Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2021-2022 kezdőként fórum

Babatervezés 2021-2022 kezdőként (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
11364. Bebike85 (válaszként erre: 11363. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 09:33
Az enyém szobabiciklit szeretne mindenáron. Ahol most vagyunk még a lakásba sehova nem fér. 2 hónap múlva a saját házikónkban leszünk, oda kap egyet, ha szeretne ☺️
11363. Veronika1992 (válaszként erre: 11360. - @kukac@)
2022. jan. 4. 09:29

Szerencsésen megúszta akkor a férjed.

Férjem minden héten mondja,hogy futni fog ,van itthon padunk ,amikor megvettük akkor használta azóta se 😅

11362. detty30 (válaszként erre: 11358. - Anonim27)
2022. jan. 4. 09:26

Elhiszem, hogy nő a méh, meg fel is vagyok puffadva. Egész éjszaka feszült. De most adta az ívet.

Egyébként most jobb lett, 14perce vettem be a magnerotot és jobb. De így alapjaraton húzódik... Idegesítő...


Pont ezt mondtam, hogy leszarom hogy fáj, mert bírom, csak ilyenkor bepanikolok hogy mi van a babával???

O jól van?

11361. Veronika1992 (válaszként erre: 11356. - Detty30)
2022. jan. 4. 09:25
Egy progeszteront lehet hogy ha felírnának az nem ártana.Mennyi mg szedsz?és melyik fajtat?Én elmennék szerintem inkább nézzenek meg .Akkor most 8hetes vagy kb?
11360. @kukac@ (válaszként erre: 11353. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 09:16

Igen, teljesen felgyógyult, post covid tünetei sincsenek, vérképe is jó lett.


A futóedzéseit kellett újraépítenie, mert kicsit legyengült, de 2-3 hónap alatt visszaállt.

11359. Bebike85 (válaszként erre: 11356. - Detty30)
2022. jan. 4. 09:15
Remélem jobban leszel és nem kell kórházba menned! 🤞🏻
11358. anonim27 (válaszként erre: 11352. - Detty30)
2022. jan. 4. 09:13
Basszus neked ennyire feszül? Kezdek megijedni hogy nekem szinte semmit nem feszülget, remélem ez nem azt jelenti hogy nem növöget. Minden miatt pánik basszus. De ha nem múlik akkor tényleg menj be jobb lesz, legalább hamarabb látod a babyt :D :)
11357. Bebike85
2022. jan. 4. 09:12
Mi április-május körül voltunk covidosak. Orrdugulással, orrfolyással, torokkaparással kezdődött. Aztán a minden napi fejfájás. Pár napra rá elment a szaglásom, na itt már tudtam, hogy mivan. 2 nap mulva a férjem us ugyan ezek a tünetek. Aztán ennyi volt. Kb 2 hétvolt az egész. A lányunknak semmi baja nem volt.
11356. detty30 (válaszként erre: 11354. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 09:10

Ennyire. Konkrétan alig bírok ülni. Fekbe jobb csak. 😔


Most kellene megjonnie. Lehet azért is gorcsolok így.

Nem akarok most minden egyes problémával orvoshoz rohangálni de ha 1 óra múlva sem lesz jobb hívom a férjem, hogy vigyen be a kórházba.

11355. Syduri
2022. jan. 4. 09:06

Vagyok, csak szarul!

Főnök is felbacott, csak szülési szabira akartam eljönni, de érik, hogy áprilisban már tp-n legyek!

11354. Veronika1992 (válaszként erre: 11351. - Detty30)
2022. jan. 4. 09:06

Aranyos vagy köszi már teljesen megnyugodtam nem lesz itt gond, csak a kezdeti pánik

Ennyire görcsöl a hasad?Nekem is volt görcsöm az elején 14dik héten meg azt hittem éjjel szertefoszlik az álmom annyira nekem azt mondta hogy szedhetem 4*2 mg is ha nagyon fáj, alapból 3*2 szedek, mai napig nem értem, miért görcsöltem

11353. Veronika1992 (válaszként erre: 11348. - @kukac@)
2022. jan. 4. 08:58

Jajj szegény, akkor őt jól elkapta😢Teljesen meggyógyult?Nem maradt vissza neki semmi?

Plusz a cica is ,szép napjaid lehetek,

érdekes,hogy neked meg semmi bajod nem lett.

Mi eddig be se voltunk oltva ,nem nagyon foglakoztunk vele, nem vagyunk se ellene se mellette, most is csak a baba miatt oltattuk be magunkat

Kicsit beteszem a férjem a mosógépbe, egy 60 fokra 😂jobb lesz mint új korába 😅

11352. detty30
2022. jan. 4. 08:52

Sziasztok lányok!


Nekem ma is nagyon feszül alul a hasam. 😔

Elmentem nagy wc-ni és rögtön utána jött elő ez az erős feszules. Természetesen panikolok.


Egyébként ettem már tejberizst, nem esett jól, de vminek lennie kell bennem.


Az éjszakam szörnyű volt, mert feszített a hasam, a koldoknel, lent is, az orrom be volt dugulva. Szval nem sokat aludtam.


Bízom benne hogy ma könnyebb napom lesz.

11351. detty30
2022. jan. 4. 08:49

Veronika, ne ijedj meg.

Tavaly a férjem is haza hozta a covidot, ő lázas lett, de csak 3 napig tartott a láz nála.

Én is elkaptam, de szerencsére én csak vmi gyengitett változatát kaptam el, mert csak az íz és a szaglásom ment el.


Maszk, gumikesztyu legyen rajtad azért. Meg ha ő is használja a fürdőt legyen rajta maszk és szelloztessen maga után. 😊


Nem lesz semmi baj, ne aggódj.


Vitaminokat nyomatni emelt dozisba.

11350. @kukac@ (válaszként erre: 11349. - Anonim27)
2022. jan. 4. 08:47

😃 Ejnye-bejnye. Dorg-dorg. 😃 😘


Én sem vagyok ám olyan pedáns vitaminszedő. 😃 Hétvégente egy csomószor elmaradt, mert itt felejtettem a cégnél az egész pakkot. 😃

11349. anonim27 (válaszként erre: 11348. - @kukac@)
2022. jan. 4. 08:39
2 napja nem tudtam bevenni a vitaminokat nem éreztem arra erőt :( Ma igyekszem pótolni, tudom rossz voltam.
11348. @kukac@ (válaszként erre: 11346. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 08:34

A félelem a legrosszabb ebben a betegségben.

Az én férjem még a 2. hullámban kapta el, amikor nem volt még oltás sem.


Együtt aludtunk, ápoltam, napi 5-ször öltöztettem át, mert ömlött róla a víz. Persze se gumikesztyű, se maszk. Napokig nem aludtam éjjel, nehogy felszökjön a láza és ne vegyem észre (40 körül is volt), volt, hogy az éjszaka közepén vizes törölközőkkel hűtöttem mert magánál se volt teljesen.


Cicám is akkor volt fostos beteg.


Szóval mondhatni, kivoltam.


Na és ami szép, hogy így sem kaptam el. Egy héttel később hőemelkedésem volt, jött-ment, mint az oltási reakció, de minden tesztem negatív volt. Még csak nem is az, hogy enyhe tünetekkel átestem volna, mert az ellenanyag vizsgálatom is negatív lett 😃


Sőt utóbbi 2 oltás után is. 😅


Még a doki is felhúzta a szemöldökét.


Szóval csak arra akartam kilyukadni, hogy ne félj. Ráadásul ha tegnap együtt voltatok, akkor úgyis benned van. 🤷‍♀️


Meg a házassági eskü is úgy szól, hogy "egészségben, betegségben" 😉


Egy kis C + D-vitaminnal megfenyegetheted a benned lebzselő vírusokat, hogy ne merjenek bűvészkedni. 😃

11347. anonim27
2022. jan. 4. 08:11

Na jó reggelt lányok! :)


HÁÁÁT egy fokkal jobban vagyok, már ittam egy pohár vizet, a fejem most nem fáj szerencsére, lehet mindjárt rápróbálok a kajára is, hátha ma sikerülne :D Nem tudom hogy a terhesség miatt e, vagy lappang e bennem valami, de amúgy alig érzek magamban erőt, még arra is hogy pötyögjek a billentyűzeten, úgy remegek meg erőtlen vagyok kicsit, szerintetek ez lappangás?

2022. jan. 4. 07:54

Én is így gondolom, hogy nem akkora gáz ez ,ő nagyon meg van ijedve, hogy elkapom .Meg simán lehet,hogy már elkaptam csak még nem mutatható ki ,akkor átviszem a családnak. Tegnap reggel azért még jól össze bújtunk 😂

Kicsit megnyugtattatok most 😘

11345. @kukac@ (válaszként erre: 11343. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 07:47

Szia! Ez tényleg nem túl jó, nehéz tanácsot is adni.


Mivel azt mondod, van 2 oltása és enyhék a tünetei meg neked is van egy oltásod, én nem hagynám otthon. Az egymásért aggódás plusz stresszt jelent a szervezetnek, ami gyengíti az ellenálló képességet.


Ha nem köhög, tüsszög, (és persze oltott is), akkor kevésbé is fertőz.


Persze sok levegőztetés, alapos kézmosás, maszk, de én maradnék, nem tudnám magára hagyni az enyémet. 😃 Képesek egy náthától is haldokolni. 😅

11344. 8c31d613bf (válaszként erre: 11343. - Veronika1992)
2022. jan. 4. 07:41

Szegény! Gyógyuljon meg gyorsan!!!

Hogy otthon hagyjad-e, hát, ezt neked kell tudnod, hogy mi nyugtatna meg jobban. Szerintem azért ezt a covid lufit elég rendesen túlfújják. Nem egy halálos vírusról van szó (tudom, most jön az, hogy hányan meghaltak, de ha nézünk egy korábbi influenza halálozást, akkor ugyanitt vagyunk, a statisztikát az is nyomja, hogy minden halálesetet ráhúznak erre.) Az a legfontosabb, hogy te ne pánikolj be, ha jobban esik otthon maradni, akkor szerintem ne menj el. Persze, amíg nem lesz jobban nem árt, ha külön vagytok, de elcuccolni nem kell. De ha attól nyugszol meg, hogy elmész egy időre akkor azt kell tenned. A stressztől csak rosszabb lesz az immunrendszered.

Ismerősöm 7-8 hónapos terhesen kapta el (mindketten a férjével) annyi volt csak, hogy figyelnie kellett nehogy belázasodjon. Hála istennek át is vészelték egyiküknek sem lett baja.

2022. jan. 4. 07:01

Sziasztok lányok!

Úgy néz ki a férjem covidos.

Kettő itthoni tesztje lett pozitív🥲.

Nekem negatív.Van egy kis láza plusz rossz közérzete.

Külön szobába költöztünk, kaját beadom neki ,fürdőt közösen használjuk, de mindig fertőtlenítem.

Kettő Pfizer oltása van novemberbe kata meg a másodikat,nekem csak egy december végén kellet volna menjek a másodikra,de a nàthám miatt azt mondta a házi orvos toljam el.

Mit csináljak lányok?Hagyjam itthon?🥲anyóshoz tudnék menni ,nagyon nincs kedvem itthon hagyni,de elkapni se szeretném

11342. @kukac@ (válaszként erre: 11340. - 8c31d613bf)
2022. jan. 4. 06:48

Neked is jó reggelt! Tényleg izgalmas! Nagyon jó lesz ám!


Az én konyhám is épp csak 1 éves múlt ősszel. Hihetetlenül felemelő, amikor elkészül és a tiéd és olyan, amilyennek megálmodtad! 🤩


Azelőtt én is 12 évig laktam olyan helyeken, ahol sokszor jó, ha működött egy láng a tűzhelyen, sütőről nem is álmodtam. 😃


A vadiúj, saját konyha felér egy jó szex örömével! Jó beköltözést kívánok hozzá! 😊

11341. @kukac@ (válaszként erre: 11339. - Bebike85)
2022. jan. 4. 06:42

Szia! Jó reggelt! Szuper hír, hogy újra lesz mozgolódás a házatoknál. Ez mindig öröm a léleknek.


Gondolom, valahol a hányinger is jó...


Gondoljatok arra, hogy csak pár hét és remélhetőleg véget érnek a kínzó reggelek/napok.

11340. 8c31d613bf
2022. jan. 4. 06:34
Jóreggelt Lányok! Képzeljétek mához egy hétre már a saját konyhámban fogok főzni. 😁 Szuper lesz! Sose volt még rendes konyhám, csak ilyen kis ficak, ahova be volt állítva egy tűzhely. Jobb helyeken a spájz nagyobb, mint a konyhám volt. Hétfőn jönnek beszerelni, de kedden is otthon maradok, hogy mindent elpakoljak és felavassam. 😄 Ennek örömére kaptam is tegnap a férjemtől új képeket, meg vízforralót. (A késeimet a felújítás alatt tönkre tették. Egyszerűbb volt kivenni a fiókból, mint keresni egy sniccert 😮‍💨) Úgy, de úgy várom már!!!
11339. Bebike85
2022. jan. 4. 06:26

Jó reggelt!

Ki hogy van? Én szédelegve keltem, enni nem tudtam, azonnal émelygett a gyomrom. A kutyákat is a férjem vitte le (nagyon nagyon ritka, ha leviszi őket, főleg reggel). Úgy hogy talán szeret 🤣

Anyukám tegnap este ért haza ausztriából, mondtam neki, hogy ma sulijárat után találkozunk. Kérdeztem a férjemtől, hogy ha ott is rámjön a “kórság” mit mondjak neki? Azt mondta, hogy ha akarom mondjam el.


Tegnap jó híreket kaptunk. Végre beindulnak jövő héten a munkálatok a háznál. Tegnap este találkozott a férjem a főnökével, azt mondta, hogy jövő héten megcsinálják a konyha és az étkező között az áthidalót 😀

Úgy volt, hogy hagyjuk a fenébe afalat, mert nagy munka, sok pénz. De apának is azért járt a bogár a fejében és kilesz ütve a fal 😊 úgy hogy most boldogság van nálam.

11338. Dreamerlady (válaszként erre: 11336. - Bebike85)
2022. jan. 3. 22:27

Az maga a megvalósult álom fehérneműben. 😄😄 Leegyszerűsítve a dolgot. 😄


Viccet félretéve, az egy olyan bugyi, aminek se az oldalán, se a pociján nincs varrás. Vagyis nem vág be a pocóba. Engem most már minden frusztrál, ami bevág a pocimba, ezért szereztem be a terhesség alatt ilyeneket.


Nagyon jó, csak ajánlani tudom, mert irtó kényelmes. Az is szuper, hogy varrás híján bármilyen tapadós nacihoz alá lehet venni, mert nem látszik. ☺️☺️

11337. Bebike85 (válaszként erre: 11335. - Nesszi97)
2022. jan. 3. 22:14
Köszi 🥰
11336. Bebike85 (válaszként erre: 11334. - Dreamerlady)
2022. jan. 3. 22:14
Milyen az a lézervágott bugyi?
11335. Nesszi97 (válaszként erre: 11330. - Bebike85)
2022. jan. 3. 22:00
Gyönyörűséges kutyus🥰
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook