Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtad, hogy egyes termékek némely összetevői károsak az immunrendszerre és gyengítik azt? fórum

Tudtad, hogy egyes termékek némely összetevői károsak az immunrendszerre és gyengítik azt? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. márc. 30. 08:44
hallottam rola .
46. winny
2008. aug. 17. 12:45

Sziasztok!

Végig olvastam.Döbbenetes.

Az én tapasztalatom is az lesz.Nem permetezünk semmit.Van az udvaron egy kis fehér kád.Teleengedjük vízzel,hogy a madarak ihassanak.

Amikor az eső esik a vízen olajréteg van!!!

Ezt,hogy lehet kivédeni??? A légkör szennyezettségét??

2008. aug. 2. 17:05
Ja! És ne gondold, hogy az egyéb élelmiszerekkel jobb a helyzet!
44. ffc9d89fcb (válaszként erre: 43. - LoLiNa)
2008. aug. 2. 17:03

Tök jó, hogy nektek ennyi eszetek van! Tényleg egésszégesebb a vegyszerezett, és adalékanyagoktól telített élelmiszer? A vegyszermenteset mégcsak meg sem kóstolnád, és a családodnak sem adnád?

Említsük meg például a tojást. Mivel a tyúkok nagyüzemi tartása során könnyen kialakulhatnak fertőző betegségek, ezért megelőzés képpen antibiotikumot,baromfipestis elleni szert, tojás növekedés serkentő szert, és még a szép szín miatt is kapnak rendszeresen gyógyszereket, adalékanyagokat a táppba. Antibiotikumos kezelést követően 5 napig tilos a tojást felhasználni, meg kellene semmisíteni.Sajnos ezt senk nem ellenőrzi, és óriási lenne a veszteség, nembeszélve arról, hogy napi sok ezer tojást hol semmisítenének meg. Szóval lazán megy a boltok polcaira, és a feldolgozó üzemekbe. Jó étvágyat hozzá!

43. LoLiNa (válaszként erre: 35. - Tapilapi)
2007. okt. 30. 05:05

" A biomaffia erre alapoz. Az ilyen hiszékeny emberekre. Akik csodaszerektől fogynak, biokajától egészségesek, bioszerektől szépek, csak a gondolkodásukra nincs semmi csodaszer ."


ezzel tökéletesen egyetértek, holott nem is dolgozok laborban. :)) és lehet ezért nem kenek magamra semmit, ezért "itélem" el a "fogyasztó csodabogyókat", stb... sajnálom, hogy ész növelőt még nem árulnak... ha megjönne az emberek esze, meglepődnének mennyi lóvé maradhat a zsebükben... szomorúan látom, hogy a hoxa is tele van ilyen témákkal, ilyen szer - olyan szer .. és képesek megvenni.. sokszor a szavam elakad.. de mindegy, majd rájön mindenki! perfekt valakinek a bőre nem a sok kenceficétől lesz szép, hanem az ápoltságtól , a pihenéstől és hogy nem tömíti agyom a pólusokat mindenféle műanyaggal.


a bió zöldség, gyümi.. hát.. meg se kostolnám és a családomnak se adnám.. soha!

42. evelin22 (válaszként erre: 18. - Stöpszli)
2007. okt. 29. 20:10
mi az ?
2007. ápr. 22. 16:51
Ez eddig oké,de azt irtad,h veszélyesebb.Ennek függvénében lettem volna kiváncsi,h hogy hasonlitottad össze?
2007. ápr. 22. 15:00

A kompakt izzók a bennük található kis mennyiségű foszfor és higany miatt veszélyes hulladéknak minősülnek. A higany károsítja az agyat, a gerincvelőt, a vesét és a májat, levegőbe kerülve eljuthat a talajvízbe, a folyókba és a tengerekbe, megmérgezve az élővilágot és az embereket. Az égő belsejére felvitt foszfor is erősen mérgező, ha a környezetbe jut.

A kompakt izzók elvileg újrahasznosíthatók és a bennük lévő higany és foszfor kinyerhető. Számos gyártó képes biztonságosan újrahasznosítani a kompakt égőket az üzleti vállalkozások számára. A háztartásodban keletkező hulladék égőkkel kapcsolatban van a legnagyobb gond. Ugyanis hanyag eleganciával repülmindenhol egyenesen a kommunális hulladék közé, azaz a kukába.

Igaz, így nézve nem is a kompaktcső a veszélyes hulladék, hanem maga az ember. :(


De rákereshetsz keresőprogrammal az alábbiakra:

(tilos ajánlani honlapokat)

-16/2004. (X. 8.) KvVM rendelet

az egyes veszélyes anyagok elektromos és elektronikai berendezésekben való alkalmazásának korlátozásáról

-Zöld beszerzési kézikönyv önkormányzatok számára

2007. ápr. 14. 18:55

MÉgegyszer,v épp picit máshogy:Nem én beszéltem a biokajákról.Nem érdekel a biokaja.Az égőket én buktam be,de(veled ellentétben,h elb....m)be is ismertem.Nem érdekel,h ki vagy.Meg az sem,h hülyének nézel,drága művelt fórumtársam.Akkor is hülyseégnek tartom,h a sok hülyének gyárjták a sok szart,h legyen miből válogatnia és ezért ÁLLATOKAT KINOZNAK!!:p


ui:még mindig nem tájékoztattál megfeleően,h mennyvel károsabb az energiatak.égő a hagyományosnál:)

2007. márc. 22. 11:11

Antea

Alább idézek írásaidból:


"Ja es tudom mirol beszelek, mert csak ilyeneket hasznalok, viszont te nem tudod mirol, mert azt sem tudod, hol kellene keresned oket."


"...sokkal dragabbak, mint amiket te hasznalsz"


"A bambusz errefele nem divat, bar nyilvan a sajat kornyezetedbol indultal ki. "


Ezt mind Te írtad. Kezdek irigy és féltékeny lenni rád. :)

Hogy én mikről maradok le? Nem is érdemes nekem élni. Na megyek jól felkötöm magam. Vagy inkább kenegessek magamra valami jó kis napvédőt, ami gyorsan öl?

Vagy esetleg megadnád, hol kaphatok ilyen gyorsanölő kielemzett kenceficét? -"Egy dior kremet elemeztettem ki egy elemzovel, es o mondta, 150 forint es a cipojere sem kenne.

"- Mert 150-et még nekem is megér főleg, ha biztos a hatás.

37. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 35. - Tapilapi)
2007. márc. 22. 02:35

A bambusz errefele nem divat, bar nyilvan a sajat kornyezetedbol indultal ki.

" Tisztában vagyok vele, hogy Te miket kensz magadra a biomaffia marketingjének bedőlve."

"Ilyen lehet a Te "sokkal drágább" készítményed is."

Azt sem tudod, mirol irsz. Pedig allitolag ellenorizted...

2007. márc. 20. 18:54

Tehát károsabb minden más égőnél?Esetleg adsz róla vmi linket? Mert ennyi erővel én is mondhatok akármit:) ÉS másnak nincs elektromágneses sugárzása?Az nem káros?Van egy tanulmány,ami összehasonlitja,h ez összeségében károsabb,mint pl. a hagyományos?Hol?

Ja,és bocs-bár gondolom megrögzötten ragaszkodsz ehhez-de engem aztán .....ra nem érdekel semmilyen reklám.

Ja,és nem tök mind1,h hogy pusztul el.Miért,neked mindegy lenne,h egyszerüen elvágják a nyakad,v szenvedél több órán,napon,hónapon keresztül?

Mégegyszer megkérdem:"És mi lenne ha nem lenne mit tesztelni?Kell nekünk ennyi minden?"?Olvastad?Mert ha igen,nem értem mire irtad az utolsó pár sort.


És,h mit akarsz elérni?H tömjem magamba a gyógyszereket,egyek minél többállatot,az elemeket dobáljam ki az utcára,az olajat a folyóba?Mert végülis minek védjem a körnxezetet?Az egyik igy káros,a másik amugy,az egyik kevésbé,a másik jobban.De ha én erölködöm,h vmit tegyek a környvédelemért,mégha nincs is értelme,akkor az téged miért zavar? Én töltöm/költöm feleslegesen az eröm,idöm,esetleg pénzem.

2007. márc. 19. 21:48

Malefico

35/1 a benne lévő anyagok miatt, amit használat után, ha kiégett, a környezetedbe juttatsz. És az elektromágneses sugárzása miatt és stb.

Antea

33 Tudod, egy nagyon híres laborban dolgozom. Tisztában vagyok vele, hogy Te miket kensz magadra a biomaffia marketingjének bedőlve. Sok bio cuccot bevizsgáltunk. Olyanokat is, amiért Te megadnál mindent, hogy egy kis tégellyel hazavihess. De csak addíg, míg az összetételt is az orrod alá nem tolnám :)

Vannak egyébként jó szerek is. De sajnálattal közlöm, nem az áruktól függ a minőségük. Lehet hogy Te is feleslegesen dobod ki a pénzt.

Amitől Te oly szép és beképzelt vagy, az ugyanolyan marketingfogás eredménye, mint pl a szerencsebambusz. Ezt a növényt egy jó marketingfogás hatására a lakások nagy részében megtalálod, és minden ilyen növénytulajdonos azóta "szerencsés", mióta hazavitte.

Pedíg ez csak egy egyszerű sárkányfű és egy jó kereskedelmi ötlet keresztezésének szüleménye.

Aki hisz valamiben, annak bejön. :) Így lehet egy értéktelen gazt nagy mennyiségben drágán eladni.

Ilyen lehet a Te "sokkal drágább" készítményed is.

Egy fejbőr alatti kezelés után nem lennétek Ti sem ilyen elvakultak. A biomaffia erre alapoz. Az ilyen hiszékeny emberekre. Akik csodaszerektől fogynak, biokajától egészségesek, bioszerektől szépek, csak a gondolkodásukra nincs semmi csodaszer .

Mindketten sokkal több állatot megettetek, mint amennyi a szépségápolásotokért pusztult el. Még akkor is, ha állatkisérlettel tesztelt krémeket használnátok.

Azoknak az állatoknak nem tök mindegy, hogy azért pusztul el mert grillezve szereted, vagy azért, hogy ne Te halj bele a védőoltásba?

34. 5464505f6a (válaszként erre: 29. - Tapilapi)
2007. márc. 14. 21:40

Még mindig nem tudom,h miért károsabb az energiatakarékos égő???!!! Légyszíves válaszolj,mert utánanéztem de nem találtam semmit.

Különben nem értem,h miért csak addog jutottál el a gondolatmenetedben,h inkább állatokon teszteljenek,mint embereken. És mi lenne ha nem lenne mit tesztelni?Kell nekünk ennyi minden?

2007. márc. 11. 21:22
leszel=lenni :)
32. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 29. - Tapilapi)
2007. márc. 11. 21:20

Szeretnel a kovetkezo eletedben kis cincogo leszel, egy ilyen laborban? Biztos kaki erzes lehet, amikor kipirosodik az egyik fele.

Elgondolkodni nyilvan nem fogsz azon, de a sok allatkakon letesztelt termektol, siman vegezheti ember is ugy, mint azok az allatkak a laborban.

Nem veletlen, hogy azokat elo szervezeteken kell tesztelni, olyan anyagokat amik tisztak es nem allergenek, felesleges is lenne elolenyeken probalgatni, hisz ugysem valtana ki karos reakciot.

Megnyugtatlak, vannak tiszta kozmetikumok es keszitmenyek, sokkal dragabbak, mint amiket te hasznalsz, nehezebb is oket ezert beszerezni, es sokkal jobb minoseguek, de leteznek.

Tudod toluk a bor egeszsegesebbe valik, ujra elkezd "normalisan" mukodni es a haj eszhez ter, a fejbor egeszsegesse valik - csak hogy par dolgot kiemeljek. Ja es tudom mirol beszelek, mert csak ilyeneket hasznalok, viszont te nem tudod mirol, mert azt sem tudod, hol kellene keresned oket.

2007. márc. 11. 20:11

Nem értem amúgy mit akarsz elérni?:) Mellesleg ha akarom kielemzem a szavaid.Nem,nem arról arról van szó,h másképp is meg lehet fogalmazni,van,ahol nem lehet.Ha megint kukacoskodni szeretnék,mondthatnám,h a hartmann se pont úgy van,meg a naptárral kapcsoltabn ne te legyél felháborodva,hanem gondold meg máskor,h mit irsz,de inkább haggyuk.

A gyertya végülis jogos,de nem napi 50gyertyát,mécsest égetek el:)

Igen,vmilyen módon minden káros,tudom:)Ebbe felesleges belekötni.Nem azt állitottam,h én úgy élek,h semmivel sem kárositom a környezetem,haenm,h a lehetőségeim és tudásom szerint próbálok úgy élni,h minél kevésbé szennyezzem a környezetet.

Az energiatakarékos fénycső káros hatásait ismertetnéd?Mivel én még nem hallottam róla sajnos.Hol olvastad?Tényleg érdekelne.

A természetgyógyászos dologgal kapcsolatban csak annyit,h tudom,h a törvényeket sem értem hozzák:) Tehát nem veszek meg mindent azonnal,amire azt mondják,h vegyed,ez egészséges!

Nem tud meghatni az sem,h lehet,h nem ülnék itt ,ha nem öltek volna le 100nyuszit.Nem tartom kevesebbnek egy állat életét.

Önkéntesek meg vannak,tesztelnek rajtuk elég sok mindent.

30. DODICA (válaszként erre: 29. - Tapilapi)
2007. márc. 11. 16:28

Létezik egy könyv: Véd-e a védőoltás? Olvastad? Ha nem, nagyon ajánlom figyelmedbe! Nem csak neked, mindenkinek!

Anyira ne legyünk oda ettől se, mert több kára van, mint haszna. :(


Én személy szerint nem vagyok betojva se krémtől, se mástól... (igaz, nem is kenem magam. :) Lehetnék, de nem éri meg... Ebben a mai világban már minden életveszélyes szinte, sajnos. :( Jobb nem rágódni rajta, túlélni sehogy se lehet. (A legelemibb élelmiszerek is mocskok, a többiről nem is beszélve, de a saját termesztésű se bio már, hiszen oly mértékben szennyezett föld-levegő, hogy eleve lehetetlen... Persze, még mindig jobb, mint a bolti.)

2007. márc. 11. 15:24

Így igaz. Tényleg nagy a népbutítás.

Vigyél be egy kis bio kecskesajtot is az elemző ismerőshöz. Összetevők: Trappista (!!!!) sajt és még néhány izesítő. Kecske DNS nem lesz benne !!!

De mindenki attól lesz boldog, amiben hisz.


Én is írtam, hogy sajnálom a kis cincogókat. De ha ők nincsenek, akkor közüllünk nagyon sokan nem irogatnánk a neten. A védőoltásainkhoz is öket használták fel. Ezért nem lettem paralízises, nem fojtott meg a torokgyík,és még sorolhatnám. (na erre is lesz okoskának valami sorszámozott megjegyzése de sebaj )

A kompakt fénycső sokkal károsabb a környezetére, mint amekkora hasznot az energia megtakarítással hoz a másik oldalon. A gyertya füstje pedíg szennyezi a környezetet, és mint minden égéstermék, káros az egészségre is.

Ha így be vagytok tojva a krémektől, miért kenitek magatokat?

Fogjátok fel, hogy ez is olyan mint a politika.

Valaki gyárt valamit, a másik meghülyít téged azért, hogy az övét vedd meg. Elmondja, mi a rosz a másik termékben, de elhallgatja mi a rosz az ő termékében.

Volt egy osztálytársam, aki elment egy tanfolyamra. Valami természetgyógyász lett. Vizsgája egy 2x2m-es szobában volt, ahol a Hartmannrácsot kellett ingával kijeleznie.Ez egy 50x50 cm rács)

A két rácsvonal között "jelzett" az ingája. Átment a vizsgán, és ma is rendesen bezsebeli a "hívő"emberek pénzét. Ez is egy következmények nélküli "foglalkozás" Te hiszel benne, és azt teszed, amit ő előír, aztán bemagyarázod magadnak, hogy micsoda jó dolgokat mondott a nagy guru. Megvetet veled egy csomó készítményt ami főleg a magas árával tűnik ki társai közül. Boldogan kened magad, telerakod vele a házad, iszod,... És mivel még a kutya sem vizsgálta az összetevőit, azt sem tudod, mi vár rád néhány hét-hónap-év-múlva. Csak annyit tudsz, hogy a gyártó szerint természetes anyagból van. De azoknak is vannak összetevőik, és hatásaik is.

Kedves Maleficó,

Kérlek ne elemezd ki a szavaimat. Felesleges.

pl:"Az ősembereknél volt divat kipróbálni az ismeretlent saját magukon"

Én is tudom, hogy egy ilyen mondatot másképp is meg lehet fogalmazni, de nekem így van hozzá kedvem. És nem fogom a kedvedért ezentúl sem felsorolni az összel létező naptárt és időszámítási módszert, mert egy ilyen vélemény nyílvánításnál nem az a lényeg.

Kissé VICCESRE fogva az utolsó kérdésedet.

Önkéntes embert nem igazán könnyű találni. Az egeret könnyebb rábeszélni. Pedíg az ember el is tudná mondani, mit érez és nem csak azt tudná szegény tudós, hogy az egér bal oldala kipirosodott :)

2007. márc. 11. 06:15

Tokeletesen igaza van Tinendonak es Maleficonak, oriasi nepbutitas zajlik.

Azert hasznalnak ilyen anyagokat, mert olcsoak es nincsenek betiltva, mert az osszes kozmetikai vallalat hasznalja oket. Egy dior kremet elemeztettem ki egy elemzovel, es o mondta, 150 forint es a cipojere sem kenne.

Azokat a keszitmenyeket, amik viszont 100%-ig karos anyag mentesek, nem arulhatjak olyan bolti korulmenyek kozott, mint mondjuk egy Niveat vagy l'Orealt. Felhaborito. En a furdoszobamban hasznalatos dolgainkat ugy szereztem be, hogy hetekig telefonalgattam, keresgeltem neten, leveleztem, mire megtalaltam azt a 4 uzletet, ahol meg tudok magunk szamara mindent venni.

Csak hogy tudjatok, Formaldehydet is beleraknak kremekbe, ami hullatartosito, es olyan anyagokat, amiket kivetel nelkul minden borrakos boreben kimutattak.

A napozoszereknek egy bizonyos szuroje peldaul ha uv sugarakkal erintkezik, a borben rakkelto anyagga valik.

Ha belegondolunk, hogy a boron ketszer annyi anyag szivodik fel, mint a gyomron keresztul, akkor nemikepp ertheto, miert is irta Malefico es Tinendo a hozzaszolasait.

2007. márc. 10. 18:04

Sziasztok!

Van egy oldal, ahol bővebb információt kaphattok ebben a témában:

[link]


"Testi-lelki egészségünk" címszó alatt találtok érdekességeket.

2007. márc. 10. 16:18

Nézzük:

1.ha lehet nem szedek gyógyszert.Az évi adagom max 10szemre korlázódik.

2.Ez biztos felfoghatatlan számodra,de utálom az autókat.Nekünk nincs otthon.Néha biztos jó lenne,de nem feltétlen szükséges az életünkhoz,mint pl.a víz.Nem is szeretek autóban utazni,mert hányingerem van ill. sokszor hányok hosszab autós utazások alkalmával.Inkább vonattal járok.Busz helyett is inkább(ha van rá lehetőség)előnyben részesítem a villamost,hévet stb.

3.Az ősembereknél nem divat volt, hanem az volt a természetes.Még manapság is vannak törzsek,ahol így működik ez,de az állatoknál is.És a mai modern ember is halt már bele ételmérgezésbe.

.Nem mindenhol 2007-et írnak.Vannak más naptárak is.

5.Húst ritkán eszek,a kávé,sör stb.sem nyert.

6.Ezt már biztos végképp nem hiszed,de egérméreg sincs.

7.Tisztában vok mi mennyire szennyező.Kevés áramot használok.Energiatakarékos égő,gyertya,laptop,tv-től távol tartom magam többnyire,zuhanyozás,szelektiv hull.gyüjt. stb.

8.Az a bizonyos emlős nem áldotza az életét értem:)(legfeljebb nagyon átvitt értelemben)

Nem csak az a pofázós fajta vok,tényleg,amennyire tudo,környezettudatos életmódot folytatok.NEhogy már én legyek ezért lenézve,mikor ennek kellene természetsenk lennie!!

9.Ne mosd össze a dolgokat:vegyszermentes és állatkísérletektől mentes 2különböző dolog.


És igen,én sajnálom az állatokat,mert azért szenvednek,h nekd jobb arckrémet(persze csak elhitetik veled,h jobb) kísérletezzenek ki,mert szebb akarsz lenni.Ez nem zavar?

És régen is működött a világ ezek nélkül is.Csak elhitetik az emberekkel,h nem,nekd ez kell mindenképp(tudod,ez a marketing szubsztanciája).Persze,lehet,h sok minden nehezebb lenne(de csak mert neked már ez a természetes),de attól még nem dőlne össze a világ.

És egyátalán indokold már meg,h miért szenvedjen inkább egy állat,mint egy (önkéntes)ember(de ne demagóg módon)?

2007. márc. 9. 22:52

Azért belegondoltatok abba, hogy milyenek azok a szerek, melyek nem estek át állatkisérleten?

Attól még ugyanolyan vegyszerek(!)

Míg Malefico -11. hozzászólás- az állatkákat sajnálja, saját gyermekein kisérletezi ki a nem tesztelt anyagokat. Az állatkisérleteket azért találták ki, hogy a matematikailag nem kiszámítható mellékhatások ne a gyermekeinket és minket károsítsanak. Aki érez valami felelősséget, az alaposan kivizsgál és kizár minden utólgos káros hatást.

Okos ember mások kárán tanul(!)

Nem szeretem azokat, akik értelmetlenül állatokat kínoznak. De van olyan, amit nem szabad ész nélkül rögtön a piacra dobni a haszon miatt. A kisérleteket végeztető is biztosan nagyon szívesen látná a termékét a polcokon, de nem teszi meg, hanem elötte költséges állatkisérleteket végeztet, azért, hogy mi biztonségban legyünk.

Nekem például a propolisztól kivörösödik, kirepedezik és hasonlókat tesz a bőröm. És mindegy, melyik méhésznél veszem. Pedíg ez ugye egy tuti bió és állatkisérlet mentes szer? Ja és nincs is benne káros anyag a Ti felfogásotok szerint.

A gyógyszereket is állatokon kisérletezik ki.

Az autók biztonságát eleinte halottakon kisérletezték, most meg bábukon.

Az ősembereknél volt divat kipróbálni az ismeretlent saját magukon. És ebbe sokan bele is haltak akkoriban. Azóta feltalálták a naptárat is, amibe pillanatnyilag mindenhol 2007-et írnak.


Az ecet miért jobb, mint egy biológiailag lebomló vegyszer ?


Igen, én is sajnálom a kisegeret, akin kikisérleteznek egy új rúzst, vagy sampont.....


És Te sajnálod a reggelidet, ebédedet vagy a vacsidat? Pontosabban azt a szárnyast vagy emlőst aki életét áldozta azért, hogy Te teli gyomorral vidáman szürcsöld a kaja utáni teád? (kávéd-söröd-bubimentes ásványvízed...) És ugye a garázsodban, pincédben... ott van az egérméreg is?

Tudod, hány élőlény pusztult bele abba az értelmetlen dologba, hogy házban laksz, fűtesz, világítasz vagy az energiatermelésbe, aminek hatására most a képernyőt nézed, és azon töröd a fejed, hogy milyen szívesen törnéd az enyémet?

24. 5464505f6a (válaszként erre: 23. - Bazsó)
2007. febr. 18. 18:10
Sajnos.Pl.az egyik legismertebb a colgate-palmolive vagy a biztos itt is sokak által használt johnson&johnson.
23. Bazsó (válaszként erre: 22. - 5464505f6a)
2007. febr. 18. 16:55

Igen megnéztem és elgondolkodtató!


Sok olyan céget találtam akiről nem is gondoltam volna,hogy erre képes!:(

22. 5464505f6a (válaszként erre: 15. - 5464505f6a)
2007. febr. 18. 15:10
Ajánlanám másoknak is.
21. Bazsó (válaszként erre: 18. - Stöpszli)
2007. febr. 15. 18:16

Szia!


Szerintem reklám ha leirod a magyar gyártó és márka nevét.

Légyszi küld el priviben,mert érdekel nagyon.

Köszönöm:)

20. Bazsó (válaszként erre: 17. - Droma)
2007. febr. 15. 18:14

Sajnos egy fecske nem csinál nyarat!


Nem sajnálnám én sem ha tönkremennének elhiheted!

19. Bazsó (válaszként erre: 15. - 5464505f6a)
2007. febr. 15. 18:12
Köszönöm a válaszod,már félek megnézni...!
2007. febr. 15. 15:47

Én már rég óta figyelemmel kísérem ezeket a dolgokat.

Sikerült sok mindent kiiktatnom, illetve helyetesítenem olyan kozmetikumokkal amik megbízhatók, ráadásul magyar cég aki készíti ezeket a termékeket.

Amire mi megoldást találtunk: sampon, folyékony szappan, foggél, szájvíz, páromnak borotválkozás utáni arcápoló gél, különböző testápolók, lábápoló, kézápoló stb.

Mióta ezeket használjuk a két gyerkőcőmnek, és nekünk sincs semmi féle bőr problémánk,ami ezelőtt volt,ami már ekcéma jellegű volt.

Mindezek elmúltak, és ha más nem lenne, akkor sem térnék vissza a régen használatos mérgekre.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook