Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azok után, hogy megsértett és megbántott, megint én engedjek? fórum

Azok után, hogy megsértett és megbántott, megint én engedjek? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jún. 13. 09:10
Akkor te nagyjából tudod miről beszélek,habár ő engem soha nem hagyna el az anyjáért,mert velemt tervezi a jövőt s nem vele.
2012. jún. 12. 17:33

Az én legutóbbi anyósjelöltem rávette a fiát, hogy hagyjon el engem egy fiatalabb lányért, mert "minek neked még feleség meg család, lődörögj még kisfiam valami kis tyúkkal". Így! :(

Az ok a háttérben keresendő, mert a drága anyuci nem akarta elengedni magától az aranytojást tojó tyúkot (volt párom most is jól keres). Inkább mindenfélét összehazudott rólam, hogy neki legyen igaza. Amikor kezdtünk összeköltözésről beszélni, akkor ütött be az istennyila. Mondjuk az asszony dolgozik ugyan, de azzal nincsenek kisegítve, hiszen minimálbért keres, de azt el is költi - ruhára.... :S

2012. jún. 12. 07:28
Neki nincs fizetése,nehogy már elvárja,hogy egy 27 éves férfi neki adja oda a pénzét amit ő 1 hét alatt elherdál és még kajára sem lesz neki,egyébként meg mondtam a barátomnak,hogy adja neki oda s nézze meg,hogy reagál meddig lesz belőle pénze azt mondta felejtsem el mert ő biztos nem adja oda mert tudja,hogy milyen az anyja és mit művelt vele mindig.....
2012. jún. 12. 07:26
Na épp ezért költözzön is,ne hogy már elmegyek venni egy fagyit és ha neki nincs pénze akkor ő ne egyen vagy adok kölcsön 200 forintot és majd vissza adod,nálunk ez szerencsére nem gyere be és egyik barátommal sem volt az.Mindegy nem beszélek az anyjával mert nem vele kell lennem.
28. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - 212d1245b7)
2012. jún. 11. 20:25

Azt írtam, hogy ha mindenképp le akarja valakinek adni, akkor az ne te legyél, hanem az akivel él.

Majd ha összeköltöztök, akkor lehet közös kassza.


Amíg külön laktok addig legyen enyém-tiéd. Az úgy normális szerintem. A fiam itthon lakik és nem nagyon tetszene, ha a barátnőjének adná a pénzét. Én sem magamra költöm a fizetésemet. Egy közös lakás, közös kiadásokkal jár.

Ha a fiam úgy döntene, hogy ezentúl a pénzét a barátnőjének adja le, akkor abban a pillanatban költözhetne is hozzá.

2012. jún. 11. 16:19
nagyon bátor volt.
26. pálmax (válaszként erre: 24. - Pálmax)
2012. jún. 11. 16:18
én is.
25. 130454e42d (válaszként erre: 23. - Pálmax)
2012. jún. 11. 16:17
Szerintem a közös kasszáról beszélt.
2012. jún. 11. 16:15
bocs
23. pálmax (válaszként erre: 22. - 212d1245b7)
2012. jún. 11. 16:15
Első perctől? Akkor lehet hogy meg is érdemled.
2012. jún. 11. 15:02

Nálunk első perctől kezdve így volt és így is fog maradni.De sebaj nem beszélek anyukával és kész!

Sőt még ha akarnám a külön kasszát ő akkor sem menne bele!!!

21. Noarashi (válaszként erre: 19. - 212d1245b7)
2012. jún. 11. 14:13
Én lehet nem értek a szerelemhez, de ilyen fázisban, ahol van a kapcsolatotok, a közös kassza szerintem hülyeség. Igenis, az enyém az enyém, a tiéd az meg a tiéd, és a fagyira meg hívjon meg a lovagom :)
2012. jún. 11. 13:51

Talán nem kellene a pénzügyekbe beleavatkozni.

A tiéd a tiéd, az övé meg az övé.

Mivel nem vagy családtag, intézzék úgy a dolgaikat, ahogy akarják. Ez legyen az ő problémájuk; magadnak meg ne csinálj még külön belőle. Bizonyos dolgoktól el kell határolódni. Te pedig vigyázz a saját tárcád tartalmára.

19. 212d1245b7 (válaszként erre: 18. - Noarashi)
2012. jún. 11. 13:13

Igen közös kassza,biztos nem fogunk úgy élni,hogy ami a tied az a tied ami az enyém az pedig csak az enyém,vagy fizesd már ki légyszi a fagyidat:):):)


Nem élek vele,de minden este együtt alszunk annyi,hogy nem mosok rá de főzni főzök általában:)

2012. jún. 11. 11:23
Hát én ezt nagyon nem értem. Lehet még korán van. SZóval most van egy pasid, kb egy éve. Nem éltek együtt, de közös a kassza? Vagy mi van?
2012. jún. 11. 10:56
Hát eléggé kemény tud lenne,de most az egyszer nem engedek hallani sőt látni kellett volna,hogy beszélt velem a testvérem és a sógorom előtt,igen életet adott a szerelmemnek de attól függetlenül nem viselkedhet így!!!
2012. jún. 11. 10:25
Anyós gond kemény tud lenni.
15. rewt
2012. jún. 11. 08:58

Nem is olyan hosszú... Ahhoz képest mi mindent lehetett volna említeni, ez szinte rövid.

Ugye, tudjuk az anyós-meny viszony az egész világon ismert. A Te eseted "nem is olyan rossz" - vannak sokkal olyanabbak.


Szeretek hegyre járni, azt élvezni. De a hegyre csak a bozóton keresztül tudok eljutni. Sokszor véresen megkarcova, de élvezem az üde hegyi levegőt..


Szereted a fiát - ezért (ezért a szerelemért) fogadd el a bozót tüskéit. És belül - a szívedben - egy gyönyörű érzés fog elterülni..


Ám aki az első nap ilyenekt mond "meg mondtam a szerelmemnek, hogy anyukáddal nem fogok kijönni .." az - mint ahogy azt a lélektani ismeretek igazolják - "nem fog kijöni"

(Ne adj magadnak rossz engramokat. Nem is tudod, miért "nem jösz ki" pedig csak rossz üzeneteket küldesz a tudatalattidnak. )


Általánosan az az igazság, hogy akkor volna jó, ha Te is meg az anyós i akkor volna boldog, ha nem eszik csokit. A csoki boldogságérzés- pótló azoknak akik nem tudják megteremteni az igaz meghitt jó interpersonális kapcsolatokat a családban. Ebből az derül ki, hogy egy kicsit mindnyájan meg vagyunk tévesztve és a tájákozatlanságunk áldozatai vagyunk..


Ugye az anyős nem vak, nincs vele annyi gondod. Neked sem hiányzik a bal kezed könyöktől. Örülj neki, hogy ez nem a te eseted és lásd meg: az élet egy kihívás - és minden nap tehetünk azért valamit, hogy szebb legyen. Nehéz - de lehetséges.


(Ne vedd sértésnek ha az almafa lecsüngő ágába minduntalan beütöd a fejed. Ő ezt nem akarta, csak ott van és ilyen - mint az anyósod is. Az anyósod az -aki életet adott valakinek akit Te szerethetsz. Vagyis neked is adott.. Lehet ezt így is látni..)

2012. jún. 11. 08:55
*erről,*nincs ideje semmire
2012. jún. 11. 08:55
Mikor 3 ezreket vitt el 2 hét múlva egy forintja nem volt.Mikor össze jöttünk se egy normális nadrág sem egy parfüm se semmi,mióta velem van és én gondoskodom erre mivel nincs ideje semmiben,de semmiben nem szenved hiányt és ezt anyuka is igazolta,mondván eddig is meg volt neki csak a ruháit ellopták a szárítóról aha...... de így végig olvasva mindent és bele gondolva mit csinál...nem is akarok vele már beszélni sem csak ha nagyon muszáj.....:(
2012. jún. 11. 08:52
Nem,nem akarja mindenképpen azért adja nekem ő oda,mert ha nála van nem tudja beosztani magának!Eddig is oda adta a számlákra s kifizette őket,de anyukának ez nem elég ha marad 20 ezer forint akkor abból még 15 ezerért be kellene vásárolni.Nálunk nincs ilyen,hogy te fizetsz magadnak én meg magamnak.Mondtam neki,add oda anyukának a pénzt és mondta,hogy dehogy adom oda mert 1 hét múlva semmi nem lesz belőle.Aha és az is baj,hogy míg nem volt velem a fia 3 ezreket vitt el,mióta velem van beláttam,hogy csak 1500 forintot viszek el,mert vmit el kell érni az életben és ezért gyűjteni kell.Közös kasszán voltunk mindig és azon is maradun.
2012. jún. 11. 08:43

Szerintem: ha a párod mindenképp haza akarja adni valakinek a pénzét, akkor legyen az, akivel él. Hagy magának annyit, amire szüksége van, a többit leadja.

Neked viszont nem hiszem, hogy bárkit is el kellene látnod a pénzedből. Semmi közöd az ő megélhetésükhöz. Nem éltek együtt, így elmentek szórakozni, akkor fizess magadnak, mert tudod, hogy a párodnak nincs, de semmi több. Esetleg ajándék a nevezetes napokon.

2012. jún. 11. 08:38

Ja dolgozik keres 30 ezer forintot de az neki kn cigire elég másra nem és jár a szája ezt befizet belőle meg az,közben meg vissza szedné az összeset.


Szerintetek még ezek után menjek oda?? habár nem vele vagyok hanem a párommal és ő tartsa el na nehogy már én tegyek neki szívességet,mert ő anyós:(

2012. jún. 11. 08:32
Hidd el ha szólnék neki össze szedné a ruháit és jönne azonnal,de írtam itt a galérián nem lenne magán életünk,csak ez fog vissza abban,hogy ide költöztessem.Nem is fogom őt pénzelni mert nem érdemli meg, a pasit akit 3 évig tartott a fia meg mondta neki,hogy én téged nem tartalak el s nem pénzellek,akkor mit vár?? pfff
8. mamma2 (válaszként erre: 3. - 212d1245b7)
2012. jún. 11. 08:27
Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók!
2012. jún. 11. 08:26
Némely mondás igaz,az anyós csak úgy jó ha porhanyós.Nekem nem volt az enyémmel sohasem baj.Az mindenből pénzt csinált,de átadta a mottót is,hogyan kell sporólni.Aki erre a korra 50 év nem azon volt,hogy pénzt keressen nem is fog.Úgy van vele tartsák el.Valamihez kezdhetne,hogy saját pénze legyen.Akit otthon nem tanították meg erre,az már ebben a korban nem is fog.Az én apám mondása ma is mindig az eszembe jut,"azt tanuld meg,hogy 10 forintból,hogyan kell 100-t csinálni,ha fordítva teszed,nagy bajok lesznek.Az ilyen anyós irigy a fiatalokra,meg a menyére,de nagyon.Benne van,hogy "itt van az a nő "aki elvette az aranyos kisfiát.Na az én anyám sem volt különb.Szívből utálta a sogornőmet,de ez által az unokáit is.A kicsi fia szent volt,a sogornőm pedig a senki.Én fognám a cuccomat,s feltenném a költői kérdést,én vagy az anyád?Lehet választani,nem,hogy én tartsam el.Az én nagynéném sem ment hozzá az udvarlóhoz,mert vele volt az anyja is,meg eszébe ssem volt,hogy valaha dolgozzon.Én naponta éreztettném vele,hogy álljon már alapállásba,mejd ha pénzt is rak az asztalra,utána jöhet a szöveg.Nem hagynám magam még vén fejjel sem,az bíztos.
2012. jún. 11. 08:25
De itt a galériám a szobában,se meg beszélni semmit,a szeretkezésekről meg szót se ejtsünk itt!
2012. jún. 11. 08:24

Nézd a barátom mondta,hogy bármikor szólok,hogy szedje a ruháit ide hozzánk egyből szedi és jön és miatta nem fog elhagyni soha mert nem vele akarja leélni az életét hanem vele,és ugye ismeri,hogy milyen az anyja.


Sajnos akkor te is ebben a helyzetben vagy,de ha van lehetőséged ne tűrd el hidd el csak zsarolnak.

4. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 1. - 212d1245b7)
2012. jún. 11. 08:20

Szia!

Nehéz kérdés... Egyrészt jobb lenni külön nektek, a barátodnak egy állandó munka. Másrészt gondolom nem szívesen hagyná idős korára az anyját.

Úgy veszem ki a szavaidből, hogy nem igazán lehet beszélni az anyukával, de ezt csak közösen lehet megoldani. Mindig az a kérdés járjon a fejedbe hogy megéri-e.

Nálam is hasonló a helyzet, igaz nekem most nincs párom, mert nem bírják elviselni az anyámat, akit jóformán én tartok el hosszú évek óta. Akkor is ha nincs pénzem, vagy munkám. Magára nem szeretném hagyni, nyugdíjat nem fog kapni, de én is élném a saját életemet...

Szóval nehéz...

2012. jún. 11. 08:15

Szia


Sajnos nem mert ők vidéken élnek víz gáz s villany nélkül meg hát ott nem messze van a putri!ú


Gondolhatod nap mint nap milyen feszült a levegő,és sajnos az anyját nem válogathatja meg senki:(

Egyénként még annyit,hogy már az első nap meg mondtam a szerelmemnek,hogy anyukáddal nem fogok kijönni mert elmondták,hogy milyen én meg nem nyelek hanem meg mondom neki az őszintét a szemébe és nem kétszínűsködök mint ő mindenkivel szemben.Azt is észre vettem,hogy irigy arra ahogy a fia bánik velem.Tisztel becsül és szeret.Ha nekem vesz egy csokit jajj nekem miért nem vettél?:( pfff

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook