Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bocsánatot kell-e kérni, egy baráttól, akit megbántottál, mert szerinted csúnyán viselkedett veled? fórum

Bocsánatot kell-e kérni, egy baráttól, akit megbántottál, mert szerinted csúnyán viselkedett veled? (beszélgetős fórum)


1 2
59. ina87
2016. szept. 13. 19:34
igen
2009. jan. 29. 15:33
Köszönöm. Igen, meg kellene beszélnünk..próbálom vele felvenni a kapcsolatot, és minél hamarabb megbeszélni vele! Mégegyszer köszönöm :)
2009. jan. 28. 21:31
Meg kell beszélni, és mindkét oldalon el kell ismerni, hogy ki miben hibázott. Utána jöhet a kölcsönös bocsánatkérés is. Ha ez nem megy, akkor annak a "barátságnak" lőttek.
2009. jan. 28. 20:18

Ha barát, az nem viselkedik csúnyán velem, és akkor nem bántom meg,

na meg ha barát, akkor nincs kit megbántani.


Egy igazi barát meg tudja beszélni Veled a gondokat és nem haragszik meg, és Te sem Őrá.

Ha nem barát, akkor legalább megtudtad időben, ebből.

2009. jan. 28. 18:10
Azt mondom igen...de. Sajnos most tapasztaltam-jobban mondva ma- hogy vannak dologok, amiket egy önfejű ember nem bocsájt meg. Kérhetsz tőle bocsánatot 1000xis, akkor sem fog semmi sem változni.Vannak esetek amikor igenis kell bocsánmatot kérni.Lehet fáj...és lehet, úgy érzed ez még egy pofon az élettől. De ha nem akarsz mindent elveszíteni kérj bocsánatot.
2008. dec. 22. 23:39
igen. mar kertem bocsanatot ilyen barattol habar tudtam hogy igazam van. magamert kertem bocsanatot. hogy megmutassam vagyok annyira holgy es van annyi gerincem hogy en a hibaimat elismerem.
53. 41a68f3cab (válaszként erre: 49. - Karina82)
2008. dec. 22. 23:33

szerintem nem feltétlenül, mert a barátok is tudnak olyat elkövetni, ami már megbocsájthatatlan - ilyen az, amikor kiderül, hogy kihasználnának valami miatt, amihez te értesz, amire te képes vagy, ők viszont nem és ebből ráadásul hasznot is húznának


tehát, ha az eset úgy kívánja, ha elhamarkodottan beszéltél, ha nem volt igazad, akkor igen, bocsánatot kell kérni

más esetben pedig, ha jogos a felháborodásod, akkor nem és ki kell állnod az igazad mellett


természetesen szerintem :)

2008. nov. 28. 15:40
Nem:) Ez a fórum kérdésre a válaszom. Velem viselkedtek csúnyán, megbocsájtottam, veszekedtünk - kibékültünk és a végén kiderült, hogy igenis csúnyán viselkedett.
2008. nov. 27. 11:04
szia.nekem szólt ez a NEM?
2008. nov. 27. 10:49
NEM!
2008. nov. 27. 10:48
MEGBOCSÁJTANI TUDNI KELL!!FŐLEG HA BARÁTRÓL BESZÉLSZ
48. Baster (válaszként erre: 47. - Katácskák)
2008. nov. 25. 13:19
De èn nem akarok vele soha tobbè mèg beszèlni se!ùgy megutàltatta magàt velem,màsok meg odavannak èrte,ami megbolondit!Nem làtja senki ,hogy milyen?Dehohy nem,làtjàk,mert sokan el is mondtàk a vèlemènyuket rola,csakhogy màr a szemèbe mondani beszariak....ilyenek ezek a haverok!Nem hiàba mondjàk,hogy az igaz baràtokat az ember egy kezèn meg tudja szàmolni!!!
47. katácskák (válaszként erre: 1. - Baster)
2008. nov. 25. 02:48

Ha azt mondod ami az igazság-akkor vállalja a felelQséget amit mondott, tett-szerintem.Nekem mindig annak volt nehéz megbocsátani Akit nagyon szerettem és biztam Benne -és erre Q "elárult"

Hidd el az idQ meggyógyít majd..

46. Baster
2008. nov. 24. 12:56

Hàl istennek nem vagyok olyan egyedul:itt èl a novèrem is a vàrosban,van egy 7 èves keresztlànyom ès sok sok magyar baràt....Baràt!!!Ismerosok inkàbb!

Azèrt kell orulni hogy vège,mert igy legalàbb van esèly rà hogy egy sokkal jobb kezdodjon el!Nem??Jo mondàs,megjegyzem..........

45. Katinkaboszi (válaszként erre: 44. - Baster)
2008. nov. 24. 12:41

A fájdalom az élet velejárója.

Talán az lehet a kettőtök közötti fő gond, a részedről, hogy annyira egyedül vagy kint, de legalább egy másik ember, aki próbált vigyázni Rád és kedves lenni Hozzád.

Emiatt nem vetted észre az igazi arcát.

Most legalább kezded megismerni az embereket, nagy árat fizettél érte, de minden ilyen hasonló megéri.

Feltettem az adatlapomra egy mondást, nem szó szerinti idézés, de valami ilyenről szól.

Ne sírj mert vége, örülj neki, hogy megtörtént.

Ez nem azt jelenti, hogy most örülnöd kell, hanem azt, hogy örülj annak, miszerint volt egy ilyen jó kapcsolatod, sok jót is kaptál tőle, most pedig tovább kell lépni.

Ilyen az élet.

Azt szokták mondani, csak a jóra emlékezz.

Hát igen, csak a jóra. Majd begyógyul a seb.

Mindenkinek akad hasonló, másnak is, nekem is.

44. Baster
2008. nov. 24. 12:36
Igazad van,teljesen!!De mègis belul kicsit fàj....meg megszoktam màr hogy hogy mindig egyutt voltunk!Olyasmi lehet ez mint a drog,:ha hozzàszoksz nehèz rola lemondani!De tudod hogy rossz ès nem akarod folytatni!!Igaz amikor azt mondjàk hogy az ido mindent megold!!??Kedves vagy hogy ennyire sziveden viseled a dolgot!!!Talàn neked is volt hasonlo az èletedbe?
2008. nov. 24. 11:12

Nos, ha nem tudja a család és csak ott találkoztok, ahol beszélnetek kell egymással, akkor minek elnézést kérni?

Miután viszajöttél, úgy tegyél, mintha semmi nem történt volna. A párod miatt, ha fontos Ő neked, talán így kellene. De beszélgetni, vagy egyáltalán bármit megosztani, ezek után, minek?

Ne tedd ki magad annak a helyzetnek, hogy ismét magyarázkodnod kelljen, rájuk kell hagyni. Akiknek magyarázni kell, annak nem érdemes. Mindegy, hogy 40 éves, ha egyszer egy gyerek agyával rendelkezik, az ilyennek nincs mit mondanod.

Na és légy nyugodt, nem az Ő lénye fogja széppé tenni az ottani tartózkodásodat, hanem a párod és a családja. Akkor meg?

2008. nov. 24. 01:56
én elnézést kérnék tőle a módért és nem a tartalomért, ha nagyon forszírozza :DDDDDDDDDDD
41. Baster (válaszként erre: 40. - 223cf40dc0)
2008. nov. 24. 01:52
Na ebbol nem eszik....az tuti piros!!
40. 223cf40dc0 (válaszként erre: 39. - Baster)
2008. nov. 24. 01:45
gondolod, hogy nem? gondolod, hogy nem várja, hogy elnézést kérj tőle? és ő mindenki előtt megbocsáthasson, hogy ő legyen ismét a jó?
39. Baster
2008. nov. 24. 01:43
Gondolod hogy rosszul fog neki esni ha nem vagyok vele bizalmas!!?Szerintem o sem akarhat velem beszèlni azok utàn hogy lepletykafèszekeztem,meg gratulàltam a gyonyoru szemèlyesègèhez....
38. 223cf40dc0 (válaszként erre: 36. - Baster)
2008. nov. 24. 01:40
hát mivel családban vagytok nem kerülheted el - hogy ne legyen vita, ne legyél vele gonosz, vagy dühös inkább mézes-mázos és semmi képpen sem bizalmas! ő is és más is rá fog jönni, hogy totál hülyének nézed!! :)))
37. csókica (válaszként erre: 34. - Baster)
2008. nov. 24. 01:38
Maradj meg a semleges témánál a hölggyel,ha összejöttök,gondolom vannak ott mások is,és nem tünik ugy,hogy a párod ugy gondolja nem beszélgeszt.
36. Baster (válaszként erre: 35. - 223cf40dc0)
2008. nov. 24. 01:37
Hàt sikerult is neki!Mèg a pasim is folèm helyezte!Itt kinn èn maradtam alul......
2008. nov. 24. 01:34

nem érthető, csak éppen minden pasi szívesen néz egy meztelen nőt ... beindul tőle - ő meg lehet éppen erre utazik, hízeleg a hiúságának, hogy őt mustrálgatják - magamutogató, szeret a középpontban lenni és szereti ő irányítani a környezetét - itt valószínűleg rájött, hogy az ellensége vagy, mert nem hagyod rá, hanem igenis kinyitod a szádat


a másik meg, hogy elpletykálta, amit te elmondtál neki, mert azt hitte, hogy így jobban bevágódik majd a többieknél és őt föléd fogják helyezni


ennyi, szerintem ... de sok ilyen van pedig, görcsöl másokkal, mert neki az ad önbizalmat, ha a többiek miatta vitáznak és még lelkiismeret furdalása sincsen

34. Baster
2008. nov. 24. 01:34
Hazmegyek szegedre a gyerekkori baràtaimhoz egy pàr honapra most,...talàn ha majd visszajovok,tudok majd vele beszèlni,most mèg nem!!!Veszekedtem a pàrommal multkor,ès duhomben azt mondtam ha mèg egyszer meglàtom hogy szoba mer vele àllni ,elhagyom!!Azt vàlaszolta ha èn nem beszèlek a csajszival koztunk mindennek vège!!!Na???Mèg az emberemnek is fontossabb ez amocsok mint èn...Haza kell mennem,èrzem a szuksègèt!!
33. Baster
2008. nov. 24. 01:28
Nekem a volt fonokasszonyom lànya,akivel egyutt dolgoztam!Nem voltunk mi soha nagy baràtnok...amikor egy csalàdba kerultunk,àtjàrogattunk ebèdelni,vacsoràzni egymàshoz!Hètvègi programkènt...Semmi lènyeges!!!Most meg màr az èrtelmèt kezdi veszteni az egèsz!!!A baràtok ot règebb ota ismerik mint engem!!Szoval èrtheto....
32. csókica (válaszként erre: 27. - Baster)
2008. nov. 24. 01:23

Tényleg próbáld őt levegőnek nézni,csak semleges beszédet folytass vele,ha mégis összetalálkoztok.

Reménykedjünk hogy igaz a mondás"Aki másnak vermet ás,maga esik bele"

Akár milyen bombázó ruha is van rajta,te csak nézzél el felette!majd ráfog idővel jönni,hogy mégsem jó ha levegőnek nézik,de neked meg van az oka,hogy miért!!))

31. Baster (válaszként erre: 28. - 223cf40dc0)
2008. nov. 24. 01:20
Felèri èsszel,csak utàl veszekedni!Nem szolhatott bele,mert fèlt attol hogyan reagàlt volna a tesoja!(szerintem!)
2008. nov. 24. 01:19

Egyszerre, mert késő van é smegyek lefeküdni, szóval, hogy lett Ő a barátnőd? Először az volt és utána lett a sógórnőd, vagy fordítva.

Mert ez is fontos. Lehet azt hitte egy fiatal, tapasztalatlan asszony, majd azt csinálja, amit Ő, az idősebb és általa magát szebbbek gondoló nő magyaráz.

ERz persze, hogy nem barátság, csak egymásra utaltság.

Az Ő barátai meg nyilván jobban ismerik, kinek adjanak igazat? Ha az Ő barátai, Neki.

Ha a tieid is, akkor meg ők sem barátok.


Csókica, iagazad van, féltékeny. Ezzel nincs mit tenni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook