Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2021-2022 kezdőként fórum

Babatervezés 2021-2022 kezdőként (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8491. Barbooca (válaszként erre: 8489. - Dreamerlady)
ma 14:50

Mintha magamat olvasnám 10 évvel ezelőtt :D

Én is úgy gondoltam a lány cuccok milyen cukik, a fiúsak meg olyan meh...semmilyenek :D

Én amúgy kifogtam sok szuper használt ruhacsomagot anno még vaterán de tényleg jó állapotúak voltak :)

De nálunk még van háda (turkáló) is, ott külföldről érkezett "használt" ruhák voltak, de tökéletes állapotban :O

Pepco, F&F(tesco) is jó cuccokat árul :) néha még lidlben is vannak jó kisbaba ruhácskák :)

8490. nella29 (válaszként erre: 8489. - Dreamerlady)
ma 14:31
hát nem olcsóak, az tuti. mi vettünk, meg most kaptunk ruhákat, az 58 és a 62-es méret lefedve :D előrébb egyelőre nem gondolkodok, majd közben veszünk még folyamatosan, ahogy nő :) meg nem kell sok, max 10 body van mindegyik méretből, nem akarom túltolni.
8489. Dreamerlady (válaszként erre: 8486. - Nella29)
ma 14:25

Köszi, Reservedet megnézem még. Amúgy gyors számításaim szerint növekedési méretenként 50 e egy adag babacucc összesen.

Emiatt is akarok nagyrészt használtat vásárolni. Na, használt babacsomagok eddig kiábrándítóak. Lány van csupa cuki, fiúban meg harmadannyi, de legalább uncsi cuccok.

8488. Dreamerlady (válaszként erre: 8484. - Anonim27)
ma 14:14
Szerintem ez lehet babás tünet. Én anno hihetetlen érzékeny voltam. ☺️☺️ Figyeld magadat, mert lehet a baba jelez odabentről. ♥️
8487. nella29
ma 14:00
ja és Sinsay-en is láttam jókat, bár a minőségről nem tudok nyilatkozni, nem rendeltem még onnan sosem. Na, feladtam a leckét most neked, lehet keresgélni :D
8486. nella29 (válaszként erre: 8483. - Dreamerlady)
ma 13:53
H&M-ben és a Reserved-ben én tök jó fiús cuccokat találtam, nézd meg, hátha találsz te is valami menőt :P ja és amúgy a Tescoban is vannak szupik, az anyaguk is jó :)
8485. Barbooca (válaszként erre: 8484. - Anonim27)
ma 13:50

Én sorozatot néztem (újonc) de most angolul pár részt mert az még nincs szinkronosan. 2 részben is kisgyerek téma volt. Rendőrös sorozat ez, ha valaki még nézi nem akarok spoilerezni😁 elsírtam magam mindkét részen🙄😪😁

Néztem egy filmet is ott ugyan tini fiú volt a főszereplő és az anyjával való kapcsolatnál nagyon sírtam 😕

Mentális beteg srácról volt szó és anyuka terhes lett az új párjától ő meg úgy érezte rá már nincs szükség🥺

Én annyira készen voltam ezektől mint már évek óta nem 😯

8484. anonim27
ma 13:36

Lányok ma hihetetlen érzékeny napom volt, a házzal kapcsolatban elsírtam magam, apósom a kőműves részének a kivitelezője, és ő egy nagyon csendes ember alig beszél, és nem mondja hogy mi mi után következik, és annyira belehergeltem magam, alig tudtam lenyugodni, pedig nem szokott ilyen hisztirohamom lenni :(

Ez lehet tünet ?? :'D xd

ma 13:31

Nella, eléggé fel kell kössük a gatyánkat úgy érzem. 😄😄

Egyből a közepébe. Édes kis drágám biztos egy rosszaság lesz. Apja is mindig rossz. Anyóséknál is mindig szívja a vérem, anyukája vérét is szívja. Mondom is mindig anyósnak, hogy hozza gyorsan a fakanalat. 😄 Én is egy minden lében kanál nőszemély vagyok. Ha ez öröklődik… hahaha kemény világ jön ránk. 😄

Tegnap este kaptam is egy kis sokkot, hogy Jezusom, mégis mihez fogok kezdeni, azt se tudom, hogy kell nevelni egy kiskrapekot. De már jól vagyok. 😄 Viszont szomorúan konstatáltam, hogy a fiú ruha kínálat sokkal szegényesebb. Mondjuk felnőtt ruhák alapján valahol sejtettem, de hogy már újszülött korban is elkezdik ezt a nemi sztereótípiát. Kislánynak 15 féle rózsaszín árnyalatú ruci van, meg a többi…. Fiúknak meg van kék, barna, mustársárga. 😄😄 Ahogy megvan a mini bőrkabi küldöm a linket. Te találtál már vagány cuccokat a picidnek?

Sister, nagyon jófej ez az orvos!! Örülök, hogy ilyen jó kezekbe kerültetek. ♥️ Biztos könnyebb lesz majd, csak most kell egy kis idő neked is. ♥️

Jaj, ez a nemek szerinti értékmeghatározás olyan rossz. 😬 Én a teljes egyenlőségben hiszek, nemi, vallási, bőrszín vagy szexuális érdeklődés szerinti megkülönböztetés nélküli világban. Még bízom benne, hogy egyszer eljön ez is. ♥️

Nálatok amúgy nagy lenne a shopping örömöm, az biztos!! Itt nem dobom el az agyam a felhozataltól. Hümmm, esetleg küldesz linket nekem ottani webshop-ból? Nem tudom, mennyiért szállítanak ki, de körülnéznék. Köszi, hogy megnézed a bőrkabi dolgot. ☺️ Link persze jöhet üziben is, nem tudom, hogy most ilyeneket lehet-e postolni itt, vagy sem.

8482. Nesszi97 (válaszként erre: 8459. - Sister_88)
ma 13:17
Szörnyen sajnálom!:( Ezt nem kívánom senkinek. Se mamának, se babának! Elhiszem, hogy nehéz. De annyi jó azért van az egészben, hogy tudnak rajta segíteni és lehet egy egészséges kicsikéd.
8481. Sister_88
ma 13:01

Annyira cukik vagytok. Nagyon nagyon koszonom mindenkinek aki irt, olyan sokan vagytok, hogy inkabb igy egyszerre valaszolok nektek :)

Kicsit mar jobban vagyok, de azert kelleni fog egy par nap szerintem, hogy jobb legyen.

Annyira fantasztikus ez a korhaz. Tegnap delutan ota 3szor hivtak telefonon. Az egyik orvos akihez beutaltak, elvileg ma dolgozik utoljara es utana 2 hetig szabadsagon lesz, de miattam bejon holnap, hogy meg a szabadsaga elott megvizsgaljon.

Veronika, az szuper, hogy tudtal fogadni szulesznot, de tenyleg durva, hogy ennyivel elobb kell.

En is szulesznovel szeretnek majd szulni. egyebkent szerintem sokkal tobbet tud javitani a komfort erzeten mint az orvos.

Panna hogy vagytok? Olivia babanak hasznal a szemcsepp? Es a te fulednek a melegites?

Dreamer ez a fekete borkabat otlet oriasi. nalunk amugy szerintem lehet ilyet kapni. Mintha mar lattam volna valahol. Majd figyelek, hatha olyan boltban lattam ami otthon is van. Amugy itt az arab vilagban a fiu gyerek az sokkal "ertekesebb" es az osszes boltban haromszor annyi es sokkal menobb fiu cuccok vannak.

8480. Dreamerlady (válaszként erre: 8459. - Sister_88)
ma 11:26

Sister, nagyon sajnálom!! <3 Együttérzek veled!! Megértem, hogy ez most padlóra küldött. Minden édesanya a lehető legkönnyebb utat kívánja a kis picikéjének, persze, hogy rosszul esik. Annak örülök, hogy ilyen hamar felfedezték hála égnek, és meg tudják gyógyítani műtéttel.

Ha ez most nagyon rossz is Neked, de hála égnek, hogy azért van megoldás. Hidd el, a picikéd erre később nem is fog emlékezni. <3

Illetve én még azért hiszek a csoda erejében. Remélem, hogy mégiscsak javul a helyzet, mire megszületik a picilány. <3 Kitartás Sister!! És ne feledd, ez itt egy kis sorsközösség, bármikor meghallgatunk. <3

8479. nella29 (válaszként erre: 8465. - Sister_88)
ma 11:16
Sister, nagyon sajnálom, hogy nem kaptál jó híreket...tudom sovány vigasz, de próbáld meg a jó oldalát nézni, észrevették és tudnak segíteni rajta :) megműtik, minden rendben lesz és egy boldog, egészséges kisbabád lesz, ne félj! :) kitartást neked, sírd ki magadból és utána csak pozitívan előre :)
8478. Veronika1992 (válaszként erre: 8459. - Sister_88)
ma 11:15

Nagyon sajnálom Sister!

Nálatok nagyon jó az orvostudomány én úgy hallottam. Kitartást

8477. Veronika1992 (válaszként erre: 8474. - Dreamerlady)
ma 11:13

Nem sajnos mindent kipróbáltam, egy jó volt benne hétvégén a férjem ágyba hozta a reggelit :)

Képzeljetek hétfőn voltam magán dokimnál, van fogadott orvosom ,de államiba fogok szülni na most ugye nem lehet orvost választani ,viszont szülésznőt lehet, kaptam egy telefonszámot az orvosomtól plusz két honapja a barátnőm is nála szült,már tegnap fel kellet hívjam ,mert annyira tele van pedig április közepére vagyok kirva nagyon aranyos volt,és el is vállalt nagyon örülök neki,nem gondoltam volna,hogy már most kell lefoglalni őket. Ti hogy fogtok szülni?

8476. nella29 (válaszként erre: 8435. - Dreamerlady)
ma 11:03

GRATULÁLOOOOK, üdv a fiús anyukák klubjában :D

vicces, hogy neked is lányt mutatott a jónás naptár és nekem is...hát én többet nem hiszek neki :D

és ha találsz fekete bőrdzsekit, azonnal küldd a linket, nekünk is kell :D

8475. Panna07 (válaszként erre: 8459. - Sister_88)
ma 11:00
Drága Sister, nagyon sajnálom, hogy nem kaptál jobb híreket. 😔😔 Senkinek nem lenne szabad babavárás közben ilyen aggodalmakon átmenni. Tényleg nem lehet mást tenni, mint fókuszálni a jó oldalára, hogy időben észrevették, nagyon jó orvos kezébe kerültél, és mindent megtesznek majd, hogy a babád egészséges legyen.
8474. Dreamerlady (válaszként erre: 8418. - Veronika1992)
ma 10:54

Szegény, ez így munka előtt baromi kényelmetlen lehetett. :O Akkor te sem tudsz kiskaput, kár. :D

A darabok nem jelentenek problémát, az csak a bevonat. Az fehér, az olvad fel. A progeszteron a belseje szerintem, az folyékony. Kíváncsi voltam, így én egyet felvágtam. :D Szóval szerintem ez jól felszívódik.

15 hetesen?? Awww, olyan jó lehetett ilyen korán. :) Remélem, két hét múlva nekem is megjön az érzés.

8473. AngellinaBalerina (válaszként erre: 8459. - Sister_88)
ma 10:06
Próbálj meg pozitív maradni Sister! Nagyon sok olyan esettel találkoztam már, hogy rögtön születés után még kell műteni a picikét és aztán tudnak teljes életet élni! Gondolj erre! Minden rendben lesz!!!
8472. Lanna3 (válaszként erre: 8471. - Anonim27)
ma 09:52
Akkor totál lutri tényleg :D Nem baj, majd előszedem a megérzéseimet Dreamernél bejött :)
8471. anonim27 (válaszként erre: 8470. - Lanna3)
ma 09:30
Én ezt is meg tudtam most bonyolítani, ugyanis akkor volt peteérésem, amikor szülinapom volt, tehát ha 25 évesen fogant akkor fiú, ha 26 évesen fogant akkor lány xdddd nem is én lennék....:D:D
8470. Lanna3
ma 09:15
Én is megnéztem, de nem nagyon értem. Kíváncsiságból megnéztem a kínai fogantatási naptárat is. Az világosabb. A fogaltatáskori életkorod kell csak hozzá, meg a hónap amikor fogan :) Nekem 30 évesen novembertől, januárig fiút ígér, egyébként mindig lányt. :)
8469. RozsaRami (válaszként erre: 8468. - Anonim27)
ma 08:56
Én ezeket sosem értettem :D
8468. anonim27 (válaszként erre: 8466. - RozsaRami)
ma 08:45
én se :D valaki egyszer elmagyarázta, megcsináltam ebben az évben, de októbertől nem ír nemet a babához nekem :O szóval nem értem, nem jósolja meg ..xd de remélem ez nem azt jelenti h nem lesz babám :O
8467. Barbooca (válaszként erre: 8465. - Sister_88)
ma 08:29

Amúgy teljesen jól állsz hozzá. Tényleg nagyobb baj is lehetne, ezt lehet kezelni és remélhetőleg nem lesz maradandó problémája a kicsinek. Az is jó, hogy tudod, jó kezekben vagytok 😊 Persze tudom, hogy bármi is a baj, mindenkinek a sajátja a legrosszabb. Az én fiam pl fülfájós volt sokáig. Mikor keservesen sírt és már mindent adtam neki de nem múlt még el a fájdalma, majd megszakadt a szívem. És tényleg bármikor bármi más baja volt azt kívántam inkább nekem fájjon.

Nyugodtan sírd ki magadból és írd vagy beszéld ki az érzéseidet az szerintem sokat segít 😊 Sok erőt és kitartást kívánok! 🥰🥰🥰

8466. RozsaRami
ma 08:19
Lányok én nem tudom hogy kell értelmezni ezt a diagramot :D
8465. Sister_88 (válaszként erre: 8463. - @kukac@)
ma 08:14

Koszonom szepen Kukac.

Probalok en is ugy allni hozza, hogy valahol ez jo is, hogy legalabb eszrevettek es van tapasztalatuk ezzel. sok esetben ez ki sem derul, mert nem veszik eszre ilyen hamar, csak akkor mikor mar nagyobb baj van es esetleg mar eletmento mutet kell.

Nem megy ez konnyen.. de igyekszem.

Remelem senkit nem ijesztettem meg nagyon. 0,5% az elofordulasa ennek a rendellenessegnek ugyhogy a csoportban senki masnak nem lesz ilyen ebben biztos vagyok. :)

Mindenkinek nagyon csodalatos es egeszseges varandossagot kivanok es orommel olvasom a jo hireiteket. Hamarosan en is visszaterek a cuki es jo hirekkel, mert biztos lesznek meg azok is.

Azt mondtak egyebkent, hogy a baba ebbol egyelore semmit nem erez, evekig is lehet teljesen tunetmentes es a varandossagra meg a szulesre sincs semmilyen hatassal. Ez vegulis jo.

8464. anonim27 (válaszként erre: 8459. - Sister_88)
ma 08:10
Oh Istenem drága kicsi szive, de bízz benne, erős lesz, megműtik, és arra majd csak te fogsz emlékezni, utána pedig neki teljes élete lehet <3 Nagyon sok erőt, és próbálj meg ne idegeskedni, ne érezze hogy valami gond lehet.
8463. @kukac@ (válaszként erre: 8462. - Sister_88)
ma 07:52

Az ember legnagyobb félelme válik valóra ilyenkor. Sajnálom Sister a rossz híreket.

Drukkolok, hogy amennyire borzasztónak hangzik az egész, éppen annyira legyen könnyű a megoldás!

Nem lehet tudni, mit hoz az élet. Ő túl lesz ezen, emlékezni se fog rá és talán soha többé nem lesz semmi gondja, 108 évesen is él boldogan.

Sajnos egészséges terhesség sem garantálja, hogy nem kell majd egy életen át orvosról orvosra járni. 🥺

Szorítok a picidnek! S akár még egy csodának is... Mert léteznek!

8462. Sister_88 (válaszként erre: 8461. - Barbooca)
ma 07:39

Koszi Barbooca, meg Lana neked is... Nagyon nehez erre barmit mondani, tudom. Es az egyutterzes is jol esik.

Igen. Direkt vissza is kerdeztem, es mondtak, hogy ez sajnos olyan szervi elteres, ami nem tud magatol meggyogyulni. Es ha nem mutik meg pici koraban, akkor kesobb sokkal nagyobb baj lehet belole.

Meg is mutattak az ultrahangon pontosan hogy mit kell nezni es nagyon reszletesen elmagyaraztak. Tenyleg profi orvosok.. gondoltam en is arra, hogy esetleg meg kene massal is nezetni, de nem nagyon tudok jobb korhazat mint ahol tegnap voltunk. Lehet hogy majd inkabb ha megszuletik, akkor nezetjuk meg urologussal, de azt se nagyon tudom hogy hol talalnek ennel jobb szakembereket. Itt ahol elunk, koztudottan ok a legjobbak es az orszagban az egyetlen korhaz ahol csinalnak ilyen mutetet is.

Ket het mulva beszelhetunk a sebeszekkel is akik az ilyen muteteket szoktak csinalni ok reszletesebben el fogjak tudni mondani hogy hogy zajlik a mutet, meg mi lesz a terv a mi esetunkben.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook