Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezünk (2022) fórum

Babát tervezünk (2022) (beszélgetős fórum)


38. Raccoon2623 (válaszként erre: 30. - Pizsi2)
2022. jan. 14. 21:27
Szurkáló fájdalmat éreztem az alhasamban, de lehet, hogy amúgy eddig is volt ilyen, csak észre sem vettem, nem foglalkoztam vele. Most pedig nagyon keresem a jeleket… :) mindenesetre izgalmas érzés volt beágyazódásnak gondolni
37. Raccoon2623 (válaszként erre: 31. - Emmaaaa)
2022. jan. 14. 21:25
Én december elején kaptam a 3-at, kérdeztem az orvost az oltóponton, hogy nem lehet-e gond, ha esetleg terhes vagyok, azt mondta nem, viszont ha nem vagyok az, akkor egy hónapot hagyjunk ki a próbálkozással. Őőő… nem mondom, hogy értettem a logikát (nem is védekeztünk utána sem, de nem is jött össze) Szóval szerintem az orvosok sem tudják, hogy pontosan hogyan hat(hat) a magzatra.
36. Bubus0 (válaszként erre: 31. - Emmaaaa)
2022. jan. 14. 18:02
Én novemberben kaptam a 3.-at és decemberben terhes lettem. Nekem az orvosom azt mondta nem lesz semmi baj.
35. Bubus0 (válaszként erre: 25. - 6baae68870)
2022. jan. 14. 18:02
3 év után akkor már kéne
34. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Emmaaaa)
2022. jan. 14. 13:55
Pfizer után nem kell várni azt mondtak meddőségi központban barátnőmnek, de van aki vár 2 hónapot.
33. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Pizsi2)
2022. jan. 14. 13:54
A korai terhesssgi tünet pont hogy olyan mint a pre mens tünet. Ezért is koppannak sokan amikor megjön. Nekem így vissza gondolva annyi hogy kicsit erősebb volt. A beágyazodás körül volt pár napig erősebb megjön érzésem akkor azt hittem meg jön aztán az elmúlt és jobban fajt a mellem mint egyébként, de annyira nem volt vészesen erősebb hogy arra gondoljak hogy végre sikerült. Már gondolkoztam hogy elmegyek prolaktin szintet nézetni, hiába évek óta nem volt már vele gondom akkor.
32. Pizsi2 (válaszként erre: 31. - Emmaaaa)
2022. jan. 14. 12:45
Sztem erre adott forum témaban keress :)
2022. jan. 14. 12:36
Covid elleni oltásról mi a véleményetek így, hogy babát terveztek? Korábban beadattam két oltást, ami hamarosan "lejár"és mondják a harmadikat. Nem tudom mi tévő legyek. Ha beadják akkor kicsit várni kell, nem?
30. Pizsi2 (válaszként erre: 26. - Raccoon2623)
2022. jan. 14. 10:52
Neked is voltak számodra érezhető tünetek? Én bizom benne hamarosan lehet örülnötök!
29. Pizsi2 (válaszként erre: 23. - Bichi)
2022. jan. 14. 10:50
Azért az igy is elég! 😌sok ember számára rengeteg energia bármilyen rövidnek tűnő idő! Egyébként értem ezt az egészséges időmegadást, hogy egy évtől vegye az ember számításba. De azért az rengetek energia is, bárhogy nézzük. Ezért gondolom nem létezik olyan, hogy csak 2-3 honap, az nem lenne semmi. Mert igen az azért valami. A semmi nem lehet semmi 😀😀
28. Pizsi2 (válaszként erre: 21. - 6baae68870)
2022. jan. 14. 10:45

Egyébként, ha lehet környezetet váltasz sokat segít. Ha kiteszel egy stressz faktort, ami számodra az, sikerül legalább a megnyugvás felé menned. Szerintem sokat számít! 😊😊

Tüneteid is voltak (szerinted) érezhetően amikor késett is?

27. Pizsi2 (válaszként erre: 19. - 497faa9e33)
2022. jan. 14. 10:40

Azt tanácsolják ha már tervezik a babát a párok, akkor már szedjenek vitamint! Ártani nem árt ez biztos a folsav, sőt!

Amugy tök fura ez a rünet sor. Vajon miért éreztük még is, ha semmi nincs. Eddig voltak nekem is tüneteim menstruácio elött, de ezek érezhetően mások is. Értem én ha az ember rá fokuszál sokmindent “elérhet” de azért egyben fura is az én részemről. Valamilyen szinten biztos h történnie kell valaminek hisz ha egy hasigigörcs vagy egy hányinger valós. Perszeee erre okosok mondják, hogy hát ez is pszichés 🤓🤓


Én is drukkolok nektek! Nekünk idén a terv teljesen! Szal ha idén nem, gondolkodunk egy vizsgalaton legalabb. Megynyugtatasbol!

2022. jan. 14. 10:33

Sziasztok! Hasonló cipőben járok én is. Kicsivel több, mint 10 évig szedtem gyógyszert (én is 30 leszek idén), 3. ciklus volt most, hogy próbálkoztunk. De új hónap, új esély :)

Örülök ennek a fórumnak, jó lesz megosztani egymással a fejleményeket.

Sok sikert mindenkinek, addig is kitartás 😊

25. 6baae68870 (válaszként erre: 22. - Bubus0)
2022. jan. 14. 09:48
meddőségi centrumban még nem
24. 6baae68870 (válaszként erre: 23. - Bichi)
2022. jan. 14. 09:48
3 év utan csak a legutóbbi két hónap bizakodas után
23. Bichi (válaszként erre: 21. - 6baae68870)
2022. jan. 14. 09:22
2 hónap után? Hát az szinte semmi...
22. Bubus0 (válaszként erre: 21. - 6baae68870)
2022. jan. 14. 08:33
Voltatok kivizsgáláson?
2022. jan. 13. 22:49
Sziasztok, pont most vagyok én is padlón, az előző két hónapban szinte mindent megpróbáltunk, késett is 54.napra jött meg 31 helyett, azt hittem összejött, de nem. Most vagyok úgy hogy minden egyes nap amikor reggel az irodába tartok úgy érzem tök felesleges az eletem és hogy lehet h az irodában elcseszett idő miatt nincs gyerekem. Gondolkodtam hogy kilépek és elmegyek egy fresnapba dolgozni hogy mozogjak de a maszk miatt nem akarok. Bárcsak sikerülne és végre állapotos lennék...akkor en lennék a legboldogabb ember ezen a világon...(pár eve próbálkozgatunk)
20. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Pizsi2)
2022. jan. 13. 21:12
Igazából benne olyan dac és düh volt hogy nem foglalkoztam jó ideje a témával.
19. 497faa9e33 (válaszként erre: 1. - Pizsi2)
2022. jan. 13. 16:13

Szia!


Nagyon hasonló az én/mi helyzetünk is. 10 év után hagytam abba a gyógyszert, 30 éves leszek nyáron, és most volt a 3. ciklus, hogy próbálkoztunk, sajnos nem jött össze, pedig én éreztem a tüneteket 😅mondjuk az ovulációt csak most legutóbb “figyeltem” teszttel, de ebben a hónapban is fogom.

Gondolkozom még azon, hogy elkezdek folsavat szedni, hátha segít :)

Együttérzek veled teljesen, én sem vagyok borzasztóan elkeseredve, de naná, hogy csalódunk, amikor megjön. De aztán egyből arra gondolok, hogy na majd ebben a hónapban!

Sok sikert, írj mindenképpen, hogy hogy van-e fejlemény :)

18. Pizsi2 (válaszként erre: 16. - Emmaaaa)
2022. jan. 13. 14:34
Remélem összejön nektek! ☺️ Hátha a forum is segít valamiben neked is. Nekem jó kicsit most, hogy tudok erről minden nélkül beszélni!
17. Pizsi2 (válaszként erre: 15. - Bubus0)
2022. jan. 13. 14:32
Elöbb vagy utóbb eljutok erre a pontra én is. A ne figyeljem magam és csak csinàljam a dolgaim. Főleg ha mindig ugyan azok a tüneteim 😃 kb ugyanazokon a napokon amiket felirogattam.
2022. jan. 13. 14:20

Sziasztok!

Mi kb 4 hónapja kezdtünk el próbálkozni. Nekünk korábban megszakításos védekezés mellett csúszott be baba, de sajnos elvetéltem. Akkor nagy eséllyel magas prolaktin és nagyon enyhe IR miatt...de ki tudja igazából. Most tudatosan, vizsgálatok, vitaminok, egészséges életmód után kezdtük a baba gyártást, de még semmi sajnos. Nincs bennem görcsösség, feszültség, csak egy szimpla de jó lenne ha érzés...:) mégis, ebben a hónapban úgy néz ki beképzeltem a dolgokat. :D A ciklus felétől kezdve ( ami korábban soha nem volt) , olyan érzékennyé vált a mellem, mint a korábbi terhességem alatt. Rendesen olyan érzésem volt, hogy tuti terhes vagyok. Volt még alhasi szúró érzés, enyhe hányinger, hangulatingadozás..a folyásom bővebb volt és átlátszó, max kicsit sárgás. Kezdtem örülni, de sajnos két napja az egész abbamaradt. 3 nap kell még a nemvártig, de már nincs tünetem, szerintem ebből most csak menszesz lesz.

Szurkolok Nektek Pizsi2 és mindenkinek aki babát szeretne!!

15. Bubus0 (válaszként erre: 14. - Pizsi2)
2022. jan. 13. 14:15
Én eddig mindig figyeltem magam es a tüneteket mielőtt megkellett jönnie.😄 Most a legutolsónál amikor összejött nem figyeltem semmit, el voltam, jött a karacsony, szilveszter aztán ahogy nem foglalkoztam vele éreztem hogy valami más és a melleim is máshogy fájnak, a méhem is “csak” feszül plusz mindig el tudtam volna aludni és sokat pisiltem.😄
14. Pizsi2 (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
2022. jan. 13. 13:40

Hozzátehetnek ezt vallom én is. Viszont vannak tényleges tünetek max erre rá erősitek tudatosan is. Felfuvódás, fájások stb ténylegesen vannak. Csak tovább viszem meg kiváncsiskodok.


Szép! 😃😃valahogy èn is igy kepzelem azt el majd pont akkor lesznek tuneteim amikor már fel se tűnik 😃😃

Vannak akik már tudják, vannak akik meg a hoppá kategória. Én tuti a hoppá leszek mert hiába szeretném tudni korán, ugysem az lesz. Mert csak odafigyelnék jobban arra, hogy vigyázzak stb…

9,5 év szep kitartásotok volt, de meglett! ☺️☺️

13. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Pizsi2)
2022. jan. 13. 13:19

A tüneteid simán lehetnek lelki alapon. Az a nő aki babát szeretne sajnos simán be tud magyarázni tüneteket is. Én is így voltam az első hónapokban, talán 1-2 évig is. Minden terhességi tünetet produkáltam. Aztán amkor sikerült 9,5 év után már 7 hetes voltam amikor kiderült. Ennyit arról hogy majd én biztos megérzem🤪 mert én azt gondoltam én majd biztos érezni fogom…

Viszont az ovu tesztet délután kell csinálni nem reggel. Lehetőleg nagyjából ugyanabban az idő van.

12. Pizsi2 (válaszként erre: 10. - DiaZoé)
2022. jan. 13. 12:23
Drága vagy! Nem adom fel, picit levisz a padlóra bevallom emberesen, de onnan felállok mindig! De az is biztos mivel figyelem meg várom tuti nem ugy sül el a dolog. Mint mikor egy elveszett dolgot keres az ember, ha nagyon fókuszál nem lesz meg, de ha jo majd meglesz akkor tuti meg is lesz :D
11. Pizsi2 (válaszként erre: 8. - DiaZoé)
2022. jan. 13. 12:20

Az elején ahogy irod nekem is eszembe jutnak ezek ilyenkor csak, a kettő között meg a ugy van minden ahogy kell. Ez is a történetünk része ezaz időszak. És ahogy irod is, én is hiszek abban a majd ugy is jön amikor ugy kell. De tény van ismerettségi körben a pár hónap proba után össze is jött nekik szül egy hülye “versenyt” az emberben talán automatice is.


Amugy a “tudtam ott van” az mindig egy tök szép dolog. Szerencsés lehetsz abban, hogy igy átélhetted. :)

Én még el se tudom képzelni vajon ez mit jelent igazából, hogy jön stb. Lehet erre is “születni kell” úgymond, hogy egy nő igy tudatosan érezze is ezeket a történéseket.

10. DiaZoé (válaszként erre: 9. - Pizsi2)
2022. jan. 13. 12:19
Ne add fel és ne szomorkodj, amikor a legkevésbé számítasz majd rá, tuti akkor leszel terhes! :)
9. Pizsi2 (válaszként erre: 6. - Bichi)
2022. jan. 13. 12:14

A menstruácio elött jön inkább elő a “most mi lesz, megint nem jött össze”

Meg a tök lehangolo érzés csak, hogy nah, megint semmi nekünk sem. Valami ilyesmi. De tenyleg jellemző rám a jön amikor jön… néha azért ez az időpontokra kell tenni féle együttlétek kicsit romboloak is tudnak lenni :$

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook