelesen vagy felírják vagy nem. Sajnos sok orvos azt mondja ha menni akar menjen a baba, pedig simán lehet kis progi potlassal megmaradna. Persze lehet anélkül is és mondjuk beagyazodasi vérzés, de ugye mivel nem lehet tudni ha van barnazas, verzes jobb ha van progeszteron pótlás. Reggel is tesztelj. Drukkolok
142. PoMoViAn (válaszként erre: 141. - Ágio8405)
2019. júl. 14. 21:01
Köszi Ági a gyors választ. Az orvosom csütörtökön rendel, de holnap lehet, hogy felhívom... Ő nem a körzeti kórházban van, így nem tudom mi történne, ha esetleg oda mennénk, vagy mondjuk esetleg foglalkozna-e valaki velünk, ha meglátogatnánk a körzeti kórházat... Valami lesz! Drukkoljatok nekünk! ++++++++++
141. Ágio8405 (válaszként erre: 140. - PoMoViAn)
2019. júl. 14. 18:41
Gyorsan irass progeszteron potlast vagy menj el hcg ha belefér plusz progeszteron vervetelre és aszerint látod kell-én érdemes-e pótolni. Bármi lehet ebből.
2019. júl. 14. 14:30

Sziasztok!


Sok hét mély hallgatás és egy friss cum laude diploma után visszatértem :)


A helyzetem a következő: A reggeli hőm leesett 2 napja, de ma reggelre lett egy halvány + tesztem, némi nagyon halvány barnás folyással. Reménykedjek, vagy engedjem el?

2019. máj. 30. 22:28
Szerdán megyek a dokihoz addig nem veszek be gyógyszert mert ma este olyan erős hányingerem volt hogy már a fürdőtől nem mertem messzebb menni nagyon el vagyok keseredve szinte sírni tudnék hogy miért velem történnik
138. niki0308 (válaszként erre: 137. - Ágio8405)
2019. máj. 30. 22:22
Terhelésen 3 hónapja voltam, doki szerint nem olyan vészes az inzulinnom de azért látszik hogy IR-em van, endokrinologusom nagyon jó van ő állította be a gyógyszert és diétát is szépen fogytam is tőle... 1 hétre abba hagytam a gyógyszert mert 25.-én volt az esküvőnk és nyilván ettem olyat amit nem kellet volna de nem gondoltam hogy nem jön meg a havim 😢
137. Ágio8405 (válaszként erre: 136. - Niki0308)
2019. máj. 30. 09:17
Ezzel én is így voltam aztán 9,5 év sikertelenség után amikor a legrosszabb cikusaim voltak az évben (hónapokig petefészek mukodes nélkül) és az utolsó mensi már csak gyógyszerrel jött meg aztán jött a meglepi baba. Akkor sem rögtön hanem kb rá 6 hétre fogant. Ugyhogy bármikor sikerülhet. Ja és nekem elvileg immun gondom is volt de szerencsére az sem okozott gondot. Terhelesed mikor volt? Van tényleg hozzáértő endokrinolgusod? Pajzsmirigy gond? ( szinte mindenkinek van ir mellett csak sok orvos nem ért hozza). Amíg egy nőnek van méhe petefeszke és el neki életet addig igenis van esélye babára lehet bármi baja akàr fizikai is pl elzárodás. Az más hogy van akinek több van akinek kevsebbbaz esély. De nagyon fontos a lelki pillér kezelés is sokanak van ott blokk.
136. niki0308 (válaszként erre: 135. - Ágio8405)
2019. máj. 30. 08:47
Remélem hogy lassan rendbe jön mert kezdem feladni a reményt hogy valaha gyerekünk szülessen
135. Ágio8405 (válaszként erre: 134. - Niki0308)
2019. máj. 28. 17:45
ez sajnos ilyen. pco mellett gyakori, sokunknak soha nem is rendezödött a ciklus. de tény az a gyakoribb hogy igen bár van akinek amellett sincs rendesen peteérése pedig a ciklus pontos lesz, másnak meg igen, nem hiába hivják ezerarcu boszorkánynak a pcos-t. minden és mindig egyéni és változik. kitartás. cukor inzulin eredményeid milyenek? pajzsmirigy? van hozzáértö endokrinologusod?
2019. máj. 28. 17:38

Sziasztok!

Teljesen le vagyok törve, hűségesen szedem a metformint 2x500 diétazom is szépen mennek le a kilók és erre mi történik? Multhonapban 3 napot késett, aztán jött a pecsételő vérzés közvetlen menstruáció után pár nap után abba maradt de nem volt csak kB napi 1csepp mi után abba maradt vettem tesztet természetesen negatív lett majd jött a 19.e és vártam hogy meg jöjjön hát nem jött már 9 napja késik PCO miatt már meg szoktam de a dietatikus szerint rendezni kellett volna a havim már a sírás kerget mert mentem volna átt járhatósági vizsgálatra járt már más is így?

133. __Hope__ (válaszként erre: 132. - PoMoViAn)
2019. máj. 24. 11:27

Köszönöm, igyekszem... :) Azt hiszem tegnap sikerült annyit futnom, hogy már ne gondolkodjak annyira! :D

Neked eddig milyen vizsgálatokat csináltak? Szerintem 1-jén próbálj meg kérni egy listát, hogy mik kellenek akkor, ha inszemre/lombikra kerülne a sor, aztán max. nem lesz rájuk szükséged. :) Mert ha nem akarsz mindenért fizetni, akkor háziorvosi és nőgyógyászati beutalók kellenek, ráadásul csomó vizsgálatnak heteket kell várni az eredményére...

Mi kaptunk a meddőségiben egy hosszú felsorolást, ha gondolod el tudom küldeni őket, azokon kívül már csak az átjárhatósági van nálunk. Nyilván létezik sokkal több vizsgálat is, de ha az egyes területeken minden rendben, akkor ott már nem keresgélnek tovább (csak ha a különböző beavatkozásoknál problémák merülnek fel, na de ott még egyikünk sem tart). Plusz a sok vizsgálat egész jól leköti az embert, segít, hogy ne érezd a tehetetlen várakozást! :D

A jövő keddi prolaktin eredményed miatt szorítok! ;)

Az utolsó soraiddal pedig a szívemből szóltál! :D Már bármilyen beavatkozáson szívesen végigmennék, csak hogy előrelépjünk... Azon már rég túl vagyok, hogy olyasmi zavarjon, minthogy az elmúlt hónapokban több embernek villantottam és tettem szét a lábam, mint eddigi életemben összesen, a vérvételeken már mosolyogva zsebelem be a dicséretet, hogy milyen szép a vénám, és már a fájdalomtól is egyre kevésbé félek, végülis azt csak túl kell élni! ;) Mindent a célért! <3

132. PoMoViAn (válaszként erre: 131. - __Hope__)
2019. máj. 23. 22:21

Fel a fejjel Hope!

Én meg most kicsit pont a többi vizsgálatot hiányolom! :)) Június 1-én kontrollra megyünk és olyan, mint ha kicsit le lennénk ragadva ennél az IR és prolaktin dolognál... Pedig ezek szerint lehet még millió meg egy dolog még, lásd, a Te esetedet a rubeolával. Te anno kaptál rá védőoltást? Én kaptam, talán 1988-ban vagy 1989-ben, ráadásul télen, még emlékszem is rá. Utána zizit kaptam Anyukámtól és Macskafogót néztem videón! :D


Nálunk a 3 hónap 1 vagy 2 hónap múlva jár le, feltéve, hogy figyelembe veszi-e az orvos a gyógyszercserémet. Ellenőriztem a napokban a tejcsorgást is, hát azért még van... A bal mellemben most erősebb, de a jobb mellemben viszont csökkent. A bromo szedése alatt fordítva volt. De gyanítom, ez a Norproli is emelve lesz még... :/// Jövő kedden lesz a vérvétel, hát kíváncsi leszek, hogy jobb lesz-e vagy rosszabb az előző havihoz képest! Sokszor én is kezdem már úgy érezni, hogy megváltás lenne, ha fölfektetene egy műtőasztalra és tükrözne, átfújna, laparoszkópiázna, altatna, ébresztene, mindent csinálna velem. De szerintem ez az az ambivalencia amit az idő múlása éreztet velem.

131. __Hope__ (válaszként erre: 130. - PoMoViAn)
2019. máj. 22. 16:34

Szia!

Tök jó, hogy kaptatok egy ilyen "ütemtervet", bevallom, nálunk ezt hiányolom... :( Bár nálunk talán még minden túl képlékeny. Ráadásul tegnap elég rossz híreket kaptunk. Kiderült, hogy rubeola ellen nincs ellenanyag a szervezetemben, ezért újra be kell oltatnom magam, ami azt jelenti, hogy 3 hónapig még spontán sem próbálkozhatunk, mert az oltóanyagnak magzatkárosító hatása lehet. Addig meglesz a párom 1 hónap múlva esedékes kontrollja, amivel ballaghat vissza andrológus szakvéleményért. Azért annyiban jófejek voltak, hogy ha megvan a szakvélemény és inszemet javasolnak, akkor addig csinálnak nekem egy petevezeték átjárhatóságit, ha meg azt mondják valamilyen lombik, akkor ettől megkímélnek, mert ott úgysem számít. Meg minden kérdésünkre elég részletes választ adott, így már a párocskám is sokkal jobban átlátja a helyzetet, kifejtették nekünk, hogy miért van a sok feltételes mód! :D Tegnap egész nap magam alatt voltam, főleg, hogy a konzultáció után indult is a férjecském egy külföldi konferenciára, így estére egyedül maradtam...

Nálatok mikor jár le az a 3 hónap? Drukkolok, hogy a spontán időszakban összejöjjön még! ;)

130. PoMoViAn (válaszként erre: 127. - __Hope__)
2019. máj. 20. 22:46
Szia Hope! Igen, hajrá fiúk, győzzön a jobbik! 😊 Az Istenhegyiről elég jó benyomásunk van. Oké, borsos... De olyan dolgok derültek ki, amik fölött egy állami intézményben elsiklanak. Nálunk az orvos türelmet kért, mert ugye a Férjem betegsége kb 20 éve állhat fent, míg nálam "csak" egy durvább IR van jó éhgyomri eredményekkel. Így adott 3 hónapot. Szóval elvileg 3-4 hónap alatt sikerülnie kellene hormonális hangolás mellett. Ha nem, akkor a 3-4. hónap után inszemináció, ha az sem sikerül, akkor lombik a 6-8. hónap után. Ilyen "gyerekcsináló" programja van a dokimnak. Van az Istenhegyi Géndiagnosztikán is meddőségi kivizsgálás, de inszemináció és lombik árak nincsenek! Szóval nem tudom, hogy minket az endokrinológus hová irányít, mert az Istenhegyi Géndiagnosztika már más! Mi nem odajárunk, hanem a Klinikán praktizál az orvosunk.
129. PoMoViAn (válaszként erre: 125. - Be95e6ff22)
2019. máj. 20. 22:35

VincaMinor: Szia! Örülök hogy megtaláltál minket! :) Az Ionfolicot nagyon dicsérik! Állítólag rengeteget segít! És igen, kell mellé vitamint is szedni. És szeretnélek kijavítani: azért még nem ketyeg olyan hangosan a biológiai órád, nálad idősebbek is vállalnak babát! Kicsit hangold át a gondolataidat, légy optimistább! Azzal is sokat segítesz magadnak! Üdv:


Andi

128. __Hope__ (válaszként erre: 125. - Be95e6ff22)
2019. máj. 20. 13:10

Szia!


Természetesen szívesen látunk a csoportban! :)

IR témában Ági és PoMoViAn biztos tudnak neked segíteni, a 15 kg-os fogyáshoz pedig gratulálok! Én is 160 cm vagyok, tapasztaltam, hogy 3-4 kg nálunk már szinte teljes átalakulást jelent! :D

Engem anyukám 42 évesen szült (igaz 4. gyerkőc vagyok), szóval azért emiatt még ne aggódj. ;) Ha javasolhatok valamit, akkor az az, hogy minél előbb nézessétek meg mindketten, hogy van-e esetleges bármilyen ok, ami gátolhatja a gólya beköszöntését. Ma már szinte mindenen tudnak segíteni, csak minden sok idő... Ami nagyon idegőrlő... Aztán lehet, hogy kiderül, hogy nincs az égvilágon semmi probléma, és hipp-hopp össze is jön a babóca, de ha mégsem, akkor szerintem jobb még olyankor belevágni a vizsgálatokba, amikor még nem azt érzed, hogy minden sikertelen hónapban a lelked egy darabja tört össze...

A hőmérőzést gondolom a megfelelő időzítéshez kezdted el, ehhez kiegészítésként az ovulációs tesztek is jók tudnak lenni, netről elég jó áron lehet őket rendelni! ;)

127. __Hope__ (válaszként erre: 124. - PoMoViAn)
2019. máj. 20. 11:26

Szia!


Hát, mindketten drukkolhatunk akkor a kissrácainknak! :D Mit mondtak nálatok, ha kezelik a diabéteszt, akkor ez gyorsan változik?

Az Istenhegyi Klinikáról mi a benyomásotok? Mi a Dévai Intézetbe járunk, oda sikerült gyorsan bejelentkezni, de a Gynefertbe is van időpontunk, de csak július közepére... Meglátjuk, addig mire jutnak itt. ;)


A többire pedig privátban válaszoltam! ;)

126. Ágio8405 (válaszként erre: 125. - Be95e6ff22)
2019. máj. 20. 08:07
Hajrá. Azt jó ha tudod az ino kb 60%-nak ront az ir-en. Nem tudom ezt a dokid tudja-e. Sok sajnos nem 😞 Érdemes megpróbálni de így hogy előtte és 3 hónap szedés után legyen kontrol terhelés hogy kiderüljön neked hat vagy ront. Akinek javít annak tényleg nagyon jó. Egyébként hamar helyre jön akkor is ha ront, nekem 6 héttel abba hagyás után ugyanannyi volt mint előtte. Viszont amikor szedtem duplájára röppintette a terhelt inzulinjaimat. Aztán van akinek a cikluson peteérésen javit de a cukoranyagcserén ront.
2019. máj. 20. 08:00

Sziasztok,nem biztos hogy elférek a csapatban de olyan jó lenne valahová tartozni.

A párom csak most adott teret s gyerekvállalásnak,megértve,hogy az én biológiai órám már nagyob-nagyon a finishben van.Pár hónapja próbálkozunk,én viszont nyár végén töltöm a negyvenet😞IR-em van,ezt évek óra tudom.Merckformint szedtem néhény éve,most viszont nem írt fel ilyet az endokrinológus-nőgyógyász,hanem Inofolicot.Mellette D vitamint és Q10-et szedek,szintén az ő javaslatára.

Másfél éve fogytam több,mint 15 kg-t,most kb 55 kg vagyok a 160 cm-hez.Nem eszem glutént,kenyérfélét egyáltalán nem,és édességet sem.

Valahogy reménykedtem eddig a csodában,de mostmár beláttam,hogy többet kell tennem.Egy hónapja hőmérőzöm,illetve eddig csak ciklusvégi hormon eredményeim voltak,de most megyek ciklus elején és végén is megnézetni azokat,amiket az endokrinológus-nőgyógyász ajánlott.

124. PoMoViAn (válaszként erre: 123. - __Hope__)
2019. máj. 17. 22:08

Szia Hope!


Hála a Jó Istennek! :)

Nagyon örülök a kedvező híreknek! Szerintem hamarosan megoldódnak a srácok gondjai ;) Mondta az endokrinológusunk, hogy mivel fenn áll ez a cukorbetegség a Férjemnél, a jó spermiogram eredmény csak egy dolog... Állítólag a fiúknak 7cm-t kell megtenniük a randi helyszínéig, és még ott is keményen kell dolgozniuk hogy bebocsátást nyerjenek. Azt mondta a dokink, hogy kezeletlen diabétesz mellett valószínű, hogy kb 1- max 2 cm-t haladhattak csak fel, majd energia híján hősi halált haltak messze a céltól.


Ti melyik meddőségibe jártok?

Mi az Istenhegyi Klinikára jártákulnk fel endokrinológiára, de ha szükséges lesz, onnan nem tudom hová küld majd minket az orvos nőgyógyászati vizsgálatra...


Képzeld, én egészen tavaly szeptemberig PEsten dolgoztam és éltem is ott 3 évet. A XVII. kerületben.

Pályafutásomat a Lurdy irodaházában kezdtem 22 éves koromban, aztán jött egy nagy szünet, ami nagyon nem esett jól, de legalább elvégeztem 1-2 képzést. Majd 2012-ben a Béresnél kezdtem dolgozni, onnan átmentem a Gerbeaud házba, voltam Budán egy pici cégnél termékmenedzser a Böszörményi úton, végül teljesen véletlenül csöppentem bele egy rákoshegyi iskola életébe. Ekkor 28 éves voltam, és itt körvonalazódott ki, hogy pedagógus szeretnék lenni. Végül az élet és a sors haza hozott a szülőfalumba, de még 4 évig ingáztam fel Pestre. Tavaly nyáron a szomszéd faluban, Szücsiben vettünk egy szép kockaházat, a domb oldalában. Rá 1 hónapra pedig állást ajánlottak az ottani iskolában és elfogadtam, Így a nagyvárosból egy 1500 lélekfős kis telepüsre hozott az élet. Igen, nekem is sokszor hiányoznak a jó kis városi lehetőségek, mikor az uszoda, szépségszalon, mozi, konditerem és minden üzlet kb 5 perc alatt elérhető és minden sokáig nyitva van. Itt viszont gyönyörű környezetben élünk, jó a levegő, szép a táj, a Mátra ott vonul mellettünk. Van 4 tó a környéken, a kertünk 1500 négyzetméter, az utcában kedvesek az emberek.


Hála Istennek nagyon jófej diákjaim vannak. Jó gyerekek... Talpraesettek, intelligensek és tanultak. A múlt héten voltunk fent osztálykiránduláson Pesten, és a Nemzeti Múzeumban volt egy nagyon klassz múzeumpedagógiai foglalkozás Rákócziról és a fejedelemségről. Nem nagyon volt kérdés, amire ne tudtak volna válaszolni a gyerekek. Büszkék voltunk rájuk nagyon. Természetesen ez nem az én érdemem, az osztályfőnöküké, én csak kísértem őket. De büszkeséggel töltött el, hogy ennyit tudnak és hogy a foglalkozás során is rengeteg mindent megjegyeztek. Oké, vannak küzdelmeink... De az mindenhol van. Kamaszokat tanítok, és elfogadom, hogy nem mindenki győzhető meg arról, hogy a matek menőbb, mint a hülyeség... A kicsik közül pedig párat nagyon nehéz rávenni a délutáni leckeírásra, na ilyenkor égnek tud állni a hajam, de minden gyerek más és más. Van aki tényleg nagyon elfárad, van aki lusti, a többség viszont kötelességtudóan nagyon szép leckéket ír.


Én szeretném, hogy pályát módosítson a férjem! Imád alkotni, és nagyon szereti vendégül látni és meglepni a családot valami finom étellel! A pörköltje verhetetlen... Az enyém sose sikerül olyan finomra, mint az övé. A titka abban van, hogy legyen tél vagy nyár, mindig friss paprikát és paradicsomot tesz föl alá. A nagymamája tanította főzni. Számára a grillezés az igazi kihívás! Grillezni autodidakta módon tanult meg. Pácokat keverget magától, és recept szerint is. Én is szoktam neki segíteni, régebben ugye krumplit pucoltam, mostam a húsokat, hámoztam a zöldségeket és leginkább takarítottam meg mosogattam utána... Nálunk ez a gyenge pont. Mindketten gyűlölünk mosogatni, de muszáj! :D


Mi egy szilveszteri buliban ismerkedtünk meg egymással , de előtte egy szülinapi bulin már be lettünk mutatva egymásnak. Volt egy srác, akivel randizgattam, neki pedig van egy nővére, akivel a férjem randizgatott. Nekem is megmaradt a barátságom a sráccal, neki is lánnyal, így egy bandába keveredtünk. Mint utólag kiderült kb 12 éves korom óta ismerjük egymást látásból a régi gyöngyösi nagy pipishegyi majálisról, mert én ott sokat időztem az egyik régi gyöngyösi (Szaturnusz) rádió sátrában, és Ő is, mert a sógora ott volt rádiós. :)))

Isten útjai kifürkészhetetlenek!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook