Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az immunrendszerről fórum

Az immunrendszerről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az immunrendszerről

17. winny
2011. jan. 3. 18:08

A főtt ételek nem egészségesek?

Minden nap főzök:)

16. eb673dfdcb (válaszként erre: 15. - 4b6a2525df)
2010. márc. 1. 09:09
Éva miket tudsz ajánlani, milyen termékeket ami kicsit feldobja az immunrendszert?:)
15. 4b6a2525df (válaszként erre: 14. - 62cc0f78ae)
2010. márc. 1. 08:53
Mivel túlmüködni nem tud, csak alul, igy a normalizálás az aktiválás, vagy az aktivitás megnövelése
2010. febr. 27. 12:04
Éva! És mi a szitu akkor, ha nem aktiválni szeretnénk az immunrendszerünket, hanem normalizálni a működését?
13. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Eb673dfdcb)
2010. febr. 25. 19:23
Köszönöm:)
12. 4b6a2525df (válaszként erre: 6. - 68980906f0)
2010. febr. 25. 19:22

Jelezhet, és nem jelez:)

De nála valami összetettebb próbléma lehet.

11. mészi82 (válaszként erre: 8. - Eb673dfdcb)
2010. febr. 25. 14:44
igen, koszi, igy mar en is ertem
2010. febr. 25. 14:33

Ezt a cikket bevezetőnek szántam ehhez:

Mint már az előző cikkemben említettem, a fehér cukor a fehérvérsejtek keringésének kb 50%-os kimerülését okozza. A finomított cukor lényegében elkábítja a fehérvérsejteket, amelyek így képtelenek működni.


Az immunrendszert fizikailag úgy lehet aktiválni, hogy naponta többször ökölbe szorított kézzel ütögetjük a csecsemőmirigyet, ezzel egy időben a nyelvünk hegyével a szájpadlásunkat megérintjük. (A csecsemőmirigy a mellkasban a szegycsont mögött helyezkedik el, tehát a szegycsontot kell ütögetni.)


Praktikák az immunrendszer megerősítésére:

Gyógynövények:

Az olíva levélkivonat jó vírusölő.

A bókafű (lázmentes állapotban), a mirtuszfa, a görögszéna, a galagonya, az orvosi pemetefű és az édesgyökér jó immunerősítő.


Hetente legalább 2 alkalommal üljünk 20 percig sós fürdővízben.


Az ezüstkolloid 650 patogént semlegesít.


Az immunrendszer jól reagál a vizualizációra. Képzeljük el a fehérvérsejteket, ahogy tisztítják az utat. Használjunk arany és kék színeket


Rendszeresen böjtöljünk. (Én minden újholdkor léböjt napot tartok, amelyet a sós vízben való áztatással fejezek be.)


Aludjunk eleget, de főként éjfél előtt.


Ajurvédikus méregtelenítés meleg szezámolajos masszázzsal.


Minden reggel azzal kezd a napot, hogy 20 percig napraforgómag olajjal öblögesd a szádat, majd köpd ki.

(Az éjszakai méregtelenítés során a szervezet a toxinok egy részétől a nyelven keresztül szabadul meg.)

Az olaj méregteleníti a véráramot és a fogak környékét is.


És még: Légy boldog:) Indiában a "nevető klubok" segítenek az immunrendszert és a jó közérzetet erősíteni.

Nézz vidám filmeket, kerüld a negatív médiát, a negatív embereket és helyzeteket.

Adj és fogadj szeretetet!

9. eb673dfdcb (válaszként erre: 5. - Mészi82)
2010. febr. 25. 12:43
jah és nem vagytok tudatlanok és nem is tartalak titeket annak:))...tanár vagyok és megszoktam hogyha ilyen jó cikket írnak, hogy az illető biztos érteni fogja amit írok, bocsika:)
8. eb673dfdcb (válaszként erre: 5. - Mészi82)
2010. febr. 25. 12:40
oké tehát a bőr rózsás elváltozását a helicobacter baci mérgével hozzák összefüggésbe..az immunrendszerünk pedig a sok cukortól és adalékanygatól elfárad , tévesen működik:)) Így már érthető?:)
7. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Mészi82)
2010. febr. 25. 11:44
Irtam, de az sajnos márc.14-én jelenik meg, Űgy gondoltam, hogy a két cikk egyszerre jelebij meg?(
2010. febr. 25. 11:28

A bélrendszer krónikus fertőzése (ételmérgezés, gomba, fekéllyel kapcsolatos baktériumok és paraziták) alacsony gyomorsavat jelezhet (HCL


Na ezt megcáfolom. Mert nagyon savas ismerősöm , még gombás is.

5. mészi82 (válaszként erre: 3. - Eb673dfdcb)
2010. febr. 25. 11:06
Te biztos érted amit leírtál, én nem. Ha segíteni szeretnél a tudatlanokon, kérlek írj laikusok számára is érthetően.
4. eb673dfdcb (válaszként erre: 3. - Eb673dfdcb)
2010. febr. 25. 10:54
mármnt az immunrendszer eltunyulására , leterhelésére:)...Összetett cukrok, rengeteg vivőanyag és téfogatnövelő szerek...
2010. febr. 25. 10:52
van egy tanulmány amit mos tanítottam a diákjaimnak, miszerint a Helicobacter pylori felelős- több ízben kimutatták- a rosecea kialakulásáért, nos a HP- az emésztőszervrendszerben tanyázik és elszaporodik, normál rezidens flóra, csak "megbolondul" néha és magas csíraszámot produkál... Nos a HP- baci toxinja, ami ellen nem képes enzimekkel és fehérvérsejtekkel ellenállni a szervezet, az erek állapotát krónikus szinten rontja, gyulladással és tágulásra készteti...Ez pedig a eltunyulásra vezethető vissza:)) ...
2010. febr. 25. 10:47
Nagyonb tetszik a cikked:)) Gratulálok...az elmélet miszerint "kimerül és eltunyul" az enzimnrendszerünk nagyon helytállónak tűnik..Igen én is hallgattam olyan előadást, ahol is azt mondta egy híres gasztroenterológus, hogy nem szükséges a napi egyszeri melegétel fogyasztás, a amúgy is minden élelmiszer a hőfok ingadozásra(a benne lévő "maradék" tápanyagok)-rosszul reagál és elvesztíi tápértékét:)) NEM FOGLALOK ÁLLÁST, megint nem akarom hogy támadjanak(mondjuk nagyon nem érdekel9, de valóban miért is nem kellett a főttétel az ősembernek??:))
2010. febr. 25. 10:03
A nyugati orvoslást a Pasteur által bevezetett kórokozó elmélet uralja. Más kutatók szerint a test környezete sokkal alapvetőbb tényező a betegségeknél, mint a kórokozó.
Az antibiotikumon túlzott használata gyengíti a természetes immunitást, és halálos patogének új mutánssorait szüli.

Ugrás a teljes írásra: Az immunrendszerről

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook