Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnénk 2019-ben! fórum

Babát szeretnénk 2019-ben! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
33. PoMoViAn (válaszként erre: 30. - 6189550a26)
2019. ápr. 28. 15:11
Nekem anno a Femibion 0-t ajánlották csodaszernek. Azon kívül, hogy dagadtam tőle, mint egy Cipó, sajnos nem tapasztaltam semmi egyebet! Sokkal többre megyek így, hogy nem eszem semmi cukrot és finomított gabonafélét!
2019. ápr. 28. 15:01
Mi 2018 július óta hagytuk el a védekezést. Azóta kiderült egy s más /előző komment/. Bromocriptint és Merckformint szedek most már 4.hete 2*1 es 2*1 es adagolásban. Sajnos most is megjött, viszont most más volt a cikluson. Mérem az ébredési hőm, és ebben a ciklusban 28 napra jött meg a menstruáció, tüszőrepedés a 14. napon volt, a menstruáció éjszaka indult meg, reggelre szépen leesett a hőmérséklet. Szóval úgy tűnik, hogy van értelme ezt a sok bogyót beszedni. Még kb 3 hónap türelmet kért az orvos a Férjem cukorbetegsége miatt, ha addigra se sikerül, jön az inszem! Legalább pörgetjük egy kicsit az eseményeket! 😊
31. PoMoViAn (válaszként erre: 14. - Szandika94)
2019. ápr. 28. 14:52
Szia Szandi! Nem, cukorbetegség és prolaktin túltengés.
2019. ápr. 17. 08:44
Hmmm en meg nem szedek semmit. Lehet kellene..
29. 6189550a26 (válaszként erre: 28. - Zsanesz)
2019. ápr. 17. 08:43
Majd ird meg mi lett a vervetel eredmenye! Szurkolok! En jovoheten tesztelek :)
2019. ápr. 15. 13:13

Sziasztok,

Én is csatlakoznék :)

Mi 2018 szept. óta rajta vagyunk a "gyártáson" :)

2 hónapja lh tesztelek ami szépen pozi is, de még várat magára a baba. 2 hónapja szedek Czeizel vitamint, előtte csak folsav kapszulát szedtem, 1 hónapja a párom is szed multivitamint.

Előző ciklusnál cickafark majd palástfú teákat ittam.


Véleményem szerint nálam lesz probléma mégpedig progeszteron hiány, az utóbbi 3 hónapba egyre kevesebb a menzeszem és leginkább csak "barnázok" előtte soha nem volt probléma a menzeszemmel és kiborít, hogy pont most vacakol mikor babát szeretnénk.


Első barnázós hónapba azt hittem sikeresek voltunk és van aki hiába terhes még picit barnázhat az elején, de persze a teszt negatív.


Dokihoz marha soká kaptam időpontot de vártam aztán 4 napja hogy megjött és látom milyen és mennyire kevés biztos vagyok benne, hogy ez a problémám ezért bejelentkeztem magánba, mert SZTK-t kivárni.. :(

A héten megyek vérvételre aztán annak az eredményével a magándokihoz :)


Csajok, szerintem folsav kapszulát érdemes szedni, nézzetek utána Czeizel youtube videónak, érdemes. Nagyjából mindegyik terhes vitaminba ugyanazok a vitaminok és ásványi anyagok vannak.

A dm-be van saját márkás és kedvező áron ;-)


Hajrá! :)

2019. ápr. 15. 10:27

Sziasztok,

Becsatlakozom én is. Tesót szeretnénk a kisfiamnak. Ő elsőre összejött. A tesóval december óta próbálkozunk. Ebben a hónapban 23-ára nem várom. Február óta szedem a baratcserjét, mert 43 naposak voltak a ciklusaim és véreztem mensi előtt pár nappal. Azóta 31 naposra rövidítette. Illetve ovu előtt cickafark és utána palastfűvet iszok. Ciklus rendezésre nagyon jó, viszont baba meg nem lett. Ez a másokdik teás baratcserjés hónap.

Dokinál voltam és a hormonok rendben vannak. :)

Sok sikert nekünk 2019ben :*

26. Bius86 (válaszként erre: 25. - Epresturmix)
2019. ápr. 15. 08:55

Igen, én :D

Szerintem érdemes valamit szedni már előtte, sok helyen olvastam, hallottam (dokival még erről nem beszéltem). De mindig úgy gondoltam, hogy valamit szedni fogok előtte, és a Femibionnak volt olyanja, ami szimpi. Nem nagyon olvastam róla rosszakat, meg ami nekem szimpi, hogy nagyon pici és nem kell vele küzdeni :D

25. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Bius86)
2019. ápr. 13. 15:49

Szia. Nekem azt mondta a doki, hogy simán lehetek terhes, nem kell aggódni. Hogy mennyire lesz igaz, az majd eldől.

Mindenesetre ez a hónap is kilőve, mivel megjött. 😫

Próbálkozunk. Bár én még semmit nem szedek. Érdemes lenne ezt a femibiont elkezdeni? Gondolom igen ha szeded. 😊


Hű, akkor nálatok is te vagy az idősebb. 😉

24. Szandika94 (válaszként erre: 22. - Bius86)
2019. ápr. 9. 00:15

Bius, ez a két hüvely extrémnek hangzik! :O

Szerintem simán sikerülhet lombik nékül is, az élet utat tör magának! ;)

23. Bius86 (válaszként erre: 22. - Bius86)
2019. ápr. 8. 15:21
Bocsánat Epresturmix, petefészket akartam nálad írni.
22. Bius86
2019. ápr. 8. 15:20

Sziasztok!


Mi is most (ha minden igaz,ma :D ) vágunk a dolgok közepébe.

Én most vagyok túl egy laparos hasi és méh tükrözésen, ahol kiderült, hogy a bal oldali petevezetőm teljesen roncsolódott állapotban van (egyébként azért volt rá szükség, mert 2 méhem van és két hüvelyem volt). Nekem azt mondta a doki az egy működő petevezetőre, hogy van esély, de eléggé kicsi, ezért valószínű lombikra fog küldeni. Mondjuk, amilyen hosszú a várólista, addig akár össze is jöhet a baba :) Nagyon bízom benne :)

Epresturmix, neked mit mondott a doki, hogy milyen esélyekkel indulsz az egy petevezetékkel?

Amúgy mi sem csinálunk semmi extrát, azonkívül, hogy szexelünk el kezdtem szedni a Femibion 0-át, és a patikus tanácsára a SelenoQ10-et (ezt mindkettőnknek ajánlotta).

Én idén leszek 33, párom 29.

2019. ápr. 8. 11:06
Huuu megy a drukkk mindenkinek!
20. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Szandika94)
2019. ápr. 8. 11:04
Már én sem mondom el mikor van. Ràgörcsöl és kudarcba fullad az egész. 😒
2019. ápr. 8. 10:57

Nálunk ez a 2. próbálkozós hónap :)

17-re nem várom, addig próbálom elterelni a figyelmem.

Nem tudom milyen érzés lehet meglátni egy pozitív tesztet, ezért is olvasgatok babás témák után minden szabadidőmben, viszont így baromi lassan megy az idő :D


24 éves vagyok én is és a férjem is. Ő azt mondja, nagyon jó érzése van a 3-ai együttlétünk óta (nem tudja, de épp akkor volt ovum :) )

A próféta szóljon belőle :D


Szorítok mindenkinek! :)

2019. ápr. 8. 09:31

Mi is. Egyelőre a hagyományos módszert csináljuk. Szexelünk. 😉

Illetve van egy appom amin nyomon követem az esélyes napokat. Egyelőre naptár módszer van. Ràsegîtès nélkül.

4.hónapja megy élesben. Ha a 6.hónapban sem lesz eredmény, ràsegîtünk, illetve én megyek endokrinológushoz is.

Egy petefészkem van, lehet ez rontja az esélyeinket. Bár januárban voltunk dokinàl, nálam minden rendben. Vannak tüszők, elvileg semmi akadálya.


Én 33 vagyok, párom 26. Első baba lesz mindkettőnknèl és nagyon várjuk. 😍

2019. ápr. 8. 08:42
Kinel van mar pozitiv teszt ? :)
16. 6189550a26 (válaszként erre: 7. - Juditka34)
2019. ápr. 8. 08:41
Szio hogy alltok? :) mi most vagunk bele a 3.ba :)
15. 6189550a26 (válaszként erre: 12. - 56e9f0e63b)
2019. ápr. 8. 08:40

Szia, nalunk mind2 fiu a 2. Honapban jott ossze.

Hajra mindenkinek!


Van itt meg 3. Babat tervezo?

14. Szandika94 (válaszként erre: 8. - PoMoViAn)
2019. ápr. 4. 15:26

Hajrá-hajrá! :)

Pajzsmirigy alul/túlműködéssel jársz endokrinológushoz?

2019. ápr. 3. 21:10

Sziasztok!

Én is csatlakozom, a férjemmel az első babánkon "dolgozunk" 😁😁

Esetleg a januári hozzászólók közül jár itt még valaki, aki el tudna látni némi tanáccsal? :)

2019. ápr. 3. 08:18
Mennyi időbe telt nálatok a teherbe esés?:)
2019. márc. 27. 08:43
Sziasztok :) mi is belevagunk, szeretnenk egy kistesot, O lesz a harmaska :) fiuk 5 es 9 evesek.
2019. márc. 23. 12:09

Sziasztok, férjemmel kisbabát tervezünk, és ezért keresek Szegeden szülész-nőgyógyász orvost. Az alábbi két orvosról szeretnék érdeklődni, hogy kinek milyen tapasztalata van,

Dr. Márton Virág szülész-nőgyógyász doktornővel és

Dr. Vincze Emőke szülész-nőgyógyász doktornővel?

Valamint Makón Dr. Kocsis Enikő szülész-nőgyógyász doktornővel kapcsolatban?

A segítséget, és a válaszokat előre is köszönöm.

2019. márc. 22. 21:05
Sziasztok lányok hajrá hajrá! 🤰🤰🤞
2019. márc. 22. 20:36

Sziasztok! Jujj látom, eléggé kihalt a topic, de hátha feléled!

Mi már lassan 1 éve benne vagyunk a projectben. Jelenleg az Istenhegyi klinikára járunk endokrinológushoz... Remélem hamarosan sikerül! :)

2019. febr. 10. 16:58
En is csatlakoznek.szeretnek 3. kistesot.oktober ota nem szedek gyogyszert.szules utan egyszer se jott meg.igy eleg leves az esely.iszok baratcserje teat.kisebb fiam 1,5 eves meg szopik.
2019. febr. 6. 22:18

sziasztok.

lassan én és a párom is szeretnénk babát.

én azt hallottam cickafark és palástfű teát kell inni attól hamar jön a baba.nem tudom igaz e.

2019. jan. 27. 14:52
Sziasztok! Bocsi, de volt sok teendő az esküvővel, nem volt időm írni! Kivel mizu?
4. a6b04f15e3 (válaszként erre: 3. - Meredisz120818)
2019. jan. 3. 20:31

Szia :) Élesben már?

Első baba lesz?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook