Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az a legcsúnyább, legdurvább dolog, amivel a párod megbántott? fórum

Mi az a legcsúnyább, legdurvább dolog, amivel a párod megbántott? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
106. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 105. - Hello Titti)
2012. ápr. 27. 15:51
:(((
2012. ápr. 27. 15:50
túl hosszú lenne...reggelig írnám...:((((((
2012. ápr. 27. 15:45
A legcsúnyább??hm..sok volt.Pl amikor már annyira idegbeteg voltam tőle,h betegesen vékony lettem,láttam magamon.a nyugi gyogyszer miatt (amit miatta szedtem),és mert már annyira vékony voltam és keveset ettem egyszercsak nem jött meg.Én meg bepánikoltam,h azért mert terhes vagyok.(akkor még nem tudtam,h emiatt is elmaradhat)Már 1 honapja semmi.Na jó,nőgyogy. nem lát semmit,be a csabai korházba.aznap indulás elött pisi,és lám megjött!beszéltünk,mondtam,h nem megyek be a korházba de azért felszálltam egy buszra,h csabán majd talizunk.errekényszeritett,h bemenjek egy számomra ismeretlen növel a korházba,és ott megalázott az egész korház elött.mintha én nem tudnám,h mit beszélek,(hiába modtam h nem vagyok terhes) furcsán nézett ránk mindenki! és én ezt IS megbocsáltottam...én bolond...
103. 17edc27aec (válaszként erre: 102. - Andi6020)
2012. ápr. 11. 22:46

:DD

Majd megnézem a többit is, de most mennem kell meg kell keresnem a macskámat, mert még nem jött be :S

Pussz jó éjt:)

102. andi6020 (válaszként erre: 101. - 17edc27aec)
2012. ápr. 11. 22:37
Hogy a köpködős és a damus fórumon kívül mást nem kellett volna nyitni :P
101. 17edc27aec (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2012. ápr. 11. 22:35
És milyen következtetéseket sikerült levonni?:)
2011. nov. 25. 21:58

Megcsalt!!

De volt egy régi aki adott egy pofont !

2011. nov. 21. 21:58
nincs párom,így semmivel
98. Adaeze
2011. nov. 20. 06:38
8 éves kapcsolat alatt többször megcsalt (többek között egy barátnőmmel),a kapcsolatunk alatt volt egy egy évig tartó viszonya,majd amikor a csaj közölte vele és velem is,hogy terhes lett,amiről később kiderült,hogy nem is volt igaz,én,aki viszont tényleg terhes voltam,elvetéltem.Majd miután ezt is megbocsátottam neki,később ő szakított velem(igaz,adtam neki okot rá),és 2 és fél évvel később még mindig rá vártam,mert szerettem,erre kiderült,hogy ő időközben megnősült(már egy éve!)És nem tőle tudtam meg!
2010. júl. 23. 16:56
Nekem van 3 fiam, 2 a feleségem előző házasságából. A legbántóbb az volt, amikor különbségeket tett: ezek nem a te gyerekeid, ne szólj bele stb...stb, de az jó volt amikor ezt-azt vettem nekik. Akkor nem voltak az ő gyerekei. Ez nekem nagyon fájt. Persze azóta már felnőttek, unokák is vannak, saját még nincs, de azért én mindegyiküket szeretem. Az csak természetes, hogy a saját fiamat másképp szeretem, mint a nem sajátot,de ezt a feleségemnek soha nem mondtam.
96. handyy (válaszként erre: 92. - 94786a70d9)
2010. júl. 23. 15:43
Egyetértek veled! Ebben nagyon igazad van: "a pasiknak remek érzékük van hogyan lehet lelkileg érzelmileg agyon taposni érzéketlenül,embertelenül a nőket". Csak azt tudnám, hogy ez miért jó nekik? Ennyire nem számít, hogy a másik mit érez? Csak az ÉN számít? Hogy neki jó legyen?
95. 94786a70d9 (válaszként erre: 94. - Handyy)
2010. júl. 23. 15:34
Hát elég cifrán tudnám jellemezni az ilyen "férfiakat".
94. handyy
2010. júl. 23. 14:24
Megszületett a gyerekünk és nagyon fáradt voltam az esti etetések miatt. Erre ő délelőtt elkezdett velem veszekedni, hogy én miért pihenek, ahelyett, hogy otthon csinálnék valamit, mert ő sem pihenhet a sok elintéznivaló miatt. Sosem kelt fel a gyerekhez, azt sem tudta hányszor eszik éjjel, mert úgy csináltam, hogy ne zavarjam szegényt. Hát megköszönte nekem! El akar válni, mert ő ezt már nem bírja tovább! Csak tudnám, hogy mit? Könnyebb kilépni egy kapcsolatból, mint hogy megoldjuk a problémákat és együtt felneveljük a picurt. De hát ez van!
93. 7564d965a1 (válaszként erre: 92. - 94786a70d9)
2010. júl. 23. 12:56
:D igen valahogy ez nekik nagyon megy. Utólag belátta hogy a legnagyobb baja az az volt hogy előkellett volna teremtenia a pénzt hogy a gyerekeknek mindent megvegyünk, de nem sikerült. 5 hós terhes voltam mikor kirugták. Benne ez elfajult és hosszú hónapokig ez volt közöttünk..
92. 94786a70d9 (válaszként erre: 91. - 7564d965a1)
2010. júl. 23. 12:05
Szia! Ugyan így érzek én is, nagyon rosszul esett az amit terhesen csinált velem. Képzeld el, hogy ez szinte majdnem mindenkinél így van. Rengeteg embertől hallottam,hogy a terhesség alatt ilyen és hasonló durva dolgok történnek.Az egy dolog,hogy bennünk nőkben hormonális hülyeségek ömlenek, de a pasikban mi. Felelőségtől való félelem,hogy anyagilag fent tud e tartani egy családot....de ezt nem a nőn és a benne növő gyereken kell kitölteni,hiszen 9 hónapon keresztül csak rajtunk múlik,hogy a babának ne legyen baja,hisz a stressz okozhat koraszülést.Meg hát féltékenyek a gyerekre,hogy lehetnek féltékenyek egy ici pici édes babára,aki még tehetetlen a világba és ráadásul a saját vérük. Én fél évre költöztem el tőle,mert szülés után is fesztiválozott ,nekünk meg nem volt rá szükségünk.Szépen könyörgött,megkapta az utolsó lehetőségét tőlem és most már én mondom azt, hogy a gyerekek miatt. Bizonyítson és talán majd egyszer ugyan úgy fogom szeretni,mint régen.Szerencsére most minden rendben van és remélem marad is, de néha feltörnek azok az érzések amit éreztem akkor és bizony ha nem lát senki zokogok,mert megviselt. De velem ezt bosszú nélkül többet senki nem fogja megcsinálni.Nem akarom szidni a pasikat és nemek harcát szítani,mert nőkben is van seggfej, de a pasiknak remek érzékük van hogyan lehet lelkileg érzelmileg agyon taposni érzéketlenül,embertelenül a nőket.
2010. júl. 23. 11:33
:) Sajnos az emberi történelem évezredes ideje óta a pasikat ellátják, ők hozzák(vagy nem) a lóvét, és nekik úgymond meg van engedve a csalás. Na ez az amit sose fogok megérteni. Ezzel kapcsolatban szerencsém van párommal, mert ő elveti mindenféle lehetőségét és vissza is. Néha komolyan hülyének nézem őt mert ééén megnézek egy csinosabb nőt.. de ő.. rá se pillant, max ha mondom neki.. :D De engem ő is bántott már meg. Sokmindennel. Főleg nekem is a terhesség alatt illetve amíg a gyerekek picik voltak. Akkor talán rosszabbul is estek, de az állandó haverozás és a kötelesség alól kibújás, bulizások, engem magamra hagyott terhesen, nem törődött velem, veszekedések... Aztán mikor már végleg kiakadtam, Fogtam a gyerekeket és lementem anyámékhoz. Ő azt hitte csak egy hétre lemegyek nyaralni.. Aznap este még nem csináltam semmit, másnap írtam neki hogy ugye tudja hogy nem egy hétre jöttem le, hanem végleg. Nem vagyok hajlandó miatta tönkre menni. És szálljon magába. Ezekszerint hatott. Utána minden nap hívott. Sikerült megbeszélni a dolgokat, Igaz sok minden rossz történt velünk, és eléltünk egymás mellett. de azóta mintha kicserélték volna. Segít a gyerekekkel, néha ő főz, ha megkérem (ez nálunk se működik magától :D) felporszívóz vagy elpakol. és egyre többet foglalkozunk egymással is. MEgbeszélünk minden problémát, de hagyunk egy pici terem egymásnak.. Mondhatnám azóta idilli az életünk. De bennem bennem vannak azok a tüskék amiket okozott. Még elég erősen. Ezt tudja ő is és tudja hogy ha megint letér erről az útról akkor szedheti a sátorfáját.
90. 94786a70d9 (válaszként erre: 89. - Pethoevi)
2010. júl. 23. 10:18
Az igazság az,hogy engem a párom nem csalt meg, de volt , hogy flörtölt a szemem előtt. A kapcsolatunk elején nagyon tudta húzni a húrt,akkor még nem is értettem miért nem menesztettem,másnak nem tűrtem ennyit.Aztán össze csiszolódtunk,úgy éreztük,hogy jöhet a baba és ez után következtek olyan dolgok,amiket senkinek nem kívánok.A gyerekvállalás feszültséggel jár és hormonális változásokkal.Én nem akarok belemenni részletekbe,kitárulkozni ismeretlen emberek előtt,de olyan szinten kaptam az ívet tőle,hogy nem kívánom senkinek azt a sok szart.érzékenyebb is egy állapotos nő,de ő meg túl ment minden határon, Abszolút úgy éreztem,hogy már nem szeret, sőt egy vita alatt halálos komolysággal halkan a szemembe nézve mondta azt,hogy:-Jól jegyezd meg amit most mondok, csak és kizárólag a gyerekek miatt vagy még itt, ha nem lennél terhes régen elhagytalak volna.És ezt nem csak azért mondom,mert veszekszünk.-Ezt jól megjegyeztem, mert szóról szóra ezt mondta, és ez egy piti vitából pattant ki. Tudom,hogy terhesen hisztisebb egy nő, de én úgy gondolom,hogy ezt az állapotot meg kell érteniük a férfiaknak.Hát ő nem értette meg.
89. pethoevi (válaszként erre: 88. - 94786a70d9)
2010. júl. 23. 09:50

akkor te jó erős vagy!gratulálok!:-)

azért sajnálom,h sokmindennel bántott...így akar föléd kerekedni?

2010. júl. 23. 09:44
Amúgy a háztartás ügyel kapcsolatban rengeteg vitám volt a párommal. Mivel én sem úgy működtem 21-22 évesen,mint az anyja rengetegszer lelustázott, pedig mindig rend volt és hetente takarítottam és heti öt napot dolgoztam 8 órában. Engem többek között ezzel sértett véri,egyáltalán nem éreztem igaznak és kb. 2 éven keresztül cseszegetett ezzel én meg egyre több mindent csináltam meg érte,hogy megfeleljek. Nem hagyta abba, erre én otthagytam és még a számomat is lecseréltem.Teljesen eltűntem,majd elgondolkodott magán és elkezdet leveleket írogatni. Nagy nehezen tettem vele még egy próbát és bejött.Bár ez csak egy dolog a sok közül amivel megbántott.
87. pethoevi (válaszként erre: 86. - 94786a70d9)
2010. júl. 23. 09:32
igen...igaz.sajnos...
86. 94786a70d9 (válaszként erre: 57. - Kamillka)
2010. júl. 23. 09:24
Egy anya más,azt a gyerekeiért teszi.Én tudod mikor kezdtem el főzni,amikor a lányaim elkezdték enni a pépeke, ugyanis nem vagyok hajlandó üveges bébi étellel etetni őket ( nincs benne tartósítószer, de a polcon 2 évig eláll , hahaha). Anno hetente egyszer takarítottam, most két naponta porszívózok. Tehát egy anya más, a párodnak nem kellene elvárnia, hogy 20 évesen úgy működj mint egy 50 éves háztartást vezető feleség,vagy vegyen feleségül és esetleg anyagilag is támogasson, régen ez volt. Tájékoztasd,hogy nem az anyja vagy ,hanem a barátnője,ha meg nem tetszik a rendszer neki élje le az életét a mamival. Az a baj,hogy a fiú gyerekeknek mindig is ki volt nyalva a seggük szó szerint és még a mai napig is háztartásbelinek nézik a nőket, pedig már mi nők is ugyanúgy dolgozunk és keressük a pénzt.
85. Darcy73 (válaszként erre: 80. - Egyszeregy)
2010. júl. 15. 17:50

Nem,nem vagy hülye!"Csak" szereted!

Ismerem az érzést amin átmész,nagyon meg tudlak érteni!

84. pethoevi (válaszként erre: 83. - Egyszeregy)
2010. júl. 15. 16:59
hát akkor,ha csak ő a hibás,akkor tegye jóvá,amit tett!Ez csak rajta múlik...
83. egyszeregy (válaszként erre: 82. - Pethoevi)
2010. júl. 15. 16:57

Nem, most nem játszik kétfelé. /99% :) /

De talán az is baj, hogy nő vagyok, tehát tudom, hogy lehet úgy csinálni, mintha nem érdekelne már a pasi, közben pedig megtenni mindent, hogy visszaszerezzem. Még most is együtt dolgoznak, így van rá bőven lehetősége. És az én férjem (ahogy sok más pasi se) sose jönne rá, hogy milyen szemét játékot játszik vele. Amúgy is meg van győződve róla (a férjem), hogy csakis ő tehet mindenről - kollegina ugyanúgy áldozat, mint én :(

82. pethoevi (válaszként erre: 80. - Egyszeregy)
2010. júl. 15. 16:49
nem lehet,h azért,mert a férjed 2 felé játszik?Mást mond neked,és mást a csajnak...Mert sajnos ebben sem lehetsz biztos...ezek után...:-(((
2010. júl. 15. 16:49
Elveteltem egy 3hetes magzatot,miutan kozolte, hogy beleszeretett a munkatarsaba...azota szenvedek miatta...
2010. júl. 15. 16:43

Lehet, hogy hülye vagyok, de a férjemnek találok egy csomó enyhító körülményt. Talán mert szeretem. És az se biztos, hogy neki is meg tudok bocsátani.

A csaj viszont... Ismerem, beszéltem vele már az eset kirobbanása után is. Még akkor sem volt őszinte. Ja és persze lehet, hogy az is számít, hogy félek tőle... Valahogy nem hiszem el, hogy most "tiszteletben tartja a férjem döntését".

79. supin (válaszként erre: 75. - Egyszeregy)
2010. júl. 15. 16:33
Bocs..De mindkettő egyformán benne volt...akkor??????????
78. pethoevi (válaszként erre: 77. - Zsú1965)
2010. júl. 15. 16:22

ebben igazad van...

kívülálló vagyok,és máshogy láttam,de ez teljesen igaz!!!:-)

77. Zsú1965 (válaszként erre: 76. - Pethoevi)
2010. júl. 15. 16:18

Talán csak azért, mert akinek megbocsátasz, azt ugye szeretni akarod, márpedig valakire csak kell haragudni...hogy fel tudd dolgozni, és tényleg meg tudj bocsátani.

Szerintem ez egy normális (önvédelmi) reakció.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook