Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2021-2022 kezdőként fórum

Babatervezés 2021-2022 kezdőként (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2022. jan. 4. 11:10

Fűűűű, Lányok, írok majd még. Most elküldöm a levelet ezeknek az állatoknak, és utána elmegyek a szép napsütésbe sétálni, hogy picit visszatérjek a vidámságba, amivel valójában egy várandósság, életem egyik legnagyobb ajándékának járnia kell. <3

Nem találok szavakat ezekre az "emberekre". :((

11393. Veronika1992 (válaszként erre: 11390. - Detty30)
2022. jan. 4. 11:09
Szerintem lesz igen oda is fog nőni cici 😅bocsi, tettem fel képet 😅
11392. @kukac@
2022. jan. 4. 11:08
Dreamer, szerintem munkajogászt keress. Mondd el neki, mit tudsz, ő majd levelezget velük. Egy ilyen nem hiszem, hogy nagy költség, de a stressz neked nem kell.
11391. anonim27 (válaszként erre: 11384. - Detty30)
2022. jan. 4. 11:03

Az enyém is imádja a gyümiket xd


Dreamer, én ezt nem hagynám annyiba, a saját munkahelyeden mi az hogy nem adhatja ki még bennem is felment a pumpa. Én fognám és bemennék személyesen, ezt levélben nem lehet megbeszélni. Egyébként hidd el, jobb ha helyre rakják tényleg ők is bajban lesznek, illetve ők lesznek csak igazán bajban.

Még jó hogy felhozódott, azt hiszem pont én hoztam fel hogy nem keresnék sokkal kevesebbet tp-n mint munkában, örülök ha sikerül letisztáznod és megkapod a pénzt ami téged illet.

11390. detty30 (válaszként erre: 11388. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 10:55

Neeeeeeee idegelj. 😅😅😅


Akkor nekunk is lesz hátul csøcsünk? Ahhhhhh ne idegelj már 😅


En is csinálnék képet, csak nekünk be van racsozva a gardrób 😅

11389. detty30 (válaszként erre: 11386. - Dreamerlady)
2022. jan. 4. 10:54

Micsoda?????


Hova lettek a tappenzes papírjaid?

Azzal rohadtul el kell számolniuk mert bajba fognak kerülni.


Figyelj Dreamer, én azt mondom, hogy ezt ne hagyd annyiba hogy levelezgetsz velük. Hát bakker az a te pénzed ami jár neked.


Nem tudom hogy mennek a dolgok de hogy én ezt jogi útra vinnem, megfenyegetnem őket az tuti.


Te vagy a védett, te mindent leadtal és még ők b@szakodnak veled?


Rendesen felment bennem a pumpa. A fejeddel menjetek be. De mit tudom én egy feljelentést is megerne.


Úgysem akarsz már oda visszamenni.

11388. Veronika1992 (válaszként erre: 11387. - Detty30)
2022. jan. 4. 10:53
Most nagyon nevetek 😂mert nekem is hájasodik a hátam 😂😂😂😂😂 kicsit ,ugYan az a testalkatunk.Csinálok képet feltöltöm
11387. detty30 (válaszként erre: 11385. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 10:49

Örülök 😅😅😅


Csak ilyen nagyon durva felsotestem ne legyen, hogy hátul ahol van a két lapockam ott is olyan legyen mintha cicim lenne. 😅


Ha olyan nem lesz akkor jól van.


Vegulis igen, lehetne rosszabb. De örülnék egy kis plusz feneknek naaa. De akkor nem álmodozok tovább 😒

2022. jan. 4. 10:48

Lányok, leírtam az elmúlt bérszámfejtési nyomozásom eredményeit a nyitott naplómba.


Sikerült valamennyire lehiggadnom, majd hívtam a HR-t, mert most küldték el a bérpapírjaimat, és valami nagyon nincs velük rendben. :O A napok fele "nem igazolt" táppénz címen fut.


Kértem a HR-t, hogy adjon egy bérszámfajtő kontaktot és beszéljük át. Nem adhatja ki. Mondom, értem, csak, hogy ez annyira bonyolult és szerintem itt nagyon sok pénz hiányzik, hogy 10 perc alatt átbeszéljük és meg is oldjuk a dolgokat...


Mondtam, hogy még csak meg sem tudom fogalmazni írásban a kérdést, annyira össze van kuszálva a számfejtés, és majd visszakérdezni sem bírok élőben a levélre...


Mondtam, hogy tele van "nem igazolt" táppénz jogcímmel. Erre mondta, hogy lehet ők nem adták le minden táppénzes papíromat... Mondtam, hogy ok, csak adja már ki a vérszámfejtő számát, hogy meg tudjuk beszélni a korrekciót.


Miután továbbra sem volt erre hajlandó, mondtam neki, hogy oké, én egy veszélyeztetett terhes kismama vagyok. Full carul vagyok, korábban volt egy vgetélésem, és azért is vagyok táppénzen, hogy a babám és én is jól legyünk. Az orvosi költségeim nagyon magasak, és nem tudom mé csak megbeszélni sem velük, hogy mit számolgatnak és mikor és mit korrigálnak. Valamint jelenleg remegek már az idegességtől és mindjárt sírni fogok, és nem hiszem, hogy így kellene eljárni egy kismamával.


Nem kaptam számot, meg kell írjam a kérdéseimet... Jó, elköszöntünk egymástól, megírom.


Utána sírtam egy kicsit. Most levelezünk egy sort. A következő ilyennél párom bemegy balhézni.

11385. Veronika1992 (válaszként erre: 11380. - Detty30)
2022. jan. 4. 10:47

Akkor most szolok nem fogsz hízni semmit seggre meg lábra se ,csak felső testre :(

Én is utálom amúgy az alkatom :( anyum azt mondta lehetne rosszabb 😅

11384. detty30 (válaszként erre: 11383. - Anonim27)
2022. jan. 4. 10:40

Persze a neme legyen az utolsó kB csak egészséges legyen. Meglegyen keze, lába mindene.❤️


Ettem megint 😅

Fagyasztott epret, málnát, szedret, meg ribizlit.🤤🤤🤤


Ennek a gyereknek erre van szüksége.


Soha, de soha nem voltam hajlandó enni gyümölcsöt, csak unszolasra. Most meg azt ennek non stop. 😅

11383. anonim27 (válaszként erre: 11382. - Detty30)
2022. jan. 4. 10:35
Persze ha bármi indokolná én is megcsináltatnám! Meglátjuk, a 40 ezres is szűri a down meg ilyesmi legfontosabb dolgokat,azért gondoltam arra. Annyi hogy az a nemét nem mondja meg, de nembaj előbb utóbb úgyis kiderül :D
11382. detty30 (válaszként erre: 11381. - Anonim27)
2022. jan. 4. 10:33

Tudom, hogy drága, de mindenképp megakarom csinaltatni.


Nekem lett volna egy tesóm, ő születése után 2 órával meghalt, állítólag bélelzarodassal született.


Nos abba az időbe rengeteg gyerek meghalt abba a kórházba... Véletlenül...

Így nem tudom, hogy lehet e hinni azoknak az orvosoknak, hogy genetikai volt, vagy csak rá mondták...


Ezért szeretném

11381. anonim27 (válaszként erre: 11379. - Detty30)
2022. jan. 4. 10:29

Hát én sima genetikai vizsgálatra megyek egy magánrendelőbe, a legfontosabbakat szűrik vérből, meg megnézik uh-n is alaposan, kb 1 órás a vizsgálat.

Ez kb 40 ezer ft körül van.

A Nifty meg a Prena meg sztem 100-120 ezer körül? De sok lány csináltatott itt, szóval ők biztos jobban tudják :)


Én max akkor csináltatnék egy Niftyt, ha ne adj Isten kijönne valami eltérés a sima genetikain amit csináltatok, de erre nem kerül sor, mert nem kerülhet.

11380. detty30 (válaszként erre: 11377. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 10:24

Ugyan ez Veronika. 😁


Cicim mindig volt, hasam is egy pici, széles csípő, semmi popó, hosszú vékony lábak.


Na sztem én a 8.honapba úgy fogok kinezni mint két fogpiszkalo lábon járó boros hordó. 😅😅😅😅


Szörnyű ez az alak, szörnyű 😒😒😒😅😅

11379. detty30 (válaszként erre: 11376. - Anonim27)
2022. jan. 4. 10:22

Melyik genetikai vizsgálat a legjobb?


A prena testet ki csinsltatta meg? Én azt szeretném egyébként.


De azt mondják ha fel is jön terhesség alatt plusz 10kg, a kórházba alapból megszabadulsz 5-tol.😁😁😁


Utána már csak 5 van hátra. A mostani pluszt én ne haragudj de nem látom rajtad. 😘

11378. Veronika1992 (válaszként erre: 11375. - Dreamerlady)
2022. jan. 4. 10:20
Szerintem nem lesz gond.Köszi a tippeket pont így csináljuk ahogy leírtad :)
11377. Veronika1992 (válaszként erre: 11371. - Anonim27)
2022. jan. 4. 10:16

Ez nekem is nagy félelmem.

165 cm vagyok 55kg szoktam lenni. nyáron feljött 3kiló 🙄58al kezdtem

24+1 62\63 kiló vagyok.Cicim mindig volt meg kis pocim széles csipőm, semmi segg semmi láb

Na most cicim az akkora,hogy a D kosárba nem férnek el 🥲

Karácsonyi képeken tisztán látszik,hogy tokás vagyok ,ehhez semmi segg semmi láb 🥲hasam is már szép nagy. 4-5kiló nem sok mindig azt mondja a védőnő ,hogy nagyon jó ,nem hízok vészesen ,de még vissza van 16hét és most fog beindulni.Sima kaját nem kívánom,de az édességet

Mindig oda kellet figyeljek,ha kicsit elengedtem magam már híztam,és nehezen fogyok,vért izzadva ,rengeteg futással és szigorú diétával.Férjem szerint gyönyörű vagyok 😅

11376. anonim27 (válaszként erre: 11372. - Dreamerlady)
2022. jan. 4. 10:15

Huh igen? Hát szerintem a jövőheti vizsgálat után ha minden okés, akkor felkeresem a védőnőt és ő el is fog küldeni laborba nem? Meg a genetikai vizsgálatra is bejelentkezek, ott is lesz vérvétel a 12.héten meg uh is 3D-be *-* Alig várom :D


Detty igaz, a nyár ennyiből jó lehet hogy inkább kevésbé nehéz kajákat fogunk kívánni :D

Én sem híztam még azóta mióta terhes vagyok semmit, csak épp elég az előtte felszedett 9 kg xd

De nekem se volt sose lapos hasam, csak mindig előnyösen öltöztem :D

2022. jan. 4. 10:03

Veronika, látom, hogy közben jól vagy már lelkileg! <3 Ez a legfontosabb!! Férjednek mielőbbi gyógyulást kívánok!! <3 Nekem exem volt anno éves szinten 3-4 alkalommal nagyon beteg egy-két hétig is. Ilyen influenzaszerű lázas betegségei voltak mindig. Évek alatt egyszer se kaptam el. Gyerekek az elmúlt hónapokban többször is betegen jöttek, volt itt köhögés, influenza, minden is. Ilyenkor ffp2 maszkolok, meg fertőtlenítek és mindig megúsztam. ;) Szóval kitartást! Külön szoba jó ötlet volt. Minden rendben lesz! <3


Syduri mi volt bent a cégben?

11374. detty30 (válaszként erre: 11371. - Anonim27)
2022. jan. 4. 10:00

Nekem is van alapból hasam. Babahåjam van, ez van. Ilyen alkat vagyok.


Nekem a hasam tuti nem fog eltunni, örülni fogok ha erre visszaall majd. De sose volt lapos hasam.


Én abba reménykedek, hogy popsira fogok majd hízni. 😅😅😅Nekem olyan pici van, hogy hihetetlen. Kis fokhagyma van. Mindig is nagy kerek popot akartam.


Egyelőre én nem híztam, ugyan úgy vagyok mint terhesség előtt. Max 10kg-ot szabad hiznom...hat ez mind szép és jó de kitudja hol fogok megallni.


Annyi szerencsénk van Anonim, hogy nyáron rengeteg gyümölcsöt és vizet fogunk inni. Meg rengeteg lecsót fogunk enni. 🤤🤤🤤🤤

Én nyáron annyira nem kívánom az ételt, úgy hogy bízom ebbe, hogy ezek fognak menni.

11373. @kukac@ (válaszként erre: 11371. - Anonim27)
2022. jan. 4. 09:59
Majd együtt dolgozunk érte, nyugi, azzal sem leszel egyedül. 😊
11372. Dreamerlady (válaszként erre: 11347. - Anonim27)
2022. jan. 4. 09:58

Igen... egy baba lappang benned. :D :D


Bocsi, nem bírtam kihagyni! :P <3

Nekem anno 38,5 fokos testhővel indult a babásodás, azóta sem vagyok róla megyőződve, hogy a babuson kívül lappangott volna bennem baci... Illetve ez a brutális szédülés-gyengeség ezek mind teljesen normálisak. Lassan menj el szerintem, vagy ne is annyira lassan a nagy laborra. Lehet, hogy a babád épp eszegeti a vitaminokat nagy erőkkel a szervezetedben.

Tudod, nekem a pajzsmirigy hormonokat rágcsálta, nem is láttam a világomat se egy darabig. :D Nem lett belőle semmi baj, még csak gyógyszert sem kellett szedjek hála égnek.

11371. anonim27 (válaszként erre: 11370. - Detty30)
2022. jan. 4. 09:55

Nyugi hát biztos hogy jól van, azért ezek jelentős tünetek hogy nem tudunk enni, meg semmit se kívánunk.

Bár engem mindenki "nyugtat", hogy ne izgulj, lesz még amikor felzabáljuk a hűtőt xd Nekem ez is nagy félelmem mert nem akarok sokat hízni, őszintén, kilókról nem beszélek, de ígyis magamhoz képest túlsúlyos vagyok, eleve év elején 9 kg-al kevesebb voltam, aztán felborult minden, és behíztam, és ha erre még rájön +10 vagy +15 kg (és még ezeket jobb esetnek mondják), nekem már az is rengeteg, tényleg emiatt kicsit depis vagyok, és még a genetikám is fos, tuti nem az lesz hogy megszülök és eltűnik a hasam, hanem dolgoznom kell érte :(

11370. detty30 (válaszként erre: 11368. - Anonim27)
2022. jan. 4. 09:51

Beszélünk hozzá. Férj néha mondja neki, hogy hagyd már békén anyádat egy kicsit, hogy tudjon enni. Miután evett bulizhatsz. 😅😅😅


En mindig mondom, hogy kapaszkodjon rendesen. ❤️

11369. Veronika1992 (válaszként erre: 11364. - Bebike85)
2022. jan. 4. 09:42

Az is jó csak vigyázz mert a végén ruhatartó lesz 😂

Nálunk én használtam, csak mióta terhes vagyok nem merek ráállni 😅

nem mintha bajom lenne, kicsit párás vagyok

Olvastam ,hogy ti is megúsztátok azért hál istenek a covidot

11368. anonim27 (válaszként erre: 11367. - Detty30)
2022. jan. 4. 09:40
Hát detto, ha van az a baj ha nincs meg az :D De most a tegnapi után kicsit nyugodtabb vagyok, érzem hogy most minden oké, te is beszélgess a babóval hogy ő csak növekedjen, te meg intézed a többit xd
11367. detty30 (válaszként erre: 11366. - Anonim27)
2022. jan. 4. 09:38

Hát amúgy én csak a frontoknal érzem ezt. Amúgy nem.


És raneztem ma is front van😭😭😭

Melegfront, puffadás okozhat problémát. Hát nekem az van, mert szét feszít a hasam.



Egyébként én sem érzem a hasam.


Ha nincs tünet az a baj, ha van tünet az a baj.


De most már a gyomromnal feszít, szval jön ez felfelé. 😅

11366. anonim27 (válaszként erre: 11362. - Detty30)
2022. jan. 4. 09:34

Igen nekem is ez a folytonos pánik van, bár tegnap aközben hogy meghaltam sztem mosolyogtam, hogy lehet hogy én halálomon vagyok, de ez bentről jött jel, hogy minden oksi xd


De mondom, én meg ritkán érzem a feszülést, és én meg emiatt izgulok, hogy ezt drasztikusan kellene érezni hogy nő a méh, meg nyúlnak a szalagok, vagy ilyen kis simogatások ott körül? Mert olyasmikat érzek, hogy mintha dolgozna ott valami, de nem erős.

11365. detty30 (válaszként erre: 11364. - Bebike85)
2022. jan. 4. 09:34

Nekem van egy. 😅😅


Mikor kiderult az IR akkor vettem egyet.

Egydtrr ültem rajta, max 2x😅😅😅😅


A férjed is ennyit fog, csak szólok előre 😁😁

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook